ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

New 1 صحبتهای آلدو در مورد ریمچ؛ عکس العمل دینا وایت؛ حمایت جونز

صحبتهای آلدو در مورد ریمچ؛ عکس العمل دینا وایت؛ حمایت جونز

صحبتهای آلدو در مورد ریمچ؛ عکس العمل دینا وایت؛ حمایت جونز

جوزی آلدو که هنوز از شوک باخت خود به کانر مک گرگور خارج نشده است، در مورد مبارزه پشت سر گذاشته شده و هم چنین دیدار مجدد با کانر صحبت کرد:

"هنوزم هضم این باخت برام خیلی سخته. ما تمرین زیادی داشتیم، همه چیز رو درست جلو بردیم، ولی نتیجه اش مثبت نبود. طول میکشه تا این موضوع رو بپذیرم. و البته این بخشی از ورزشه. این قانون ورزشه و ما باید اون رو بپذیریم".

آلدو
    که در هنگام خوشحالی پس از قهرمانی کانر، گوشه ای از فنس ناراحت نشسته بود عنوان کرد:

"برای خودم ناراحت بودم، بخاطر نوع باختی که اتفاق افتاد. بخاطر همه تلاشهایی که در تمرینات داشتیم. دوران آماده سازی، و تمام استراتژیهایی که داشتیم تا این مبارزه یک مبارزه بزرگ بشه. همه چیز خراب شد. من برای خودم ناراحت بودم اما این بخشی از ورزشه".
    آلدو حرفی علیه کانر مطرح نکرد اما درباره ریمچ صحبت کرد:

"بلافاصله بعد از مبارزه با دینا وایت صحبت کردیم. اما فکر می کنم الان برای این کار زوده. احساسات الان خیلی زیاده. البته که من ریمچ رو میخوام. این حق منه، نه بخاطر اینکه من اینو میگم بلکه دوران مبارزاتم این رو میگه".

او که لحظه ناک اوت رو نگاه کرده، هنوز نمیتونه عنوان کنه که چه نوع درسی میشه از اون صحنه گرفت:

"من اون صحنه رو دیدم. و اون لحظه رو خوب یادمه که چطور برای برتری و زدن ضربه اقدام کردم. اما خیلی سخته بخوای بگی اون حرکت درست بوده یا اشتباه. تصمیمات خیلی سریع اتخاذ میشن، و وقتی من تلاش کردم با یه حرکت ترکیبی وارد بشم، اون خیلی خوب یه ضربه بهم زد".

آلدو
    که در مورد مسائل روانی پیش از مبارزه مورد سؤال قرار گرفته بود، این موضوع رو رد کرد:

"هیچ مشکل روانی وجود نداشت. من عصبی نبودم، به هیچ وجه. مثل همیشه بودم. در تمرینات هم همه چیز رو درست انجام می دادم. با همه صحبت کرده بودم، و در بهترین حالت خودم بودم".

و هنگامی که مطرح شد کانر پیشگویی کرده بود که در این مبارزه، آلدو به سمت یکی از کانترهای او هجوم خواهد برد، آلدو این چنین جواب داد:

"آیا کسی به اندازه مربی من و تیم ما این مبارزه رو مطالعه کرده؟ نه، فکر نمیکنم هیچکس به اندازه ما روی این موضوع مطالعه کرده باشه. هیچکس نمیتونه چنین ادعایی داشته باشه. این چیزی نیست که بشه پیش بینی کرد. حالا که من باختم، گفتنش راحته، که اون چی گفته و چی شده. اگر من هم برنده می شدم، همه میگفتن اونها اینطور پیش بینی کرده بودن. چنین چیزایی وجود ندارن".

در انتها آلدو عنوان کرده که داره تلاش میکنه تا برای برگشت آماده بشه و از همه کسانیکه اون رو حمایت کردن، تشکر کرده:

"ازتون متشکرم. بخاطر همه انرژیهای مثبتی که بهم میدین. این بار نشد اما قطعاً در ادامه پیروزی از آن ما خواهد بود. این ورزشه و ما باید اون رو بپذیریم. این باخت ما رو قویتر میکنه، خیلی قویتر. مطموئن باشید ما قویتر برمی گردیم، و من قهرمان مقتدرتری از پیش هم خواهم شد".

- جو روگن که پس از مبارزه، انجام بلافاصله ریمچ رو نادرست اعلام کرده بود، یک بار دیگه هم این موضوع رو تأیید کرد و صحبتهای انجام شده با دینا وایت پس از کنفرانس خبری هم به نوعی بر همین موضوع صحه گذاشت، دینا وایت:

"بستگی داره چی پیش بیاد. مشخصاً اگه کانر کمربند فیدرویت رو رها کنه وبرای کمربند لایت ویت اقدام کنه، اون وقت ما فرانکی ادگار رو روبروی جوزی آلدو خواهیم داشت. اگر اینطور نشه، اون وقت فرانکی رو روبروی کانر خواهیم داشت و آلدو باید با کس دیگه ای مبارزه کنه".

