ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان

درگذشت قهرمان اسبق سنگین وزن ufc ...

بسم الله الرحمن الرحیم

متاسفانه امروز در خبرگزاری ها خبر مرگ یکی از قهرمانان UFC سرتیتر بسیاری از سایت های خبری MMA بود
    کوین راندلمن در سن 44 سالگی از دنیا رفتن مثل اینکه دلیل فوتشون نارسایی قلبی و ذات الریه بوده

راندا رازی بالاخره به تمرینات در سالن پیش مربی خودش ادموند تاروردیان برگشت
    بعد از باخت به هولم همه رسانه ها به شدت به مربی راندا هجوم اوردن و میگفتن که دلیل اصلی باخت راندا گیم پلن اشتباه مربی بود و راندا سریعا باید سالن تمرینی و مربی رو عوض کنه و الان تقریبا پس از سه ماه همه چی به حالت اولیه خودش برگشته
    قرار بود که راندا رازی در UFC 200 به مصاف هولم بره که با درخواست خود راندا که به مدت بیشتری برای استراحت و تمرین نیاز داره به زمان دیگری موکول شد.

جان کاوانا مربی کانر مک گرگور از عدم سورپرایز شدن مردم برای مین ایونت رویداد UFC 200 خبر داد
    کاوانا در یک مصاحبه با شبکه های محلی گفت : بعد از اینکه کانر قهرمان دسته Light Weight شد تعجب نکنید اگه در UFC 200 به جای مبارزه با کانر یا الدو ، برای عنوان قهرمانی دسته Welter Weight به مصاف قهرمان این دسته رابی لاولر برود در صورت برد کانر مقابل دوس انجوس احتمالش هست که مسولین با مسابقه کانر با لاولر نیز موافقت کنند
    بعد برد کانر مقابل دوس انجوس اون تنها فایتر در تارخ میشه که همزمان دو کمربند قهرمانی دو دسته رو یدک میکشه و علاوه بر اون به مصاف لاولر برای داشتن سومین کمربند میره !!!
    معادله جالبی شده باید دید این اتفاق فوق العاده عجیب میفته برای ست شدن اون مبارزه باید تا 5 مارچ صبر کنیم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    545
    تو این چندسال اخیر واقعا حاشیه ساز ترین فایتر یواف سی همین کانره
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط moein نمایش پست ها
    تو این چندسال اخیر واقعا حاشیه ساز ترین فایتر یواف سی همین کانره
    فکر کنم باید جملتون رو اینجور بگیم
    حاشیه سازترین فایتر تاریخ شاید باشه
    البته برادران دیاز و تیتو اورتیز و چند نفر دیگه مثل سانن هم بودن ولی این بابا یه سر و گردن از همشون بالاتر هس
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    یه نکته مثبتی که کانر داره ، با اینکه بسیار پر حاشیه هست ولی همیشه با تمام وجود مبارزه میکنه و این خصوصیتی هست که باعث شده طرفدار زیادی داشته باشه. برعکس floyd mayweather که پرحاشیه هست ولی اصلا بازی تماشاگر پسندی ارائه نمیده. و به همین دلیل هست که فلوید میگه منم حرفهای کانر رو میزدم ولی همه ازم انتقاد میکردن. ولی این نکته رو نمیگه که بازی که کانر از خودش به نمایش میگذاره کجا ، بازی کاملا تدافعی و کسل کننده فلوید کجا.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/02/12 در ساعت 21:57
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,701
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    هیچوقت مبارزه اول کوین رندلمن با میرکو کروکاپ یادم نمیره فقط 6 درصد براش احتمال برنده شدن قائل شدن ولی عجب ko بود
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    هیچوقت مبارزه اول کوین رندلمن با میرکو کروکاپ یادم نمیره فقط 6 درصد براش احتمال برنده شدن قائل شدن ولی عجب ko بود
    کوین راندلمن واقعا مبارز قوی بود.
    اون سوپلکسی که به فدور زد رو هیچوقت فراموش نمی کنم. فدور شانس آورد آسیب شدید ندید. کاملا روی گردنش افتاد.
    سن زیادی نداشت.روحش شاد.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    369
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    با اینکه شخصا کانرو قبول دارم ولی آخه رابی راولر!!!!!!خداییش خیلی اعتماد به نفس داره :) :) :)
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط adibio نمایش پست ها
    با اینکه شخصا کانرو قبول دارم ولی آخه رابی راولر!!!!!!خداییش خیلی اعتماد به نفس داره :) :) :)
    بنظر من کانر اگه مستقیم تایتل شات بگیره برای ولترویت، براحتی لاولر رو شکست میده.

لاولر فایتر خیلی خوبیه ولی تکنیک خیلی بالایی نداره، و در کل هم یه استرایکره. تو مبارزات اخیرشم برتری خاصی نسبت به حریفهاش ندیدیم. ولی چیزی که لاولر داره، جرات خیلی بالایی داره که تو این قضیه هم کانر کمی ازش نداره.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    369
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    بنظر من کانر اگه مستقیم تایتل شات بگیره برای ولترویت، براحتی لاولر رو شکست میده.

لاولر فایتر خیلی خوبیه ولی تکنیک خیلی بالایی نداره، و در کل هم یه استرایکره. تو مبارزات اخیرشم برتری خاصی نسبت به حریفهاش ندیدیم. ولی چیزی که لاولر داره، جرات خیلی بالایی داره که تو این قضیه هم کانر کمی ازش نداره.
    لاولر تکنیک نداره؟؟؟!!!! و در کل هم یه استرایکره!!!! مگه کانر چیه؟؟ لاولر چونه خیلی قوی داره که امثال روری مک دونالد نتونستن بندازنش چه برسه به کانر و قدرت ناک اوتش هم که دیگه لازم به بحث نیست.به نظرم کانر هیچ شانسی نداره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط adibio نمایش پست ها
    لاولر تکنیک نداره؟؟؟!!!! و در کل هم یه استرایکره!!!! مگه کانر چیه؟؟ لاولر چونه خیلی قوی داره که امثال روری مک دونالد نتونستن بندازنش چه برسه به کانر و قدرت ناک اوتش هم که دیگه لازم به بحث نیست.به نظرم کانر هیچ شانسی نداره
    مگه مقایسه تکنیک نکردیم؟ من مگه گفتم لگد میندازه؟ خب معلومه تکنیک داره! ولی تکنیک کانر کجا، لاولر کجا

کانر از لاولر سریعتره، قبل از اینکه لاولر ضربه ای بزنه، کانر جا خالی رو که داده هیچ، ضربه کانترشم زده!!!

لاولر بیشتر قلدره، توی این قضیه هم کانر کمی از لاولر نداره. در مورد چونه ی قوی هم، همینطور.

من طرفدار کانر نیستم، ولی چیزی که مشهوده، همینه.

اگه قرار باشه کانر بره ولترویت، ترجیح میدم فایتی رو ازش ببینم که حریفش مک دونالد، یا تامپسون یا مایا باشه تا لاولر

گفتم در کل هم یه استرایکره، بخاطر این بود، که اگه این دوتا با هم فایت کنن، یه فایت کاملاً سرپا رو میبینیم. برای همین مقایسه استرایک بود. وگرنه از نظر گراپلینگ هم هیچی هنوز از کانر ندیدیم و حتی محک جدی هم در مقابل یه گراپلر نخورده.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)