ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 بلاتور به دنبال فایترهای ufc،انگیزه هندرسون برای قراردادو اخبار مهم دیگر

بلاتور به دنبال فایترهای ufc،انگیزه هندرسون برای قراردادو اخبار مهم دیگر

خیز اسکات کوکر برای جذب فایتر های UFC تا پایان سال

بعد از بستن قرارداد با بنسون هندرسون، رییس بلاتور، اسکات کوکر انتظار دارد مبارزان آزاد(بدون قرارداد) بیشتری را در سازمانش ببیند.
    هرچند در گذشته نیز چندین فایتر از UFC به بلاتور رفته بودند اما مطمئنا هندرسون بزرگترین و موفق ترین آنهاست. طبق گفته های اسکات کوکر، هندرسون آخرین آنها نخواهد بود.
    کوکر گفت: "فایتر ها دارن سر قراردادشون هم مبارزه میکنن. اونا میخوان مذاکره کنن. میخوان قیمت واقعیشون رو بدونن. ما به اونا کمک میکنیم که ارزش واقعیشون رو بفهمن. همیشه برای یک صنعت خوبه که بیش از یک خریدار وجود داشته باشه."
    دانا وایت ادعا کرد پیشنهاد UFC بهتر از بلاتور بوده، اما بلاتور قول پول پیش(!) بیشتری داده بود.
    بر هیچکس پوشیده نیست که بسیاری از فایتر های UFC از حقوق و پاداش های خود از طرف Reebok ناراضی اند. کوکر گفت ما قطعا میتوانیم فایتر های بیشتری از UFC را ببینیم که در پی قرارداد بهتر به بلاتور بیایند، جایی که از آنها استقبال گرمی خواهد شد.

الجمین استرلینگ: بلاتور همین هفته به من پیشنهاد داد

الجمین استرلینگ در 10 دسامبر 2015، با شکست جانی ادواردو در آخرین مبارزه اش طبق قراداد با UFC رکورد بی نقص 12-0 را ثبت کرد. پس از این مبارزه، استرلینگ اعلام کرد علاقه دارد در صورت امکان کمپانی های دیگری را نیز امتحان کند.
    اسرتلینگ در گفتگو با MMALAtest، فاش کرد که در همین هفته بلاتور به او پیشنهاد قرارداد داده است.
    استرلینگ گفت: "حدس میزنم ما قرارداد ها رو با هم مقایسه کنیم و ببینیم UFC میخواد چیکار کنه. امیدوارم اونا همین هفته یه کاری بکنن و ما این کارو تموم کنیم تا برگردیم به اونجا یا بریم یه جای دیگه و دوباره مردمو خفه کنیم"

جان جونز فقط 3 مبارزه دیگر در نیمه سنگین وزن دارد: کورمیر، جانسون، گوستافسن
    در یک پرسش و پاسخ در توییتر ، یکی از هوادارن از جونز در مورد آخرین مبارزاتش قبل از رفتن به سنگین وزن سوال کرد و جونز اعلام کرد احتمالا ریمچ او با کورمیر و گوستافسن و یک مبارزه با جانسون آخرین مبارزاتش در نیمه سنگین وزن خواهند بود.
    تنها یک باخت از هر یک از این سه مبارز میتواند رفتن او به سنگین وزن را مدت زیادی به تاخیر بندازد.

اسپانسر و تایتل شات بنسون هندرسون را به بلاتور کشاند
    هندرسون گفت دلایل متعددی برای بستن قرارداد با بلاتور وجود داشته و گفت امکان داشتن اسپانسر خصوصی نقص اساسی در این انتخاب او داشته است.
    به عنوان یک مبارز بلاتور، هندرسون اجازه دارد مستقل از بلاتور با هر اسپانسری قرارداد ببندد. اما UFC طبق قرارداد انحصاری با Reebok اجازه استفاده از اسپانسر دیگری در اکتاگان را به فایتر ها نمی دهد.
    او همچنین گفت ما میدانستیم در هر دسته وزنی که تصمیم بگیریم به ما تایتل شات داده میشد. (مصاحبه ش قبل از اعلام شدن تایتل شاته)

