ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

New 1 نظر دوس سانتوس درباره جونز؛ آلدو؛ وردوم؛ اووریم؛ و تایسون فیوری

نظر دوس سانتوس درباره جونز؛ آلدو؛ وردوم؛ اووریم؛ و تایسون فیوری

نظر دوس سانتوس درباره جونز؛ آلدو؛ وردوم؛ اووریم؛ و تایسون فیوری

یک روز پیش از شروع مبارزات اورلاندو در UFC on FOX-17 با جونیور دوس سانتوس مصاحبه کوتاهی صورت گرفت که در اون نظر JDS درباره حضور جان جونز در سنگین وزن، ریمچ آلدو، مصاف پیش رو با آلیستار اووریم، دیدار مجدد با وردوم یا ولسکز و امکان مبارزه با قهرمان فعلی سنگین وزن مشت زنی جهان تایسون فیوری پرسیده شد. ابتدا جونیور درباره احتمال حضور جان جونز در سنگین وزن چنین گفت:

"جان جونز میتونه خیلی خوب در سنگین وزن مبارزه کنه، واگه جونز بیاد به سنگین وزن خیلی برای ما سخت میشه. اون یه جونوره. اگه اون به این وزن بیاد و با من مبارزه کنه خیلی مبارزه بزرگی میشه و من مجبور خواهم شد خیلی برای اون مبارزه تمرین کنیم چون اون خیلی سرسخته. اون شانس قهرمان شدن توی این وزن رو هم داره".

سپس نظر او رو درباره عدم تمایل مسئولان برای برگزاری ریمچ سریع آلدو با کانر جویا شدند:

"فکر کنم این غیرمنصفانه ترین تصمیم مممکنه. چرا اونها به کین ولسکز و روندا روزی ریمچ رو بلافاصله میدن اما به کسی که از همه مستحق تره نمیدن؟ غیر قابل باوره".

سپس از او سؤال شد دوست داری برای کمربند با وردوم روبرو بشی یا ولسکز، پلن اون مبارزه ات چی خواهد بود:

"پلن من برای تمام مبارزاتم اینه که رقبام رو ناک اوت کنم، همیشه بدنبال این موضوع هستم. اهمیتی نمیدم کدومشون رقیبم باشن".

آیا از شرایط قراردادهای با ریبوک مطلع و راضی هستی:
    "بله، ولی متأسفانه فعلاً شرایطشون خوب نیست، شاید در آینده بهتر بشه".

آیا دوست داری مبارزه مشت زنی داشته باشی:

"صدالبته، خیلی دوست دارم مشت زنی کنم، چرا که خیلی آسونتره. و خیلی خوبه که شنیدم قهرمان جدید سنگین وزن مشت زنی، تایسون فیوری گفته میخواد با فایترهای MMA مبارزه ای داشته باشه، خوب تایسون من اینجام و حاضرم، و باید بگم تایسون تو زندگیم رو برام آسونتر میکنی، چون دیگه نگران تیک دون ها و ضربات پا نخواهم بود، فقط مشت زنیه، من ممنونت هم میشم بیای با هم مبارزه کنیم".

سپس از او سؤال شد تو در مبارزات آخر خودت ضربات زیادی خوردی، نظرت رو درباره مبارزه با اووریم هم بگو:

"فایترهای کمی هستن که بتونن با من روبرو بشن و ضربات خوبی بزنن، البته که تحمل اون ضربات برام آسون بوده. برای این مبارزه هم دارم میرم که آلیستار رو ناک اوت کنم، اون هر چی بزنه من دووم خواهم آورد. اون فایتر با استعدادیه ولی من فایتر سخت کوشی هستم و یه فایتر سخت کوش فایتر با استعداد رو شکست میده".

آیا شده بعد از باختهای خودت، امیدت رو از دست بدی:

"نه من هرگز امیدم رو از دست نمیدم. من به خودم و توانائیهام ایمان دارم. حتی تو شرایط بد مبارزاتم و حتی زندگیم، امیدم رو از دست ندادم و اعتقاد داشتم میتونم شرایط رو عوض کنم و اوضاع رو بهتر کنم".

