ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 خلاصه مهم ترین اخبار ufc در هفته گذشته(3 آذر)

خلاصه مهم ترین اخبار ufc در هفته گذشته(3 آذر)

قهرمان استراویت، یوآنا یوجیچک، به خاطر شکستگی دست راست نیاز به عمل جراحی دارد
    زنی که یکی از بهترین دست ها در MMA را در اختیار دارد، قادر به سالم نگه داشتن آنها نیست. قهرمان دسته استراویت زنان، یوآنا یوجیچک در جریان مبارزه کو-مین ایونت UFC193 با شکستگی دست مواجه شد. دست راست یوجیچک در ژوئن گذشته در مبارزه با جسیکا پنه نیز دچار شکستگی شده بود. گویا این شکستگی از ناحیه ای متفاوت است. یک عمل جراحی برای یوجیچک در چند هفته آتی در لوس آنجلس ست شده است.
    زمانی برای بازگشت او تعیین نشده است، گرچه مبارزه بعدی این قهرمان، به احتمال زیاد ریمچ با کلادیو گادلیا خواهد بود. مبارزه اول را یوجیچک با رای غیر متحد داوران پیروز شد.

رنکینگ جدید UFC: جان جونز باز میگردد
    البته که در دسته های وزنی مختلف تغییر جایگاه و حتی تغییر عنوان زیاد اتفاق افتاد، اما بزرگترین خبر رنکینگ جدید UFC بی شک بازگشت پادشاه پوند فور پوند، جان جونز بود.
    پس از UFC193 و یکی از بزرگترین شگفتی های چند سال اخیر، هالی هولم به صدر رنکینگ خروس وزن زنان ارتقا یافت. هم تیمی او، جان جونز نیز پس از بازگشت، اکنون مدعی اصلی دسته وزنی خودش محسوب میشود. گرچه او جایگاه قبلی خودش در پوند فور پوند را فعلا از دست داده است.
    تغییرات رنکینگ پوند فور پوند: راندا روزی با سقوط 7 پله ای در جایگاه یازدهم قرار گرفت. جایگاه راندا روزی در رده چهارم را جان جونز پر کرد. کانر مک گرگور و آنتونی پتیس یک پله سقوط کردند(به ترتیب دوازدهم و پونزدهم). هالی هولم در جایگاه چهاردهم قرار گرفت.
    این یکی از معدود دفعاتی است که چلنجر در رنکینگ پوند فور پوند بالاتر از قهرمان قرار دارد(جونز و کورمیر)
    رنکینگ پوند فور پوند:
    1 Jose Aldo
    2 Demetrious Johnson
    3 Chris Weidman
    4 Jon Jones
    5 TJ Dillashaw
    6 Fabricio Werdum
    7 Robbie Lawler
    8 Daniel Cormier
    9 Rafael dos Anjos
    10 Cain Velasquez
    11 Ronda Rousey
    12 Conor McGregor
    13 Joanna Jedrzejczyk
    14 Holly Holm
    15 Anthony Pettis

فلوید می ودر به راندا روزی پیشنهاد کمک در بوکس داد!!
    فلوید می ودر در مورد شکست راندا روزی گفت:
    "من میخوام که راندا روزی سرشو بالا بگیره و نذاره این شکست ناامیدش کنه. اگه در مورد بوکس کمکی میخوای، من حاضرم بهت کمک کنم. بوکس همش در مورد زمان بندی مناسب و دقت زیاده. مبارزه راندا رو زمین باورنکردنیه. اون مشکلی نخواهد داشت."

می ودر در مورد رابطه نه چندان خوبش با روزی نیز گفت:
    "حتی در مورد چیزایی که راندا روزی درباره من گفته، بعضی وقتها باید راه درست رو به ما نشون بدن. آیا من فکر میکنم اون از حرفاش منظوری داشته؟ معلومه که نداشته. میدونی این خیلی سخته که به جایی که من رسیدم برسی. من هیچ حامی ای نداشتم. منظورم اینه که امروزه مردم یک شبه سوپراستار میشن. من دانا وایت و برادران فرتیتا رو به خاطر اینکه تونستن یک زن رو در یک ورزش رزمی اینقدر بزرگ کنن تحسین میکنم. من اونا رو تحسین میکنم ولی راندا روزی هم باید کار خودش رو میکرد و کرد. اگه منم جای اون بودم از اسم فلوید می ودر استفاده میکردم. اون باید اینکارو بکنه. این چیزا همش بیزینسه، اینا شخصی نیست و منم بیزینس رو میفهمم"

