ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot

17 مروری بر مبارزات رویداد اصلی ufc 194

بازی Max Holloway و Jeremy Stephens

مروری بر مبارزات رویداد اصلی ufc 194

اصلا ارزش دیدن نداشت و بدترین فایت این رویداد بود.

بازی Demian Maia و Gunnar Nelson

دمین مایا تکنیک جوجیتسوی بالاشو به رخ نلسون کشید و سویپ های نلسون هم به جایی نرسید و مایا با رفتن به هاف گارد و فرار از خاک و همزمان با در اختیار گرفتن زیر یک خم نلسون اونو به خاک میبرد تا نشون بده تو سن 38 سالگی کوله باری از تجربه همراهش داره.

بازی Yoel Romero و Ronaldo Souza

این بازی بر خلاف تصور خودم که فکر می کردم سوزا برنده مبارزه میشه با پیروزی رومرو همراه شد.
    به نظر میومد سوزا از نام رومرو ترسیده بود و بر خلاف انتظاری که ازش میرفت بازی تهاجمی از خودش نشون نداد و تو راند یک بعد از دریافت ضربه غافلگیر کننده از رومرو تا آخر راند زیر مشتهاش بود . تو راند دوم خیلی کار مفیدی انجام نشد. و تو راند سوم سوزا به خودش اومد و بازی رو بدست گرفت و رومرو رو تو خاک زیر ضرباتش نگه داشت ولی نتیجه رو به دست داوران سپرد.
    سوزا رومرو رو پرس میکرد و حمله ای نمیکرد. در صورتی که رومرو یک استرایکر نیست و باید همزمان با پرس ضربات مشت و زیر گیریش رو به اجرا می گذاشت ، یعنی یک بازی سراسر هجومی رو انجام میداد. و چون رومرو همانطور که قبلا نشون داده از لحاظ نفس آمادگی خوبی نداره تو راندهای دو و سه میبرید. به نظرم سوزا به ترس خودش باخت.

بازی Luke Rockhold و Chris Weidman

دو گرپلر خیلی خوب رو در روی هم قرار گرفتن و بازی همونطوری که پیش بینی میشد بازی طولانی بود.
    تو راندهای نخستین بازی در سرپا همونطوری که انتظار میرفت به نفع راکهلد پیش رفت و در خاک هم راکهلد تونست از خاک وایدمن فرار کنه و زیرگیریهای وایدمن رو با فن گیوتین خنثی کنه. در اواخر راند سه وایدمن ضربه پای چرخشی زد که هم خیلی کند بود و هم از فاصله مناسبی زده نشد و راکهلد اونو به خاک برد و همون کاری که وایدمن با بلفورت کرد راکهلد با وایدمن انجام داد. و به نظر میومد داور باید بازی رو متوقف می کرد. تو راند چهارم هر دو مبارز بریده بودند و وایدمن به دلیل ضرباتی که خورده بود خسته تر بود و راکهلد کار نیمه تموم خودش در راند سوم رو تموم کرد. و با شایستگی کمربند رو گرفت. کلا بازی قشنگی بود.

بازی Conor McGregor و José Aldo

بازی دو استرایکر بود و همونطوری که پیش بینی میشد ، انتظار ناک اوت در رانذهای نخستین رو داشتیم. ولی نه اینقدر زود و تنها با یک مشت.
    کانر در ابتدا مثل تمام بازی هاش خواست شروع به پرس کردن آلدو بکنه ولی آلدو عقب نشینی نکرد و ترجیح داد رقص پا نکنه و با کانر در وسط رینگ مبارزه کنه. و ترکیب راست و هوک چپ رو روی کانر امتحان کرد که جواب نداد چون :
    اولا بعد از مشت راست و قبل از هوک چپ دست راستش زیر فکش برای محافظت برنگشت و پایین موند.
    دوما وقتی که قرار هست روی یک southpaw این ترکیب رو اجرا کنید بعد از ضربه راست باید یک داک بکنید تا اگر حریف ضربه چپ رو زد ازش در رفته باشید و همراه با حرکت رو به جلو هوک چپ رو بزنید.
    سوما همونطوری که بزرگای بوکس میگن بهتره یک ضربه جب قبل از ضربات زده بشه که هم فاصله با حریف تنظیم بشه و هم حواس حریف برای لحظه ای هم که شده پرت بشه و اصولا این ترکیب بهتر بود بعد از ضربه حریف به عنوان کانتر زده میشد و نه برای حمله.
    در هر صورت کانر معلوم بود روی این ضربات کانتر کار کرده بود و آمادگی قبلی داشت. و در آخر کمربند رو هم گرفت و شبهه هایی هم که بعضی دوستان مبنی بر از قصد باختن مندز در مبارزه با کانر داشتن رو هم از بین برد. و در کنفرانس هم میکروفن اختصاصی رو در اختیار گرفت و مثل رئیس کمپانی UFC شده بود و سخنرانی می کرد. که صحنه جالبی شده بود.
    ویرایش توسط sohrabb : 2015/12/14 در ساعت 21:04
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    ممنون از سهراب عزیز بابت تحلیل عالی و خواندنیش.
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .......

