ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

New 1 اخبار کوتاه یو اف سی (5 دی ماه 1394- بخش اول)

بازگشت حبیب نورماگومدوف در سال 2016، شاید آماده تر از گذشته

اخبار کوتاه یو اف سی (5 دی ماه 1394- بخش اول)

حبیب نورماگومدوف نامی است که بی شک شما را به یاد تهدید عنوان قهرمانی می اندازد، مبارزی که برای کسب عنوان بهترین مبارز لایت ویت تلاش فراوانی کرده اما آسیب دیدگیهای پیاپی اکثر ماههای 2 سال گذشته را از او ربوده است. حبیب پیش از این دو بار برای اثبات جایگاه نخست رنکینگ تعقیب کنندگان قهرمانی تلاش کرده است، بار اول او باید به مصاف کابوی سرونی می رفت که آسیب دیدگی زانوی او مانع از این امر شد. در بازگشت تدارک دیداری دیگر برای او دیده شده بود، مصاف با تونی فرگوسن، این بار هم اما آسیب دیدگی زودتر از هر چیز دیگری با او دیدار کرد، آسیب دیدگی دنده او تحملش را به سر آورد و در آن مقطع عنوان کرد که شاید برای همیشه خداحافظی کند. اما این تنها خود او نبود، دینا وایت هم از این همه آسیب دیدگی او ابراز ناراحتی کرد و گفت که آنها هم خسته شده اند.

نورماگومدوف که پیش از این موفق شده بود تا قهرمان فعلی دسته لایت ویت، رافائل دوس آنجوس را شکست دهد اما بار دیگر عزم خود را جزم کرده است که به میادین بازگردد:

"باید یه سری شرایط رو در تمریناتم عوض کنم، هرچند هنوز دقیقاً نمیدونم چه کار باید بکنم اما برای حرفه ای تر شدن باید این کار رو بکنم. فکر میکنم در گذشته خیلی سخت تمرین می کردم اما باهوش عمل نمی کردم. میدونم که مردم دوست دارند مبارزاتم رو ببینند و وقتی من رو نمی بینن ناراحت میشن، خودم اما خیلی بیشتر ناراحت میشم وقتی نمی تونم مبارزه کنم. تلاش می کنم شرایطم رو برای سال آینده عوض کنم".

حبیب زمان از سرگیری تمرینات پرفشار خود را ماه ژانویه می داند و تقاضای بازگشت به اکتاگان برای ماه مارس یا آوریل را کرده است.

------------------------------------------------------------------------------------------------

چل سانن: کانر باید به مصاف ادگار بره نه سوپرفایت

همان طور که رفته رفته به لیست مبارزانی که مشتاق رویارویی با کانر هستند افزوده می شود، گویی نظرات بیشتر و بیشتر بر روی مبارزه با ادگار متمرکز می شود. یکی از کسانی که مشتاقانه از مبارزه این دو صحبت می کند چل سانن است، گانگستر امریکایی که عنوان کرده است بدون دفاع از عنوان قهرمانی در فیدرویت، کانر نباید به دیدار سوپرفایت برود:

"تو باید از عنوان خودت دفاع کنی. به عقیده من تو نمی تونی کمربند رو همینطور رها کنی. به علاوه فرانکی این حق رو پیدا کرده که تایتل شات رو داشته باشه. نه بخاطر اینکه او فرانکی ادگاره، بخاطر اینکه این رو ثابت کرده، حالا چه اونو در برابر جوزی آلدو برای کمربند رها شده ببینیم، چه اونو در برابر کانر ببینیم، به شخصه دوست دارم اونو روبروی کانر ببینم".

