ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

New 1 3 خبر از جانی هندریکس

3 خبر از جانی هندریکس

3 خبر از جانی هندریکس

جانی هندریکس برای مشکل وزن کم کردن خود، مربی اختصاصی گرفت

قهرمان پیشین ولترویت UFC تصمیم دارد تا در همین وزن بماند و برای پس گرفتن عنوان قهرمانی از پس مشکل کم کردن وزن خود بربیاید. چندی پیش برای مبارزه با تایرون وودلی در UFC-192 جانی هندریکس بر اثر وزن کم کردن، دچار انسداد روده و سنگ کلیه شد، عوارض ناشی از وزن کم کردنی که نه صرفاً مربوط به این مبارزه، که از دوران جوانی و کشتی گیری هندریکس رفته رفته جدی و جدی تر شده بود و سرانجام پیش از مبارزه با وودلی او را راهی بیمارستان کرد و این مبارزه به هم خورد. دینا وایت به او اعلام کرد که اگر نمی تواند خود را سر وزن برساند به وزن بالاتر برود. حالا اما هندریکس مصمم است تا به کمک مربی تخصصی تغذیه یعنی لوئیس جیوردانو در وزن ولترویت باقی بماند، جیوردانو در مدیریت وزن متخصص پرآوازه ای محسوب میشود، هندریکس عنوان کرده:

"من مقاله اش رو خوندم، و بعد از اینکه برنامه اش رو دیدم بهش زنگ زدم و قرار شد به تگزاس بیاد. از همین ابتدا هم با اون احساس آسودگی میکنم، همینطور که همسرم و دخترهام. تمرکزم روی اینه که باید چطور مدل زندگیم رو تغییر بدم تا بتونم کمربند رو پس بگیرم. عقیده دارم کار کردن با لو شیوه من رو تغییر میده و من رو خطرناکتر از گذشته هم میکنه".

جیوردانو که سابقه کار کردن با شمار زیادی از مبارزان MMA را دارد به وزن کم کردن اعتقادی ندارد، او بدنبال مدیریت صحیح آن است. پس از سالها تلاش و مطالعه بر روی دست و پنجه نرم کردن مبارزان مختلف با مشکل وزن کم کردن، او تصمیم گرفت تا زندگی بسیاری از آنها را نجات دهد. لو درباره هندریکس گفته:

"از همون اولی که هندریکس به UFC اومد از طرفدارانش بودم، حالا اینجام تا دیدگاهش رو نسبت به وزن کم کردن عوض کنم. ما با هم تلفنی صحبت کردیم و من فلسفه ام رو در این باره بهش گفتم، و اینکه چطور میتونم بهش کمک کنم. من مدتی رو با اون و خانواده اش سپری کردم و نه تنها خود جانی که همسرش هم خیلی مشتاقه کمک کنه تا زندگی سالم تری داشته باشن و خیلی جانی رو حمایت میکنه. دید من اینه که جانی در آینده به بهترین سطح خودش برمیگرده و در بیرون و درون قفس موفقیتهای بزرگی بدست میاره".

هندریکس تیم تیک دون را رها کرد

هندریکس
    بدنبال پس گرفتن عنوان قهرمانی خودش در وزن ولترویت، تیم سابق خودش رو رها کرد:

"این تیم تو هشت سال گذشته برای من کارهای بزرگی انجام داده، ولی ما روی بعضی موارد خاص نمیتونیم با هم توافق کنیم پس وقتشه من از اونها جدا بشم".

