ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

New 1 اخبار کوتاه از یو اف سی (4 دی ماه 1394)

وندرلی سیلوا حامی جوزی آلدو، روبروی کانر مک گرگور

اخبار کوتاه از یو اف سی (4 دی ماه 1394)

قهرمان سابق میدل ویت پراید، وندرلی سیلوا که از باخت جوزی آلدو ناراحت بود، بعد از اینکه با واکنش منفی مسئولان پیرامون عدم برگزاری ریمچ سریع برای آلدو روبرو شد با انتشار ویدویی در فیسبوک خودش به این موضوع اشاره کرد و جواب توهین های کانر مک گرگور درباره حضرت مسیح (ع) رو هم داد:

"کانر گفته: من در برابر مسیح در اکتاگان؟ بهتون میگم چطور میشه، هیچ مرد زنده ای وجود نداره که بتونه من رو شکست بده. اما مسیح که زنده نیست، من نمیدونم، شاید اون بتونه از مرگ برگرده، ولی هنوزم میتونم ک... رو ......".

وندرلی سیلوا پس از یادآوری جملات فوق که کانر مک گرگور پیش از ایونت UFC-194 عنوان کرده بود ادامه میده:

"اگه اینا نمیخوان ریمچ رو به آلدو بدن، ما هم علیه اونها موضع میگیریم. چرا؟ چون همه دیدن که اون یه تصادف بود، همش یه خوش شانسی محض بود. و وقتی من این پسر رو ببینم، بخاطر صحبتهایی که در مورد حضرت مسیح کرده، یکی می خوابونم تو صورتش مادر... رو. کسی حق نداره این طور صحبت کنه. وقتی دیدمت دستهات رو بالا نگه دار چون میزنم تو صورتت ولگرد".

در ادامه سیلوا خواستار حمایت از آلدو شده و گفته:

"اینجام تا یکی از بزرگترین قهرمانهامون رو حمایت کنم، جوزی آلدو رو. تو به اینکه قهرمان بزرگ ما باشی ادامه خواهی داد. وندرلی سیلوا همچنان طرفدار توئه، و میدونم که چه کارهایی میتونی بکنی و مطمئنم خودتم این رو میدونی. اونچه که برای تو اتفاق افتاده برای منم قبلاً پیش اومده و درکت میکنم، و بهت میگم که چقدر دردآوره، که یه جنگجو با شکست روبرو بشه اما میدونم تو از این شرایط عبور میکنی و نشون میدی که هنوز هم در دنیا بهترینی. از مردم میخوام قهرمانمون رو حمایت کنن، اگه هر چیزی بدی درون قلبتون میگذره همونجا نگهش دارید و بروزش ندید، باید آلدو رو حمایت کنیم. او مدتی طولانی نماینده ما بوده. کسی که بهترین دوران زندگیش رو در باشگاه سپری کرده چی میخواد به غیر از اینکه در دنیا بهترین بشه، اون لایق احترامه. من با توئم جوزی، این اتفاق چیزی رو تغییر نمیده".

پ.ن: وقتی توی هر مسیری قدم بر میداری، اگه خوب مواظب اطرافت نباشی رفته رفته تو اون مسیر غرق میشی، این مسیریه که یک ترش تاکر طی میکنه، دیگه پا رو از گلیم خودت دارزتر کنی، اما چقدر؟ توهین به یک پیامبر چقدر میتونه پستی و حقارت باشه، هرچند متأسفانه یه عده همچنان با ادای جملاتی مزخرف تر از همین توهین سعی در پوشاندن اصل قضیه دارند: اینها که به این چیزا اعتقادی ندارن. مثل همیشه نظر خودم رو میگم که کری خوندن نباید از حد خودش خارج بشه، وگرنه حرفهای نامربوط زیادی ازش بیرون میاد که هیچ روح ورزشی درش نیست، و بدتر از دعوای خیابونیه، چه اینکه اونجا عصبانی هستی و یه چیزی میگی و اینجا با خونسردی پشت سر هم مزخرفات رو ردیف میکنی.
    -------------------------------------------------------------------------------------------

