ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot

17 اخبار کوتاه در هفته آخر بهمن

اخبار کوتاه در هفته آخر بهمن

اعلام میزان جریمه و مدت زمان محرومیت واندرلی سیلوا

هفده ماه قبل یعنی 24 می 2014 واندرلی سیلوا بخاطر ندادن تست دوپینگ پیش از مبارزه با چائل سانن، مادام العمر محروم شد، برای همین این مبارز، اعلام بازنشستگی کرد. در چند وقت اخیر وکیل سیلوا خواستار رسیدگی دوباره به پرونده ی موکلش شد، تا اینکه در ساعاتی پیش اعلام شد که واندرلی سیلوا میتواند از تاریخ 25 می 2017 دوباره به رینگ یا اکتاگان بازگردد، زمانی که چهال ساله خواهد شد.

این 3 سال محرومیت، با احتساب 17 ماه سپری شده، منظور شده است.
    همچنین سیلوا، باید 70,000 دلار جریمه پرداخت کند.

ماه گذشته قرارداد این فایتر با UFC به پایان رسید، برای همین دو سازمان ریزین (RIZIN) و بلاتور (Bellator MMA) بدنبال عقد قرارداد با این مبارز افسانه ای PRIDE هستند.
    در چند روز گذشته، صحبتهایی از مبارزه ی سیلوا با فدور املیاننکو در ماه آگوست مطرح بود که با این تفاسیر، حداقل تا بهار 2017 این مبارزه برگزار نخواهد شد.

کوئینتن "رمپیج" جکسون به بلاتور بازمیگردد.

رمپیج جکسون دوباره به بلاتور باز میگردد، بعد از 3 پیروزی متوالی در سازمان بلاتور، جکسون دوباره وارد UFC شد و توانست در رویداد UFC 186 فابیو مالدونادو را شکست دهد، رمپیج معتقد بود که بلاتور قرارداد را نقض کرده است، این در حالی بود که بلاتور نیز این اتهام را به این مبارز وارد کرده بود. کار به دادگاه کشیده شد و حدود یکسال به طول انجامید تا اینکه روز گذشته در توافقی دوستانه بین بلاتور و رمپیج، مقرر شد که قرارداد جدید را به امضاء برسانند.
    طبق ادعای MMAFIGHTING (رسانه های دیگر این خبر را تأیید نکرده اند)، این قرارداد برای انجام تنها دو مبارزه خواهد بود.

بلاتور از بازگشت این فایتر بسیار هیجان زده است و نوید مبارزات جذاب در دسته ی نیمه سنگین، با حضور مبارزانی چون مک گری(قهرمان) ، ارتیز-دیویس-رمپیج-نیوتن و وسل را داد.

الیستیر اووریم از امضای قرارداد مجدد با UFC خبر داد.

الیستیر اووریم در هفته ی اخیر از امضای قرارداد جدید با UFC خبر داد. او مدعی شده است که تا پایان 2016 قهرمان دسته ی سنگین وزن خواهد شد.

همچنین اووریم اعلام کرد که در رخداد اصلی(Main-Event) رویداد UFN 87 به تاریخ 19 اردیبهشت (8 می) در روتردام هلند مبارزه خواهد کرد، حریف وی هنوز مشخص نشده است.

صحبتهای اووریم به شرح زیر است :
    "UFC بهترین فایترهای حال حاضر دنیا رو در اختیار داره، با در نظر گرفتن اینکه من بهترین فایتر هستم. من به این سازمان تعلق دارم که بهترین سازمان برگزار کننده MMA در جهان است. UFC بسیار با من محترم و صمیمانه برخورد کرده است و من قدردانشان هستم"
    "من حداکثر تا پایان سال 2016 قهرمان خواهم شد، و اینو هم اینطور براتون پیش بینی میکنم که بعد از پیروزی در مبارزه ی 8 می(19 اردیبهشت)، با برنده میوچیچ و وردوم فایت خواهم کرد. این مبارزه میتونه اواخر تابستان باشه و یا در اواخر سال جاری. هر دو فایتر فوق العاده هستند، استیپه کمی هجومی تر است و مبارزه با وردوم نیز کمی مشکل تر است.
    من احساس میکنم هر دوی آنها رو میتونم شکست بدم، وردوم یا استیپه، فرقی نمیکند."

