ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

New 1 اخبار کوتاه یو اف سی (5 دی ماه 1394- بخش دوم)

نیک دیاز: جورج سنت پیر برای مبارزه با من دوپینگ کرده بود

اخبار کوتاه یو اف سی (5 دی ماه 1394- بخش دوم)

هنوز چندی از بازگشت نیت دیاز به عرصه مبارزات و سخنرانی های دلچسب او نگذشته بود که برادر بزرگتر برای اینکه از قافله پر زرق و برق ترش تاکرها جا نمانده باشد، در برنامه چل سانن حاضر شد و تمام مبارزان را به توپ بست.
    نیک دیاز هرگز مشکلی برای بیان آنچه در ذهنش می گذرد نداشته و ندارد. هر آنچه که قوانین دیگران را دور بزند، مبارزان را به مسخره بگیرد، مصرف ماریجوانا را بی عیب و ایراد بخواند و متنهای شکوهمند در باب مزخرفجات ارائه کند در دکه او یافت می شود. نیک دیاز که برای ایونت UFC-158 به مصاف جورج سنت پیر رفت و در آن دیدار با رأی متحد داوران شکست خورد، گویا هنوز دست بردار مسائلی که پیش از آن مبارزه مطرح می نمود نیست، او ابتدا مبارزان فعلی را متهم کرد:

"مطمئنم تمام این مبارزان فعلی دارن استروئید مصرف میکنن. منظورم از همه یعنی همه، از من و برادرم گرفته تا بقیه، حالا شاید فرانکی ادگار نه، ولی اکثر این بچه ها دوپینگی ان. می دونی این مواد شیمیایی بدجور روی ذهن تأثیر میذاره تا جائیکه من رو نگران کرده که همه ازش استفاده می کنن".

سپس نیک دیاز به آخرین مبارزه خودش با اندرسون سیلوا اشاره کرده که تست سیلوا مثبت اعلام شد و در مورد جورج سنت پیر هم این چنین گفت:

"وقتی جورج سنت پیر با من مبارزه کرد داشت استروئید مصرف می کرد".

اما صحبتهای دیاز در ادامه جالب می شود، از آنجائیکه نتیجه تست دوپینگ او در مبارزه با سنت پیر پاک اعلام شد، و خود او امروز می گوید که آنها نتایج را دستکاری کرده بودند و نتایج درست نیست چون من دوپینگی بودم:

"اونها درواقع از ما تستی نگرفتن، یا نتایج رو دور انداختن، چون مطمئناً تست من که مثبت میشد. اون موقع فکر می کردم اون آخرین مبارزه ام خواهد بود، بنابراین به هیچی اهمیت نمی دادم. اون موقع خیلی ها ازم می خواستن که اون مبارزه رو پیروز بشم و پول زیادی هم در میون بود".

پ.ن اول: فکر کنم قبل مصاحبه دوباره علف های تر و تازه رو به مشام زده بوده، حالا جدای از شوخی، واقعاً این بحث استروئیدها خیلی جدی شده، اصلاً ورزشکار سالم شده کیمیا، همین 2 روز پیش 4 تا وزنه بردار روس هم دوپینگشون دراومد، اینجا که پای پول خیلی بیشتری در میونه، بعد از قوانین جدید کمیته ضددوپینگ نوادا هم که شاهد افت بدنی و عملکرد بعضی ها بودیم، حقیقتاً ذهن رو میبره سمت و سوی سوءاستفاده از مواد نیروزا.

