ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

New 1 مایکل بیسپینگ حریف احتمالی اندرسون سیلوا

با نزدیک شدن به دوره پایان محرومیت اندرسون سیلوا، صحبتهای کوتاهی که با او انجام شد نشان از اشتیاق او برای ادامه مبارزات خودش تا 4 یا 5 سال آینده داشت. سیلوا عنوان کرده بود که فعلاً بدنبال مبارزه قهرمانی نیست و میخواد یه جورایی از اول شروع کنه. همچنین او به مواضع خودش پیرامون عدم اطلاع از وجود سطح استروئید بیش از حد مجاز در دوره نقاهت خودش پافشاری کرده و عنوان کرده که در تمام دوران قهرمانیش پاک مبارزه کرده.
    از طرفی در مخیله هیچکس نمی گنجه که سیلوا حتی در بازگشت خودش با مبارزان درجه2 شروع کنه، به همین دلیل از مایکل بیسپینگ به عنوان حریف احتمالی سیلوا یاد شده. چندی پیش همین موضوع سبب گفتگویی داغ با بیسپینگ میشه و مایکل اعلام میکنه که همیشه دلش میخواسته با سیلوا مسابقه بده، اما بعد از مثبت اعلام شدن نتیجه دوپینگ سیلوا، مایکل بیسپینگ هم یک برچسب همیشه دوپینگی به سیلوا می چسبونه و تمام دوران قهرمانی سیلوا رو زیرسؤال می بره.
    مایکل بیسپینگ اما بلافاصله با عکس العمل هواداران مواجه میشه که درصد بالایی از اونها ترس از اندرسون سیلوا رو دلیل رد مبارزه احتمالی می دونن نه مباحثی مثل دوپینگ رو. مصاحبه بعدی با بیسپینگ جنجالی تر هم میشه طوریکه بیسپینگ عنوان میکنه:
    "من از مثبت شدن نتیجه آزمایش اون متعجب شدم. اون مبارز بی نظیری بود و اصلاً به ذهنم خطور نمی کرد دوپینگی باشه، آخه از اون فایترهایی نیست که پشت یه کوه عضله پنهان باشه اما وقتی یک خبر رو شنیدم شوکه شدم اونهم اینکه برای اولین بار در جریان یک مبارزه از اون آزمایش دوپینگ گرفتن و اونم مثبت از آب در اومده بود. برای من این خبر خیلی مسخره بود، آخه چطور میشه یک نفر سالهای زیادی در سطح اول ام ام ای باشه ولی فقط یکبار ازش آزمایش گرفته باشن؟ به همین خاطر من فکر میکنم اون همیشه از این مواد استفاده میکرده، چطور میخواید ثابت کنید که استفاده نمیکرده؟".
    بیسپینگ ادامه میده که چرا نباید نظارت کاملی بر مبارزان وجود داشته باشه، همینطور او به مبارزه با ویتور بلفورت اشاره میکنه که در اون زمان بیش از حد مجاز تستوسترون استفاده میکرده و میگه: "اون هم یه دوپینگی دیگه بود که ضربات وحشتناکی میزد، ضربه هدکیکی که او به من زد باعث آسیب جدی شبکیه چشم من شده و بعد از 5 بار عمل جراحی هنوز به حالت اولش در نیومده".
    نهایتاً بیسپینگ با گله و شکایت از هواداران خاتمه میده: "اونها میگن من ترسیدم، اما من نترسیدم، خوب حالا که اینجوره این مبارزه رو انجام میدم، لعنت به این شرایط، بیاید انجامش بدیم، من دیگه چیزی ندارم تا به این مردم ثابت کنم، وقتی اونها شرایط ما رو نمی فهمن".

پ.ن اول: بابت اینکه بعضی اصطلاحات رو ترجمه نشده قرار میدم عذر میخوام، حقیقتاً به اصل عنوان صدمه وارد میشه، مثلاً ضربه هدکیک یا سایدکیک برای ما خیلی شناخته شده اس اما معنی اون خیلی ناآشنا و نچسب جلوه میکنه (ضربه پا به سر، ضربه پا از پهلو).

پ.ن دوم: جدیداً به دورانی از مبارزات ویتور بلفورت یعنی از یو اف سی 152 (در مبارزه با جان جونز) تا قبل از مبارزه با کریس وایدمن، دوران بلفورت دوپینگی اطلاق میشه. جالب اینکه بلفورت فقط به جان جونز باخت، اما سه مبارزه بعدی خودش رو با ضربات پای وحشتناکی که زد، دن هندرسون، مایکل بیسپینگ و لوک راکهولد رو ناک اوت کرد و برای هرسه مبارزه هم عنوان برترین ناک اوت اون شب رو از آن خودش کرد، چیزی که امروز خیلی ها اون رو کاملاً مرتبط با سطح غیرمجاز تستوسترون بلفورت می دونن.
    ویرایش توسط Master : 2015/11/01 در ساعت 13:04
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    قدرت ضربات انفجاری بلفورت چه دست و چه پا یه چیز ژنیتیکی هست حالا قبلا فقط رو دستاش کار میکرد بعد شروع کرد پا و زانو هم تمرین کردن. تو بازی با کریس وایدمن هم یکی از اون ضربات پاشو کنار قفس وقتی کریس داشت دنبالش میکرد زد که کریس شانس آورد به صورتش نخورد وگرنه ورق برمیگشت. ضعف بلفورت نداشتن استقامت بدنی هست. بعد از ترکیبات مشتی که بصورت رگباری و فوق العاده میزنه ، سریع افت میکنه. و با اینکه از نوجوانی جوجیتسو کار کرده به ریزه کاری های فنونش مسلط نیست. وقتی کریس خاکش کرد و رفت تو هاف گارد هیچ کاری نتونست انجام بده و فقط به پشت خوابید و حرکات بعدیش هم واقعا ناشیانه بود. هر چند کریس یه گرپلر عالی هست ولی بلفورت خیلی بد کار کرد.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    ممنون master عزیز
    کارتون عالیه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    ممنون master عزیز
    کارتون عالیه
    خواهش میکنم، این که کاربرای این سایت انقدر نکته سنج و بااطلاعات هستند خیلی عالیه
    من هم از شما و همه بچه ها سایت ممنونم
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    اندرسون این بیسپینگ رو له کنه که دیگه مزخرف نگه میترسه فشار بش اومده بنده خدا
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)