ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 خبر فوری: فابریسیو وردوم مصدوم شد

خبر فوری: فابریسیو وردوم مصدوم شد

تنها یک روز پس از کناره گیری کین ولاسکز از مبارزه در مین ایونت UFC196 به دلیل مصدومیت، فابریسیو وردوم هم به همین سرنوشت دچار شد.
    طبق گزارش سایت MMA Fighting، وردوم قبل از این هم مصدوم بود اما پس از اینکه ولاسکز به دلیل مصدومیت کنار کشید احساس کرد به جای روبرو شدن با یک جایگزین دقیقه نودی، استیپه میوچیچ، بهتر است او هم از مبارزه انصراف دهد.

وردوم گفت: "من قبلشم مصدوم بودم، مصدومیت از ناحیه پا، و دو هفته بود که نمیتونستم با پام تو تمرینات ضربه بزنم. من هنوزم با کین مبارزه میکردم چون دفعه قبلیم مصدوم بودم، ولی جمعه این هفته کمرم هم آسیب دید. من به دکتر مراجعه کردم و سعی کردم به تمرینات ادامه بدم ولی نمیتونستم اون طوری که باید مبارزات تمرینی م رو انجام بدم. تصمیم گرفتم مبارزه نکنم چون 100% آماده نبودم. اگه حریفم کین بود من مبارزه میکردم. این تقصیر اون نیست، تقصیر هیچکس نیست. مصدومیت اتفاق میفته. شما نمیتونید مانع این بشید. من هیچ انتخابی ندارم. من این تصمیمو گرفتم چون 100% آماده نیستم. من و تیمم با هم این تصمیمو گرفتیم. ما تصمیم گرفتیم مبارزه نکنیم. کین نمیتونه مبارزه کنه. من میخواستم مصدومیتمو یه بار دیگه مخفی نگه دارم، مثل همیشه. سعیمو کردم ولی این دفعه نتونستم. من نمیتونم وقتی 100% آماده نیستم مبارزه کنم و نمایش همیشگیم رو داشته باشم. خیلی برای من زمان برد تا به اینجا برسم و این کمربند رو بگیرم، تا قهرمان بشم. من الان باید به همه چی فکر کنم، نمیتونم مثل وقتی که 20 سالم بود فکر کنم و رفتار کنم. دیگه مثل اون زمان نیست. همه چی عوض شده. من الان 38 سالمه، و احساس میکنم در بهترین دوران کریرم هستم، و من نمیتونم کریرم رو به خاطر غرور به خطر بندازم". (خیلی حرفاش شبیه ولاسکزه)

فابریسیو وردوم گفت تا "دو سه ماه آینده" می تواند مبارزه کند و آماده رویارویی با ولاسکز یا میوچیچ است.
    فعلا مشخص نیست آیا میوچیچ در این ایونت مبارزه خواهد کرد یا اینکه مبارزه بین جانی هندریکس و استیون تامپسون به عنوان مین ایونت در نظر گرفته خواهد شد.
    ویرایش توسط matter466 : 2016/01/26 در ساعت 02:56
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    یه هوادار تو توییتر، جان جونز و دانا وایت رو منشن کرده و خواسته برای اینتریم تایتل مبارزه جونز و میوچیچ برگزار بشه
    جونزم گفته اگه برای کمربند اصلی باشه من قبول میکنم..

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط matter466 نمایش پست ها
    یه هوادار تو توییتر، جان جونز و دانا وایت رو منشن کرده و خواسته برای اینتریم تایتل مبارزه جونز و میوچیچ برگزار بشه
    جونزم گفته اگه برای کمربند اصلی باشه من قبول میکنم..
    کانر همه رو وسوسه کرده تا چند تا کمربند رو همزمان داشته باشن.چون قبلا جونز احتمال میداد بره وزن بالاتر ولی حالا نیازی نمیبینه. میخواد دو تا کمربند رو یکجا داشته باشه.
    ولی اگه این بازی برگزار بشه چی میشه!
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    241
    مبارز مورد علاقه DominickCruz_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman13 نمایش پست ها
    عاشق این ژست های دلقکانه وردوم مقابل دوربین هستم!
    هرچند تلاش می کنه خودش رو ابله نشون بده اما فوق العاده باهوشه ...

ژست ها! همش یه حرکت بلده اسکل اونم خزش و درآورده انقدر انجام داده دیگه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    55
    مبارز مورد علاقه Brock_Lesnar
    این وردوم و ولاسکس تو 5 سال اخیر کلا چند تا فایت داشتن ؟ کلا سالی یدونه مسابقه میخوان بدن اونم که مصدوم میشن . ضد حالش میمونه واسه ما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)