هندریکس که پیش تر با مربی تغذیه معروفی بنام مارک دولسی کار میکرد، حالا لوئیس جیوردانو را استخدام کرده، او که در حالت عادی 202 پوند وزن داره انتظار داره بعد از تمرینات معمولش بین 193 تا نهایتاً 195 پوند باشه نه بیشتر. هندریکس عنوان کرده که دوست داشته با روری مک دونالد مبارزه کنه، اما گویا مک دونالد برای مبارزه در سال 2016 باید به مصاف هکتور لومبارد بره. البته هندریکس دوست داشت که با تایرون وودلی هم مصاف بده، مبارزه ای که در UFC-192 برگزار نشد، اما گویا وودلی بدلیل بازی در یک فیلم در دسترس نیست. هندریکس درباره قراردادش هم گفته که در فوریه 2016 به پایان میرسه:

"من دوست دارم منتظر بمونم تا قراردادم با تیم تیک دون به پایان برسه، اما هرچه سریعتر وضعم مشخص بشه برام بهتره، ولی اگه اونها بگن نه باید تا فوریه 2016 صبر کنی، احتمالاً مجبورم برای مبارزه به ماه مارس فکر کنم".

هندریکس در مورد مربیان اختصاصی تمرینش هم گفته که دوست نداره اونها رو در فشار بذاره که دنبال اون بیان، بلکه میخواد اونها رو خوشحال ببینه، پس تصمیم با خودشونه.

هندریکس برای UFC-196 رو در روی قهرمان پیشین کیک بوکس جهان

سرانجام مشخص شد که هندریکس برای دیدار آینده خود باید در UFC-196 به مصاف کیک بوکس قهار و قهرمان سابق این رشته استفن تامسون برود، مبارزی که در آخرین مصاف خود جیک النبرگر را با یک اسپینینگ بک کیک ناک اوت کرد، و سابقه طولانی در تمرین با جورج سنت پیر و کریس وایدمن دارد. ایونت UFC-196 هرچند دیدارهای خیلی خوبی را در خود جای نداده، اما دیدارهای مین و کومین ایونت اون دیدارهای مهم و جذابی هستند، جائیکه در دیدار اصلی شاهد ریمچ وردوم با ولسکز برای تصاحب کمربند سنگین وزن جهان خواهیم بود، و در دیدار کومین ایونت شاهد بازگشت جانی هندریکس و رویارویی با یک کیک بوکسور قهار.
    از این ایونت دیدارهای دیگری هم در جریان UFC-194 مشخص شد:

در هوی ویت؛ روی نلسون رو در روی جاش راشولت
    در لایت ویت؛ جاش بورکمن رو در روی جی.کی.نونز
    در ولترویت؛ مایک پایل رو در روی شین اسپنسر

پ.ن: امیدوارم جانی هندریکس بازگشت خوبی داشته باشه، و مشکلات مربوط به وزن کم کردن رو هم بخوبی پشت سر بگذاره، واقعاً قهرمان ارزشمند و قدریه، نبودش خیلی به چشم اومده، و آماده شدنش به معنای جدال برای تصاحب عنوانه، بی هیچ حرف و حدیثی.
    ویرایش توسط Master : 2015/12/15 در ساعت 21:50
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    در حالت عادی نزدیک 92 کیلو هست.چقدر سنگینه!!! زیادی خوش گوشت هست.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    207
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    خیلی دوس دارم ببینم ولاسکوز مقابل وردوم چکار میکنه .. تو خاک که وردوم یه سرو گردن ازش بالاتره !!! سرپا هم مبارزه قبلی عالی عمل کرد ... فکر میکنم بازم ولاسکوز میبازه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    در حالت عادی نزدیک 92 کیلو هست.چقدر سنگینه!!! زیادی خوش گوشت هست.
    آره، به همین خاطر سر وزن کم کردن راهی بیمارستان شده، مجبور بوده کیلوهای زیادی رو کم کنه، مبارزه پیش رو نشون میده در چه وضعیتی قرار داره و آیا میتونه توی ولترویت ادامه بده یا باید بره میدل ویت
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash نمایش پست ها
    خیلی دوس دارم ببینم ولاسکوز مقابل وردوم چکار میکنه .. تو خاک که وردوم یه سرو گردن ازش بالاتره !!! سرپا هم مبارزه قبلی عالی عمل کرد ... فکر میکنم بازم ولاسکوز میبازه
    خوب همیشه اتفاق نمی افته که ولسکز از لحاظ استقامت دچار افت بشه و وای از اون روزی که سرحال باشه، 5 راند فشار میاره و به شخصه منتظر یه دیدار متفاوت از دیدار اولشون هستم، وردوم که بی شک بهترین دوران خودش رو سپری میکنه، ولسکز هم میدونه که با چه نوع حریفی قراره دست و پنجه نرم کنه، مصافی دیدنی خواهد بود
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    100 درصد این مشکل وزن کم کردن از سبک زندگی هندریکس هست وگرنه کسی که از سن پایه ورزش میکرده نباید همچین مشکلی داشته باشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsp نمایش پست ها
    100 درصد این مشکل وزن کم کردن از سبک زندگی هندریکس هست وگرنه کسی که از سن پایه ورزش میکرده نباید همچین مشکلی داشته باشه
    درسته، خود هندریکس یه بار به صورت ضمنی اشاره کرده بود که نمیتونه دست از خوردن خوراکیهای گوشتی لذیذ بکشه، حالا شاید مسائل دیگه ای هم وجود داشته باشه که مهمتر از این موضوع باشه اما اونچه مسلمه همین موضوعی هست که شما هم اشاره فرمودید
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    مهدی جان ممنونم بابت خبرت درباره هندریکس.
    من خیلی بهش علاقه دارم.