البته تمامی این صحبتها موجب نخواهد شد که دیدار این دو شکل بگیرد مگر اینکه خود مک گرگور هم حاضر به رویارویی با ادگار باشد، چیزی که فعلاً در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. صحبتهای جان کاوانا مربی کانر:

"اگه فرانکی ادگار تایتل شات رو می خواد یا جوزی آلدو تقاضای ریمچ داره ما هیچ مشکلی باهاشون نداریم ولی اونا باید صبر کنن چونکه مبارزه سوپرفایت در برنامه کاری ما قرار داره".

سانن اما یکی از کسانی است که عقیده دارد کانر نباید به سوپرفایت برود:

"باید بگم من از باقی راهها هم بدم نمیاد. تمام مبارزات میتونن جذاب باشن. اما اگه ازم بپرسی کدومش بیشتر، من مبارزه با فرانکی رو انتخاب می کنم، این پسر بدجوری سرسخته".

باید دید که آیا وسوسه کسب دو کمربند به صورت همزمان برای نخستین بار در تاریخ UFC، کانر را ترغیب به مبارزه با دوس آنجوس خواهد کرد یا سرانجام برای حرکت بعدی از عنوان فیدرویت خود دفاع خواهد کرد.

------------------------------------------------------------------------------------------------

افسانه بزرگ MMA، فیدور امیلیاننکو شاید در UFC مبارزه کند

با وجود اینکه چند بار پیش از این امضای قرارداد بین سران UFC با فیدور امیلیاننکو به بن بست خورده است اما گویا این افسانه بی چون و چرای MMA دوست دارد که طعم مبارزات UFC را هم بچشد و به همین دلیل درها را به روی مسئولین UFC نبسته است. این موضوع در حالی است که با اعلام بازگشت امیلیاننکو، مسئولین UFC هم دست بکار شده بودند اما مفاد قرارداد مورد پسند این قهرمان بزرگ نبود و نهایتاً توافقات حاصل نگردید، در همین اثنا مسئول مبارزات RizinFF که مالک اسبق پراید می باشد به آسانی با فیدور به توافق رسید.

فیدور
    از شرایط موجود بین خودش با دینا وایت صحبت کرد:

"وقتی دینا وایت به مسکو اومد، مذاکرات با این موضوع شروع شد که UFC بهترین سازمان مبارزاته و بهترین تبلیغات رو انجام میده. اما من به تبلیغ نیازی ندارم. من نمیخوام توجهات رو به خودم جلب کنم و بعدش بازنشسته بشم. اگه بتونید کاری رو در عمل انجام بدید اون وقت صحبتهاتون معنی پیدا می کنه".

و در انتها وقتی از او سؤال شد که آیا روزی با UFC به توافق میرسی و در آنجا مبارزه خواهی کرد، فیدور جواب داد:

"زمان مشخص می کنه که آیا میشه با اونها توافق کرد، همینطور که در مورد بقیه سازمانها هم این موضوع صادقه".

پ.ن: به نظر میرسه که امیلیاننکو قصد حضور در UFC رو داره، باید دید رئیس مزخرف UFC هم لیاقت عقد قرارداد با اونو داره یا نه؟
    ویرایش توسط Master : 2015/12/26 در ساعت 07:29
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    369
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    نور ماگمادوف خیلی آینده روشنی داشت... حیف شد... فکر نکنم اون حبیب سابق برگرده
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot
    استاد واقعا عالی بود .عالی ......
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط adibio نمایش پست ها
    نور ماگمادوف خیلی آینده روشنی داشت... حیف شد... فکر نکنم اون حبیب سابق برگرده
    بعد از این همه آسیبهای پیاپی کارش خیلی سخت شده هم به لحاظ جسمی هم روحی، احتمالاً اینم اخرین تیر ترکش خواهد بود، ولی بعضی وقتا هم گمان نمی کنی و به ناگاه می شود
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.masoyama نمایش پست ها
    استاد واقعا عالی بود .عالی ......
    ممنون علی جان، نظر لطفتونه
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    فدور هم جوری حرف میزنه، انگار 20 سالشه!!!

شایدم میخواد رکورد کوتور رو بزنه
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)