فایت اول رو ندیدم

....................................

فایت دوم عالی بود. واقعا لذت بردم از فایت، بی جی جی فوق العاده و های لول مایا، بسیاز جذاب و دیدنی بود.
    نلسون هم نشون داد الکی بلک بلت بی جی جی نداره! ولی مشکل این بود که سطح مایا خیلی خیلی بالاتر بود و هر کاری خواست با نلسون کرد. به قدری فایت در اختیار مایا بود که دوتا از داوران 30-25 دادن.
    چه نفس و انرژی ای داشت مایا در سن 38 سالگی!
    باید فایت بعدیش 100% برای تعیین تایتل شات باشه و من احتمال میدم اگر هندریکس در ufc 196 پیروز شه، با مایا فایت کنه.

.................................................. .................................................. .................................................. ...............................

فایت سوم هم پیش بینیم درست از آب درومد و رومرو برد.
    راند 1 که تموم شد، نفس کم آورد رومرو و سوزا بعد از رفرش شدنش اگر محتاط نمی بود، کار رو تمام میکرد ولی در کل فایت باید مساوی میشد.

پیش بینی من اینه که به ویدمن ریمچ سریع بدن و رومرو بمونه تو نوبت. با نمایشی که از رومرو دیدم، نه در مقابل ویدمن شانسی داره و نه راکهولد. شاید هم ویدمن یه مدت پیداش نشه و بعد از فایت راکهولد و رومرو، تایتل شات رو بگیره.

.................................................. .................................................. .................................................. ......................................

فایت چهارم هم قدرت نمایی راکهولد بود و نشان داد که چقدر لیاقت کمربند رو داره!
    از همون لحظه ای که دیگه ویدمن از ترس گیوتین راکهولد زیر گیری نکرد، برنده معلوم شد. قبلش هم کاملاً راکهولد سر بود.
    دقیقاً از دقیقه 3 راند دوم، ویدمن خسته شد و کنترل خوبی هم نداشت، با اینکه راند 3 رو هم خوب شروع کرد، با یک حرکت عجولانه، پیروزی رو تقدیم راکهولد کرد.

واقعاً هرب دین مثل حیوون عمل کرد! 10 ثانیه آخر راند 3 باید فایت رو نگه میداشت. دکتر هم میتونست اجازه فایت در راند 4 رو نده.
    نمیدونم! این فکر به ذهنم رسید که میخواستن بکشه به راند 4 تا شاید معجزه ای بشه و ویدمن برگرده به فایت و پیروز شه! دلم برای ویدمن سوخت!
    شخصیت و رفتار ویدمن عالی بود که نشون داد هم یه ورزشکاره و هم یک انسان با شخصیته.

.................................................. .................................................. .................................................. ..................................

فایت پنجم هم که دیگه چی میشه گفت!
    1 ماه پیش صحبتی از مربی کانر خوندم که گفت همرو شگفت زده میکنیم! حتمن کمتر کسی جدی گرفت حرفشو!
    فکر میکردم بعد از این همه ماه، آلدو انقدر با تجربه شده باشه که از نظر روانی آماده باشه و حرفهای اطرافیان و خود کانر براش عادی شده باشه!!!
    کانر آماده حمله عجولانه از آلدو بود که همین هم شد و قشنگ معلوم بود براش کلی تمرین کرده.

