ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 خلاصه اخبار چند روز گذشته

خلاصه اخبار چند روز گذشته

ولاسکز: ریمچ من با وردوم یک جنگ تمام عیار خواهد بود
    کین ولاسکز که پس از مبارزه به جای بهانه آوردن وردوم را مرد بهتر آن شب نامید، چند ماه بعد ادعا کرد بار دیگر کمربند را به دست خواهد آورد. این فرصت زودتر از آنچه همگان انتظار داشتند با یک ریمچ سریع در ششم فوریه 2016 در رویداد UFC196 برای او فراهم شد.
    او گفت: "گرفتن انتقام از کسی که منو شکست داده، من عاشق این کارم. این یک جنگ تمام عیار خواهد بود و من کل مبارزه فشار میارم تا پیروزی رو به دست بیارم....."
    تا پیش از عملکرد غیر قابل قبولش در مقابل وردوم، ولاسکز 33 ساله در 14 مبارزه حرفه ایش فقط یک بار مغلوب شده بود. 11 پیروزی از 13 پیروزی او با ناک اوت بوده است.
    رقیب سابق این دو، یعنی جونیور دوس سانتوس معتقد است ولاسکز این بار وردوم را مغلوب میکند.

یورایا فیبر معتقد است شانس بعدی برای شکست دادن دامینیک کروز متعلق به اوست
    پیروزی حماسی دامینیک کروز مقابل تی جی دیلاشاو، کمربند قهرمانی خروس وزن را به این قهرمان بازگرداند.
    اما پس از پس گرفتن کمربند، نوبت به از پیش رو برداشتن مدعیان رسیده است. دشمنی دامینیک کروز و یورایا فیبر اکنون بر کسی پوشیده نیست، دشمنی ای که نزدیک به یک دهه، از زمان اولین و تنها باخت کروز به فیبر تا اکنون ادامه دارد.
    فیبر گفت: "... من فکر میکنم بتونم شکستش بدم و این شانس رو بدست میارم. این چیزیه که ما باید تمومش کنیم، مبارزه های ما خیلی نزدیک بوده"
    به دلیل نزدیکی فایت کروز-دیلاشاو احتمال ریمچ سریع وجود دارد هرچند در این صورت مدعیان دیگر این دسته وزنی هم بلاتکلیف خواهند ماند.
    به احتمال بسیار زیاد مبارزات آینده کروز-بارائو و دیلاشاو-فیبر خواهند بود.

ریمچ تونی فرگوسن، مایکل جانسون برای UFC197 ست شد
    تونی فرگوسن این فرصت را دارد تا انتقام تنها باختش در UFC را بگیرد.
    مبارزه قبلی این دو در UFC on FOX3 در سال 2012 بود که جانسون با رای متحد داوران پیروز شد.
    از آن زمان تاکنون، فرگوسن پیروز هفت مبارزه متوالی بوده است که آخرینش پیروزی مقابل ادسون باربوزا در یک مبارزه تماشایی بود.
    فرگوسن در مبارزاتش در UFC رکورد 10-1 را دارد.

آنتونی پتیس به خاطر باختش به ادی آلوارز از هواداران عذرخواهی کرد
    قهرمان سابق دسته سبک وزن UFC در یک نمایش نا امید کننده مقابل قهرمان سابق بلاتور شکست خورد.
    پتیس در اینستاگرامش نوشت: "من از همه هوادارانم معذرت میخوام، دیشب کم آوردم. تنها راه، بالاتر رفتن و بهتر شدنه. من سالمم و آماده برگشتن به تمریناتم. سعی میکنم خودمو با روحیه نگه دارم"
    این، دومین باخت متوالی آنتونی پتیس 28 ساله بود.
    شایعه مبارزه آنتونی پتیس-نیت دیاز
    نیت دیاز در راه رسیدن به مبارزه پرپول بعدی خودش است. طبق گفته برادرش، نیک دیاز، نیت در گفتگو برای ست کردن مبارزه بعدی خودش با آنتونی پتیس است.

