ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 50
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot

17 پایان و نتیجه حرف زدن های دیاز و کانر؟ ( خطر اسپویل نتیجه )

کانر مک گرگور در برابر نیت دیاز در راند دوم با سابمیشن دیاز مجبور به تسلیم شد !

دیاز جهان را شوکه کرد !
    کانر مک گرگور قهرمان دسته پر وزن که به دنبال پیروزی های پی در پی خود مبارزه با نیت دیاز رو بعد از انصراف دوس آنجوس برای سوپر فایت برای UFC196 قبول کرده بود بعد از دو راند خونین و تماشایی با سابمیشن دیاز مغلوب وی شد و جهان MMA رو در شوک فرو برد !
    دیاز که تقریبا بدون کمپ تمرینی و در کمتر از دو هفته برای این مسابقه وقت داشت
    در پایان مسابقه در مواجهه با سوال اینکه آیا غافلگیر شده یا نه گفت : من که متعجب نشدم mother... ( فحش همیشگیش) !
    مک گرگور نیز بعد از مسابقه گفت : من در پیروزی یا شکست فروتن هستم !! من شانسم رو برای اومدن به این وزن امتحان کردم که البته جواب نداد!!!

همچنین دیاز در مصاحبه انتهای بازی گفت : یه پادشاه جدید اینجا اومده !

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,701
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    من تا قبل از مبارزه کانر با الدو طرفدار کانر بودم ولی بعد از اون با دیدن غرور بیش از حدش عملا مخالفش شدم در این شکی نیست که استعداد خیلی خوبیه ولی باید کمپش ترک کنه مثل موقعی که جی اس پی از مت سرا باخت و کمپش عوض کرد و بعد از برگشتش دیگه نباخت
    به قول نت دیاز (من بهترین کمپ تمرینی دارم تو کیو داری) مطمئن باشید این حرف بی دلیل نیست کانر ضعف زیادی در گرپلینگ و کشتی داره خب وقتی کمپت نتونند کمک کنند باید اونو ترک کنی
    شاید دلیل دیگه ای که باعث باختش شد نمایشی مبارزه کردن او بود بی دلیل خودش تو راند اول خسته کرد در صورتی که دیاز ضربات شمرده و حساب شده می زد
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    16
    مبارز مورد علاقه ForrestGriffin_Headshot2012
    واقعا دم دیاز گرم که نشون داد چطور میشه یک مبارز بزرگ رو شکست داد با اون همه خون ریزی که داشت و بزرگی خودشو ثابت کرد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام . کانر ممکنه از لحاظ شخصیتی و اخلاقی و رفتاری مشکل داشته باشه و سالم نباشه ولی از بعد فنی و تکنیکی یکی از بهترین فایترها هست و در مرتبه بالایی قرار داره ادمو به هیجان وامیداره این حرفهایی که برادرم جی اس پی گفتند واقعا بی انصافی هست کانر هر چی که باشه از این برزیلیا مردتر هست سر حرفش میمونه و سر هر مسئله کوچکی جا نمیزنه به فایترا جرعت و شهامت داده که فایترها خودشونو تو وزنهای دیگه هم محک بزنند و اینکه نترسند یو اف سی اینو مدیون کانر هست انصافا باعث پیشرفت یو اف سی شده این مرد حقیقتا شایسته احترام هست
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    17
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    من قبلا هم در جواب یکی از دوستان گفته بودم که کانر از نظر فنی و امادگی خیلی از دیاز بالاتره،ولی سبک مبارزه دیاز جوریه که نمیشه گفت کانر قطعا پیروز میشه.اینو بارها دیازها نشون دادن.ولی من با دیدن هیچ مبارزه ای اینقدر هیجان نداشتم و کلی حال کردم
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    دوتان کسی راجع به کوچینگ کانر و اون شخصی که همش کنار کانر توی مبارزات هست اطلاعاتی داره ؟
    من خیلی با دقت توی مبارزه های قبلی کانر هم دقت کردم عملا حرف نمیزنه !! یعنی کانر کسی رو کنارش نداره که بهش تلنگر بزنه و به نوعی ازش حرف شنوی داشته باشه
    این صحبت راجع به کمپ تمرینی که هم نیت راجع بهش صحبت کرد و هم نیک دیاز حتما یه علت خاصی پشتش هست !
    تو این ورزش داشتن یه مشاور و کوچ خوب از نون شب واجب تره ، اینطور که معلومه کانر تو این مورد دستاش خالیه یا حداقل اینطور به نظر میرسه ، چون عملا هیچ پلن خاصی برای بردن دیاز نداشت و انقدر از بردش مطمین بود که باعث باختش شد ! نمیدونم مصاحبه های قبلی بعد فایت کانر رو یادتون هست یا خیر که میگفت من برای بردن حریفا نقشه نمیکشم فقط میام تو اکتاگان تا پیروز بشم !!! من خودم بارها سر اینکه بدون برنامه فایت کردم و تو ذهنم این بود که حتما برنده میشم خیلی راحت از این نقطه آسیب دیدم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    دوستان لطفا وزن رو دلیل باخت مک گرگور اعلام نکنن، سال 2009 کمپانی دریم مسابقات وزن آزاد برگزار می کرد که طی اون موساسی که میدل ویت بود تونست مارک هانت که هوی ویت بود رو شکست بده!
    تحلیلتون فنی تر باشه ... به نظر من مک گرگور با غرور مبارزه می کرد و از اون طرف دیاز بدون فشار روانی بود. و البته مهمتر از همه مک گرگور یک مبارز کامل نیست چرا که وقتی مبارزه به زمین کشیده بشه خیلی راحت فرصت سابمیشن رو به حریف میده، یه بار دیگه ببینید که چقدر آماتور ساب میت شد ...
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    من تعجب میکنم از دوستانی که میگن کانر مبارز بزرگیه کانر فقط استرایکر خوبیه فقط استرایکر خوبیه حتی نشون داد آمادگی مبارزه های طولانیرو هم نداره تا اینجا هم با اینکه مبارز بزرگی مثل آلدو رو شکست داده(هر چند من اینجور بردهارو خیلی از نظر فنی ثابت کننده چیزی نمیدونم چون ممکنه بر اثر اشتباه حریف باشه نه لزوما مهارت یا قدرت شما) به هر حال به قول یه ضرب المثلی در خوانندگی سروصداش بهتر از صداش بوده که اونم امیدوارم کم بشه. در ضمن اینکه رفتار کانر باعث فروش بیشتر برای یو اف سی یا حتی ام ام ای بشه برای من به شخصه هیچ جذابیتی نداره و اینرو توجیه قابل قبولی برای این رفتاری که کانر تا سرحد توهین به پیامبر بزرگی چون حضرت عیسی (ع) ادامه داد نمیدونم
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام . کانر ممکنه از لحاظ شخصیتی و اخلاقی و رفتاری مشکل داشته باشه و سالم نباشه ولی از بعد فنی و تکنیکی یکی از بهترین فایترها هست و در مرتبه بالایی قرار داره ادمو به هیجان وامیداره این حرفهایی که برادرم جی اس پی گفتند واقعا بی انصافی هست کانر هر چی که باشه از این برزیلیا مردتر هست سر حرفش میمونه و سر هر مسئله کوچکی جا نمیزنه به فایترا جرعت و شهامت داده که فایترها خودشونو تو وزنهای دیگه هم محک بزنند و اینکه نترسند یو اف سی اینو مدیون کانر هست انصافا باعث پیشرفت یو اف سی شده این مرد حقیقتا شایسته احترام هست
    حالا اینا حرفایی هست که کانر برای جنگ روانی راه میندازه وگرنه نه آلدو و نه دوس آنیوس هیچ موقع جا نزدن طرف پاش یا دندش شکسته انتظار نداریم که بیاد مبارزه کنه همونطور که خود کانر هم تو یه همچین موقعیتی نمیتونه مبارزه کنه و یادمون باشه فبل از اینکه مک گروگری تو دنیای حرفه ای ام ام ای وجود داشته باشه آلدو قبول کرد که تو یه دسته بالاتر با مبارز تاپ اون زمان آنتونی پتیس سوپر فایت کنه که یه خاطر مصدومیت پتیس برگزار نشد بی انصافیه اگه این قهرمانای بزرگ رو ترسو بدونیم
    ویرایش توسط gsp : 2016/03/08 در ساعت 02:37
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    یعنی نمیشه برای رفتار زشت کانر و توهین به پیامبر مسیحیت توجیه درستی پیدا کرد اما توهین ما به اون یا هر مبارز دیگه ای دلیل پیدا میکنه !؟
    اینکه من از یه فایتر خوشم نمیاد یا با رفتارش ارتباط برقرار نمیکنم دلیلی برای کوبیدنش توی جمع نیست ، چون هر کسی بلاخره یکسری طرفدار داره که تشویقش میکنن و حتما یک سری هم بو میکننش!!
    مک گرگور از لحاظ فنی هم خیلی چیزا برای گفتن داره که تا الان هم خیلی چیزا رو ثابت کرده ، فکر نمیکنم با این حرفا چیزی بهش اضافه یا کم بشه ، به هر حال الان تاپ استار کمپانیه و خب خیلی ها از فایترها گرفته تا طرفدار های فایترا تاب این موضوع رو ندارن که خیلی طبیعی هست ...
    کاربر سایت

