ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

New 1 اخبار کانر مک گرگور؛ احتمال دوری از میادین؛توافق با ادگار؛ مخالفت مردم ایرلند

سه خبر کوتاه از کانر مک گرگور

اخبار کانر مک گرگور؛ احتمال دوری از میادین؛توافق با ادگار؛ مخالفت مردم ایرلند

احتمال
    دوری 6 ماهه کانر از میادین به علت آسیب دیدگی

شاید قهرمان جدید فیدرویت تنها برای 13 ثانیه در جدال با جوزی آلدو حضور پیدا کرد اما قوانین پزشکی از احتمال دوری شش ماهه او خبر می دهد. این موضوع پس از انتشار لیست استانداردهای مربوط به تعیلقات پزشکی کمیسیون پزشکی-ورزشی نوادا مطرح گردید. هر چند این شایعه هنوز قوت نگرفته است اما مطابق آنچه در لیست منتشر شده ضمیمه گردیده، کانر باید آزمایش اشعه ایکس ری را بر روی مچ دست چپ خود انجام دهد و در صورت مثبت بودن نتیجه آسیب دیدگی او، دوری شش ماهه او دور از انتظار نخواهد بود، مگر اینکه پزشکان مدت زمان کوتاهتری را برای او در نظر بگیرند. در گزارش مربوطه وضعیت دوری کریس وایدمن و جاکار سوزا هم به طریق مشابهی با احتمال 6 ماه دوری روبروست (به لحاظ بازه زمانی منظور است، وایدمن برای هر دو پای خود و جاکار برای ساعد دست چپ خود باید آزمایش اشعه ایکس را انجام دهند).
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    توافق شفاهی ادگار و کانر؛ صحبتهای مربی کانر

فرانکی ادگار از مداخله دینا وایت و جلوگیری از حضور چشم در چشم او با کانر مک گرگور در داخل قفس، پس از پیروزی بر جوزی آلدو خبر داد. ادگار که در شب رویداد بزرگ UFC-194 در کنار فنس حضور داشت، می دید که چطور قهرمان ایرلندی موفق شد تا افسانه فیدرویت را ناک اوت و کمربندی را تصاحب کند که چشمان فرانکی هم مدتی است آن را دنبال می کند. ادگار ادعا می کند که پس از مبارزه بصورت رسمی به او اشاره شده است تا در فنس حضور پیدا کند اما دینا وایت به شخصه ازحضور او ممانعت کرده است. ادگار که از این رفتار ناراحت شده است می گوید:

"چرا اونها باید من رو صدا کنن وقتی حتی نمیدونن جریان چیه؟".

ادگار
    پس از این در دنیای مجازی به صحبت با کانر پرداخت و به طرز جالبی درخواستش رو مطرح کرد:

"مردم مبارزه کانر رو با ادگار میخوان. این مبارزه رو بهشون بده کانر. ما میتونیم این مبارزه رو هرجایی که تو بگی انجامش بدیم. لطفاً بدنبال مبارزات دیگه نباش، لطفاً".

و کانر مک گرگور در جوابش نوشت:

"مک گرگور در برابر ادگار، برای کمربند؟ در برابر چشمهای 80هزار نفر در کروک پارک ایرلند، میتونه عالی باشه".

و از همه جالب تر، واکنشهای مثبت مردم و مفسران به احتمال رویارویی این دو است. جاش گراس عنوان کرده که نه تنها ادگار با شکست 5 نفر از بزرگان مستحق تایتل شاته بلکه به عنوان قهرمان سابق لایت ویت میتونه امتحان خوبی هم برای قهرمان جدید باشه، و با شکست ادگار، کانر میتونه باقی لایت ویت ها رو هم به خطر بندازه، به علاوه این دیدار از جنبه تبلیغاتی هم قابل قبوله.

در نظرسنجی انجام شده پیرامون مبارزه بعدی کانر، 44 درصد به مبارزه با ادگار، 37 درصد مبارزه مجدد با آلدو و تنها 19 درصد سوپرفایت با قهرمان لایت ویت رو انتخاب کردند.
    ادگار پس از این موضوع هم دنباله ماجرا رو گرفته و عنوان کرده:

"واکنشهای مردم نشون میده اونها فکر میکنم من میتونم تو رو شکست بدم، با من مبارزه کن و ثابت کن اشتباه میکنن. من زمان مبارزه او اونجا بودم و شاید توی لحظه اشتباهی اونجا رو ترک کردم. شاید اصلاً حضور من باعث شد اون بخواد یه مبارزه دیگه رو انتخاب کنه. ولی احساس میکنم اگه اون میخواد قهرمان هر دوتا وزن بشه، هنوز یه مبارزه تو این وزن داره، و اون من هستم، من سخت ترین رقیب او هستم. من فقط فرصت خودم رو میخوام، همین".