کانر مک گرگور قول سه کمربند UFC تا پایان سال 2016 را داد
    زمانی که کانر مک گرگور رفتنش به دسته سبک وزن را اعلام کرد، کسی نبود که به او خوش آمد نگوید! مطمئنا آمدن مک گرگور به یک دسته توجهات را به آن سمت معطوف خواهد کرد. اما آیا قهرمان دسته ولترویت، رابی لاولر، هم از آمدن او استقبال میکند؟ خیر..
    رابی لاولر در مصاحبه با MMA-Junkie گفت: " واقعیتش من خیلی هیجان زده نمیشم. من اینجوریم، هیچی منو خیلی هیجان زده نمیکنه. من فقط رو خودم تمرکز میکنم. خیلی چیزا ممکنه اتفاق بیفته، همه اینو میدونن. پس من نمیتونم رو این اما و اگر ها تمرکز کنم چون اینا ممکنه هیچوقت اتفاق نیفتن، و اونوقت این منم که وقتمو بیخودی تلف کردم. "
    مک گرگور در تلاش است تا کمربند 155 پوند را به کمربند قبلیش اضافه کند اما او در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد قصد دارد تا پایان سال قهرمان سه دسته وزنی باشد.
    مک گرگور گفت: "من یک قهرمان فعالم، من تو دسته های وزنی زیادی مبارزه خواهم کرد.بذار باهاتون روراست باشم، من کمربند ولترویت رو هم دوست دارم. من احساس میکنم میتونم اون سه تا کمربندو بگیرم و احساس میکنم تا آخر سال این کارو انجام بدم"
    به نظر میرسد هیچکدام از خواسته های مرد ایرلندی از طرف مقامات بالا مانعی ندارد، اما آیا درخواست برای تایتل شات در ولترویت چیز زیادیست؟

رافائل دوس آنجوس معتقد است کانر مک گرگور مردم خودش را خیانتکار می خواند
    مک گرگور در کنفرانس خبری UFC197، دوس آنجوس را به خاطر ترک کشورش و زندگی در آمریکا به سخره گرفت.
    اما دوس آنجوس معتقد است این حرفها نشانگر این است که مک گرگور مردم ایرلندی ساکن آمریکا را هم خائن میداند. به همین دلیل دوس آنجوس از آنها خواست به جای مک گرگور در UFC197 او را حمایت کنند.
    دوس آنجوس گفت: "بسیاری از مردم برزیل و بسیاری از مردم ایرلند کشورشان را ترک میکنند. این مردم مستحق این نیستند که خائن خطاب شوند. من فکر میکنم اون داره به مردم خودش میگه خائن، و من از ایرلندی هایی که تو آمریکا زندگی میکنن میخوام که در کنار من باشن چون مک گرگور، اونا رو خائن خطاب کرده. من حمایت اونا رو تو 5 مارس میخوام. این یارو فکر میکنه چون خوب لباس میپوشه و ماشینای خوب میرونه خیلی باکلاسه، ولی اون یه آدم مزخرفه. من میدونستم اون قراره بین حرفام بپره و به جام حرف بزنه، کلا کارش همینه. ولی من 5 مارس از اون بلندتر حرف میزنم. من میدونستم که اون قراره از همه سلاح هاش استفاده کنه که منو عصبانی کنه ولی من آروم موندم. اون هیچ احترامی برای کسی قائل نیست، اون اصلا این کلمه رو نمیشناسه، احترام اصلا واسه اون وجود نداره."
    فابریسیو وردوم، هم تیمی رافائل دوس آنجوس، نیز در واکنش به کنفرانس مطبوعاتی UFC197 گفت اگر من جای رافائل بودم یک سیلی به مک گرگور میزدم.
    وردوم گفت:"وقتی خبرنگارها از رافائل سوال میپرسیدن، اون حرف رافائل رو قطع میکرد، این کار درستی نیست، اگه من اونجا بودم صد در صد بطری آب رو پرت میکردم طرفش یا یه سیلی بهش میزدم"

آخرین باری که مک گرگور در دسته سبک وزن مبارزه کرد:

