ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26
    کاربر سایت

عضو انجمن
    311
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot

17 خبر فوری : نیت دیاز رسماً جایگزین دوس آنجوس شد!

به گزارش Fox sports :

در پی مصدومیت قهرمان خروس وزن " رافائل دوس آنجوس " تنها چند روز قبل از UFC 196 ، حالا "نیت دیاز" به عنوان جایگزین او به مین اونت خواهدرفت !

مقامات UFC این خبر را تایید کردند .

دوس آنجوس هفته ی پیش از ناحیه پا دچار شکستگی شد و وقتی اعلام شد که نمی تواند در مسابقه شرکت کند ، چندین مبارز برای جایگزینی در نظر گرفته شدند که در نهایت نیت دیاز انتخاب شد .

با توجه به زمان کم باقی مانده ، مبارزه در وزن Welterweight (سبک وزن ) انجام خواهد گرفت و کانر بدون هیچ مشکلی رفتن به وزن بالاتر ( 170 پوند ) را قبول کرده !

نیت دیاز چندی پیش " مایکل جانسون " را شکست داده ولی حتی قبل از آن مسابقه هم "مک گروگر" را برای مبارزه فرا خوانده بود .

سخنان نیت دیاز :

" اون همش راجع به مبارزه ی پولساز صحبت می کنه ولی خودشم می دونه که اون کجاست . اون همین جاست . اینجوری نیست که بگیم این مبارزا توی مین اونت شرکت می کنن ، مین اونت همین جاست ، اونا همیشه قبلش توی کنفرانس ها مسخره می شن . اون همیشه قبل از مسابقه شکستشون می ده .

اگه اون می خواد توی مبارزه ی واقعی شرکت کنه می دونه کجاست ... اون همین جاست "

چندی پیش هم زمانی که کانر مک گروگر جایزه ی بهترین مبارز سال را دریافت کرد ، نیت دیاز را بی جواب نگذاشت و اینگونه پاسخ داد :

" شنیدم نیت دیاز حتی پول پروازش به لاس وگاس رو نداشته که خودش رو به مراسم برسونه ! ایقدر خودتو اذیت نکن و بچسب به همون 20 هزار دلاری که برای هر مبارزه می گیری . اون پولیه که من باهاش ک*نم رو پاک می کنم ! اون پولیه که من به تو انعام می دم ! "

و حالا آن ها می توانند در میدان مبارزه این اختلافات را حل و فصل کنند !

ویرایش توسط UN4GIV3N : 2016/02/24 در ساعت 12:30
    "دقت ، قدرت رو شکست می ده ... زمان بندی ، سرعت رو شکست می ده "

خبر فوری : نیت دیاز رسماً جایگزین دوس آنجوس شد!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    122
    مبارز مورد علاقه Chuck_Lidell_500x325
    شما کاملا درست می فرمایید ، اما منظور من مبارزه ی کانر با شخص دیگری در این دسته ی وزنی ، مثلا کسی مثل ادی آلوارز و ..... بود .
    ویرایش توسط Chuck"The Iceman" Liddell : 2016/02/26 در ساعت 04:29
    کاربر سایت

