ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

New 1 صحبتهای راکهولد درباره وایدمن، بلفورت، هرب دین؛ جواب بلفورت

صحبتهای جالب راکهولد درباره وایدمن، بلفورت، هرب دین؛ جواب بلفورت

صحبتهای راکهولد درباره وایدمن، بلفورت، هرب دین؛ جواب بلفورت

پس از UFC-194 اخبار و اتفاقات همچنان روند پیش از ایونت را در پیش گرفته و کمتر کسی تمرکزی بر روی حادثه بزرگ روی داده در وزن میدل ویت داشته و دارد. دیدار کو مین ایونتی که اگر در آن شب برگزار نشده بود شاید بینندگان را به شدت گلایه مند می کرد، زیرا دیدار جنجالی فیدرویت تنها چندثانیه بیشتر به طول نیانجامید، اما همچنان کسی به دیدار تماشایی لوک راکهولد آنچنان که شایسته آن باشد توجه نمی کند. پس از گذشت چند روز از این دیدار تماشایی و نمایش چشم نواز لوک راکهولد، مصاحبه ترتیب داده شده با او را مرور می کنیم:

- در این آخر هفته پر هیاهو و جنجالی، اوضاع برات چطور بود؟
    شگفت انگیز بود، با حضور ایرلندی ها اونجا انرژی فوق العاده ای وجود داشت. سعی می کردم تا بعد از مبارزه خیلی وارد اون جو نشم. هنوزم باور اینکه چه اتفاقی افتاده برام خیلی سخته، اما من کمربند رو گرفتم و فقط این مهمه. حالا می خوام سعی کنم حفظش کنم. این که قهرمان بشی یه چیزه، اینکه بتونی حفظش کنی خیلی مهمتره.

- یکی از مواردی که بعد از مبارزه روش بحث شد این بود که اگه کریس اون ضربه بک کیک اشتباه رو نزده بود تو نمیتونستی برنده بشی، نظر خودت چیه؟

فکر میکنم من داشتم مبارزه رو کنترل میکردم. یه بار گیجش کرده بودم و فاصله ام رو هم خوب حفظ می کردم. کریس مبارز سرسختیه، اما هرچی ضربه می زد من خیلی احساسش نمی کردم، ولی فکر کنم شدت ضربات من روی اون بخوبی اثر گذاشته بود.

- آخر راند 3 حدود 60 ثانیه به کریس ضربه میزدی بدون اینکه بتونه پاسخی درستی بده اما هرب دین مبارزه رو قطع نمی کرد، در این باره چه نظری داری؟

اون لحظه با خودم این فکر رو کردم که: "چه اتفاقی داره می افته؟ چرا مبارزه رو قطع نمیکنه؟". نمیدونستم دیگه باید چکار کنم، ولی میدونی این مبارزه اس، و اگه من جای کریس بودم، کلاً گاردم رو رها می کردم تا مبارزه تموم بشه. به هرحال امیدوار بودم داور مبارزه رو قطع کنه، اما این کار رو نکرد و مجبور شدم یه راند دیگه فشار بیارم تا اون رو شکست بدم.

- کریس بعد از مبارزه تو اینستاگرامش اشاره کرده بود که این باخت "حقش" بوده ولی اون رو قویتر خواهد کرد، نظر تو چیه؟

کریس آدمی فوق العاده مذهبی محسوب میشه و باید معنای یه سری چیزا رو پیدا کنه. نمی دونم از این فروتنی به چی می خواد برسه، اما فکر می کنم این باخت براش خوب بود، و باعث میشه بهتر بشه و از اشتباهاتش درس بگیره. در مورد من هم همینطور بود، باختهام باعث شد بهتر و قویتر بشم پس فکر می کنم برای اونم همینطور بشه. من کریس رو دیدم و بخوبی می شناسمش، اون مرد یه قهرمانه، ولی می بینی که من الان بهترینم و بهت قول میدم اون نمی تونه این کمربند رو ازم بگیره.

