ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

New 1 اخبار کوتاه یو اف سی (7 دی ماه 1394 – بخش اول)

مربی آلدو: شاید آلدو اعتماد به نفس زیادی از حد داشته

اخبار کوتاه یو اف سی (7 دی ماه 1394 – بخش اول)

با گذشت چند روز از مبارزه آلدو و شکست او در UFC-194 این گمانه زنی ها بوجود آمد که آلدو تحت تأثیر جو روانی قبل از مبارزه بوده است اما همچنان خود آلدو و مربیانش بر این موضوع پافشاری می کنند که هیچ مشکلی وجود نداشته و در صحبتهای اخیر مربی آلدو یعنی آندره پدنراس مورد جالب دیگری مطرح شده است:

"من نمیگم اون مضطرب بود، نه اتفاقاً برعکس، شاید اعتماد به نفس بیش از اندازه اش باعث شد تا گیم پلن رو درست جلو نبره.
    اون خیلی آماده بود. خیلی مطمئن بود از پیروزی خودش و می گفت که به موقع می گیرمش و این برد مال منه.
    و اون تصمیم توی یه لحظه اتفاق افتاد، که حمله کنه یا مورد حمله قرار بگیره. تصمیم گرفت که حمله کنه و رقیبش برای دفاع یه کانتر زد.
    آلدو ضربه اش رو زد ولی برای جلوگیری از حمله حریف یه حرکت رو به جلو هم کرد".

از دیدگاه مربی آلدو ضربه کانتر مک گرگور اتفاقی به چانه آلدو برخورد کرده است:

"چطوری میگید که یه سوپرقهرمان مثل آلدو تصمیم اشتباهی گرفته؟ اگه بازی رو درست آنالیز کنید آلدو اولین ضربه رو میزنه،
    که یه ضربه فریب دهنده بود، بعد مک گرگور یه پانچ میزنه که به سمت چانه آلدو هدف گیری نشده بلکه سر آلدو رو نشونه گرفته،
    بعدش آلدو سرش رو حرکت میده و بالا میاره، اینطوری میشه که ضربه میخوره به چونه آلدو، پس مک گرگور نمیتونه بگه اون لحظه دقیقاً می خواسته بزنه تو چونه آلدو،
    چون اون سر آلدو رو نشونه گرفته بود. حالا شما بگید شانسی نبوده، ولی چون آلدو حرکت کرد به سمت جلو و اون ضربه خورد به چونه اش من میگم شانسی بود".

مربی آلدو که از عدم تمایل مسئولان UFC برای برگزاری ریمچ سریع حسابی شاکی است این چنین واکنش نشان داده است:

"من با این موضوع مخالفم، اینکه میگن کانر چندتا آپشن داره. هیچ آپشن دیگه ای بجز مبارزه با آلدو وجود نداره.
    من میدونم اونها به حرف ما اهمیت نمیدن ولی حرفم رو می زنم. ما قوانین رو بخوبی میدونیم، اگه گفته شده بود هیچکس نباید ریمچ سریع داشته باشه این کارشون قبول بود،
    چرا دیگران باید این حق رو داشته باشن ولی آلدو نداشته باشه؟ چرا رزی داشته باشه؟ چون بلونده و خوب فروش میکنه، تنها دلیلشون فقط همینه.
    خوب اگه اینه منم موهای آلدو رو رنگ می کنم. به هرحال من هیچ سناریوی دیگه ای به غیر مبارزه مجدد نمی بینم، اونچه که دیدیم یه مبارزه نبود، یه ضربه اتفاقی بود".

---------------------------------
    -------------------------------------------------------------
    ---------------------------------

احتمال کوچینگ یوجیچک و گادلها در مبارزات تیمی بعدی

اخبار کوتاه یو اف سی (7 دی ماه 1394 – بخش اول)

تا به امروز 22 مبارزه از سری مبارزات تیمی را در یو اف سی پشت سر گذاشته ایم و هیچکدام از مبارزان زن در آنها به عنوان کوچینگ حضور نداشته اند. اخیراً زمزمه هایی مبنی بر احتمال وقوع این گزینه مطرح گردید که هرچند بصورت رسمی تأیید نشده است اما نمی تواند پر بیراه هم باشد.

