ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

اخبار روزانه ی فوتبال جهان به تاریخ 14 دسامبر 2013 ا لمبرت : " یانگ دایور نیست "....

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404
    اخبار روزانه ی فوتبال جهان به تاریخ 14 دسامبر 2013 ا لمبرت : " یانگ دایور نیست "....

لمبرت :" یانگ دایور نیست "

همانطور که میدانید اشلی یانگ در سال 2011 از تیم آستون ویلا به تیم منچستر یونایتد پیوست و آن چنان در این تیم موفق نبوده .

اما در طی این دو سال عده ای او را متهم به دایور بودن , کردن و او را بهترین دایور جهان فوتبال هم می دانند .

این بازیکن 28 ساله خودش در اردوهای تیم ملی یک مصاحبه ای انجام داد و گفت : " داوران تصمیماتشان را می گیرند ولی جوری وانمود می کنند که مردم فکر میکنند من دایو کرده ام . "

اما امروز در کنفرانس مطبوعاتی سرمربی تیم آستون ویلا کمی هم در مورد اشلی یانگ صحبت کرد و گفت :

" من فکر نمیکنم او بخواد خودش را از روی عمد به زمین بزند . ما نمی تواینیم بگوییم که او دائما در تلاش هست تا دایو کند . "

همچنین او ادامه داد : " " یانگ در تلاش هست تا کارهای عالی در زمین انجام دهد و به خاطر سرعت بالای او هست که در حین دویدن کوچکترین برخورد او را سرنگون می کند . من و شما نمی توانیم او را به چشم یک دایور در زمین فوتبال ببینم. "
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

مویس : " فرگوسن در کار من دخالت نمی کند "

همانطور که میدانید دیوید مویس نتایج خوبی در این فصل با تیم بزرگ منچستر یونایتد نتوانسته بگیرد و باری دیگر مویس اعلام کرد که فرگوسن نمیتواند در کارش دخالت کند و تا الان هم نکرده است .

سر الکس فرگوسن پس از اینکه خودش را بازنشسته کرد , جانشین خودش را دیوید مویس دانست و اطمینان داد به هواداران این باشگاه که او در این تیم موفق خواهد شد و جانشین خوبی برای خود دانست .

اما موضع اصلی سر کاپیتان اسبق این تیم هست ( روی کین ) که گفت : " فرگی هنوز در منچستر نفوذ دارد " و امروز در مصاحبه ای مویس گفت :

" من با فرگوسن رابطه ی خوبی دارم و در موارد لزوم از او مشاوره هم میگیرم ولی در حال حاضر فرگوسن هیچ سمتی در این باشگاه ندارد . "
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

ونگر به فکر تمدید قرارداد با باکاری سانیا

در انتهای این فصل قرار داد مدافع راست توپچی های لندن به پایان می رسد و از آنجایی که این بازیکن 30 ساله عملکرد خوب و به دور از حاشیه ای در این تیم داشت آرسن ونگر تصمیم دارد تا قرارداد این مدافع را به مدت 2 سال دیگر تمدید کند .

ونگر گفته که می خواهد این بازیکن فرانسوی را در تیم خودش نگه دارد .

ونگر گفت : " باکاری سانیا یکی از بهترین بازیکنان من چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ اخلاقی در این چند ساله بوده و من هدفم این است تا او را نگه دارم ولی جواب قطعی تمدید یا تمدید نکردن با اون در طی دو هفته ی آینده مشخص می شود "

سانیا از سال 2007 که از تیم اوسر فرانسه به آرسنال پیوست تا الان 250 بازی برای این تیم لندنی انجام داده .

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

شورله : " 7 تیم در لیگ جزیره امسال برای قهرمانی می جنگند "

آندری شورله که امسال از بایرن لورکوزن به چلسی آمد صحبت هایی در مورد خودش و تیمش انجام داد .

او امروز در این مصاحبه گفت : " تا سال پیش که در بوندیس لیگا بودم حداکثر سه تیم برای قهرمانی می جنگیدند ولی امسال 7 تیم را من در کورس قهرمانی می بینم که یکی از آنها ما هستیم . شرایط تیم ها در جدول واقعا نزدیک هم هست . "

او ادامه داد : " من در 4 سال شکسته تقریبا در ترکیب فیکس بودم و 90 دقیقه بازی میکردم . "

" من به چلسی آمدم تا در کنار و مقابل بازیکنان حرفه ای قرار گیرم زیرا این باعث می شود که یاد بگیری چگونه حرفه ای شوی . "
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)