پی نوشت: بعد از اینکه مک گرگور تو کنفرانس خبری پیشگویی کرد که تو راند اول میبره چند تا از سایت های شرط بندی، امکان شرط بندی روی "برد مک گرگور در راند اول" رو غیرفعال کردن!
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    کین ولاسکز بدون شک یکی از بهترین فایترهای دسته سنگین وزن تاریخه ولی وردوم هم چیزی کمتر از کین نداره حالا اگه کین ببره حریفش کیه یه ریمچ سریع به وردوم میدن یا استیپه هست یا اووریم واقعا دسته سنگین وزن خیلی معاغدلش پیچیده شده
    بله طبق معمول خبری بیاد تو سایت و کانر تو اون نباشه واقعا عجیبه کار به عوضی بودنش ندارم ولی انصافا فایتر خوب و خیلی باهوشیه میدونه چطوری رو مخ حریفش بره ولی هیچکی مثل برادران دیاز نمیشه اونها اسطوره هستن واسه خودشون منتظرم فایت کانر و نیت دیاز رو ببینم یه چیزی اونور کشتی کج میشه حرف هایی که به هم میزنن !!!!!!!
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    خیلی از کارشناسان mma مسابقه اوریا فیبر و کروز مسخره و غیرمنصفانه خوندن و تایتل شات حق اوریا نمی دونند نتیجه مبارزه وردوم و کین نمی تونم پیش بینی کنم ولی تایتل شات باید به برنده مبارزه میوچیچ و اوریم داده بشه در مورد کانر حرفی ندارم بگم فقط دلم می خواد دوس انجوس ترکیب صورتش عوض کنه
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    خیلی از کارشناسان mma مسابقه اوریا فیبر و کروز مسخره و غیرمنصفانه خوندن و تایتل شات حق اوریا نمی دونند نتیجه مبارزه وردوم و کین نمی تونم پیش بینی کنم ولی تایتل شات باید به برنده مبارزه میوچیچ و اوریم داده بشه در مورد کانر حرفی ندارم بگم فقط دلم می خواد دوس انجوس ترکیب صورتش عوض کنه
    متاسفانه مشکل اینجاس که کسی به حرف کارشناس ها اهمیت نمیده من موندم دانا وایت به فکر مبارزه کروز مقابل کامر چرا نیفتاد !!!!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    207
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    تو فایت دیلاشو با کروز بنظرم برد حق dillashaw بود .. اصلا کروز آخر مسابقه نمیتونست وایسه بدنش میلرزید .. نحوه امتیاز دهیشونو عوض کنن مبارزه قشنگتر میشه( حداقل به ضربات کاری امتیاز بیشتریو بدن ) .. مثلا تو مبارزه پتیس و آلوارز ، آلوارز تو چند راند تنها کاری که میکرد زیرگیری بود و ضربه خاصیو وارد نمیکرد ! هیجان مبارزه رو از بین میبرد با این کارش ... البته این نظر منه ، مثلا میتونن به تیک دان بدون وارد کردن ضربه خاصی امتیاز ندن .. چون آدم احساس میکنه مبارز فقط میخواد وقت تلف کنه ..
    کانرم امیدوارم مقابل دوس آنجوس پیروز بشه .. ولی نه ظرف چند ثانیه .. حداقل تا راند سوم مبارزه کنن !!! کلا از شخصیتش خوشم میاد .. مبارزه وردوم با ولاسکوزم فکر میکنم پیروز باز وردوم باشه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash نمایش پست ها
    تو فایت دیلاشو با کروز بنظرم برد حق dillashaw بود .. اصلا کروز آخر مسابقه نمیتونست وایسه بدنش میلرزید .. نحوه امتیاز دهیشونو عوض کنن مبارزه قشنگتر میشه( حداقل به ضربات کاری امتیاز بیشتریو بدن ) .. مثلا تو مبارزه پتیس و آلوارز ، آلوارز تو چند راند تنها کاری که میکرد زیرگیری بود و ضربه خاصیو وارد نمیکرد ! هیجان مبارزه رو از بین میبرد با این کارش ... البته این نظر منه ، مثلا میتونن به تیک دان بدون وارد کردن ضربه خاصی امتیاز ندن .. چون آدم احساس میکنه مبارز فقط میخواد وقت تلف کنه ..
    کانرم امیدوارم مقابل دوس آنجوس پیروز بشه .. ولی نه ظرف چند ثانیه .. حداقل تا راند سوم مبارزه کنن !!! کلا از شخصیتش خوشم میاد .. مبارزه وردوم با ولاسکوزم فکر میکنم پیروز باز وردوم باشه
    به نظرم کروز بازی بهتری کرد. رقص پاش خودش کلی می ارزید. اگه دقت کنید کروز میگفت تی جی از رقص پای اون الگو برداری کرده که نشون داد راست میگفت. کلا رقص پایی از تی جی ندیدیم و نقطه قوت تی جی رو خنثی کرده بود و در عوض خودش رقص پای فوق العاده ای داشت و اکثر ضربات تی جی به هوا زده میشد.