فکر کنم UFC 200 ریمچ این دو باشه.

دانا وایت هم فکر کنم میخواد ابر قهرمان بسازه از کانر و گفته همونطور که قهرمان پروزن میمونه، امکان داره با برنده دوس آنجوس و سرونی هم بر سر عنوان سبک وزن فایت کنه(اگه اشتباه متوجه شدم، دوستان بگن که ویرایش کنم)

.................................................. .................................................. .................................................. ....................................
    منتظرم ببینم چاد مندس بعد از باختش چیکار میکنه! دسته وزنیشو تغییر میده یا نه!
    خیلی فایت حساسی رو به ادگار داد! راحت هم باخت!!!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    137
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot

آلدو!!!!!!!!!!!
    با یه مشت!!!!!!!!!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    137
    روندا رزی
    اینم آلدو
    حتما جان جونز هم ناک اوت میشه دیگه!!!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    اندرسون سیلوا
    برائو
    روندا
    آلدو
    (تا حدودی ولاسکوئز و البته نبود جان جونز) به اینها اضافه کنید رفتن جی.اس.پی رو ...
    به نظر میرسه دوران اسطوره های قدیمی یو.اف.سی به پایان رسیده، کسایی که سال ها کمربند رو در اختیار خودشون داشتن.
    این وسط برزیلی ها سهم بیشتری از این شکست رو داشتن ...
    دوران جدید و قهرمان های جدید، اما این قهرمان ها چه اشخاصی می تونن باشن؟ آیا مک گرگور و هولم و دیلاشاو؟
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    ممنون از سهراب عزیز بابت تحلیل عالی و خواندنیش.
    دانا وایت هم فکر کنم میخواد ابر قهرمان بسازه از کانر و گفته همونطور که قهرمان پروزن میمونه، امکان داره با برنده دوس آنجوس و سرونی هم بر سر عنوان سبک وزن فایت کنه(اگه اشتباه متوجه شدم، دوستان بگن که ویرایش کنم)
    خواهش میکنم دوست عزیز.
    به نظرم کانر نباید عجله کنه برای رفتن به یه وزن بالاتر. چون دوس آنجوس مثل مندز یا آلدو نیست و فایتری هست که تو همه زمینه ها خوب هست و یک گرپلر عالی هست و اگه آماده باشه کانر تو مبارزه باهاش باید در حالت دراز کشیده همش سقف رو نگاه کنه.
    خودش هم فکر کنم منتظر ببینه دوس آنجوس تو مبارزه بعدیش چکار میکنه و چقدر آماده هست و بعد تصمیم گیری کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_bz نمایش پست ها
    روندا رزی
    اینم آلدو
    حتما جان جونز هم ناک اوت میشه دیگه!!!
    بعید میدونم. جان جونز هر چند تو استرایک بهترین نیست ولی یک پک کامل هست و تو تمام زمینه ها در سطح خوبی قرار داره و تو گرپلینگ هم در سطح خیلی خوبی هست. و همینطور برتری قدی با دست و پای بلند باعث میشه حریف به سادگی نتونه بهش نزدیک بشه تا ناک اوتش کنه و اگر هم نزدیک بشه با کلینچ و آرنجهاش و همینطور زیرگیری خوبش مواجه میشه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    137
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز.
    به نظرم کانر نباید عجله کنه برای رفتن به یه وزن بالاتر. چون دوس آنجوس مثل مندز یا آلدو نیست و فایتری هست که تو همه زمینه ها خوب هست و یک گرپلر عالی هست و اگه آماده باشه کانر تو مبارزه باهاش باید در حالت دراز کشیده همش سقف رو نگاه کنه.
    خودش هم فکر کنم منتظر ببینه دوس آنجوس تو مبارزه بعدیش چکار میکنه و چقدر آماده هست و بعد تصمیم گیری کنه.