پس بالاخره از تیک داون جدا میشه! (یه چیزی شنیده بودم در مورد تصمیمش برای جدایی.)

نباید این فایت رو بهش میدادن! یعنی میخوان صبر کنن، وودلی با برنده لاولر-کاندیت فایت کنه و بعدش تازه بیان به هندریکس تایتل شات رو بدن؟!!! که حتمن بعد از این فایت، قبل از تایتل شات، حتمن یه مبارزه دیگه هم باید بکنه(با مایا، یا برنده مکدونالد-لومبارد)

حقش این نیست! فایتش با لاولر خیلی نزدیک بود!
    حتمن روابطش تو ufc ضعیفه که اینجوری میکنن باهاش و خیلی پرطرفدار نیست
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    مهدی جان ممنونم بابت خبرت درباره هندریکس............................حتمن روابطش تو ufc ضعیفه که اینجوری میکنن باهاش و خیلی پرطرفدار نیست
    خواهش میکنم
    علاوه بر نداشتن روابط قوی، فکر میکنم یه کم قضیه هندریکس متفاوت هم هست، منتظرن ببینن میتونه خودش رو از لحاظ شرایط وزنی کنترل کنه یا نه، و در صورت سر وزن رسیدن آیا آماده خواهد بود یا توانش تحلیل رفته، به هرحال بهم خوردن مبارزه با وودلی بخاطر نرسیدن سر وزن بهش ضربه زده
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Master نمایش پست ها
    منتظرن ببینن میتونه خودش رو از لحاظ شرایط وزنی کنترل کنه یا نه، و در صورت سر وزن رسیدن آیا آماده خواهد بود یا توانش تحلیل رفته، به هرحال بهم خوردن مبارزه با وودلی بخاطر نرسیدن سر وزن بهش ضربه زده
    آره اینم هست.
    خیلی دوست داشتم فایت هندریکس رو با مایا ببینم!
    جانی خیلی ساده فایت میکنه، بی جی جی کار قهاری چون مایا، میتونه چالش بزرگی براش باشه

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..............
    بحث ufc 196 شد!

وردوم ریسک کرد! نباید مبارزه خارج از برزیل رو قبول میکرد!
    دوبار رفته بود مکزیک، اینبار باید برزیل میبود!

سجودو مبارزه در ufc 196 رو با جانسون قبول نکرده، برای همین فشار آوردن که سنگین وزن از 197 بیفته 196
    ویرایش توسط magneto_88 : 2015/12/16 در ساعت 21:53
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)