ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot

اخبار کوتاه در چند روز گذشته

بیسپینگ میگوید اندرسون سیلوا باید آزمایشات بیشتری بدهد

"من احساسم میکنم درباره ی این موضوع بیشتر باید صحبت شود. من تقاضا دارم در تمام طول مدت این کمپ، ازمون آزمایش گرفته بشه. بیاید همین الان از من آزمایش خون بگیرید، میتونین در طول تمام روزهای پیش رو از کمپ این مبارزه از من نمونه ادرار بگیرید و امیدوارم این اتفاق بیفته. اندرسون سیلوا باید بارها مورد آزمایش قرار بگیره، بخاطر اینکه اون در آزمایشات رد شده، نه یکبار، نه دوبار، بلکه سه بار!
    چنین اتفاقاتی از نظر ذهنی به ضرر من خواهد بود. از من چه انتظاری دارید؟ تو در آخرین مبارزت در 3 ماده ممنوعه، آزمایشت مثبت شده! بعدش من این موضوع رو ذکر نکنم؟!!!"
    _در ادامه هم دوباره بر حرفهاش تأکید کرده.
    _اندرسون سیلوا - مایکل بیسپینگ، 27 فوریه در شهر لندن تحت رویداد UFN 84 با یکدیگر مبارزه خواهند کرد. (Main-Event)

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .

رابی لاولر میگوید GSP را ناک اوت خواهد کرد. اگر او به MMA برگردد.

در ادامه میگوید "از نظر بدنی کاملاً آماده هستم برای مبارزه با کارلوس کاندیت و برنده خواهم شد و اهمیت نمیدم که حریف بعدیم چه کسی خواهد بود، چون من آمادگی مبارزه با هر فایتری رو دارم"

_ رابی لاولر این حرف رو مابین اولین مصاحبه زنده اش در Periscope stream زد.

_GSP در حال حاضر در کمپ تمرینی برای آماده سازی حضور دارد و احتمال بازگشت او به UFC بسیار زیاد است.

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .............................................

کارلوس کاندیت میگوید که بین نیک دیاز و رابی لاولر تفاوت وجود دارد.

کارلوس کاندیت در مصاحبه ی اخیر خود به شرح این موضوع پرداخته که مبارزه با رابی لاولر، متفاوت با حریف سابق خود(نیک دیاز) خواهد بود.

"آنها مبارزان متفاوتی هستند، نیک دیاز بیشتر مشت زن استریت-فوروارد(در حالت مستقیم رو به جلو) است، در حالی که استایل لاولر بیشتر کیک بوکسینگ مرسوم و سنتی است. اما نتیجه همان خواد شد! من برای پیروزی خواهم رفت و عنوان رو از لاولر خواهم گرفت."

.................................................. .................................................. .................................................. ..............................................

فدور املیاننکو زمان مبارزه بعدی خود را اعلام کرد.

بدنبال اولین مبارزه خود در نزدیک به 4 سال اخیر، اعلام کرد که در سال 2016 باز هم به رینگ برخواهد گشت.

"مبارزه بعدی من برای ماه آوریل برنامه ریزی شده. بنظرم، در همین ژاپن خواهد بود. در مورد همکاری سازمان ریزین در همین حد میدونم که در حال مذاکره با بلاتور و دیگر سازمانها، برای برگزاری یک تورنمنت مشترک در ماه آگوست است. برای من میتونه مناسب باشه که در ماه آوریل به رینگ برگردم"

.................................................. .................................................. .................................................. .............................................

ترینر جورج سنت پیر با حرفهای دانا وایت مخالف است و میگوید که GSP میتواند به زودی به UFC بازگردد.

دانا وایت معتقد است که آخرین باری که جورج را در اکتاگون دیدیم، آخر GSP بود، چون دیگر مبارزات وی، قلبی نبود و دیگه اون انگیزه ای برای بازگشت ندارد.

وایت میگود که GSP کارش را در مبارزه کردن به اتمام رسانده! این در حالیست که فیراس زهابی تریتر سالیان دراز ستاره ی کانادایی MMA با این حرفها مخالف است.

"کمپ شش هفته ای فقط برای این است که میزان آمادگی بدنت رو احساس کنی. وایت همچنین میگوید "مردم چنین کارهایی را انجام نمیدهند(منظورش اینه که از این کمپها سردر نمیارن)، این واقعاً مزخرفه! اما جورج چنین کاری رو انجام میده.
    او فقط رفته و در کمپ شش هفته ای به بدن خود فشار آورده تا ببینه که چه میزان آمادگی داره"

زهابی میگوید این زمانی که GSP بعد از دفاع از عنوانش در مقابل جانی هندریکس در UFC 167 به استراحت پرداخت، چیزی بود که دستور پزشک بوده و دلیلی میتونه باشه که یه GSP جدید رو ببینیم، که پیشرفت کرده، البته اگر به این ورزش برگرده.