پ.ن دوم: نمی شد این موضوع رو خبر کرد چون دیگه خیلی کوتاه بود، ولی بی ربط به قضیه نبود اینجا ذکرش می کنم:

مایکل بیسپینگ اولین تیر خودش رو به سمت اندرسون سیلوا شلیک کرد و در توئیتر خودش نوشت:

"تو لندن می بینمت رفیق، فقط ویاگرا رو از قضیه جدا کن، دارن آزمایش میگیرنا".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لوک راکهولد باخت به بلفورت رو یه هدیه دونست

لوک راکهولد هرگز شکست خود از ویتور بلفورت را فراموش نخواهد کرد، نمایش دیدنی آن دوران بلفورت که توأم با ضربات کیک سنگین در هر مبارزه پیروزی ناک اوت را برای او رقم می زد شامل حال قهرمان کنونی هم شده بود، یک اسپینینگ بک کیک سنگین و تماشایی درست به جمجمه لوک راکهولد.
    راکهولد در مصاحبه اخیر خودش که در برنامه برندون شاب رقم خورد به این موارد واکنش جالبی نشون داد:

"من دقیقاً می دونستم چی به چیه، به همین خاطر خیلی حالم گرفته اس. می دونستم که مجبورم با اون در برزیل مبارزه کنم در حالیکه داره استروئید مصرف می کنه، اما هیچکس حرفهای من رو باور نمی کرد و هیچ احترامی برای حرفهام قائل نمی شد. من رو توی اون موقعیت لعنتی گذاشتن و دوران ورزشیم رو خراب کردن. سنگینی اون شکست همیشه روی شونه هام باقی موند، اما این بهترین چیزی بود که برام اتفاق افتاده بود. اگه دقت کنی که من بعد از اون مبارزه چطور رفتار می کنم، چطور مبارزه می کنم و چطور همه چیز رو تغییر دادم، پسر اون موقع من یه بچه بودم اما بعدش بزرگ شدم، توی همه چیز، درون و بیرون اکتاگان. اون به من همه چی داد. خیلی ممنون از اون ضربه کیکی که به سرم خورد، ازت ممنون بلفورت ولی دارم میام که بدجوری بکشمت".

لوک راکهولد که پس از باخت به بلفورت، 5 پیروزی متوالی کسب کرد و در آخرین اونها موفق به شکست قهرمان سابق این وزن یعنی کریس وایدمن شد، درباره اون دوران بلفورت ادامه میده:

"برام غیرقابل باوره که چرا میذاشتن با این روش کارش رو جلو ببره. باید اونو تحت پیگیری قانونی قرار میدادن چون از اون روش (منظور درمان جایگزین تستوسترونه) سوءاستفاده کرد و زد چشم بیسپینگ رو داغون کرد. مواردی مثل این برام غیرقابل باوره، اون باید بخاطر این موضوع مجازات بشه و من مردی هستم که این کار رو در حقش انجام میده".

پ.ن: با ست شدن مبارزه اندرسون سیلوا و مایکل بیسپینگ، حالا بلفورت بدون رقیب مونده و این احتمال بوجود اومده که چون قهرمان بشدت خواهان انتقام اون شکسته، بدنبال ترتیب دادن مبارزه این دو هستند. پیش از این یوئل رومرو و کریس وایدمن شانس های اصلی رویارویی با راکهولد بودند، اما شکست سنگین وایدمن احتمالاً نیاز به استراحت و تمرینات بیشتر برای بازگشت داره، و نمایش رومرو هم در دیدار با جاکار ضعیف بود، شاید مبارزه انتقامی این دو محتمل ترین گزینه ممکن باشه.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جولیانا پنا دستگیر شد

چندی قبل خبری منتشر شد مبنی بر دستگیری یکی از مبارزان دسته بنتام ویت زنان که گویا حقیقت داشته است. جولیانا پنا که خود را یکی از مدعیان اصلی این وزن می داند در جریان UFC-192 و پس از پیروزی بر جسیکا آی، روندا رزی را به مبارزه طلبید ولی انگار این طبع مبارزه طلبی مختص اکتاگان نیست و از درگیری او در بیرون یک بار به نظر می رسد که او طبع سرکشی دارد.

ابتدا فردی مدعی شده بود که پنا را در حالیکه دستگیر شده و در ماشین پلیس سوار می شده دیده است و از درگیری او حرف آنچنانی به میان نیاورده بود، اما با گذشت 2 روز ماجرا مشخص شد و این بار خبر شایعه نبود.