- اعلام کرده بودی که قبل از مبارزه داشتی یه دوره عفونت باکتریایی رو طی میکردی، فکر میکنی مردم می تونن این موضوع رو به صورت کامل درک کنن که چقدر سخته با این شرایط وارد اکتاگان بشی؟

روزهای خیلی سختی بود. تو این سطح، با اون تمریناتی که من انجام می دادم، همه اون فشارها، و بعد این التهاب پوستی پیش اومد و من تمام زمان طی شده تا مبارزه رو در حال مصرف آنتی بیوتیک بودم و هنوزم ادامه داره.
    این موضوع بدنم رو تحت تأثیر قرار داده بود. چیزی مثل اون رو تجربه نکرده بودم. دستها و کلاً بدنم خسته بود. بعد از راند اول به خودم گفتم: "اوه لعنتی، احتیاج داری یه کم خودت رو آروم کنی". چون از قبل می دونستم که تو این مبارزه باید ریلکس باشم، ضمناً هر چی بیشتر تقلا می کردم بیشتر خسته ام می کرد. قبل از این عفونت، اصلاً اینطور خسته نمی شدم. آسیب دیدگی یه چیزه، ولی اینکه از درون دچار مشکل بشی و مجبور باشی با اون شرایط بری برای مبارزه قهرمانی یه چیز دیگه اس.

- تو روزهای منتهی به مبارزه که این وضعیت رو داشتی هیچ شد به خودت بگی باید به دیگران بگم که چه شرایطی دارم، که مطمئن نیستم تو بهترین شرایطم برای انجام مبارزه قهرمانی باشم؟

این فکرها از ذهن شما عبور می کنه ولی باید به تواناییهای خودتون ایمان داشته باشید. می دونستم که میتونم به وقتش این مشکل رو خیلی عمیق دفنش کنم و نذارم بهم غلبه کنه. هرچند مشخصاً این وضعیت دلخواه من نبود، اما فرصتهایی مثل این، و حضور توی همچین رویداد مهمی خیلی کم پیش میاد. مردم زیادی، روی من حساب کرده بودن، و من این فرصت رو می خواستم، خیلی بدم می خواستمش و می دونستم که می تونم اونچه می خوام رو بدستش بیارم.

- در مورد اینکه خیلی ها روت حساب می کردن صحبت کردی، هم تیمی هات پیش از مبارزه و بعدش چطور بودن؟

یه نگاه به چهره اشون بنداز، که چطور عکس العمل نشون میدن، فوق العاده بود. در مورد مردمی که اونجا بودن هم نیازی نیست تا زیاد در موردش صحبت بشه، چون اونها می دونن چقدر این چیزا ارزشمنده. قبل از مبارزه هم خیلی ها به من کمک کردن تا به اینجایی که هستم برسم. این در مورد تمام تیم صادقه، تمام خانواده. اگه کمک مردم نبود من به اینجا نمی رسیدم چون شما نمی تونید این مسیر رو به تنهایی طی کنید. میخوام هر چه زودتر به کمپ برگردم و به دوستام کمک کنم و فکر می کنم ما یکی از بهترین تیمهای تمام دوران رو خواهیم ساخت.

- در مورد قوانین جدید که کمیته ضد دوپینگ قرار داد و بعد از اون شاهد تغییراتی در فرم بدن برخی مبارزها بودیم هم صحبت کن، ویتور بلفورت می تونه نمونه بارزی برای این موضوع باشه.

بیان کردنش هم سخته. همه ما این افراد رو مورد آنالیز قرار دادیم، تغییراتشون رو متوجه شدیم، از فرم بدنشون گرفته تا افت عملکردشون. واقعاً نمیشه فهمید که چه کسی دوپینگی بوده تا اینکه گیر بیفته. نمیشه انگشتت رو روی همه بذاری، البته بجز یه عده ای که متقلب های خودنمایی هستند و در این مورد منظورم قسمت آخر سؤالتون بود (بلفورت)، که مستحق تنبیه هستن. مشخصاً من که تغییری نداشتم و فکر نمی کنم که هیچ مبارزی در فرم انسانی خودش بتونه تو این وزن من رو شکست بده.