راندا روزی بعد از باخت به هالی هولم در فکر خودکشی بود.

راندا روزی سه شنبه در برنامه ELLEN SHOW حضور پیدا کرد و از فکر خودکشی که در وجودش بوجود آمده بود سخن گفت (روزی این صحبتها رو در حالی که داشت گریه میکرد، زد) :

"من به معنای واقعی کلمه نشسته بودم و به کشتن خودم فکر میکردم، و با خودم میگفتم که من هیچی نیستم! چکار کنم؟! با این وضعبت دیگه هیچکس منو حساب نخواهد کرد.
    صادقانه بگویم، بالا را نگاه کردم . مرد زندگیم رو دیدم، یعنی تراویس. به درون او نگاه کردم . خودمو دیدم. من به محبتهای او نیاز دارم، نیاز دارم که زنده بمانم"

چندی پیش راندا روزی اعلام کرد که اواخر امسال با برنده مبارزه هالی هولم - میشا تیت که در رویداد UFC 196 به تاریخ 15 اسفند(5 مارس) برگزار خواهد شد، مبارزه خواهد کرد.
    راندا همچنین بالاخره هفته ی گذشته به کمپ تاروردیان بازگشت و تمرینات خود را از سر گرفت.

-براک لزنر بعد از این صحبتهای روزی، در برنامه ای گفت، من یکی از طرفداران راندا هستم. او باید بدونه که لازمه ی یادگیری بیشتر، چشیدن طعم شکسته، قبل از اینکه پیروز بشه. یک باخت کریر راندا رو خراب نمیکنه. تازه اونو آماده میکنه که بهتر اسبشو زین کنه و برگرده. همچنین از امکان حضور راندا در WWE صحبت کرد و گفت که راندا هر چیزی رو که بخواد میتونه داشته باشه.

مربی رافائل دوس آنجوس : "کانر مک گرگور تقاضای توقف مبارزه را خواهد کرد"

رافائل کوردیرو، هد کوچ(سرمربی) KINGS MMA و رافائل دوس آنجوس، معتقد است که فایترش، خیلی زود کار کانر مک گرگور را تمام خواهد کرد.

"چیزی که من میبینم از این قراره که رافائل خیلی راحت کار خواهد کرد. او برای این مبارزه بسیار هیجان زده است و مبارزه را برای مک گرگور بسیار سخت خواهد کرد. او هرگز با مبارزی مثل دوس آنجوس رو در رو نشده است، ما معتقدیم که رافائل میتونه به شکل خیلی بدی کانر رو کتک بزنه، و ممکنه برای کانر اولین باری باشه که خواهش میکنه مبارزه رو متوقف کنید"

اسکات کوکر در نظر دارد تا فدور املیاننکو امسال برای بلاتور مبارزه کند.

رئیس سازمان بلاتور ام ام ای، اسکات کوکر اخیراً از امکان امضای قرارداد با فدور املیاننکو صحبت کرد که در حال حاضر مبارز آزاد(بدون قرارداد) است.

کوکر گفت : سازمان در حال مذاکره با املیاننکو است و بدنبال ست کردن مبارزه_تحت قرارداد با بلاتور_برای فدور در سال(2016) جاریست.

پاتریک کومینس - آنتونیو روگریو نوگوئرا برای رویداد UFC 198

در دسته ی نیمه سنگین، آنتونیو روگریو نوگوئرا در رویداد UFC 198 به تاریخ 25 اردیبهشت(14 می) در برزیل، مقابل پاتریک کومینس قرار خواهد گرفت.

نوگوئرا آخرین مبارزه ی خود را در رویداد UFC 190 با رأی متحد داوران به ماریسیو "شوگان" روآ واگذار کرد.
    کومینس نیز در رویداد UFC 77، راند دوم توسط گلاور تیژیرا ناک اوت شد.
    _رخداد اصلی (Main-Event) این رویداد هنوز مشخص نیست. مذاکراتی با استیپه میوچیچ و فابریسیو وردوم برای مبارزه بر سر عنوان سنگین وزن در حال انجام است.

