ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

New 1 ادگار: فقط مبارزه قهرمانی رو میخوام؛ روگن: کار مک گرگور هنوز تموم نشده

ادگار: فقط مبارزه قهرمانی رو میخوام؛ روگن: کار مک گرگور هنوز تموم نشده

ادگار: فقط مبارزه قهرمانی رو میخوام؛ روگن: کار مک گرگور هنوز تموم نشده

پس از مبارزه با چاد مندز و کسب یک پیروزی ارزشمند با ناک اوت در راند اول، بلافاصله دینا وایت اعلام کرد که تایتل شات حق مسلمه ادگار خواهد بود و نمی توان او را نادیده گرفت، اما پس از گذشت تنها یک شب و با شکست آلدو توسط کانر مک گرگور، صحبتهایی مبنی بر انجام سوپرفایت مطرح شد که به شدت ادگار را شاکی کرد.
    دو شب گذشته که قرار بود فرانکی ادگار به مدت 10 دقیقه در توئیتر به سؤالات مردم پاسخ بدهد، دقایق تبدیل به ساعات شد و این نظرات رفته رفته افزایش پیدا کرد اما همگی یک محل ثابت را هدف گرفته بود، برخی از پیامهای ادگار را مرور می کنیم:

- این رفیقمون هر بار از مبارزه با من شونه خالی میکنه، ولی همیشه نمیتونه این کار رو بکنه.

- کانر داره فرار میکنه چون میخواد یه مبارزه آسون رو انتخاب کنه.

ضمناً، هرچند که کانر با شکست آلدو موفق به انجام یک واژگونی بزرگ در تاریخ MMA شد، ادگار مدعی شده که او هنوز با رقبایی که در سطح رقبای خودش بودند و موفق شده اونها رو شکست بده، مواجه نشده:

- من بی جی پن، گری ماینارد، کوب سوآنسن، چاد مندز و شان شرک رو شکست دادم، اون کی رو شکست داده، اون آلدو رو بیرون کیج شکست داد نه توی مبارزه.

در ادامه ادگار این نکته رو متذکر شده که دینا وایت قول تایتل شات رو به او داده و گفته:

- دینا به من قول تایتل شات رو داد، و این چیزیه که سراغش میرم، من با هیچ کس دیگه ای مبارزه نخواهم کرد مگر برای کسب عنوان قهرمانی.

- من در دیدار آینده خودم فقط تایتل شات رو میخوام حتی اگه مجبور باشم بخاطرش بیرون بشینم. دست از پیچوندن و دور زدن من بردارید.

- اگه کانر میگه که پادشاهه، من میرم که در ماه آوریل پادشاه رو در مدیسون اسکوئر گاردن بکشم. اگه اونجا حاضر بشه.

- هر جا که بره مثل سایه دنبالش می کنم، بالاخره که باید با من مبارزه کنه.

- اون رو از همون روز اول حمایتش میکردن.

- فرقی برام نداره در ایرلند یا وگاس یا حتی یه باجه تلفن، من اون روشکستش میدم، خودشم این رو میدونه.

- و وقتی نهایتاً موافقت کنه که با من مبارزه کنه، روحش رو قبض می کنم.

به فاصله یک روز پیش از این صحبتها، جو روگن در برنامه خودش اعلام کرده بود که کانر هنوز یک دیدار در فیدرویت داره و نباید مستقیم به سراغ سوپرفایت بره. روگن بخوبی میدونه که چرا نیت دیاز و رافائل دوس آنجوس بلیط مبارزه با کانر رو میخوان، این یک بلیط طلایی از حیث سودآوری خواهد بود، اما هیچکس رو مستحق تر از فرانکی ادگار نمی بینه:

"آیا واقعاً باور میکنید که جو سیلوا به نیت دیاز گفته باشه که مبارزه اش با کانر اوکی شده؟ یا نیت دیاز باهوش بازی کرده؟ اون باهوشه اما مزخرف گفته. فقط یک دیدار در فیدرویت پیش روی کانر هست، اونم بی هیچ شکی فرانکی ادگاره، بیشتر از این نمیشه روش تأکید کرد. به عنوان یه هوادار دوست ندارم دیدار کانر رو با نیت دیاز ببینم".

جو روگن در ادامه حرفهای جالبی رو مطرح میکنه:

"سؤال اینجاست؟ آیا اونها میتونن به کانر بگن نفر بعدی چه کسیه؟ یا کانر خارج از کنترله، بیرون از چارتهای اونهاس، چی پیش میاد اگه اون بگه من میخوام تعیین کننده باشم، میخوام شریک شما بشم در کروک پارک ایرلند، قدرتی که همین حالا هم تا حد زیادی داره. اگه قدرت اجرایی در دست من بود میگفتم که باید با ادگار روبرو بشی. حداقل تلاشم رو میکردم. نمیدونم UFC چقدر روی او نفوذ داره، صادقانه بگم منم آینده کانر رو در لایت ویت می بینم اما هنوز مبارزات او در فیدرویت تموم نشده، او میخواد میراث بزرگی از خودش به جا بذاره، پس باید با ادگار مبارزه کنه".

پ.ن:در این بین نظرات کارشناسان هم به دو دسته عمده تقسیم شده، عده ای عنوان کردن که کانر هنوز از عنوان خود دفاع نکرده و نباید به دیدار سوپرفایت بره، عده ای دیگه هم دیدار سوپرفایت رو به لحاظ تبلیغات و جذب مخاطب مناسب می بینن. اما پس از هر بار که فرانکی ادگار اظهارنظر جدیدی برای مخاطبان ارسال می کند، آراء نظرسنجی ها بیشتر به سمت او چربش پیدا می کند و آخرین نظرسنجی پس از این صحبتها، نشان از آراء موافق مردم با بیش از 65درصد به نفع ادگار داشت، در حالیکه آلدو گزینه دیگر و دیگر رقبا (دوس آنجوس و نیت دیاز در لایت ویت) گزینه سوم بود که جمعاً گزینه دوم و سوم 35درصد رأی آورد. حالا باید دید نظر مردم برای مسئولان برگزاری مبارزات مهمه یا اونها بدنبال مواضع دیگری هستن (البته که تا به امروز اونها چیز دیگه ای رو نشون دادن و البته در برخی موارد هم موفق عمل کردن).
    ویرایش توسط Master : 2015/12/25 در ساعت 07:24
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    369
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    والا با این فروشی که کانر داره عمه منم میخواد باهاش مبارزه کنه چه برسه به دیاز و فرانکی ادگار و سرونی و .....
    کاربر سایت

عضو انجمن
    513
    توی باجه ی تلفن ادگار به راحتی میتونه با هم قداش حرف بزنه
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    این کانر مکگروگر مثل یه بادکنک زیادی بادشدست به همین زودیا باد و برودشو میخوابونن (منظورم رقباش هستن اونم نه در لایت ویت که در همین فدرویت). حالا ممکنه بعضیا موافق نباشن اما منتظر باشید و تماشا کنید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    همه چی بستگی به این داره که برای ufc 200 چه نقشه ای کشیدن.

دو مسابقه بر سر عنوان هستش که یه پای ثابتش کانرِ
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)