- آیا هنوزم بدنبال مبارزه با ویتور بلفورت هستی؟ برای مبارزه دوم یا سوم خودت میخوای با اون روبرو بشی یا الان دیگه با اون کاری نداری؟ هدف بعدیت چه کسیه؟

مبارزه ای رو می خوام که بزرگ باشه و برای هواداران هم مهم باشه. آره مبارزه با بلفورت هنوز برام مهمه و میتونه مبارزه بزرگی بشه. می خوام باهاش روبرو بشم و انتقام اون مبارزه رو بگیرم، میدونی اون تو شرایط نابرابری با من مبارزه کرد، و میدونم که اگه دوباره با هم روبرو بشیم می تونم اون داستان رو دوباره به نام خودم بنویسم.
    یوئل رومرو مبارز سرسختیه. ولی تو مبارزه با جاکار خوب نبود، جاکار هم خوب نبود. راستش عملکردشون من رو تحت تأثیر قرار نداد. نمی دونم مبارز بعدی چه کسی خواهد بود، ببینیم رؤسا چی میگن. من یه مبارزه بزرگ می خوام، کریس یا بلفورت، نمی دونم. شاید به کریس مبارزه مجدد رو بدن. اگه مبارزه اندرسون سیلوا و بلفورت ثبت شده باشه، مبارزه خوبیه، ولی من بهترین رقیب رو میخوام.

- داریم به رویدادهای آخر سال 2015 نزدیک می شیم و در یکی از تماشایی ترین رویدادها دوس انجوس روبروی کابوی قرار میگیره، فکر میکنی کدوم موفق میشه؟

خیلی مبارزه سختیه. اونچه از دوس آنجوس تو مبارزه آخرش دیدم عالی بود، مثل یه حیوون بود و کابوی یکی از سرسخت ترینهائیه که می شناسم. کابوی خیلی خوب راند رو اداره میکنه و من کابوی رو انتخاب می کنم. فکر کنم آخرش با یکی از اون هد کیکهای کشنده اش کار رو تموم کنه.

- هدفت برای سال 2016 چیه؟

بدنبال مبارزات بزرگم. بزرگترین مبارزات ممکن تو این وزن. دوست دارم در رویدادهای بزرگ حضور پیدا کنم، فکر کنم UFC-200 خوب باشه. تا اون موقع سلامت خودمم کامل بدست آوردم و با تمام قوا بر می گردم.

جواب بلفورت برای راکهولد

پیش از این مصاحبه، و بلافاصله پس از قهرمانی، وقتی از لوک راکهولد سؤال شد که چه کسی رو برای مبارزه بعدیت میخوای؟ بلافاصله جواب داد:

"من چی دلم میخواد، چرا که نه؟ ویتور بلفورت در سینی نقره. میخوام اون مبارزه رو درستش کنم".
    و ساعاتی پس از این صحبت، بلفورت جواب راکهولد رو داد:

"سر من روی بدنم خیلی خوب و میزونه و خواهد بود، برعکس سر تو که ظاهراً هنوز از سال 2013 داره می چرخه". بلفورت که در اینستاگرام این مطلب رو متشر کرده بود، با گذاشتن عکس مربوط به صحنه ناک اوت کردن راکهولد اضافه کرده بود: "هیچ چیز شخصی نیست، همش در مورد بیزینسه".

پ.ن اول: سینی نقره کاربرد ظریفی داره، یعنی چیزی رو به کسی بدی بدون اینکه هیچ زحمتی براش کشیده باشه.

پ.ن دوم: یه مطلب نصفه و نیمه شوخی هم اضافه کنم که امیدوارم دیگه هیچکس از کمپ AKA کمربند نگیره، هر کدوم دستشون به کمربند میرسه انگار ارث پدرشون بوده دیگه میرن و پیداشون نمیشه، کافی یه آسیب دیدگی جزیی پیدا کنن تا 6 ماه غیبشون بزنه، ولسکز که رکورد داره، نورماگومدوفم که همینجوریش چپ و راست بیرونه، کورمیر رفته اغماء، اینم از راکهولد که داره به 6 تا 7 ماه آینده فکر میکنه، حالا اومدیم و در جریان آماده سازی یه آسیبم دید که تو این کمپ حتماً اتفاق می افته، 6 ماه دیگه هم اینجوری کمربند میره تعطیلات.
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    96
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    با این که راکهلد مبارزی که خوشم میاد ازش
    ولی اون لگدی که ویتور زد سر من اینجا درد گرفت
    حق داره راکهلد که اینجوری ناراحت بشه از اون ناک اوت... حتی اگه ویتور 60 سالشم بشه احتمال داره راکهلد چلنجش کنه انتقامشو بخواد بگیره

ویتور مبارز بزرگی با این مسایل هیچوقت کوچیک نمیشه
    هرچند که بنظرم راحت به راکهلد میبازه الان ولی چیزی از ارزشش کم نمیکنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    من نمیدونستم تازه مریضی داشته و فایت کرده!!!! با این حالش مبارزه ای رو نشون داد که اکثراً میگن راکهولد رو فعلاً کسی نمیتونه شکست بده!!! چه برسه کامل سرحال باشه!!!