ییر رودریگوئز - آندره فیلی برای رویداد UFC 197 ست شد.

ییر رودریگوئز در رویداد UFC 197 به تاریخ 4 اردیبهشت(23 آوریل) در MGN GRAND GARDEN ARENA شهر لاس وگاس در مقابل آندره فیلی قرار خواهد گرفت.

رودریگوئز در UFC بدون شکست است و سال گذشته به عنوان یکی از فایترهای با استعداد مطرح شد. وی آخرین مبارزه خود را با رأی متحد داوران در مقابل دن هوکر(UFC 192) برنده شد.
    فیلی نیز در رویداد
    Ultimate Fighter LAtin America 2 Finale ، گابریل بنیتز را ناک اوت کرد.

_main-event این رویداد، ریمچ دنیل کورمیر - جان جونز بر سر عنوان نیمه سنگین خواهد بود
    _co-main event نیز مبارزه دیمیتریس جانسون - هنری سهودو بر سر عنوان مگس وزن خواهد بود.

آنتونی پتیس - ادسون باربوزا برای رویداد UFC 197 ست شد.

با اضافه شدن مبارزه ای از سبک وزن بین آنتونی پتیس و ادسون باربوزا، جذابیت رویداد UFC 197 به تاریخ چهارم اردیبهشت(14 می) به اوج خود میرسد.

ادسون باربوزا مبارزه ی آخر خود را در رویداد The Ultimate Fighter: Team McGregor vs. Team Faber Finale با سابمیشن در راند دوم به تونی فرگوسن باخته است.

آنتونی پتیس نیز بعد از اینکه سال قبل کمربند قهرمانی را به رافائل دوس آنجوس واگذار کرد، در رویداد UFN 81 با رأی غیر متحد داوران در مقابل ادی آلوارز شکست خورد.

ویرایش توسط magneto_88 : 2016/02/19 در ساعت 11:57
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    دستت درد نکنه عالی بود
    هر چی که هست باید تا 16 روز دیگه صبر کنیم ببینیم که حرف مربی کانر درسته یا مربی رافایل چون جفتشون تقریبا همین حرفو زدن و کاملا هم طبیعیه
    این سازمان بلاتور هم منو یاد تیم میلان میندازه که بازیکنهای پیر رو جذب میکرد ولی این فرق میکنه و یه فایتر فرقی نمیکنه که چند سالش باشه مهم اینه که اماده باشه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    باخت رندا روزی بدجور غرورش رو شکسته.
    شاید من اینجور فکر میکنم ولی باتوجه به پشت صحنه هایی که قبل از مسابقات قرار میدن به نظر میاد رفتار رندا یکم بچه گونه هست. شوخی هایی که میکنه و ... و این باختش هم باعث شده دیگه نتونه واسه کسی کری بخونه. تقریبا برای همه کری خونده بود از قلوید بگیر تا لیلا کلی. و خودشو بهترین جوجیتسوکار زن میدونست که میتونه هر زنی رو شکست بده.
    و همین رفتارش باعث شد بعد از باختش از لحاظ روحی کاملا در هم بشکنه.
    آدمو یاد شعر شاهنامه میندازه:
    منی چون بپیوست با کردگار .............. شکست اندر آورد و برگشت کار
    چه گفت آن سخنگوی با فر و هوش...... چو خسرو شدی بندگی را بکوش

حالا باید دید کانر هم همین اتفاق براش پیش میاد یا نه !!!

