ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان

17 اخرین اخبار فایترها

بسم الله الرحمن الرحیم

اخرین اخبار فایترها

اخبار امروز مربوط به نقل قول هایی هست که تو این چند وقته گفتند
    اول از همه به سلطان این نوع خبرها کانر مک گرگور میپردازیم
    همونطور که همه منتظر شروع ترش تاک های کانر مک گرگور درباره سوپرفایتش با هافایل دوس انجوس بودیم کانر خیلی زودتر از چیزی که فکرش رو میکردیم شروع کرد در همین باره مک گرگور در صفحه فیس بوکش نوشت : این فایت ؛ یه شب اسون دیگه در دفترم خواهد بود من تنها صاحب بازی نیستم بلکه اونو به اجرا هم در میارم.
    کانر همچنین تو صفحه فیس بوکش این عنوان رو نوشت : هیچوقت نژادپرستی رو به موفقیتم ربط نده
    این صحبتش پاسخی به ادعای قهرمان سابق مشت زنی جهان فلوید می وذر بود
    خلاصه صحبت های می وذز این بود که : این پسر کانر من تا الان اونو ندیدم فقط اسمشو از یه پسری که کارهامون رو تو شرکت انجام میده شنیدم مثل اینکه اون خیلی ترش تالک هست و با این کارش خیلی طرفدتر و خاطر خواه پیدا کرده در حالی که قبلا من وقتی این کارو میکردم بهم میگفتن عوضی و مغرور .

پستی که کانر در اینستاگرامش گذاشت باعث دردسر شد در این پست که کانر با یه اسلحه بوده باعث شده که پلیس اونو مورد بازجویی قرار بده مثل اینکه این عکس متعلق به یه شخص ایرلندی بوده هنوز اطلاعات دقیقی در این مورد در دسترس نیست

راکهولد پس از قهرمانیش در یه مصاحبه ادعا کرده بود که میتونه قهرمان سنگین وزن دنیا فابریسیو وردوم رو شکست بده و اصلا براش احترامی قائل نیست و اینکه وردوم یک شخص مغرور هست این صحبت ها بدجور به قهرمان برزیلی بر خورده و اینطوری جواب داده : من با اون مبارزه نمیکنم چون من فقط با مردها مبارزه میکنم نه افراد بی عرضه (پهلوان پنبه ) اون بهتره از ولاسکز سوال کنه که آیا مقابل من شانسی داره؟ همه افرادی که در MMA هستند میدونن که من مغرور نیستم بلکه تنها شخصی که مغرور خودشه (راکهلد) وقتی که از وردوم سوال شد که این بحث ها از کی شروع شد وردوم گفت که اطلاعی نداره ولی مثل اینکه این بحث ها قبل از شروع فایت مین ایونت UFC 198 بین ولاسکز و وردوم بود

تی جی دیلیشاو قهرمان دسته خروس وزن قول داد که جوری دامنیک کروز رو بزنه که به فکر بازنشستگی از دنیای UFC بشه و بره سراغ مجری گری طبق مصاحبش با FOX SPORT 17 همه مزخرفاتی که داره میگه به خودش بر میگرده اون (کروز) با این صحبت ها فقط فشار رو روی خودش بیشتر میکنه و بعد ازاینکه ناک اوتش کنم اون باید بره و فکر کنم اون کار جدیدش رو پیدا کرده و اون صحبت کردن هست (اشاره به مین ایونت UFC ON FOX 17) اون سعی کرد برای این مسابقه مثل کانر عمل کنه من قراره همه چی رو بهش برگردونم من قراره اونو بش***م من برای 5 راند در برابر کروز اماده هستم
    قاعدتا حساسیت های فایتشون که یه هفته دیگه هست بالاتر میره حالا باید منتظر جواب کروز باشیم

بحث کل کل باشه و خبری از دنیل کرمیه نباشه یکم بعیده !!!! بعد از پستی که جان جونز قهرمان سابق دسته نیمه سنگین وزن در اینستاگرامش مبنی بر مسخره کردن قهرمان فعلی دنیل کرمیه بود قهرمان فعلی هم جوابشو در توییتر با این مضمون داد که : چرا کسی ازش (جونز) سوال نمیپرسه چرا تو تاریکی نشسته و ویدئوهای منو تماشا میکنه !!
    Why is no one asking why is sitting in the dark watching videos of me? — Daniel Cormier (@dc_mma)

جاکاره سوزا خواستار ریمچ با عنوان دار المپیکی کوبا یوئل رومرو شد باید دید که نظر مسولان چه خواهد بود ولی به احتمال زیاد جواب منفی حاصل تلاش های سوزا خواهد بود

دانا وایت مدیر مسئول سازمان UFC گفت در صورت پیروزی بیدر در برابر جانسون اون لیاقت تایتل شات گرفتن رو خواهد داشت باید منتظر اینده بود و دید که ایا بیدر به چیزی که مدت هاست به گفته خودش لیاقتش را داشته میرسد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    ممنون از phenome عزیز بابت اخبار خوبشون.

در تکمیل اخبار ایشون جواب مکگروگور به می ودر رو براتون قرار میدم :

"هیچوقت نژادپرستی رو به موفقیتم ربط نده، من یک ایرلندی هستم، مردم من در تمام طول تاریخ مورد ستم قرار گرفته اند و هنوز هم ادامه دارد.

من احساس تعصب را کاملاً درک میکنم، و این بطور عمیقی در خونم جاریست.

در طول تاریخ خانواده من در حال جنگ بوده اند، در زمانهایی که فقط داشتن نام "مک گرگور" مجازات مرگ را به همراه داشت.

دیگه منو به اینصورت مورد خطاب خودت قرار نده!

اگر بخوای، ما میتونیم یه مبارزه رو ترتیب بدیم، مشکلی نیست!

من از روی لطف، به تو برای تقسیم سود حاصل از مبارزه، پیشنهاد 80 به 20 را خواهم داد، مثل زمانی که سود بالایی از مبارزه آخرت بردی!

در سن 27 سالگی، الان کلید این بازی در دست من است."

.................................................. .................................................. .................................................. ................................

اخرین اخبار فایترها

اینم عکسیه که دوستمون خبرشو قرار دادن، که کانر بخاطرش تحت بازجویی قرار گرفته.

همچنین کانر دیروز پستی در اینستاگرامش گذاشت که بخاطر قرار دادن این عکس عذر خواهی کرده بود

ویرایش توسط magneto_88 : 2016/01/11 در ساعت 04:27
    کاربر سایت

عضو انجمن
    545
    فاز گنگ استایل امریکایی بش دست داده !!!!این چه کاری بود کرد اخه!!!!!!!!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط moein نمایش پست ها
    فاز گنگ استایل امریکایی بش دست داده !!!!این چه کاری بود کرد اخه!!!!!!!!

این کانر نیست، این عکس رو تو اینستاگرامش گذاشته

دوستمون در موردش کامل توضیح دادن
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)