این بوکسور بدون شکست در مورد ریمچ زودهنگام هم گفته:
    "به عنوان یک مبارز سابق فکر کنم اون به زمان نیاز داره تا تمرکز خودش رو برگردونه. فکر کنم اونا دارن در این مورد عجله میکنن. اونا باید راندا روزی رو دوباره بسازن، اعتماد به نفسش رو برگردونن، اگرچه من فکر میکنم اون هنوز هم اعتماد به نفس داره"

قهرمان سابق نیمه سنگین، جان جونز، احتمالا 23 آپریل به اکتاگان باز میگردد
    جان جونز سه شنبه هفته گذشته عکسی در اینستاگرام خود گذاشت و ضمن نمایش بدن آماده خود، اشاره ای ضمنی به زمان مبارزه بعدی خود کرد.
    گرچه او طبق عادت معمول خود، این عکس را از صفحه خود حذف کرد.
    UFC قصد دارد ایونت UFC198 را 23 آپریل در Madison Square Garden شهر نیویورک برگذار کند، گرچه هنوز MMA در ایالت نیویوک قانونی نیست.

مبارزه اندرسون سیلوا-ویتور بلفورت 2 برای UFC197 ست شد
    طبق گزارشات، اندرسون سیلوا در UFC197 مقابل ویتور بلفورت قرار خواهد گرفت. این در حالی است که پیش تر انتظار میرفت حریف سیلوا برای بازگشتش مایکل بیسپینگ باشد. UFC197 در HSBC Arena شهر ریو د ژانیرو برزیل، به تاریخ 5 مارس برگذار خواهد شد. این اخبار هنوز از طرف UFC به صورت رسمی تایید نشده است.

UFC194 اولین ضربه را خورد: میشل واترسون قادر به مبارزه نیست
    UFC194 یکی از بهترین و مورد انتظار ترین مبارزات در تاریخ MMA را دارد، اما گویا قرار نیست این گونه بماند. قهرمان سابق 105 پوند Invicta FC،میشل واترسون، به دلیل مصدومیت مجبور به کناره گیری از مبارزه اش با تیشا تورس شد. هنوز جایگزینی برای او معرفی نشده است.
    مین کارد UFC194 به قدری عالیست که بسیاری از اسامی آشنا مانند فیبر و تورس در کارد مقدماتی قرار دارند.

مربی استرایکینگ مک گرگور اعتقاد دارد او جوزه آلدو را خجالت زده خواهد کرد
    اگرچه چندان غافلگیر کننده نیست که مربی استرایکینگ مک گرگور(اوون رودی) اعتقاد داشته باشد شاگردش جوزه آلدو را در مین ایونت UFC194 شکست خواهد داد، اما رودی آنقدر از استرایکینگ مک گرگور مطمئن است که میگوید او، آلدو را خجالت زده خواهد کرد. ادعای جسورانه ای که تا بحال کسی حتی به آن نزدیک هم نشده است.
    او گفت:
    "من فکر کنم کانر دوباره همه رو غافلگیر میکنه. صادقانه بگم اون جوری مبارزه رو میبره که به نظر همه آسون بیاد. من واقعا فکر میکنم کانر آلدو رو خجالت زده میکنه. فکر کنم آلدو خیلی تهاجمی ظاهر بشه و کانر باعث بشه ضربات آلدو به خطا برن، بعدشم با استرایکینگ معرکه ش کارشو بسازه. آلدو مجبوره فاصله رو کم کنه و کانر خیلی از اون بزرگتره، کانر خیلی بلندقد تره. آلدو برای اینکه بتونه ضربه بزنه مجبوره بیاد جلو و اینجاست که او ضربه میخوره. آلدو نمیتونه خودشو به کانر نزدیک کنه و وقتی سعیشو میکنه کانر اونو خورد میکنه."

شما چه فکر میکنید؟ آیا کانر مک گرگور، جوزه آلدو را "خجالت زده" خواهد کرد، یا کمربند برای کریسمس نیز در برزیل خواهد ماند؟
    ویرایش توسط matter466 : 2015/11/24 در ساعت 22:57
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)