تی جی دلاشائو: کروز می خواهد ترش تاک مک گرگور را شبیه سازی کند

اخبار کوتاه از یو اف سی (4 دی ماه 1394)

شاید این بزرگترین رویداد در تاریخ UFC در دسته بنتام ویت باشد. دیدار تی جی دیلاشائو و دومینیک کروز، قهرمانان فعلی و اسبق این وزن، و این در حالی است که دومینیک کروز کمربند خود را در مبارزه واگذار نکرده است و مصدومیتهای پیاپی او را وادار به واگذاری کمربند کرده است. اما هر چه دلیل این موضوع باشد از شایستگی های دیلاشائو نخواهد کاست، او کمربند را به شایستگی از هنان بارائو گرفت و بخوبی هم از آن دفاع کرد، دیدار نخست این دو (بارائو- دیلاشائو) بی شک تا مدتها در ذهن علاقمندان باقی خواهند ماند.

اما سرانجام این دیدار بزرگ پس از UFN-81 فرد شایسته تر را خواهد شناخت. در حالیکه این روزها همه جا صحبت از تأثیر ترش تاکهای کانر مک گرگور بر جوزی آلدو مطرح شده است، گویا برخی مبارزان آن را شیوه ای مؤثر و برگ برنده ای جدید می بینند، دومینیک کروز یکی از این افراد است. صحبتهای کروز در ابتدا واضح بود و از توهین و دست انداختن خبری نبود، او عنوان کرده بود که اگر دیلاشائو می خواهد که یک دفاع از عنوان دیگر برای خود ثبت کند حریف اشتباهی را انتخاب کرده است. گویا زمان زیادی که کروز بدلیل مصدومیت کنار نشست همان گونه که سبب شد تا یکی از آنالیزورهای فاکس اسپورت گردد، این مقدمه را هم در اختیار او قرار داده است که به یک ترش تاکر تبدیل شود. دیلاشائو نسبت به این موضوع این گونه واکنش نشان داد:

"این چیزی نیست که من بخوام، من حرف نمی زنم. من کسی نیستم که بخوام اینجا رو به WWE تبدیل کنم اینطور که خیلی ها میخوان، که پشت صحنه شروع به جریان سازی کنن و یه داستان درست کنن. این عرصه کانر مک گرگوره، و مثل اینکه خیلی ها میخوان اینطوری برای خودشون اسمی دست و پا کنن، و دومینیک کرروز هم شروع کرده به این نوع صحبت کردن ها. میشینه پشت میز و گزارش رد میکنه در مورد مبارزات مختلف و حرف میزنه، ولی من عمل کردن رو دوست دارم، من با شرایط عملی راحت ترم".

قهرمان سابق که در آن دوران به تند حرف زدن شهره نبود، گویی امروز در این امر با شتاب حرکت کرده و خیلی ماهرانه و شمرده شمرده حرفهایی به زبان می آورد که بازی ذهن ها را به سمت و سوی خودش هدایت کند، روشی که کانر در آن مهارت زیادی دارد. دیلاشائو ادامه میدهد که:

"حقیقتاً من در گذشته اون رو اینطوری که امروز رفتار میکنه به یاد نمیارم. او خیلی نامتشخص شده. خنده داره، چون در گذشته او از شیوه من تعریف میکرد و به بردهای من تبریک میگفت. او از بیشتر بچه های کمپ مردان آلفا خوشش نمیاد ولی نشده بود که در مورد من مزخرف بگه. و حالا که داریم به مصاف هم میریم خیلی برام خنده داره که می بینم چطور آدم ریاکاری بوده و حالا داره در موردم چیزای نامربوط میگه".

