ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 50
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot

17 پایان و نتیجه حرف زدن های دیاز و کانر؟ ( خطر اسپویل نتیجه )

کانر مک گرگور در برابر نیت دیاز در راند دوم با سابمیشن دیاز مجبور به تسلیم شد !

دیاز جهان را شوکه کرد !
    کانر مک گرگور قهرمان دسته پر وزن که به دنبال پیروزی های پی در پی خود مبارزه با نیت دیاز رو بعد از انصراف دوس آنجوس برای سوپر فایت برای UFC196 قبول کرده بود بعد از دو راند خونین و تماشایی با سابمیشن دیاز مغلوب وی شد و جهان MMA رو در شوک فرو برد !
    دیاز که تقریبا بدون کمپ تمرینی و در کمتر از دو هفته برای این مسابقه وقت داشت
    در پایان مسابقه در مواجهه با سوال اینکه آیا غافلگیر شده یا نه گفت : من که متعجب نشدم mother... ( فحش همیشگیش) !
    مک گرگور نیز بعد از مسابقه گفت : من در پیروزی یا شکست فروتن هستم !! من شانسم رو برای اومدن به این وزن امتحان کردم که البته جواب نداد!!!

همچنین دیاز در مصاحبه انتهای بازی گفت : یه پادشاه جدید اینجا اومده !

کاربر سایت

عضو انجمن
    58
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    کانر یه مرد به تمام معناست ! فقط یه سری به اینستاگرامش بزنین میفهمین چقد لایک کردن عکس بعد از مسابقشو ...( حالا میخواد به هر کسم توهین کرده باشه اینا مسایل فرهنگی خودشونه و نظر شخصی شما نه بقیه ) از هر نظرم سرتر از دیاز بود !!! طرف ظرف کمتر دو هفته این همه وزن اضاف کرده نکنه فکر کردین راحته !! حتی دو کیلو وزن اضافه یا کم کردنم تو این مدت زمان کم بازدهتو میاره پایین !!! از 145 پوند به 155 و از اون بپری به 167 پوند ، تقریبا ده کیلوگرم اختلافشه .. باور کنین یه سری ظرف یه ماه 5 کیلو کم کردم هر مشتی به معدم میخورد درد میگرفت .. در صورتی که تو وزن عادی خودم ده دیقه پشت هم ضربه به شکمم بزنن تکونم نمیخورم ! واقعا کار کانر عالی بود ( این مثالا رو میزنم کسانی که تجربه ندارن بهتر متوجه شاهکارش بشن )
    ویرایش توسط siaavshbehzada : 2016/03/08 در ساعت 13:48
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط siaavshbehzada نمایش پست ها
    از هر نظرم سرتر از دیاز بود !!! طرف ظرف کمتر دو هفته این همه وزن اضاف کرده نکنه فکر کردین راحته !! حتی دو کیلو وزن اضافه یا کم کردنم تو این مدت زمان کم بازدهتو میاره پایین !!! از 145 پوند به 155 و از اون بپری به 167 پوند ، تقریبا ده کیلوگرم اختلافشه .. باور کنین یه سری ظرف یه ماه 5 کیلو کم کردم هر مشتی به معدم میخورد درد میگرفت .. در صورتی که تو وزن عادی خودم ده دیقه پشت هم ضربه به شکمم بزنن تکونم نمیخورم ! واقعا کار کانر عالی بود ( این مثالا رو میزنم کسانی که تجربه ندارن بهتر متوجه شاهکارش بشن )
    از همه نظر سرتر نبود:
    کانر تو بوکس سرتر بود.
    تو لگد زدن هم سرتر بود ولی لگدهای خوبی نمی زد. و لگدهای چرخشیش واقعا کند بود.
    تو کلینچ نیت دیاز بهتر بود.
    تو جوجیتسو هم اصلا کانر قابل مقایسه با نیت دیاز نیست.
    تو سرسختی نیت نشون داد سر سخت تر هست. اینهمه کانر زد نیت تکون نخورد. ولی نیت که شروع به زدن می کرد کاملا مشخص بود کانر تعادلش بهم میخوره.
    توی استقامت بدنی هم نیت نشون داد سرتر از کانر هست.
    ضمن اینکه خود کانر بازی رو به خاک کشوند نه نیت.