اگه کانر برنده بشه مسابقات بعدی خیلی جذابتر میشه، چون فایتهایی که اصلا انتظار دیدنش رو نداریم میبینیم.ولی اگه دوس آنجوس برنده بشه این جذابیت کمتر میشه.
    به نظرم فایت سریع تموم نشه چون هر دو چونه قوی دارن و دوس آنجوس با حریفهای قبلی کانر فرق داره هم تکنیکی هست و هم وحشی مبارزه میکنه و تو هیچ جا کم نمیاره.
    ولی اگه کانر ببره اینقدر فک میزنه دیگه آتش نشانی هم نمیتونه خاموشش کنه!
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    بله طبق معمول خبری بیاد تو سایت و کانر تو اون نباشه واقعا عجیبه کار به عوضی بودنش ندارم ولی انصافا فایتر خوب و خیلی باهوشیه میدونه چطوری رو مخ حریفش بره ولی هیچکی مثل برادران دیاز نمیشه اونها اسطوره هستن واسه خودشون منتظرم فایت کانر و نیت دیاز رو ببینم یه چیزی اونور کشتی کج میشه حرف هایی که به هم میزنن !!!!!!!
    مک گرگور تو کنفرانس خبری یه جوری حرف زد انگار از فایت با دیاز اصلا بدش نمیاد. البته هنوز باید منتظر بمونیم خیلیا تو نوبتن: ادگار، آلدو، دوس آنجوس. در ضمن دیاز هم باید پتیس رو ببره تا ست کردن این فایت معقول به نظر برسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash نمایش پست ها
    مبارزه نزدیک بود و هر کس یه نفرو برنده میدونه ولی فکر کنم راند 1-2-3 رو کروز گرفت.
    تیک داون بدون ضربه هم خب نشون دهنده کشتی بهتر یه فایتر هست که امتیاز داره به همین دلیل، کلا خودشونم نمیدونن به چی امتیاز بدن!
    ویرایش توسط matter466 : 2016/01/25 در ساعت 03:00
    کاربر سایت

عضو انجمن
    207
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    miocic جایگزین ولاسکوز شد ... ولاسکوزم هر دفعه مصدوم میشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    72
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    بابت بازی بین Dillishaw و Cruze باید عرض کنم که همیشه داورها به کسی نمره خوب میدن که توی هر راند حرکتی بزنه که تو چشم باشه.

کروز جاخالی های بهتری نسبت به ضربات دیلی شاو نشون داد و حرکتهای ترکیبی مشتش بهتر بود.

اما دیلی شاو ضربات پاش عالی بود. ولی حرکتی نزد که به چشم داورها بیاد.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط matter466 نمایش پست ها
    پی نوشت: بعد از اینکه مک گرگور تو کنفرانس خبری پیشگویی کرد که تو راند اول میبره چند تا از سایت های شرط بندی، امکان شرط بندی روی "برد مک گرگور در راند اول" رو غیرفعال کردن!

چه جالب

.................................................. ...................

این بنده خدا فابر در حسرت کمربند ufc هستش، برا همین آخرین موقعیت تو دوران رو به افولش رو داره، چون یکبار قهرمان فعلی رو شکست داده!!!

بنظر منم فایت رو 2-3 کروز برد، ولی راندهایی که کروز برد، نزدیک بود و دیلاشاو تو 2 راند آخر خوب کار کرد.

جا خالی دادن های کروز فوق العاده بود و بنظرم از اندرسون سیلوا هم زیباتر جا خالی میداد.
    در کل هم نشون داد از نظر شخصیتی از تی جی بالاتره.

بی انصافیه محضه اگه ریمچ سریع ندن و بیان به بارائو یا فابر تایتل شات بدن

من تو یه چیز این داورا موندم! چحوری 49-46 دادن!!!
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)