شاید این موضوع حقیقتاً باعث به هم خوردن تعادل روانی دیلاشائو شده باشد زیرا رقبای قبلی او برای تصاحب عنوان قهرمانی، یعنی هنان بارائو و جو ساتو اهل صحبت کردن و کری خواندنهای آن چنانی نبودند. به همه این موارد، درگیری او با یورایو فیبر را هم اضافه کنید که کانر مک گرگور در جریان مبارزات TUF به آن دامن زد و دیلاشائو را "ماری در بیشه" خطاب کرد. حالا دیلاشائو، یورایو فیبر را هم پیش روی خود می بیند نه در کنار خود، صحبتهای تی.جی در این باره:

"مرد این موضوع حقیقتاً زشته. یه جورایی دیوانگیه. خیلی حرکت غیرمتشخصانه ایه، که فیبر میخواد بیاد به مصاف من. مبارزه بزرگی میشه؟ البته. من خواهان اون مبارزه ام؟ ابداً. مجبورم بهش تن بدم؟ معلومه. وقتی اون به پیروزیهاش ادامه بده، و این مبارزه رو بخواد، مجبوریم رو در رو بشیم. ولی با هم دوست باقی خواهیم موند، قبل و بعد از مبارزه، دستکشها رو به هم می زنیم اما رفیق باقی می مونیم. با تمام این حرفها این دیوونگیه. این بچه ها دائم کمپ رو عوض میکردن. من اومدم و بعد از دفاع از عنوانم، در جریان مبارزات تیمی بهشون کمک کردم ولی بعدش کانر یه جورایی رفت زیر پوست فیبر و شرایط عوض شد".

پ.ن:جدای از این بحثهای ترش تاک که متأسفانه داره تبدیل به یک اپیدمی میشه، بخش فنی مبارزه دیلاشائو و کروز حقیقتاً ارزشمنده، و این دیدار یک دیدار بزرگ خواهد شد، البته امیدوارم مثل مبارزات اخیر خیلی زود و یک طرف تموم نشه.
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    96
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    جدا از حرفایه راجع به مسیح که نمیدونم چرا اینجوری گفته کانر
    میخوام بگم اینکه هرروز 2 نفر از شانسی بودن بازی و قهرمان واقعی بودن الدو بگن, هیچ چیزو عوض نمیکنه
    واقعا بچه گانه دارن حمایت میکنن از الدو
    چرا هیچکی نگفت روزی با زینگانو شانسی بود
    1جواب داره
    چون روزی از موقعیت استفاده کرد.. درست مثله کانر
    فرانکی کسی که هم شایستس.. هم توانایی بردن کانر و داره
    مرسی از خبر
    راجع به تی جیو دومنیک هم فایت خوبی باید باشه... به شخصه شانس تی جی رو خیلی بیشتر میدونم
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    دست مریزاد اقا مهدی ...

زحمات شما و بچه های دیگه رو میبنم واقعا روحیه میگیرم....خود اقا مهدی از کسایی هست که بحث مشغله اگه بخواد بیاد وسط همه ما باید بزنیم کنار جاده پارک کنیم ...

ولی با این حال با تمام وجود دارن رحمت میکشند انشالا همه ما بتونیم قدر دان رحماتشون باشیم ... و بچه ها هم بیشتر کمک کن...