مسئله دیگه اینکه کانر جثه اش برای مسابقه دادن در لایت ویت بوده و بسختی وزن کم میکرد. و اینجا چند کیلو بیشتر اضافه نکرد.
    همینطور خود کانر ادعا کرده تو این وزن مسابقه بدن و فرقی براش نمیکنه نه نیت دیاز.
    ضمن اینکه کانر چند ماه داره تمرین میکنه برای مبارزه با دوس آنجوس ، در صورتی که نیت ظرف 2 هفته مبارزه رو قبول کرده.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/03/08 در ساعت 14:38
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    کانر قبل از سابمیت یه مشت خیلی بد خورد ، حتما شما بهتر از من میدونید که خطرناکترین مشت توی صورت زمانی ه که دقیقا روی چونه بشینه ( مثل زمانی که کانر آلدو دقیقا با یه فشار به صورت هم مشت زدن ولی مشت کانر به چونه آلدو خورد و ناک اون شد ) ، وگرنه ضربه های توی صورت و کلا کارساز کانر خیلی بیشتر بود ، این رو قبول ندارم که دیاز سر سخت تر بود ، کانر حتی روی اون مشت وحشتناک دووم آورد ، ولی متاسفانه برای ریکاوری کردن رفت سراغ زیر گرفتن ( که اینم از غرور کانر ناشی میشه ) در صورتی که میتونست دست از اتکر بودن برداره و یکم عقب نشینی کنه و بره سمت قفس و توی کلینچ با دیاز قرار بگیره . به هر حال شانس هم بخشی از این ورزش محسوب میشه ، یعنی همیشه همه اون چیزایی که برنامه ریزی کردی درست در نمیاد ، کانر توقع یک راند رو هم نداشت ولی دیاز تو راند اول گذاشت کانر شلوغ بازیهاش رو بکنه و آخر راند دوم ورق رو برگردوند و یجورایی کانر رو سوپرایز کرد .
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط enriqu3 نمایش پست ها
    کانر قبل از سابمیت یه مشت خیلی بد خورد ، حتما شما بهتر از من میدونید که خطرناکترین مشت توی صورت زمانی ه که دقیقا روی چونه بشینه ( مثل زمانی که کانر آلدو دقیقا با یه فشار به صورت هم مشت زدن ولی مشت کانر به چونه آلدو خورد و ناک اون شد ) ، وگرنه ضربه های توی صورت و کلا کارساز کانر خیلی بیشتر بود ، این رو قبول ندارم که دیاز سر سخت تر بود ، کانر حتی روی اون مشت وحشتناک دووم آورد ، ولی متاسفانه برای ریکاوری کردن رفت سراغ زیر گرفتن ( که اینم از غرور کانر ناشی میشه ) در صورتی که میتونست دست از اتکر بودن برداره و یکم عقب نشینی کنه و بره سمت قفس و توی کلینچ با دیاز قرار بگیره . به هر حال شانس هم بخشی از این ورزش محسوب میشه ، یعنی همیشه همه اون چیزایی که برنامه ریزی کردی درست در نمیاد ، کانر توقع یک راند رو هم نداشت ولی دیاز تو راند اول گذاشت کانر شلوغ بازیهاش رو بکنه و آخر راند دوم ورق رو برگردوند و یجورایی کانر رو سوپرایز کرد .
    البته آلدو فقط مشت به چونه اش نخورد خود آلدو هم در حال حمله بود و ضربه کانتر به چونه اش خورد. ولی کانر وایستاده بود و ضربه به چونه اش خورد.
    اگه راند اول رو ببینید دو بار در دقیقه 2:12 و 1:56 تایمر پایین صفحه کانر به چونه نیت ضربه میزنه که دومی دقیقا روی همون قسمت چونه اش و همزمان با حمله نیت زده میشه ولی نیت بی تعادل نمیشه.
    کانر از دقیقه 2:22 تایمر پایین صفحه در راند دوم که ضربه می خوره عقب نشینی میکنه و به کنار قفس میره ولی نیت تو کلینچ بهتر عمل میکنه و بهش مشت میزنه.
    در دقیقه 1:25 تایمر پایین صفحه دوباره کانر حمله میکنه و در دقیقه 1:22 و 1:19 به چونه نیت ضربه میزنه. و دوباره نیت حمله میکنه و کانر زیر میگیره اونم نه از سر غرور بخاطر اینکه دیگه نفس نداشت و اگه سرپا میموند نیت صورتشو پایین میاورد.
    نیت علاوه بر این ضرباتی که دقیقا به همون قسمت چونه اش خورد کلی ضربه به صورت و ابروش هم خورد و آپرکات هم خورد ولی بازم کم نمیاورد.
    سابمیت شدن کانر ربطی به مشت قبلش نداره. کانر وقتی زیرگرفت نیت فن گیوتین رو داشت ولی دست کانر تو بود و کانر میخواست به سمت مخالف بره تا گیوتین خنثی بشه ولی نیت از زیر با یک پاش پای کانر رو نگه داشت و نگذاشت که به پهلو بره. دستی که زیر دست کانر بود رو هم زیر گلوی کانر آورد و رفت واسه گیوتین (برادران دیاز به سبک خاص خودشون گیوتین رو میگیرن ) و کانر خواست مثل بازی با چد مندز بچرخه ولی دیاز دستشو کنترل کرد و بردش تو مونت . برای فرار از مونت کانر مبتدی ترین حالت رو انتخاب کرد و باعث شد دیاز بره پشتش و اونجا هم دفاع خوبی نکرد حداقل اگه داشت می باخت می تونست دست بالای سرشو رو به سمت پایین بکشه و اجازه نده چوک سفت تر بشه.