ماجرا در ابتدا معمولی است اما بعد صورت جالبی به خود می گیرد، مثل تمام نزاع های دیگر، گویا پنا و جاش گو (هم تیمی پنا و گویا دوست پسرش) در یک نزاع خیابانی وارد شده و صورت جاش خون آلود می شود، به همین دلیل برای شستن صورت او قصد ورود به دستشویی یک بار را داشته اند که با امتناع متصدی بار روبرو می شوند زیرا ساعت 2 و نیم صبح بوده و بار تعطیل، در این هنگام پنا عصبانی می شود و ضربه محکمی به بین دو پای او می زند و همین کار را دو بار روی صاحب بار بیچاره هم تکرار می کند.

گروهبانی که از درگیری در مورد یک دعوا در بار دیگری بدنبال مجرمان بوده است آنها را پیدا می کند، و در گزارش خود حالت پنا و جاش را مستی کامل توصیف می کند. سپس پنا اعتراف می کند که او و جاش در نزاع مربوط به بار قبلی دخیل بوده اند و با بیش از 20 نفر درحال دعوا بوده اند. نهایتاً پنا با جریمه و ضمانت آزاد می شود اما دیو شولر یکی از مسئولان UFC در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر برای تصمیم گیری در مورد او هستند.

متذکر می شود جولیانا پنا، اولین زنی بود که عنوان اولتیمت فایتر را از آن خود کرد و در 3 دیدار اخیر خود 3 پیروزی متوالی را رقم زده بود تا بخت خوبی بین مدعیان داشته باشد.

پ.ن: دعوا هم میخوای بکنی، اینجوری، 2 به 20، بالاخره هرچی نباشه اولتیمت فایتری گفتن، الکی که نیست. این دو تا رو که زده اونجا که بهش میگن خیلی نامردیه، اون 20 تای دیگه چجوری بوده آیا. جدای شوخی، میدونستم این خبر مهمی نیست اما گفتم بد نیست با یه حال و هوای متفاوت خبر بذاریم.
    ویرایش توسط Master : 2015/12/26 در ساعت 07:23
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    مصرف مواد نیرو زا فقط مختص فایترهای ufc نیست. الان اکثر فایترهای ایرانی هم در رشته های مختلف این مواد رو مصرف میکنن و با استفاده از مواد دیگه چند وقت قبل بازی پاک میکنن. اکثر مسابقات داخلی فاقد اعتبار هستن. تب استفاده از این مواد بالا رفته. یه قرص استامینوفن کلی عوارض داره چند تا فایده. چه برسه به این مواد که کلی عارضه برجا میگذارن که طی طولانی مدت خودشونو نشون میدن. متاسفانه ورزشکارای امروزی بجای اینکه دنبال بالا بردن تکنیکشون باشن ، دنبال میانبر و تقلب هستن.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    مصرف مواد نیرو زا فقط مختص فایترهای ufc نیست. الان اکثر فایترهای ایرانی هم در رشته های مختلف این مواد رو مصرف میکنن و با استفاده از مواد دیگه چند وقت قبل بازی پاک میکنن. اکثر مسابقات داخلی فاقد اعتبار هستن. تب استفاده از این مواد بالا رفته. یه قرص استامینوفن کلی عوارض داره چند تا فایده. چه برسه به این مواد که کلی عارضه برجا میگذارن که طی طولانی مدت خودشونو نشون میدن. متاسفانه ورزشکارای امروزی بجای اینکه دنبال بالا بردن تکنیکشون باشن ، دنبال میانبر و تقلب هستن.
    متأسفانه همینطوره، بیشتر دنبال همون راههای تقلب میرن تا تلاش برای واقعاً بهتر شدن، منم بحث وزنه بردارها رو به همین دلیل که شما فرمودین نوشتم، قطعاً این موضوع اپیدمیه
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    369
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    به نظرم یه عده دارن از این قضیه پیش اومده سو استفاده میکنن... میبینن فضا مهیاست باختاشون میخوان بندازن گردن دوپینگ رقبا، من به شخصه واسه حرفای دیاز تره هم خورد نمیکنم و به نظرم داره بزرگنمایی میکنه...البته برزیلیا حسابشون جداست ))
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)