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط kingsena نمایش پست ها
    ...............
    واقعا بچه گانه دارن حمایت میکنن از الدو
    ......................
    فرانکی کسی که هم شایستس.. هم توانایی بردن کانر و داره
    مرسی از خبر
    راجع به تی جیو دومنیک هم فایت خوبی باید باشه... به شخصه شانس تی جی رو خیلی بیشتر میدونم
    در واقع دارن سعی میکنن روحیه آلدو رو برگردونن، این مبارز براشون خیلی ارزشمنده، به هر حال یه آلدوی آماده به لحاظ روحی، دیدار با کانر رو فوق العاده هیجان انگیزتر میکنه، ضمناً این حرفها در برابر حرفهایی که کانر میزنه هیچی محسوب نمیشه، اما یه نکته هم هست این که کانر قهرمانه و چیزی نمیتونه این موضوع رو عوض کنه الا یه شکست در اکتاگان
    ------------------------------------------------------
    فکر کنم سال 2016 سال هیجان انگیزی باشه برای ufc و هوادارانش
    ویرایش توسط Master : 2015/12/25 در ساعت 13:36
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط ADMIN نمایش پست ها
    دست مریزاد اقا مهدی ...
    زحمات شما و بچه های دیگه رو میبنم واقعا روحیه میگیرم....خود اقا مهدی از کسایی هست که بحث مشغله اگه بخواد بیاد وسط همه ما باید بزنیم کنار جاده پارک کنیم ...
    ولی با این حال با تمام وجود دارن رحمت میکشند انشالا همه ما بتونیم قدر دان رحماتشون باشیم ... و بچه ها هم بیشتر کمک کن...
    ممنون محمدجان
    شرمنده می کنید، همین که شما و کاربرای محترمتون متوجه تلاشها میشید خیلی خیلی ارزشمنده، از همتون ممنونم
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    369
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    اول جا داره یه تشکر از شما بکنم مستر جان که هنوز جوهر خبرا خشک نشده تو انجمن میزاری... خیلی دمت گرم... نزدیک به یک ساله که دارم لحظه شماری میکنم واسه دیدن فایت دامینک کروز بی شکست با تی جی دیلاشاو که عجیب بهش اعتقاد دارم ولی نمیدوم چرا این فایت بزرگ گذاشتن تو فایت نایت و خیلی خیلی کم راجب این فایت صحبت میشه در صورتی که هردو از بهترین های p4p هستند... منتظر پست تحلیلیت هستم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط adibio نمایش پست ها
    اول جا داره یه تشکر از شما بکنم مستر جان که هنوز جوهر خبرا خشک نشده تو انجمن میزاری... خیلی دمت گرم... نزدیک به یک ساله که دارم لحظه شماری میکنم واسه دیدن فایت دامینک کروز بی شکست با تی جی دیلاشاو که عجیب بهش اعتقاد دارم ولی نمیدوم چرا این فایت بزرگ گذاشتن تو فایت نایت و خیلی خیلی کم راجب این فایت صحبت میشه در صورتی که هردو از بهترین های p4p هستند... منتظر پست تحلیلیت هستم
    خیلی ممنون از شما
    منم با شما موافقم، این مبارزه خیلی بزرگه جا داشت خیلی بهاء داده بشه، در مورد تحلیل هم چشم یه بحث مفصل در مورد این بازی جانانه قرار میدیم و با هم دنبالش رو میگیریم
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    مهدی جان واقعاً دمت گرم، خیلی داری زحمت میکشی، حتماً هم مشغله داری ولی از روی علاقه داری فعالیت میکنی.

.................................................. .................................................. .................................................. .................................

دیلاشاو - کروز خیلی فایت حساسیه! خیلی مشتاقم این فایت رو زودتر ببینم.

فقط امیدوارم کروز برای تایتل شات عجله نکرده باشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    مهدی جان واقعاً دمت گرم، خیلی داری زحمت میکشی، حتماً هم مشغله داری ولی از روی علاقه داری فعالیت میکنی.
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................
    دیلاشاو - کروز خیلی فایت حساسیه! خیلی مشتاقم این فایت رو زودتر ببینم.
    فقط امیدوارم کروز برای تایتل شات عجله نکرده باشه
    مرسی حسن جان، نظر لطفته
    حقیقتاً فایت بزرگیه، کروز هم کلاً خونسرده و اعتماد به نفسش بالاس، ببینیم این بار از عهده بزرگترین امتحانش چطور برمیاد
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)