چجوری این بازی رو به حساب شانس میگذارید. نیت تو بازی قبلش با مایکل جانسون که یک بوکسور خوب هست هم نشون داد چقدر تو سرپا مقاوم هست و تو راند های آخر نفس داره و به حریفش حمله میکنه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    311
    نقل قول نوشته اصلی توسط mazzola نمایش پست ها
    در مورد فایت هم کانر چرت میگه اومدنش به وزن بالاتر جواب نداد دیر یا زود باید به این وزن بیاد ولی باختش به دلیل وزن بیشتر دیاز نبود مطمئنم دوس انحوس هم میتونست کانر را سابمیت کنه و پیروز بشه اونوقت دوباره کانر همین چرت و پرتا را میگفت
    مک گروگر هیچ جا وزنش رو بهونه نکرده رفیق ! کلاً هیچ بهونه ای برای باختش نیاورده ، همه ی چیزی که در مورد وزن گفت این بود که " من باید حساب شده عمل می کردم ، مشت هایی که من زدم هر پروزنی رو مینداخت و شاید من به جای این که با تمام قدرت مشت بزنم باید کنترل شده تر این کار رو می کردم ! مشت ها و لگد هایی که زدم انرژی من رو گرفت و چیزی که اتفاق افتاد یک جا به جایی انرژی بین من و دیاز بود و اون خیلی خوب ازش استفاده کرد "
    ویرایش توسط UN4GIV3N : 2016/03/08 در ساعت 19:18
    "دقت ، قدرت رو شکست می ده ... زمان بندی ، سرعت رو شکست می ده "

پایان و نتیجه حرف زدن های دیاز و کانر؟ ( خطر اسپویل نتیجه )
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    17
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    چرا همه اضافه کردن وزن کانر رو بهونه باختش میکنن.این کارش هم از بی عقلی و بی تجربگی و غرور بدرد نخورش بود و تاوان سختی هم داد که حقش بود.تازه با اینهمه تمرین و امادگی جسمانیی که داشت و دیاز در دو هفته به مصاف کانر رفت.همون طور که کانر در باره الدو از دقت و سرعت مقابل قدرت حرف میزد.نمیدونست که کتک خور خوب بودن هم جزو تکتیکهای این مبارزه هستش.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    109
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    نقل قول نوشته اصلی توسط UN4GIV3N نمایش پست ها
    مک گروگر هیچ جا وزنش رو بهونه نکرده رفیق ! کلاً هیچ بهونه ای برای باختش نیاورده ، همه ی چیزی که در مورد وزن گفت این بود که " من باید حساب شده عمل می کردم ، مشت هایی که من زدم هر پروزنی رو مینداخت و شاید من به جای این که با تمام قدرت مشت بزنم باید کنترل شده تر این کار رو می کردم ! مشت ها و لگد هایی که زدم انرژی من رو گرفت و چیزی که اتفاق افتاد یک جا به جایی انرژی بین من و دیاز بود و اون خیلی خوب ازش استفاده کرد "
    من شانسم رو برای اومدن به این وزن امتحان کردم که البته جواب نداد!!!
    به نظر شما وزنش را بهونه نکرده؟؟؟؟؟
    کانر فایتری را که اصلا امادگی نداشت را نتونست ببره
    همونطور که معتقدم کانر را سازمان بزرگ کرد و روش تبلیغات گسترده انجام داد و الدو براحتی میتوسنت ببره اون را اگر فقط میتونست روی بازی تمرکز کنه ولی الدو بخاطر کری هایی که کانر براش خونده بود از قبل بازی خودش را باخته بود
    the Best Fighter on the MMA history
    Fedor Emelianenko