بعید میدونم. جان جونز هر چند تو استرایک بهترین نیست ولی یک پک کامل هست و تو تمام زمینه ها در سطح خوبی قرار داره و تو گرپلینگ هم در سطح خیلی خوبی هست. و همینطور برتری قدی با دست و پای بلند باعث میشه حریف به سادگی نتونه بهش نزدیک بشه تا ناک اوتش کنه و اگر هم نزدیک بشه با کلینچ و آرنجهاش و همینطور زیرگیری خوبش مواجه میشه.
    امیدوارم این اتفاق هیچ وقت نیفته,ولی به نظر من حتی تو استرایک هم بهترینه ولی یکمی محتاط هست و خیلی هجومی کار نمیکنه و بیشتر اهل ری اکشن هست تا اکشن که این شگردیه که تا الان تونسته ازش جواب بگیره و اینکه یه جورایی هم دوست داره با حریف بازی کنه,در کل تو وزنش باهوشترین فایتر هست.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    104
    مبارز مورد علاقه AlistairOvereem_Headshot
    با سلام. دوستان من تازه عضو شدم اگه کسی جواب سوالهای منو میدونه ممنون میشم ج بده. من حدود 2 3 سال پیش یو اف سی رو خیلی دنبال میکردم و خیلی وقته دیگه پیگیر نیستم.
    مبارزه اوریم با دوسانتوس 19 دسامبر چن روز دیگه برگزار میشه کسی خبری چیزی از این مبارزه نداره؟
    جایی خوندم روندا روزی میخاد بره wwe ایا صحت داره؟ و اینکه موقعی رفت رسلمینا یو اف سی بهش گیر نداد؟
    و سوال آخر خبری در مورد بازگشت براک لسنر ب یو اف سی هست یا خیر؟
    با تشکر
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط lola نمایش پست ها
    با سلام. دوستان من تازه عضو شدم اگه کسی جواب سوالهای منو میدونه ممنون میشم ج بده. من حدود 2 3 سال پیش یو اف سی رو خیلی دنبال میکردم و خیلی وقته دیگه پیگیر نیستم.
    مبارزه اوریم با دوسانتوس 19 دسامبر چن روز دیگه برگزار میشه کسی خبری چیزی از این مبارزه نداره؟
    جایی خوندم روندا روزی میخاد بره wwe ایا صحت داره؟ و اینکه موقعی رفت رسلمینا یو اف سی بهش گیر نداد؟
    و سوال آخر خبری در مورد بازگشت براک لسنر ب یو اف سی هست یا خیر؟
    با تشکر
    با سلام
    سعی میکنیم اخبار مربوط به رویدادهای پیش رو رو به روز قرار بدیم، فعلاً خبر خاصی از مبارزه اووریم دوس سانتوس نیست، تا قبل از مبارزه سعی میکنیم یه تحلیل در موردش بذاریم
    روزی قبل از باخت به هالی هولم میخواست قهرمان تمام رشته ها بشه، ولی بعد از مبارزه دید برای قهرمان باقی موندن تو همین mma خیلی جای کار داره، به هر حال wwe بیشتر شو هست تا ورزش، و از اونجایی که شو هست رزی هم برای یه نمایش کوتاه اونجا بود قبلاً، ولی اگه بخواد دائم اونجا مشغول باشه باید قراردادش با ufc رو فسخ کنه، دو تاش همزمان نمیشه
    براک لزنر هم خیلی وقته با wwe تمدید کرده، میگفتن میخواسته برگرده اما خودشم میدونست با سطح استرایک پائینی که داشت و پیشرفتی که فایترها تو این مدت داشتن، برگشتنش بی فایده اس، هر چند به لحاظ فروش باز هم میتونست جزو پربیننده ترینها باشه اما خوب حساب دو دو تاش بهش گفت نرو
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط lola نمایش پست ها
    مبارزه اوریم با دوسانتوس 19 دسامبر چن روز دیگه برگزار میشه کسی خبری چیزی از این مبارزه نداره؟ با تشکر
    تمرینات و فعالیتهاشون طی این مدت که تحت عنوان UFC Road to the Octagon هست رو میگذارم. از لینک زیر میتونید دانلود کنید.

ویرایش توسط sohrabb : 2015/12/15 در ساعت 22:09
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)