"تمام چیزی که میتونم بگم اینه که جورج روحیش بهتره از زمانی که کنار کشیده، من فکر میکنم او شادتره. گوش کنید، اگر شما زیادی کار بکشید از کسی... ، من نمیگم UFC بیش از حد از جورج کار کشید. جورج خودش از خودش زیادی کار کشید. مثلاً من به جورج میگم که تمرین کافیه، بعدش اون میگه "لطفاً، فقط یه تمرین بیشتر!" و بعد میبینیم دو ساعت بیشتر تمرین کردیم! او بسیار منظم هستش. من فکر میکنم GSP باتری خالی کرده بود و مدت زمانی برای استراحت نیاز داشت. او یکی از شادترین مردمانی است که تا به حال دیده ام. من فکر میکنم او میخواهد به سطح بالاتری دست پیدا کند"

.................................................. .................................................. .................................................. .............................................

محمد "کینگ مو" لاوال میگوید : فدور یک افسانه است، اما با کمال میل میخواهم با اون مبارزه کنم.

محمد لاوال این هفته قهرمان تورنمنت سنگین وزن ریزین شده است. او میگوید :

"هر چیزی ممکنه! فدور یک افسانه است. اگر ریزین پیشنهاد مبارزه رو بده و او قبول کنه، من نه نمیگم! من کسی نیستم که فدور رو برای مبارزه فرا بخونم، من میگم که میخواهم با وی مبارزه کنم. از خدامه! اما او یک افسانه هست و من احترام زیادی براش قائلم. اما اگر پیشنهاد این مبارزه رو دریافت کنم، با کمال میل میپذیرم."

.................................................. .................................................. .................................................. ........................................

مایکل چیزا " ماریجوانا را از لیست ممنوعه خارج کنید!"

مایکل چیزا در بخشی از Friday’s UFC Fight Club Q&A حاضر شد و پرسشی در مورد ماریجوانا دریافت کرد. او معتقد است که ماریجوانا جایگزین خوبی بجای داروهای خاص مبارزان است :

"ماریجوانا را از لیست ممنوعه خارج کنید! من میدونم که بسیاری از مردم از این گیاه برای مصارف دارویی استفاده میکنند. من مبارزانی را میشناسم که دلیل قانع کننده ای برای مصرف این دارو دارند. اکثر مردم داروهایی رو وارد بدنشون میکنند که در آزمایشگاهها و بطور مصنوعی ساخته میشود ولی با گیاهی که بطور طبیعی رشد میکند و میتواند به کسانی که اختلال کمبود توجه دارند و یا برخی موارد دیگر کمک کند، مخالفت میکنند."

وی از تستوسترون و الکل به عنوان دو ماده ای که بیشتر از ماریجوانا برای مبارزان خطرناک است صحبت میکند :

"شما میتوانید نسبت 6 به 1 (testosterone-to-epitestosterone) را در نوادا مصرف کنید که بطور طبیعی بسیار دشوار است، اما نمیتوانید POT(اصطلاحی از ماریجوانا) بکشید! اون دارو حساب میشه! زمان تغییر کرده. شما میتوانید قبل از مبارزه بنوشید، مست کنید، اما نمیتوانید در سیستمون POT داشته باشید؟ من متوجه این موضوع نمیشم."

ویرایش توسط magneto_88 : 2016/02/02 در ساعت 02:55
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    فدور خیلی قوی برگشت. امیدوارم همینطور ادامه بده. نباید زیاد برای مبارزه تو ufc عجله کنه. باید چند تا مسابقه دست گرمی بده تا به دوران خوبش برگرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    مایکل چیزا " ماریجوانا را از لیست ممنوعه خارج کنید!"
    اگه به اینا باشه می خوان بین دو راند بجای آب ، ماریجوانا مصرف کنن.
    البته ایرانی ها قلیون میارن.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/01/03 در ساعت 14:11
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    فدور خیلی قوی برگشت. امیدوارم همینطور ادامه بده. نباید زیاد برای مبارزه تو ufc عجله کنه. باید چند تا مسابقه دست گرمی بده تا به دوران خوبش برگرده.

اگه به اینا باشه می خوان بین دو راند بجای آب ، ماریجوانا مصرف کنن.
    البته ایرانی ها قلیون میارن.
    دقیقاً

.................................................. .................................................. ..........................
    واقعاً فدور آماده نشون داد، خیلی خوب بود......مثل همیشه انفجاری و هجومی!

حریفش مشخص بود، هیچی از ام ام ای سرش نمیشه و فقط یه استرایکر هستش ولی توی همین نقطه قوتش هم فدور عالی کار کرد.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)