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام کانر بعد از تنها یک شکستش چه حرفها و صحبتهایی که بعضا هم درست نبود از بعضی از برادران زده شد کانر هیچ بهانه ای رو برای شکستش نیورده همینطور هم که خودش هم گفت من هیچ بهانه ای برای شکستم ندارم کانر با تمام این مشکلات اخلاقی و رفتاری که داره نشون داده که این خصلتهای خوب هم درش هست این چیزهایی که بعضی برادران در مورد بهانه بعد از شکست زدند مخصوص برزیلیاست و اینکه اونا استادند در این بهانه جوییهای نفرت اور و توجیه کردن شکستاشون و اینکه هزارو یک دلیل رو برای توجیه شکستشون می تراشند. کانر تو مبارزه با دیاز هم مخصوصا تو راند اول کاملا برتر بود و نشون داده که یه مبارز خوب و فنی و خوشفکریه اینکه بعضی از برادران از روی تنها این شکست کانر قضاوت کنند که کانر نشون داد فایتر خوبی نیست مبارزات بعدیش هم حتما میبازه این حرفها نمیتونه چندان منطقی باشه و از احساسات و هیجانات و علایق شخصی نشات میگیره .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    البته آلدو فقط مشت به چونه اش نخورد خود آلدو هم در حال حمله بود و ضربه کانتر به چونه اش خورد. ولی کانر وایستاده بود و ضربه به چونه اش خورد.
    اگه راند اول رو ببینید دو بار در دقیقه 2:12 و 1:56 تایمر پایین صفحه کانر به چونه نیت ضربه میزنه که دومی دقیقا روی همون قسمت چونه اش و همزمان با حمله نیت زده میشه ولی نیت بی تعادل نمیشه.
    کانر از دقیقه 2:22 تایمر پایین صفحه در راند دوم که ضربه می خوره عقب نشینی میکنه و به کنار قفس میره ولی نیت تو کلینچ بهتر عمل میکنه و بهش مشت میزنه.
    در دقیقه 1:25 تایمر پایین صفحه دوباره کانر حمله میکنه و در دقیقه 1:22 و 1:19 به چونه نیت ضربه میزنه. و دوباره نیت حمله میکنه و کانر زیر میگیره اونم نه از سر غرور بخاطر اینکه دیگه نفس نداشت و اگه سرپا میموند نیت صورتشو پایین میاورد.
    نیت علاوه بر این ضرباتی که دقیقا به همون قسمت چونه اش خورد کلی ضربه به صورت و ابروش هم خورد و آپرکات هم خورد ولی بازم کم نمیاورد.
    سابمیت شدن کانر ربطی به مشت قبلش نداره. کانر وقتی زیرگرفت نیت فن گیوتین رو داشت ولی دست کانر تو بود و کانر میخواست به سمت مخالف بره تا گیوتین خنثی بشه ولی نیت از زیر با یک پاش پای کانر رو نگه داشت و نگذاشت که به پهلو بره. دستی که زیر دست کانر بود رو هم زیر گلوی کانر آورد و رفت واسه گیوتین (برادران دیاز به سبک خاص خودشون گیوتین رو میگیرن ) و کانر خواست مثل بازی با چد مندز بچرخه ولی دیاز دستشو کنترل کرد و بردش تو مونت . برای فرار از مونت کانر مبتدی ترین حالت رو انتخاب کرد و باعث شد دیاز بره پشتش و اونجا هم دفاع خوبی نکرد حداقل اگه داشت می باخت می تونست دست بالای سرشو رو به سمت پایین بکشه و اجازه نده چوک سفت تر بشه.