در همین زمینه با جان کاوانا مربی کانر صحبتهایی انجام شده که در ادامه می خوانید:

"احتمالاً مبارزه بعدیش با قهرمان لایت ویت باشه. نمیدونم، ولی فکر کنم اینطور باشه، و بعدش به مصاف ادگار در UFC-200 بره. نمیتونم بهش فشار بیارم که تا UFC-200 مبارزه نکنه، چون بی فایده خواهد بود. فیدرویت وزن مشکلیه و باید خیلی نظم داشته باشی تا بتونی از عهده مبارزات بربیای و اون به ساده ترین شکل ممکن این کار رو کرده. میدونم خیلی ها از این صحبت میکنن که من گفتم دیگه نمیخوام کانر رو توی وزن فیدرویت ببینم، ولی اون صحبت بیشتر جنبه شوخی داشت، باید دید چی پیش میاد".
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    مخالفت مردم ایرلند با برگزاری مبارزه کانر در کروک پارک دوبلین؟

به نظر میرسه که نیویورک تنها شهری نیست که مخالف برگزاری مبارزات MMA بوده، و شاید دوبلین هم به این جمع اضافه بشه. امیدواری دینا وایت برای برگزاری مبارزات UFC در استادیوم کروک پارک با توجه به حضور قهرمان ایرلندی جدید وزن فیدرویت قوت گرفته، احتمالی که شاید هنوز با آغوش باز مورد پذیرایی مردم دوبلین قرار نگیره. این موضوع در صحبت با پت گیتس سخنگوی انجمن ساکنین دوبلین مطرح شد و او، خودش و ساکنان آنجا را رو در روی برگزاری این مبارزات قرار داد و گفت:

"فکر نمی کنم این چیزی باشه که ما خیلی مشتاق دیدنش در کروک پارک باشیم. از جانب خودم میگم که این مبارزات خیلی خشن و وحشیانه است و تعجب خواهم کرد اگه انجمن GAA با برگزاری این مبارزات در کروک پارک موافقت کنه. من نمیدونم چه کسانی اون رو دنبال میکنن و چه اتمسفری پیرامون اون مبارزات وجود داره، ولی از لحاظ جو عمومی، باید بگم این چیزیه که باید نگرانش باشیم. فعلاً من از جانب همه ساکنین صحبت نمیکنم، باید بعداً پیرامونش بحث کنیم، اما مسائلی مثل مشکلات سالیانه ما هم وجود داره که شاید باعث بشه مردم نظرشون عوض بشه".

پ.ن اول: استادیوم کروک پارک شهر دوبلین در ایرلند با ظرفیت تقریبی 82هزار نفر بزرگترین استادیوم برای برگزاری ایونتهایی موسوم به GAA تدارک دیده شده که مجموعه ورزشهایی محسوب میشه از ورزشهای بومی مختلف که بصورت آماتور هر ساله برگزار میشه.

پ.ن دوم: گویا صحبتهای پت گیتس بیشتر با دست پس زدن و با پا پیش کشیدنه تا مخالفت، مثل اینکه میخواد جنبه مالی ماجرا رو پر رنگ و لعاب تر کنه، لااقل قسمتهای آخر صحبتش که این رو میگه.
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    123
    مبارز مورد علاقه JuniordosSantos_Headshot
    قاعدتا بعد از یکنواختی طولانی در یک وزن با قهرمانی بلا منازع الدو برامدت طولانی حالا که قهرمان عوض شده حالا ها حرف وحدیثای زیادی از همه طرف درمیاد
    تا زمانی که کانر قدرتشو تثبیت نکنه این اخبار ادامه داره.اون حداقل دوتا دفاع باید انجام بده تا بتونه به جایگاه ویدمن بعد از شکست سیلوا برسه(برد شانسی)
    بهترین گزینه ها هم اول ادگار وبعد ریمچ با الدو.بازی با دوس انجوس براش ریسک بالای داره در این موقعیت.
    هر چند که اون خدای ریسک کردن....
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)