کمیسیون ورزشی ایالت کالیفورنیا قوانین جدیدی برای کم کردن وزن تصویب کرد. ممنوعیت دهیدراسیون و تزریق وریدی
    کمیسیون ورزشی ایلات کالیفورنیا(CSAC) قوانین جدیدی در مورد کاهش وزن سریع ورزشکاران در نزدیکی مسابقات تصویب کرد. قوانین جدید شامل ممنوعیت دهیدراسیون شدید برای رسیدن به وزن، ممنوعیت تزریق وریدی بعد از وزن کشی و همچنین امکان جلو انداختن زمان وزن کشی است.
    این کمیسیون اعتقاد دارد کم کردن وزن سریع و دهیدراسیون بزرگترین مشکل حال حاضر در MMA است.
    به دلیل اهمیت و اضطراری بودن این مسائل، احتمالا این قوانین از اول مارس(ماه بعدی) به اجرا در آید.
    این قوانین همچنین به پزشکان اجازه میدهد در صورت کم آبی بدن یک ورزشکار مبارزه را لغو کنند. همچنین در صورت تشخیص دهیدراسیون حاد در یک ورزشکار، CSAC میتواند او را از رقابت در این دسته وزنی در آینده منع کند.
    قوانین جدید همچنین اجازه برگزاری مراسم وزن کشی تا 30 ساعت قبل از مبارزه را میدهد تا ورزشکاران بتوانند قبل از مبارزه سطح آب بدن خود را بهتر جبران کنند.
    قبلا USADA ممنوعیت تزریق وریدی را اجرا کرده اما دلیل آنها برای این ممنوعیت، امکان مخفی کردن مواد غیرمجاز در بدن ورزشکاران با استفاده از تزریق وریدی بود.

لوک راکهولد می گوید این یک افتخار است که اندرسون سیلوا را کتک بزنم
    قهرمان حال حاضر میان وزن UFC سالها به دنبال اندرسون سیلوا بوده است، اما در یک 2013 بد برای هر دو، راکهولد در اولین حضورش در UFC توسط ویتور بلفورت و سیلوا نیز توسط وایدمن ناک اوت شد. مصدومیت سیلوا و محرومیتش این دو را از رویارویی با هم دور نگه داشت.

راکهولد هنوز به مبارزه با سیلوا علاقه دارد، اما اعتقاد دارد سیلوا بعد از محرومیت یک ساله اش نیاز به انجام کارهایی دارد. او گفت:
    "من فکر میکنم سیلوا باید خودشو ثابت کنه. اون یه مبارزه با بیسپینگ داره. من همیشه میخواستم باهاش مبارزه کنم. این یه افتخاره که اونو کتک بزنم. فکر کنم وایدمن بهش یه فرصت داد و دوبار کتکش زد و خودشو ثابت کرد. متاسفانه مثل اینکه من دوباره باید وایدمن رو کتک بزنم."
    او همچنین گفت: "من میخوام کاری کنم که دیگه اونا به بودن با من در اکتاگان فکر هم نکنن. من بار قبلی بهترین اجرام رو نداشتم پس دفعه بعدی میخوام کاری کنم که مردم ازم بترسن"

شایعاتی از پیشنهاد بلاتور به الیستار اوریم وجود دارد
    <source type="image/webp">
    ویرایش توسط matter466 : 2016/02/03 در ساعت 21:24
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    قرارداد انحصاری با ریباک که همه فایترهای ufc با اون مسکل دارن مفادش چیه دقیقا که باعث میشه فایترها به کمپانی های دیگه برن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    در واقعیت هم اسکات کوکر درست میگه، تک قطبی شدن، به ضرر این رشته هستش! باعث پسرفت خود ufc هم میشه.

کوکر مدیر باهوش و کاردانیه، حتماً بلاتور در آینده پیشرفتهای زیادی میکنه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    .
    .

