ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

17 فایت نایتUfn77، بلفورت-دن هندرسون 3، فایتهایی از جنس بازگشت یا خداحافظی

7 نوامبر 2015 (16 آبان 94)، سائوپائولوی برزیل میزبان دیدارهای UFN 77 خواهد بود، جائیکه در دیدار اصلی اون ویتور بلفورت و دن هندرسون برای بار سوم در طول دوران قهرمانی خود رویاروی هم قرار خواهند گرفت. مصافی که پیش از این نتیجه 1 بر 1 رو برای رقبا رقم زده، بله پیروزی با امتیاز دن هندرسون در سال 2006 در جریان مبارزات پراید 32، با پیروزی ناک اوت بلفورت در یو اف سی فایت نایت 32 جواب داده شد، و حالا دو قهرمان سابق بدنبال رقم زدن مبارزه جانانه ی دیگری هستند.
    هرچند هنوز این دو اسم بزرگ و جذاب هستند اما برای اثبات خودشون شدیداً به موفقیت در کیج نیاز دارن، ولی چقدر زمان در اختیار خواهند داشت؟ (یک مبارزه؟ و یا؟) پس از اظهارات جدیدی که از سوی کمیسیون ورزشی نوادا مطرح شد و ممنوعیت استفاده از TRT رو مطرح کرد، برخی مبارزان در صدر اخبار قرار گرفتند، بله بلفورت و هندرسون در این لیست بودند، و اونها پس از این مصوبه، دوران موفقی رو سپری نکردند، دن هندرسون در هر دو دیدار خودش برابر دنیل کورمیر و گیگارد موساسی شکست خورد و بلفورت هم تنها یک دیدار برگزار کرد که باخت برابر وایدمن رو براش رقم زد، و اینجا اون اما شکل می گیره، جائیکه با توجه به سن و سال هر دو مبارز، یک نمایش ضعیف در این دیدار اونها رو به سمت درهای خروجی UFC هدایت میکنه. شاید نه برای بلفورت به همین سرعت اما از اونجائیکه او در مرکز سیبل اتهامات قرار داره، نمایش ضعیفش شروعی برای آخرین حضورهای او خواهد بود، اما هندرسون در صورت شکست خوردن در این مبارزه، 4 شکست از 6 مبارزه رو پیش روی خودش می بینه، رکوردی که جایی برای تمدید قرارداد با اونو باقی نمیذاره.

مبارز کو مین ایونت هم به دیدار دو نیمه سنگین اختصاص داره، گلاور تژیرا که پس از باخت به جان جونز بر سر تصاحب کمربند، در دیدار با فیل دیویس هم مغلوب شده بود، موفق شد تا اوینس سنت پروکس رو شکست بده و برای از سرگیری روند موفقیت خودش به پیروزی در این دیدار چشم دوخته، دیداری که در سر دیگر خودش پاتریک کومینس رو می بینه، مبارزی که از 10 مبارزه خودش تنها دو دیدار مهم رو تجربه کرده و برابر هر دو رقیب هم بازنده بوده (دنیل کورمیر و اوینس سنت پروکس)، و به نظر حریف قدری برای تژیرای پرتجربه محسوب نمیشه.
    به هرحال این مبارزه به نوعی لطف به تژیرا محسوب میشه، مبارزی که در حدود 9 سال طعم باخت رو نچشیده بود روبروی جونز شکست سختی خورد و سپس با باخت به فیل دیویس از مرکز توجهات دور شد. پیروزی برابر سنت پروکس امیدوار کننده بود اما هنوز نمایش بازگشت خوب اونو رقم نزد، شاید موطن خودش این سکوی پرتاب دوباره باشه.

از باقی مبارزات این شب هم، دیدار فابیو مالدونادو با کوری اندرسون، گلیسون تیبائو با آبل تروخیلو، و کلی گوئیدا با تیاگو تاوارز دیدارهای خوبی محسوب میشن.
    صحبت از کلی گوئیدا شد، مبارزی پر انرژی، که حالا به دوران آخر مبارزات خودش نزدیک شده و کارشناسان رو با این پرسش روبرو کرده که آیا این مبارزه آخر گوئیدا خواهد بود؟ و این پرسش بی دلیل مطرح نشده، چون گوئیدا از سال 2012 تا بحال نتونسته روند ثابت و خوبی رو پشت سر بگذاره و یک در میان برد و باخت داشته، و با توجه به 1 برد و 1 شکست از دو دیدار اخیر خودش، قطعاً با شکست در این دیدار نمی تونه به ادامه همکاری با UFC اطمینانی داشته باشه.

پ.ن اول: بد نیست بدونیم گوئیدا دارنده عنوان قهرمانی استرایک فورس هم هست و برای اون دیدار موفق شده جاش تامپسون رو شکست بده. گوئیدا بزرگان دیگری مثل نیت دیاز، رافائل دوس آنجوس و آنتونی پتیس رو هم با شکست روبرو کرده، اما به هر حال هر شروعی یک پایانی داره و روند اخیر مبارزات گوئیدا این موضوع رو به خوبی نشون میده. مبارزی که روزی از پرطرفدارترین های این مبارزات بود، امروز اما حامیان چندانی نداره و بیش از هرچیز دیگه، درهای خروجی رو پیش روی خودش می بینه.

پ.ن دوم: قصد ندارم در اینجا اطلاعاتی رو به صورت جامع مطرح کنم، اما TRT به خودی خود ممنوعیتی نداره و یک روش درمانی برای مردانی با سطوح پائین تستوسترون محسوب میشه، اما مثل همه موارد دیگه، سوءاستفاده از این روش درمانی هم مشابه موارد دیگه دوپینگ، نقض قانونه و این همون چیزیه که در مورد مبارزانی مثل بلفورت و هندرسون مطرح شده، مصرف بیش از حد مجاز.
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    رابطه این دوتا چیه برادرن یا تشابه فامیلی هس فقط

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    رابطه این دوتا چیه برادرن یا تشابه فامیلی هس فقط
    نه برادر نیستن، تشابه فامیلیشون هم 100% نیستش، رشید ماگومدوف، خبیب نورماگومدوف
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    من به نورما توجه نکردم دمت گرم

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    من به نورما توجه نکردم دمت گرم
    فرستاده شده از huawei g750-u10ِ من با tapatalk
    خواهش می کنم، درسته فامیلیشون 100% مطابق نیستش ولی زیادی نزدیکه آدم رو به اشتباه میندازه
    هر دو اهل داغستان هستن و اسم ماگومد و فامیلی های ماگومدوف و مشابه اون در این منطقه زیاده، چون اسم پدربزرگ خبیب، نورماگومد بوده، به همین دلیل فامیلی نورماگومدوف رو انتخاب کردن والا الان اونم ماگومدوف بود اونوقت دیگه باید ازشون شناسنامه طلب می کردیم تا قضیه معلوم بشه
    صرفاً جهت اطلاع عرض می کنم که خبیب یک برادر کوچکتر بنام ابوبکر داره که در مبارزات wsof مبارزه میکنه
    ویرایش توسط Master : 2015/11/08 در ساعت 01:44
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)