یه خبر جالب اینکه جان جونز دوتا از قهرمانای جوجیتسو Roberto Tussa Alencar و Rafael Freitas برای بهتر آماده شدن به گروه خودش اضافه کرده.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/02/18 در ساعت 20:10
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    من خیلی منتظر نتیجه مسابقه مک گروگر و دوس آنیوس نیستم چون مطمئنا کانر شکست میخوره بدون هیچ شکی و این مسابقه مثل ufc 194 نمیشه برای حرفمم دلیل دارم اما اینجا جای توضیحش نیست اما اینکه کانر چقدر میتونه دووم بیاره برای من خیلی جالبه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsp نمایش پست ها
    من خیلی منتظر نتیجه مسابقه مک گروگر و دوس آنیوس نیستم چون مطمئنا کانر شکست میخوره بدون هیچ شکی و این مسابقه مثل ufc 194 نمیشه برای حرفمم دلیل دارم اما اینجا جای توضیحش نیست اما اینکه کانر چقدر میتونه دووم بیاره برای من خیلی جالبه
    فکر نمیکنم بشه نظر قطعی داد. چون در مورد مندز و آلدو هم همه همین حرف رو میزدن ولی دیدین چه بلایی سرشون اومد.
    اینکه دوس آنجوس یک فایتر عالی هست شکی نیست و نظر شخصیم اینه که در حال حاضر تکنیکی ترین و آماده ترین فایتر ufc هست. ولی کانر هم نشون داده یک استرایکر عالی هست. تو بازی دید خیلی خوبی داره و ضربات کانتر عالی و پر قدرتی میزنه. و همینطور چونه قوی داره و تو خاک دست و پا بسته نیست و ضربه میزنه و این قدرت رو داره تا از سابمیشن ها فرار کنه. و حالا هم تو وزنی مبارزه میکنه که مناسب جثه اش هست و مشکلات کم کردن وزن رو نداره. و مهمتر از همه روحیه ی فوق العاده قویی داره.
    این فاکتورها باعث میشه نظر قطعی دادن سخت بشه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    دوستان، مبارزه ی آنتونی پتیس - ادسون باربوزا هم به تاپیک اضافه شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    دستت درد نکنه عالی بود
    هر چی که هست باید تا 16 روز دیگه صبر کنیم ببینیم که حرف مربی کانر درسته یا مربی رافایل چون جفتشون تقریبا همین حرفو زدن و کاملا هم طبیعیه
    این سازمان بلاتور هم منو یاد تیم میلان میندازه که بازیکنهای پیر رو جذب میکرد ولی این فرق میکنه و یه فایتر فرقی نمیکنه که چند سالش باشه مهم اینه که اماده باشه
    خواهش میکنم رفیق :)

نمیدونم، همه جوره رو برد دوس آنجوس حساب میکنم ولی یه حسی میگه کانر حالا حالا بباز نیست!!!

بی جی پن هم یه بار در مقابل gsp تلاش کرد، دو کمربند بگیره که نتونست. باید ببینیم کانر میتونه یا نه.

بلاتور معلومه خیلی جدی تر از قبل داره تلاش میکنه تا فایترهای بهتر جذب کنه، فعلاً از فایترهای سن بالا داره استفاده میکنه و حتماً میخواد با وجود اینا، درآمدشو بالا ببره تا بتونه سراغ فایترهای جوانتر هم بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    یه خبر جالب اینکه جان جونز دوتا از قهرمانای جوجیتسو roberto tussa alencar و rafael freitas برای بهتر آماده شدن به گروه خودش اضافه کرده.
    مرسی بابت این خبر.

خیلی خوبه، به این میگن یه فایتر هدفمند، چون واقعاً ضعف خودشو در جیوجیتسو احساس کرده، حتماً هم گراپلینگ بهتری از جونز خواهیم دید.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot

راندا روزی بعد از باخت به هالی هولم در فکر خودکشی بود.

چندی پیش راندا روزی اعلام کرد که اواخر امسال با برنده مبارزه هالی هولم - میشا تیت که در رویداد UFC 196 به تاریخ 15 اسفند(5 می) برگزار خواهد شد، مبارزه خواهد کرد.