عضو انجمن
    109
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    واوووو عجب مبارزه ای بود من حتی فکر نمیکردم نیت دیاز یک راند دووم بیاره
    مبارزه بین دو ترش تاکر بود
    ولی کانر مک گرگور تازه فهمید که بازی با یک ترش تاکر چقدر سخته
    کانر مبارزه کمربند خودش را از قبل برده بود و همه میدونن که خوزه الدو بخاطر صحبت های مک گرگور خودش را باخته بود و وقتی اومد تو اکتگان از چهره اش مشخص بود
    ولی برادران دیاز خودشن جزو بزرگترین ترش تاکر های تاریخ مبارزات ورزشی هستند و انقدر کانر را از قبل بازی عصبانی کرده بود که خیالش راحت باشه
    در مورد فایت هم کانر چرت میگه اومدنش به وزن بالاتر جواب نداد دیر یا زود باید به این وزن بیاد ولی باختش به دلیل وزن بیشتر دیاز نبود مطمئنم دوس انحوس هم میتونست کانر را سابمیت کنه و پیروز بشه اونوقت دوباره کانر همین چرت و پرتا را میگفت
    من خییلی از برادان دیاز خوشم نمیاد ولی این برد نیت به دلم نشست طوری که بعد از پیروزی داد زدم واقعا طرفدار این پسر شدم دمش گرم واقعا فایت جون داری بود . کل صورتش خون بود ولی تمرکزش را از دست نداد.

پ.ن.
    این مبارزه منو یاد بازی اول سیلوا - وایدمن انداخت که سیلوا با اون غرور تو بازی اومد و کلا داشت حریفش را مسخره میکرد و جا خالی میداد و با دست میگفت مشت بزن بهم دقیقا کانر هم همین کارا را داشت میکرد.
    ویرایش توسط mazzola : 2016/03/08 در ساعت 10:42
    the Best Fighter on the MMA history
    Fedor Emelianenko

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 50

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)