ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اخبار کوتاه

phenome
    کاربر سایت
    مهمان

اخبار کوتاه

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به همه بچه های گل سایت IRANUFC

اولین خبر کوتاه امروز درباره مکان رویداد بزرگ UFC 198 که احتمالا مین ایونتش بین وردوم و میوچیچ باشه هست این رویداد قرار هست که در استادیوم arena da baixada در شهر کوریتیبا برگزار بشه گفته میشه که این استادیوم نزدیک به 42/372 نفر رو میتونه در خودش جا بده و از اونجایی که علاقه مندان به ورزش فوتبال به یاد دارن اولین بازی تیم ملی کشورمون مقابل نیجریه در جام جهانی 2014 برزیل در این استادیوم برگزار شد و همونطور که میدونید کوریتیبا شهر قهرمانانی چون اندرسون سیلوا واندرلی سیلوا و شوگان هوا میباشد

خبر دوم بسیار جالب بود واون اینه که
    خبیب نورماگومدوف مبارز دسته Light Weight پیشنهاد مبارزه در رویداد بزرگ UFC 200 رو قبول نکرده و دلیلش برای این کار این بود که اون رویداد در ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر اتفاق می افته و خبیب گفت که من احتمالا اون رویداد رو از تلویزیون میبینم
    برای خبیب ارزوی بهترین ها رو دارم

دانا وایت رئیس سازمان بزرگ UFC در توئیترش از داور مین ایونت رویداد کوچک پیتزبورگ ماریو یاماساکی به دلیل اینکه مین ایونت رو متوقف نکرد و تشخیص داد که ادامه داشته باشه تشکر کرد و احتمالا اونو تشویق خواهد کرد

و اما نیک دیاز که هنوز محرومیتش تموم نشده بازهم یک مصاحبه جنجالی کرد و گفته که اگه قراره که همه روز رو تمرین کنه بعد از از تمرین مارجوانا میکشه و ... در زیر حرف هاش رو براتون به انگلیسی میزارم چون جالب بود

If I'm at home and I'm training - €”doing my same things every day - €”then I'm definitely going to want to use cannabis," Diaz said. "It's gonna help. I'm trying to stay focused on what I'm doing. I don't want a whole lot of things going on—people to call back, or text messages or whatever. I chill out, relax a little bit, and then I don't have those issues. If I'm going to train all day, when I get done, I'm gonna want to smoke. If I have to go and train all day, before I go, I'm gonna want to smoke. If I wake up in the morning and feel beat to shit, and it's going to take me forever to wake up, I smoke some weed and I wake right up. Then I have breakfast and I go do a workout

واقعا شخصیت خیلی عجیبی داره این نیک دیاز

خبر کوتاه بعدیمون در مورد تراویس براون هست این فایتر دسته سنگین وزن به صورت رسمی از همسرش جدا شد و الان هیچ مانعی سر راهش برای ازدواج با راندا رازی نیست
    گفته شده که در دسته راندا رازی اخیرا یک حلقه دیده شده و همین موضوع باعث ایجاد شایعه نامزدی براون و راندا شده

خبر کوتاه بعدیمون در مورد نظر کارشناس MMA و گزارشگر مسابقات UFC جو روگن هست که گفته مبارزه CM PUNK در سازمان UFC خیلی مسخره هس
    من نمیدونم چه اتفاقی داره برای این طرف میفته من کل قضیه رو متوجه نمیشم و فکر کنم که این برای اون مسخره باشه که در UFC مبارزه کنه من فکر میکنم اون باید در سازمان کوچکتری مبارزه کنه ...

I don't know what's going to happen with that guy. I don't understand this whole thing. Well, I also think it's ridiculous for him to fight in the UFC. I think he should fight in a small organization. Take a fight in a small organization, build yourself up. I have always said that's what should have happened with

ادی الوارز چلنجر دسته Light Weight کانر رو به عنوان حریف بعدی میخواد ولی اعتقاد داره که قهرمان فعلی این دسته هافایل دوس انجوس یک رقابت بزرگتر و سخت تر هست
    یک مبارز دیگه به افرادی که کانر رو میخوان اضافه شد باید دید که در مین ایونت رویداد بزرگ UFC 196 چه اتفاقی خواهد افتاد

دو خبر اخرمون هم در مورد اندری ارلوفسکی مبارز دسته سنگین وزن هست

ارلوفسکی معتقد هست که میتونه مسولین UFC رو متقاعد کنه که بزارن با فیدور املیاننکو مبارز افسانه ای دسته سنگین وزن در جایی غیر از UFC مبارزه کنه و همچنین ادامه داد که در حال حاضر در دسته سنگین وزن بلاتور هیچ کسی نیست و فکر کنم که کاریتونوف به راحتی قهرمان بشه
    ارلوفسکی به شدت ریمچ با فیدور رو میخواد و حتی گفته اگه کسی بتونه اون مبارزه با فیدور رو ست کنه 10٪ از در امدم رو بهش میدم

و اخرین خبر اینه که در مین ایونت رویداد کوچک روتردام هلند الیستر اووریم به مصاف اندری ارلوفسکی خواهد رفت و احتمالا برنده این مبارزه تایتل شات خواهد گرفت

نظرتان چیست ؟

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)