ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

New 1 کریس وایدمن، جان جونز را هدف بزرگ بعدی خودش قرار داده است

پیش از فائق آمدن بر قهرمان افسانه ای دسته میدل ویت یعنی اندرسون سیلوا، کریس وایدمن هرگز فکر نمی کرد که عطش او در این وزن فرو نخواهد نشست و او را به وزنی بالاتر سوق خواهد داد. اما برای قهرمان اوضاع کاملاً بر وفق مراد پیش رفت، از شروع مغرورانه سیلوا در راند دوم از مبارزه اول و دست کم گرفتن رقیب، دفاع قهرمانی در برابر سیلوا و بروز یک حادثه باور نکردنی با قلم شدن ساق پای سیلوا، مبارزه با ماچیدایی که از اوج فاصله گرفته، مبارزه با بلفورت پس از محرومیت او بخاطر مثبت شدن آزمایش دوپینگ و افت مشهود بدنی بلفورت در بازگشت.
    در این که قهرمان فوق العاده است حرفی نیست اما بی شک دور گردون بر مراد او بوده و شاید به نوعی در حق او لطف هم کرده، و همه این موارد سبب شده تا وایدمن احساس کنه بعد از شکست راکهولد، و برنده رومرو و جاکار، دیگه در این وزن کاری نداره.
    وایدمن میگه: "فعلاً به مبارزه با راکهولد فکر میکنم و همینطور برنده جاکار و رومرو، بعد از انجام این دو مبارزه، میخوام برم سراغ جان جونز و باقی لایت هوی ویتها. فکر میکنم آینده ام من رو به وزن بالاتر سوق میده، نه فقط بخاطر مسائل مربوط به وزن کم کردن، بلکه به این خاطر، که احساس میکنم تمام حریفای خوب رو در این دسته شکست دادم و کاری دیگه اینجا ندارم".
    وقتی از وایدمن سؤال شد که نظرش راجع به راکهولد چیه و اینکه خیلی ها اون رو سخت ترین امتحان کریس میدونن، عنوان کرد: "اصلاً از این بابت نگرانی ندارم، فکر کنم تو سه راند اول مسابقه رو تموم کنم، بیشتر طول نمیکشه".

پ.ن اول: پیش از این که جونز از عنوان خودش تعلیق بشه، بحثی پیرامون انجام مبارزه قهرمان علیه قهرمان راه افتاده بود که وایدمن و جونز هر دو به صورت ضمنی اون رو تأیید کرده بودن، اما تعلیق جونز، عملاً امکان انجام این مبارزه رو بهم ریخت. در اون زمان وایدمن اعلام کرده بود: "مبارزه با جونز چیزیه که بهش فکر میکنم، بدون شکست جونز نمیتونم تصور کنم که افتخاراتم کامل شده".

پ.ن دوم: فکر کنم وایدمن یه کم زیادی تند رفته، این که قهرمان خیلی خوبیه، درست، اما راکهولد پتانسیل بالایی داره و خیلی باتجربه اس، کافیه وایدمن همین غرور رو توی کیج هم داشته باشه تا باعث آسیب پذیریش بشه.

پ.ن سوم: همونطور که راکهولد هم گفته بود، مهارتهای کشتی وایدمن باعث شده حریفهاش با واهمه رودرروش قرار بگیرن و نتونن خوب مبارزه کنن، فکر کنم مبارزه با یوئل رومرو امتحان بزرگتری برای وایدمن باشه، حتی بزرگتر از راکهولد. احساس میکنم قهرمان جدید در راهه.
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    کریس زیرگیر عالی هست و حریفو تو خاک خوب کنترل میکنه و فنون choke رو خیلی خوب اجرا می کنه.
    برا همینه میگم خیلی خوبه در مقابل یه کشتی گیر تراز اول مثل رومرو فایت کنه، تا به همه ثابت شه، اونقدرم کشتیش خوب نیست
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    اگه یادتون باشه با همین فنون کشتی حسابی اندرسون سیلوا رو اذیت کرد و بازم میگم فکر نکنم در حال حاضر کسی پیدا بشه این بشر رو بتونه شکست بده

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    اگه یادتون باشه با همین فنون کشتی حسابی اندرسون سیلوا رو اذیت کرد و بازم میگم فکر نکنم در حال حاضر کسی پیدا بشه این بشر رو بتونه شکست بده

بله 100% ولی خب سیلوا مهارت کشتی ای نداره! ولی کشتی ویدمن در مقابل رومرو هیچه!
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    امیدوارم بالاخره یکی پیدا بشه که اینو سر جاش بنشونه خدایی بدجور حالمونو گرفته

کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    منم خیلی منتظز چنین روزی هستم
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    ولی کشتی ویدمن در مقابل رومرو هیچه!
    رومرو هم یکم کنده و هم یکم نفسش زود تموم میشه که احتمالا بخاطر کار با وزنه بیش ازحد هست. به نظرم راکهولد خطرناکتر از رومرو هست.در اینکه کریس یه گرپلر عالی هست شک نکنید. ملاک فقط عنوان دار بودن نیست ، کورمیر هم یک کشتی گیر عنوان دار بود که سنگین وزنها رو درخت کن میکرد ولی مقابل جان جونز چقدر موفق بود؟ بد نیست نظر Roger Gracie رو درباره کریس بخونین.
    ویرایش توسط sohrabb : 2015/11/06 در ساعت 13:40
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)