یه ضد حال جالب از Roy Nelson به Reebok.

لباس اسپانسر خودشو تن پسرش کرده.

ویرایش توسط sohrabb : 2016/02/06 در ساعت 17:28
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    باید به نلسون بابت این هوشش تبریک گفت دمش گرم اگه همه فایترها این کارو بکنن خیلی اتفاق جالبی میتونه باشه
    ولی با شناختی که از وایت داریم یه قانون دیگه بابت ممنوعیت این کار میزاره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    .
    .

یه ضد حال جالب از Roy Nelson به Reebok.

لباس اسپانسر خودشو تن پسرش کرده.

خیلی جالب بود! خیلی هم سر و صدا کرده!

یه کلیپ هم تو اینستا دیدم، قشنگ بود، دخترش در حال گرم کردن پدرشه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    قرارداد انحصاری با ریباک که همه فایترهای ufc با اون مسکل دارن مفادش چیه دقیقا که باعث میشه فایترها به کمپانی های دیگه برن
    یکیش اینه که هیچ مبارزی نمیتونه لباس یا هرچیز دیگه از اسپانسر(های) خودش رو تو قفس و در هفته مبارزه تبلیغ کنه که باعث میشه اسپانسر ها علاقشون رو به حمایت مالی از مبارزان از دست بدن چون برندشون دیده نمیشه، بعد اینکه پولی که از ریباک به عنوان اسپانسر به مبارزها داده میشه خیلی کمه، برای مبارزات غیر از تایتل فایت در حد 5-6 هزار دلار در حالیکه مثلا راندا روزی اگه میتونست اسپانسرهای خودش رو داشته باشه شاید تا 100 هزار یا بیشتر هم در میاورد هر مبارزه ای. بعد یه چیز دیگه اینکه اول گفتن پول فروش پیراهن فایتر ها کلا به خود فایتر داده میشه ولی بعدش معلوم شد اکثرش رو ریباک و ufc بر میدارن و در صد کمیش به فایتر میرسه. یعنی هرچی اسپانسر بتونه بیشتر از یه فایتر درآمد کسب کنه به فایتر هیچ سودی نمیرسونه!
    یو اف سی یکی از پزشکاش رو هم به دلیل صحبت علیه ریباک اخراج کرد.

ویرایش توسط matter466 : 2016/02/07 در ساعت 08:45
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    ممنون
    درسته فکر کنم همین چند وقت پیش بود که دانا وایت به خاط اخراج این دکتر هر پستی که تو شبکه های اجتماعی میزاشت بیشتر دیسلایک میشد تا لایک
    این قرارداد انحصاری تقریبا ترکمانچای الان چند ساله داره اعمال میشه ؟
    فایترا اعتراضی هم داشتند حرفی حدیثی هیچ کاری نکردن
    فکر کنم یکی از دلایلی که فیدور نیومد ufc همین بود درسته ؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    319
    مبارز مورد علاقه ChrisWeidman_HeadshotBelt
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    ممنون
    درسته فکر کنم همین چند وقت پیش بود که دانا وایت به خاط اخراج این دکتر هر پستی که تو شبکه های اجتماعی میزاشت بیشتر دیسلایک میشد تا لایک
    این قرارداد انحصاری تقریبا ترکمانچای الان چند ساله داره اعمال میشه ؟
    فایترا اعتراضی هم داشتند حرفی حدیثی هیچ کاری نکردن
    فکر کنم یکی از دلایلی که فیدور نیومد ufc همین بود درسته ؟
    نه داداش قرارداد جدیده مال همین 2015 ه
    حرف و حدیث که زیاد داشت خیلیا اعتراض داشتن مثلا کابوی سرونی میگفت من فایتی 100 تا حدودا از اسپانسر در می اوردم الان 30تا ام دستم نمیگیره قراردادیم که نوشته بشه تو ولاد غرب برگشت ازش اونقدر زیانباره که کسی انجامش نده
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)