هرچند جوآنا یوجیچک مدعی است که کلودیا گادلها باید یک مصاف دیگر داشته باشد تا شایسته کسب تایتل شات باشد (!) اما دینا وایت خلاف این نظر را داشته و مبارزه بعدی یوجیچک را تعیین کرده است، دیداری دیگر با کلودیا. نخستین دیدار این دو با رأی غیرمتحد داوران به نفع یوجیچک رقم خورد و برخی بر این باور بودند که کلودیا برنده آن دیدار بوده است. با توجه به حساسیت بوجود آمده برای دیدار مجدد این دو، بعید نیست مسئولین UFC در یک حرکت نوین، کوچینگ را در TUF-23 به این دو فایتر زن بسپارند تا نهایتاً خودشان هم در فینال آن، رو در روی یکدیگر قرار بگیرند.

صحبت کوتاهی که با یوجیچک در این زمینه انجام شد از علاقه او برای انجام این کار پرده برداشت اما صحبتهای پشت پرده دیگری هم در میان بوده است که گویا احتمال رویارویی این دو در مبارزات تیمی را دامن زده است.

از آنجائیکه جوزی آلدو، هم تیمی کلودیا گادلهاست، صحبتهای جالب او را درباره این دو فایتر بخوانید:

"من یوجیچک رو دوست دارم. وقتی مبارزه میکنه باید مبارزاتش رو تماشا کنم، بنابراین اگه خواب هم باشم میگم بیدارم کنن، مبارزات باقیشون رو نگاه نمی کنم.
    من هم تیمی کلودیا هستم و اگه قهرمان بشه بخاطرش شادی میکنم اما طرفدار پر و پا قرص جوآنا هستم، بخاطر استایل مبارزه اش، چون او یک کیک بوسکور عالیه.
    اون هر مبارزه داره بهتر هم میشه، به همین خاطر برنامه هام رو نگه می دارم و مبارزاتشو دنبال می کنم".

در ادامه آلدو برنامه کلودیا برای قهرمان شدن را اینطور ارزیابی کرده است:

"اول از همه، تمرینات سخت، بعد دور موندن از استرایک اون. اون (یوجیچک) مثل مردها ضربه میزنه و این خیلی ضربه محکمی محسوب میشه.
    سریع هم هست، پسر اون فوق العاده اس. اگه کلودیا میخواد قهرمان باشه باید سخت تمرین کنه.
    کلودیا باید از گرپلینگ خوب خودش استفاده کنه چون این سلاحیه که میتونه اون رو قهرمان کنه، وقتی اینجا بیاد بهش میگیم، و البته که خودشم اینها رو خوب میدونه".
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Master نمایش پست ها
    تا به امروز 22 مبارزه از سری مبارزات تیمی را در یو اف سی پشت سر گذاشته ایم و هیچکدام از مبارزان زن در آنها به عنوان کوچینگ حضور نداشته اند. اخیراً زمزمه هایی مبنی بر احتمال وقوع این گزینه مطرح گردید که هرچند بصورت رسمی تأیید نشده است اما نمی تواند پر بیراه هم باشد.
    مهدی جان در tuf 18 رندا روزی و میشا تیت به عنوان مربی حضور داشتن.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,603
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    مهدی جان در tuf 18 رندا روزی و میشا تیت به عنوان مربی حضور داشتن.
    مرسی سهراب جان، اشاره به موقعی بود، کم دقتی از من بود که از اصل خبر یه کلمه رو جا انداختم کلاً همه چیز زیر و رو شد:

در واقع در اصل خبر اومده بود که برای اولین بار زنانی از دسته وزنی استراویت قراره مربیگری کنن که این کاملاً درسته، اما من استراویت رو انداختم جا بعدشم امر اشتباهی رو به خودم مشتبه کردم، به هرحال تنهایی خبر گذاشتن این دردسرها رو هم داره، هم تمرکزم رو از دست میدم هم حوصله ریز دنبال کردن مطالب رو
    شاید ترسناک نباشید
    اما
    می توانید نترس باشید
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    110
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    "چون بلونده و خوب فروش میکنه"
    خدا بود این تیکه )))))))
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    خب اگه کانر دفعه اولش بود میگفتم اره شانسی بود ولی دو دفعه این کار انجام داده که یه بار 4 و یه بار 16 ثانیه حریف مقابلش ناک اوت کرده خب این چیزایی که مربی الدو میگه بهونست
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)