اگه دوباره با فابریزیو وردوم روبرو بشی شرایط چطور خواهد بود:

"شرایط مثل قبل خواهد بود، بازم ناک اوتش می کنم".

پ.ن: روحیه جالب توجهی داره دوس سانتوس، مبارزه اش با تایسون فیوری خیلی خوب میشه، تایسون فیوری نباید بدنبال مبارزه با ولسکز در مشت زنی باشه، درسته کین خیلی خوبه ولی توانائیهاش به قدرت بالای کشتی اون برمیگرده نه صرفاً مهارتهای مشت زنیش، به قول جو روگن شاید بشه گفت جونیور دوس سانتوس به لحاظ مشت زنی نه تنها در دسته سنگین وزن که در تمام دسته ها بهترینه.
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    123
    مبارز مورد علاقه JuniordosSantos_Headshot
    دوسانتوس فوق العادس ولی نمیدونم چرا بعد کمربند غیرتی بازی نمیکنه دیگه
    خیلی دوس دارم الیستارو له کنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    207
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    بنظرم احتمالش خیلی ضعیفه تو مشت زنی بتونه تایسونو شکست بده !! جدا از 30 پوند اختلاف وزن و ریچ ادونتجشون ... من دیدم زیاد تو mma از جب استفاده نمیکنن .. پایه ای ترین ضربه بوکس .. دوستان کسی دلیلشو میدونه .. شایدم من اشتباه میکنم
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash نمایش پست ها
    بنظرم احتمالش خیلی ضعیفه تو مشت زنی بتونه تایسونو شکست بده !! جدا از 30 پوند اختلاف وزن و ریچ ادونتجشون ... من دیدم زیاد تو mma از جب استفاده نمیکنن .. پایه ای ترین ضربه بوکس .. دوستان کسی دلیلشو میدونه .. شایدم من اشتباه میکنم
    ضربه جب تو mma به اون شکلی که تو بوکس استفاده میشه کمتر تو mma استفاده میشه بخاطر اینکه فاصله دو فایتر در mma بیشتر از بوکس هست و وقتی تو mma این فاصله رو با جب کم میکنی باید ضربه دیگه ای بزنی تا لگد یا ضربات ترکیبی دست و پا نخوری یا همینطور به خاک نری و ضربه لو کیک به پای کسی که جب تکی میزنه خوب میشینه به همین دلیل جب تکی خیلی کمتر از بوکس استفاده میشه(البته افرادی که گرپلینگ و کلینچ خوبی دارن و ترسی از مبارزه در فاصله نزدیک ندارن از جب تکی استفاده میکنن مثل وردوم).
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    این مرد فوق االعادست!

خوب جواب تایسون فری رو داد

فقط یجا معلومه داره بلوف میزنه! اونم اینه که دوست نداره با کین مبارزه کنه و حتمن آرزو میکنه که تو ریمچ دوباره وردوم برنده باشه.

روحیه ی بالاش، میتونه یه الگو برای ورزشکارا باشه.

.................................................. .................................................. .................................................. ..................
    جان جونز بزرگه، خیلی هم بزرگه! ولی اگه میخواد نامدارترین فایتر تاریخ mma باشه، باید بیاد سنگین وزن. واقعاً نیمه سنگین برای جونز کوچیکه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    این مرد فوق االعادست!
    .................................................. .................................................. .................................................. ..................
    جان جونز بزرگه، خیلی هم بزرگه! ولی اگه میخواد نامدارترین فایتر تاریخ mma باشه، باید بیاد سنگین وزن. واقعاً نیمه سنگین برای جونز کوچیکه
    احتمال زیاد جونز به سنگین وزن خواهد رفت اما مسئله اونجا دیگه فرق میکنه، هر چند همه اشون روی جونز حساب ویژه ای باز کردن حتی همین حالا، ولی کار سختی پیش روش خواهد بود
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)