عضو انجمن
    513
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    اتفاقا نقطه قوت دو برادر تو خاک هست و جوجیتسوکارهای خیلی خوبی هستن.
    و همینطوری که شما هم اشاره کردید سبک بوکس خاص خودشونو دارن.
    نقطه ضعف نیت دیاز قدرت بدنیش هست که نسبت به قدش لاغر هست. و این باعث میشه بسختی حریف رو به خاک ببره. ولی اگه کسی اونو به خاک ببره میتونه بسیار خطرناک باشه.مخصوصا ترای انگل بسیار خوبی اجرا میکنه.
    شما درست میفرمایید اما توی خاک جلوی نفرات عالی ضعیفن، مثلن نیک مقابل جی اس پی و نیت در مقابل بنسون و دوس آنجوس. منظورمو بد بیان کردم، برای قهرمان شدن نقطه ی ضعفشون کشتی و تو خاکشونه.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط aanj نمایش پست ها
    شما درست میفرمایید اما توی خاک جلوی نفرات عالی ضعیفن، مثلن نیک مقابل جی اس پی و نیت در مقابل بنسون و دوس آنجوس. منظورمو بد بیان کردم، برای قهرمان شدن نقطه ی ضعفشون کشتی و تو خاکشونه.
    درست می فرمایید ولی این اسامی هر کذوم در زمان خودشون جزء تاپ ترین فایترها بودن.
    این بخاطر تکنیک ضعیفش نیست. بیشتر برمی گرده به قدرت بدنیش.
    Gsp با اینکه رشته پایش کشتی نبود ولی از بهترین کشتی گیرها مثل مت هیوز و ... زیر میگرفت و زیر نمیداد. همینطور یک گراند اند پواند کار بسیار عالی بود و قدرت بدنی بسیار بالایی داشت و اگه زانوش رو عمل نمی کرد به این زودی ها کسی نمیتونست تو این وزن نفس بکشه.
    و دوس آنجوس هم مثل نیت دیاز مشکلش زیرگیری بود و نمیتونست هر حریفی رو بخاک ببره تا از فنون جوجیتسوش استفاده کنه ولی بعدا این مشکل رو حل کرد. ولی دوس آنجوس از ابتدا یکی از بهترین جوجیتسوکارهای ufc بود.
    یک مسئله ای که تو جوجیتسو هست اینه که درسته که فکر پشت بوجود اومدن این رشته(جدای از بحث فلسفیش) این بوده که یک حریف ضعیف تر بتونه با تکنیک یک حریف بزرگتر رو مغلوب کنه. ولی وقتی هر دو طرف جوجیتسوکار خوبی باشن دیگه قدرت بدنی میتونه نقش بسیار تعیین کننده ای داشته باشه.
    در ابتدا که گریسی اومد تو ufc فایترها اصلا به فنون جوجیتسو آشنایی نداشتن. به همین جهت تونست فایترهای بسیار سنگین و قوی رو مغلوب کنه. ولی بعد از چندین سال که گریسی دوباره اومد و با مت هیوز مسابقه داد به طرز باورنکردنی شکست خورد. چون دیگه اکثر فایترها با فنون جوجیتسو آشنا بودن و دیگه صرف تکنیک داشتن برتری محسوب نمیشد. و گریسی جلوی قدرت هیوز کم آورد.
    در اینجا هم نیت دیاز یک جوجیتسوکار عالی هست ولی قدرت بدنیش کمه. برای همین وقتی مقابل یک جوجیتسو کار عالی مثل دوس آنجوس قرار میگیره چون هر دو به فنون آشنایی دارن قدرت بدنی نقش پرنگ تری داره ولی در مقابله با بقیه فایترها چون تکنیکش بهتره خاک نقطه قوتش هست.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/02/26 در ساعت 01:10
    کاربر سایت

کاربـر ویژه
    80
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    2تا ترش تاکر عالی ..امیدوارم مبارزه ب رای داوران کشیده نشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    22
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    کسی سایتی نمیشناسه که این مسابقه رو استریم بخواد بکنه به صورت رایگان؟
    شرمنده نمیدونستم کجا بپرسم
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    859
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    چه حموم خوني راه بيوفته ، من قبل اينكه عاشق استايل فايت كانر بشم ، سالها بود كه برادران دياز ، جزء فايترهاي مورد علاقم بودم ، و هميشه بي تاب ديدن فايتاشون بودم ، از همون زماني كه اندرسون وارد ufc شده بود ، كه خودش فايتر شماره ١ من هست تو دنياي mma , بازي هاي دياز هم دنبال كردم ، برام خيلي قابل احترامه ، اما دوست دارم تو اين فايت رو كانر رو كم كنه نت دياز ،ركه اين هم كاري بس سخت و سنگين هست لحظه شماري ميكنم واسه ديدن اين فايت كه هر دو تا جزء فايترهاي مورد علاقم هستند

خبر فوری : نیت دیاز رسماً جایگزین دوس آنجوس شد!
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)