اینجوری هم که این 3تا رفیقن، واقعاً هم منتظره به کمپ برگرده تا به ولاسکز کمک کنه.

ولی چه برگ برنده ای دارن کین و کورمیر و راکهولد! در بالاترین سطح ممکن 3 وزن قرار دارن و هر کدومشون هم، ویژگی های منحصر به فردی دارن و خیلی خوب میتونن به هم کمک کنن.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط kingsena نمایش پست ها
    ..............ویتور مبارز بزرگی با این مسایل هیچوقت کوچیک نمیشه
    هرچند که بنظرم راحت به راکهلد میبازه الان ولی چیزی از ارزشش کم نمیکنه
    راستش منم خیلی رو بلفورت نظر مثبتی داشتم، ولی این بار دومش بود آزمایشش مثبت شد، و به فرم بدنش بعد از قوانین جدید سازمان ضد دوپینگ نگاه کن، داره نشون میده چقدر عوض شده، و به قول شما اگه الان با راکهولد مبارزه کنه اوضاع خیلی عوض شده، به هر حال تو هفت سال گذشته راکهولد همون یه باخت رو بیشتر نداشته و وقتی می بینه بلفورت بالای حد مجاز تستوسترون داشته و غیرطبیعی بوده خیلی شاکی میشه، به هر حال فکر نکنم به زودی شاهد مبارزه اشون باشیم، فعلاً رومرو و وایدمن در صف هستن، اگه راکهولد کمربند رو نده و بلفورت هم برنده مبارزات بعدیش باشه میشه انتظار مصافشون رو داشت
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    من نمیدونستم تازه مریضی داشته و فایت کرده!!!! با این حالش مبارزه ای رو نشون داد که اکثراً میگن راکهولد رو فعلاً کسی نمیتونه شکست بده!!! چه برسه کامل سرحال باشه!!!
    اینجوری هم که این 3تا رفیقن، واقعاً هم منتظره به کمپ برگرده تا به ولاسکز کمک کنه.
    ولی چه برگ برنده ای دارن کین و کورمیر و راکهولد! در بالاترین سطح ممکن 3 وزن قرار دارن و هر کدومشون هم، ویژگی های منحصر به فردی دارن و خیلی خوب میتونن به هم کمک کنن.
    آره مسئله اون عفونت باکتریایی رو رسانه ای نکرده بود، و انصافاً تو مبارزه خیلی خوب بود
    رفاقت اینها هم فوق العاده اس و به نفعشون تموم میشه، از حق نباید گذشت که مربی بزرگی هم بالای سرشون دارن
    کمپشون عالیه
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    513
    منم با حرف نیمه جدی اتون موافقم!!!!!!!! خدا لعنت کنه جانی بونز رو. کمربند رو توی سینی نقره (تقدیم) کرد به کورمیه(ر) وقتی وارد مباحث بیولوژیکی بدن آدم میشیم میبینیم ک استرس بیشترین آسیبها را بهش میتونه وارد کنه، آسیبهایی با طیف نامحدود ، از لرزش بگیر تا سرطانهای خطرناک، از تکرر ادرار(سلسله البول) بگیر تا زیر تریلی رفتن!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط aanj نمایش پست ها
    منم با حرف نیمه جدی اتون موافقم!!!!!!!! خدا لعنت کنه جانی بونز رو. کمربند رو توی سینی نقره (تقدیم) کرد به کورمیه(ر) وقتی وارد مباحث بیولوژیکی بدن آدم میشیم میبینیم ک استرس بیشترین آسیبها را بهش میتونه وارد کنه، آسیبهایی با طیف نامحدود ، از لرزش بگیر تا سرطانهای خطرناک، از تکرر ادرار(سلسله البول) بگیر تا زیر تریلی رفتن!
    کمربند رو مسئولین نامحترم با زرنگی گذاشتن تو سینی نقره تقدیم دنیل کردن، اگه جونز انقدر ناآماده باشه که نتونه کمربند رو پس بگیره اون وقت خودشم به اون جمع اضافه میشه
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)