تاریخ میلادی که زدی اشتباهه (5 مارچ) درسته نه (5 می)
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    نقل قول نوشته اصلی توسط jfhgj نمایش پست ها
    تاریخ میلادی که زدی اشتباهه (5 مارچ) درسته نه (5 می)
    تصحیح شد،

ممنونم
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    فکر نمیکنم بشه نظر قطعی داد. چون در مورد مندز و آلدو هم همه همین حرف رو میزدن ولی دیدین چه بلایی سرشون اومد.
    اینکه دوس آنجوس یک فایتر عالی هست شکی نیست و نظر شخصیم اینه که در حال حاضر تکنیکی ترین و آماده ترین فایتر ufc هست. ولی کانر هم نشون داده یک استرایکر عالی هست. تو بازی دید خیلی خوبی داره و ضربات کانتر عالی و پر قدرتی میزنه. و همینطور چونه قوی داره و تو خاک دست و پا بسته نیست و ضربه میزنه و این قدرت رو داره تا از سابمیشن ها فرار کنه. و حالا هم تو وزنی مبارزه میکنه که مناسب جثه اش هست و مشکلات کم کردن وزن رو نداره. و مهمتر از همه روحیه ی فوق العاده قویی داره.
    این فاکتورها باعث میشه نظر قطعی دادن سخت بشه.
    درسته ولی من شخصا اعتقاد دارم اون باخت تحت شرایط خاصی اتفاق افتاد و نباید خیلی ملاک قرار بگیره و همونطور هم که گفتم این رویداد مثل ufc 194 نمیشه (کوچکترین شکی ندارم ) و به احتمال زیاد خود کانر هم میدونه اما قصدش از انجام این مسابقه چیزی بر خلاف قهرمان شدنه که در ظاهر ادعا میکنه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    مرسی بابت این خبر.

خیلی خوبه، به این میگن یه فایتر هدفمند، چون واقعاً ضعف خودشو در جیوجیتسو احساس کرده، حتماً هم گراپلینگ بهتری از جونز خواهیم دید.
    ممنون از شما بابت ترجمه بسیار خوبتون.

درسته و جالب اینجاست که جان جونز خودش جز یکی از گرپلرهای خوب UFC هست.
    به نظر میاد جان جونز نقشه های بزرگی تو سرش هست و داره خودشو برای سنگین وزن هم آماده میکنه. باید دید اگه کمربند رو بگیره این وزن رو ول میکنه یا میخواد علاوه بر داشتن کمربند نیمه سنگین وزن برای کمربند سنگین وزن هم اقدام کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط gsp نمایش پست ها
    درسته ولی من شخصا اعتقاد دارم اون باخت تحت شرایط خاصی اتفاق افتاد و نباید خیلی ملاک قرار بگیره و همونطور هم که گفتم این رویداد مثل ufc 194 نمیشه (کوچکترین شکی ندارم ) و به احتمال زیاد خود کانر هم میدونه اما قصدش از انجام این مسابقه چیزی بر خلاف قهرمان شدنه که در ظاهر ادعا میکنه
    اصلا دو برد قبلیش رو کنار بگذارید. رکوردی که داره نشون میده یک فایتر عالی هست.

21 matches 19 wins 2 losses
    By knockout 17 0
    By submission 1 2
    By decision 1 0

که 13 تا از برداش تو راند اول بوده
    5 بردش در راند دوم و
    1 بردش در راند سوم

هرچند شخصا اعتقاد دارم دو برد قبلیش شرایط عجیبی نداشت. و آلدو رو کاملا تکنیکی شکست داد. همونطوری که فیلمش بود نشون میده تو رختکن بارها اون ضربه رو تمرین کرده بود و حتی تو مسابقات قبلیش هم بارها ازش استفاده کرده بود و حتی مربی آلدو هم بعد از مسابقه گفت که آلدو از لحاظ روحی مشکلی نداشت و اعتماد بنفس بیش از حد هم داشت. و بازی با چد مندز هم بارها مندز بهش ضربه زد ولی حتی عقب هم نرفت و نشون میده چه فایتر سرسختی هست.
    اگه کانر ببازه تعجب نمیکنم چون دوس آنجوس یک فایتر عالی هست. ولی فکر نمیکنم بطور قطع هم مثل بازی دوس آنجوس و کابوی بشه گفت دوس آنجوس برنده هست.
    به نظرم اگه کانر ببازه هم جا نمیزنه و به روند رو به رشدش ادامه میده. چون واقعا با برنامه و حساب شده پیش میره و بادی به هر جهت نیست.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/02/19 در ساعت 17:37
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)