ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

فایت نایت 78، گمشده در هیاهوی رویدادهای بزرگ

21 نوامبر، ورزشگاه مونتری در مکزیک، در حالی پذیرای رویدادهای فایت نایت 78 خواهد بود که بی شک، توجهات آنچنان که باید بر این رویداد متمرکز نیست. پیش از این رویداد مبارزات UFC-193 برگزار گردید، درحالیکه اخبار خاصی پیرامون اکثر مبارزات این یو اف سی منتشر نشد اما یک واژگونی بزرگ در تاریخ MMA تمامی توجهات را به خود معطوف کرد. آنچه هم در پیش روی کارشناسان، خبرنگاران و بینندگان قرار دارد قطعاً رویدادهای جذاب UFC-194 می باشد، و این وسط رویدادهای فایت نایت 78 مورد کم توجهی قرار گرفته است. البته که این مبارزات در حد هیچ یک از رویدادهای مذکور نیست اما بزرگی آنها سبب تحلیل رفتن اخبار مربوط به همین مبارزات گردیده است، مبارزاتی که با تغییر در مین ایونت خود حالا شاهد مبارزه نیل مگنی با کلوین گاستلوم خواهد بود، در حالیکه پیش از این مت برون برای دیدار با گاستلوم انتخاب شده بود، اما آسیب دیدگی قوزک پا 19 روز به برگزاری مبارزه مانده، برون را وادار به کناره گیری کرد، و در فاصله 2 روز بعد از این حادثه، یو اف سی جایگزین او را معرفی کرد، با این شرایط مگنی تنها 17 روز فرصت داشت تا خود را برای این رویداد آماده کند.

دیدار کو مین ایونت هم می تواند دارای اهمیت باشد، جائیکه دیگو سانچز با مبارزه برابر ریکاردو لاماس مبارزات خود را در دسته فیدرویت استارت خواهد زد. درحالیکه بسیاری از مبارزان در اندیشه کسب بینندگان بیشتر بدنبال انجام مصاحبه های مختلف بسر می برند، دیگو سانچز همواره توجهات زیادی از رسانه ها و هواداران را همراه خود دارد، و به نوعی خاص احساسات هواداران را با خود همراه میکند.

آنچه که در بین کارشناسان مورد توجه قرار گرفته اما در هیچ یک از دو رویداد اصلی نیست، و اظهارنظرها نشان دهنده این موضوع است که این مبارزه به نوعی مورد کم مهری قرار گرفته است، صحبت از مبارزه پسر طلایی است، بله هنری سجودو باید به مصاف جوزیر فورمیگا برود و به احتمال فراوان برنده این دیدار تایتل شات را بدست خواهد آورد. با همه این تفاسیر کارشناسان اظهارنظرهای جالبی را مطرح کرده اند، که علاوه بر ساندویچ شدن در بین رویدادهای خبرساز UFC-193 و 194، بصورت تاریخی در یو اف سی دیدارهای فلای ویت مورد کم توجهی بوده و هست. از طرفی هرچند که دیدها به سوی سجودو معطوف می شود اما فورمیگا هم یک جوجیتسوکار خوب محسوب میشود که هر سه دیدار اخیر خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و رنک 3 این وزن را در اختیار دارد.

پ.ن اول: در دیدار با فورمیگا عیار واقعی سجودو مشخص میشه، این که کشتی گیر قهاریه جای بحثی نداره، رکورد بی شکستیش هم بی دلیل رقم نخورده، اما هنوز در پرونده مبارزاتش مبارزه بزرگی ثبت نشده، مبارزه با جوزف بناویتز بود که متأسفانه به هم خورد.

پ.ن دوم: حقیقتاً انقدر خبر پیرامون UFC-193 مطرح شده و میشه که دست ما رو هم برای خبر گذاشتن بسته (البته که فقط در مورد مین ایونتش)، هرچند اینجا هم مثل همه جاهای دیگه استقبال خیلی خوبی از اخبار شد و بحثها هم داغ شد، اما نمیشه مدام هم از یه مسابقه خاص صحبت کرد، انگار دنیای MMA هنوز در شوک باخت رزی به سر می بره.
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    369
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    اتفاقا این یکی از فایت نایت های خوبیه که تو این چند وقته برنامه ریزی شده و به قول شما متاسفانه زیر سایه روزی-هولم قرار گرفته ولی من بی صبرانه منتظر فایت دیگو سانچز با ریکاردو لاماسم... دیگو سانچز اومده یه وزن پایین؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط adibio نمایش پست ها
    اتفاقا این یکی از فایت نایت های خوبیه که تو این چند وقته برنامه ریزی شده و به قول شما متاسفانه زیر سایه روزی-هولم قرار گرفته ولی من بی صبرانه منتظر فایت دیگو سانچز با ریکاردو لاماسم... دیگو سانچز اومده یه وزن پایین؟
    آره شروع کارش در وزن فیدرویت محسوب میشه
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    ahossein
    کاربر سایت
    مهمان
    به شخصه برای من رویداد مهمیه چون دوتا از فایترهای مورد علاقم بازی دارن ، اولی که کلوین گستلم هستش و دوم هم هنری سهودو که امیدوارم موفق باشن.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahossein نمایش پست ها
    به شخصه برای من رویداد مهمیه چون دوتا از فایترهای مورد علاقم بازی دارن ، اولی که کلوین گستلم هستش و دوم هم هنری سهودو که امیدوارم موفق باشن.
    خواهش میکنم
    من هم منتظر عملکرد پسرطلایی هستم، ببینیم نشانی از قهرمان آتی وزن فلای ویت داره یا نه
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    آره مهدی جان، تو این مدت تمام اخبار معطوف به ufc 193 بوده و سایتها اخبار چندان جالبی نداشتن.

حیف شد مت براون مصدوم شد، فایت خوبی میشد. گوستالم فایتر خیلی خوبیه و باید فایت خوبی رو ببینیم.

بیشتر تو این رویداد، دوست دارم فایت سانچز رو ببینم، ببینیم اولین فایتشو در دسته پروزن چیکار میکنه. مبارزه سختی هم بهش دادن. حتمن هم سر وزن کم کردن باید خیلی اذیت شده باشه!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    آره مهدی جان، تو این مدت تمام اخبار معطوف به ufc 193 بوده و سایتها اخبار چندان جالبی نداشتن.
    حیف شد مت براون مصدوم شد، فایت خوبی میشد. گوستالم فایتر خیلی خوبیه و باید فایت خوبی رو ببینیم.
    بیشتر تو این رویداد، دوست دارم فایت سانچز رو ببینم، ببینیم اولین فایتشو در دسته پروزن چیکار میکنه. مبارزه سختی هم بهش دادن. حتمن هم سر وزن کم کردن باید خیلی اذیت شده باشه!
    ممنون، آره موافقم حضور مت براون مبارزه رو قشنگ تر میکرد، سانچز هم دیدار حساسی داره هرچند دیگه به مبارزه های بزرگ عادت داره، لاماس هم البته همینطوره
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)