- جان جونز که مانند جوزی آلدو سابقه درگیریهای زیادی را با UFC دارد، در حمایت از آلدو اینطور گفت:

"اگه بلافاصله ریمچ رو به رزی بدن، باید بلافاصله به آلدو هم دیدار مجدد رو بدن، تنها راه درستش همینه".

جونز
    که در مورد کوتاه بودن زمان مبارزه هم مورد سؤال واقع شده بود، جواب داد:

"آره منم دوست داشتم ورژن طولانی این مبارزه رو ببینم. میتونست حماسی بشه".

از آنجائیکه کانر احتمالات زیادی را برای مبارزه آینده خود ترسیم کرده، و دینا وایت هم اشاره ای به مبارزه مجدد با آلدو نداشته، جونز دلیل این موضوع رو در جذب مخاطبان دیده:

"از این لحاظ آلدو نمیتونه خیلی مخاطب رو جذب کنه، باید دید چطور بازی رو جلو می برن".

و در نهایت جونز به کانر بابت قهرمانیش تبریک گفته:

"کاری که اون در این ورزش کرده خیلی بزرگه، و خیلی ها میتونن از اون یاد بگیرن. تبریک بابت قهرمانی".

پ.ن: دو تن از کسانی که در دوران معلق شدن جونز از مبارزه، اون رو حمایت کردن روندا رزی و کانر مک گرگور بودن. رزی به جونز پیشنهاد داده بود که به خانه او در کالیفرنیا بره و دور از هیاهوی دور و برش اوضاع خودش رو سر و سامان بده، که جونز پس از بازگشتش در مصاحبه ای مفصل با آریل هلوانی این موضوع رو یادآوری کرد و از رزی تشکر کرد و گفته بود که رزی در بدترین لحظاتی که اون داشته سپری میکرده به یادش بوده و این موضوعیه که هرگز از یاد جونز نخواهد رفت و قدردان رزی خواهد بود. کانر مک گرگور هم برای جونز پیغامی گذاشته بود مبنی بر اینکه اون رو قهرمان خطاب کرده بود و گفته بود که تمام این اتفاقات رو پشت سر خواهد گذاشت و قویتر باز خواهد گشت. کانر مک گرگور بالاخره در مورد آلدو هم پس از مبارزه اظهار نظر مناسبی کرده بود، و آلدو رو یک قهرمان فوق العاده خطاب کرده بود، و اینکه با او همدردی میکنه.
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot
    احسنت استاد واقعا مقاله ها حرف ندارند
    عالی بود .استاد فقط اگه امکانش هست تو گروه تلگرام هم بیاید که ما بتونیم از اطلاعات عالیتون استفاده کامل رو ببریم .موفق باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.masoyama نمایش پست ها
    احسنت استاد واقعا مقاله ها حرف ندارند
    عالی بود .استاد فقط اگه امکانش هست تو گروه تلگرام هم بیاید که ما بتونیم از اطلاعات عالیتون استفاده کامل رو ببریم .موفق باشید
    ممنون از شما آقای حاجی پور عزیز، هم اینکه می بینم شما و دوستان عزیز استقبال می کنید یه دنیا برام ارزشمنده
    باید ببخشید اگه نتونستم خیلی پای مقاله های عالی شما نظر بدم، راستش یه کم درگیر مسائل شخصیم بودم، عذرخواهی میکنم، و اینکه می بینم شما هم توی این بحثها وارد شدید برام خیلی ارزشمنده، امیدوارم توی مباحث دیگه هم حضور شما رو حس کنیم

ممنون از حمایت شما و دوستان، دارم از کاربران با فهم و شعور و فنی این سایت یاد می گیرم، اگه تاپیکی هم میزنیم در واقع درس پس میدیم پیش همه دوستان عزیز
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot
    خواهش میکنم استاد .شما لطف دارید .ولی این را واقعیت عرض میکنم هم خود شما و هم کاری که انجام میدهید شایسته تقدیر است .شما نشان دادید که یک استاد و تحلیل گر بزرگ هستید و یک نویسنده زبر دست .این حقیر به واقع لذت میبرم از خواندن مطالب شما و بسیار می اموزم .امیداورم که تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.masoyama نمایش پست ها
    خواهش میکنم استاد .شما لطف دارید .ولی این را واقعیت عرض میکنم هم خود شما و هم کاری که انجام میدهید شایسته تقدیر است .شما نشان دادید که یک استاد و تحلیل گر بزرگ هستید و یک نویسنده زبر دست .این حقیر به واقع لذت میبرم از خواندن مطالب شما و بسیار می اموزم .امیداورم که تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید
    خواهش میکنم و ممنونم ازتون
    همین که دوستان ارزش قائل هستن، وارد بحث میشن و به اطلاعاتمون اضافه میکنیم از همه چیز بالاتره
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)