چجوری این بازی رو به حساب شانس میگذارید. نیت تو بازی قبلش با مایکل جانسون که یک بوکسور خوب هست هم نشون داد چقدر تو سرپا مقاوم هست و تو راند های آخر نفس داره و به حریفش حمله میکنه.
    متاسفانه از حرف چندین برداشت میشه کرد ، من ابدا نگفتم دیاز شانسی مسابقه رو برد ، تو تحلیلم هم نوشتم که دیاز فایتر بسیار خوبیه !
    موضوع اینجاست که شما نمیتونی مشت های مبارزی که تمام عمرش 10-15 کیلو پایین تر بوده رو با مشت های کسی که تو این رنج وزنی بوده و هست رو مقایسه کنی ! توی این که حرکت کانر توی بالا رفتن یهویی به این وزن احمقانه بوده رو شک ندارم ، عادت کردن به یه دسته وزنی خیلی مهمه ، و اینکه یهو بیای با یه تاپ 10 اون دسته مبارزه کنی تا اینکه از نفرات پایین تر شروع کنی خیلی فرق داره !
    اتفاقا موضوع همینجاست که کانر مشت سنگین به دیاز زد و چشماش چهار تا شده بود که چرا این تکون نمیخوره ، من نوشتم قبل اینکه زیر بگیره این مشت بد رو خورد و بعد سابمیت شد ( یعنی این مشت سنگین و در ادامه اون زیر گرفتن با همدیگه باعث تسلیم شدنش شد ) ، حتما مبارزه کانر با مندز رو یادتون هست که دقیقا مندز تو همچین پوزیشنی رفت واسه گیوتین ( تازه به نظر من چد خیلی سنگین تر گیوتین رو جمع کرد) اما مک گرگور خودش رو خلاص کرد اما اینجا با اون ضربه چونه ای که خورد عملا جون این کار رو نداشت .
    فکر میکنم دچار سو تفاهم شدیم ف من هم تو استارت تاپیک هم تو ادامه و هم قبل از مسابقه گفته بودم مک گرگور تو قبول این مسابقه اشتباه کرده ، و البته بعد از مسابقه هم دیاز رو بابت مبارزه خوبی که کرد تحسین کردم ، من طرفدار مک گرگور هستم ولی نه طرفداری کورکورانه و در نهایت هیچ کئوم از مشت هایی که تایم دادین مثل مشتی که کانر خورد انقدر مستقیم و عمود نبود ...
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    نقل قول نوشته اصلی توسط mazzola نمایش پست ها
    به نظر شما وزنش را بهونه نکرده؟؟؟؟؟
    کانر فایتری را که اصلا امادگی نداشت را نتونست ببره
    همونطور که معتقدم کانر را سازمان بزرگ کرد و روش تبلیغات گسترده انجام داد و الدو براحتی میتوسنت ببره اون را اگر فقط میتونست روی بازی تمرکز کنه ولی الدو بخاطر کری هایی که کانر براش خونده بود از قبل بازی خودش را باخته بود
    نه این بهانه تراشی نیست ، این متن رو من ترجمه کردم ، عبارت دقیقش الان تو ذهنم نیست اما مطمینم منظورش بهانه آوردن نبود ، بیشتر با این مضمون که اومدم تو این دسته مسابقه دادم و فکر نمیکردم که این مدلی بشه !
    این که انقدر بیرحمانه بگیم تمام دست آورد های کانر ثمره تبلیغات کمپانی هستش واقعا دور از انصافه ، من بهتون پیشنهاد میکنم اگر همه مسابقات یو اف سی کانر رو دیدن و به این نتیجه رسیدین لطفا مبارزات قبل از اومدنش به یو اف سی رو هم ببینید !!! من باور دارم که با تمام اشتباهات گاه و بی گاه کانر چه توی مبارزه چه بیرون مبارزه هنوز تمام توانایی هاش رو کامل رو نکرده !
    دوستان بعضا یه چیزی رو لا به لای حرفاشون فراموش میکنن ، اون هم اینکه مک گرگور هنوز قهرمان دسته پر وزنه !!! و وقتی کسی هنوز قهرمانه نمیشه انقدر راحت بهش گفت دست آورد تبلیغاتی ، لطفا تا تایتل شات بعدیش و باقی ماجرا ها صبور باشید ...
صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 50

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)