ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot

11 آخرین اخبار بعد از ufc196

حضور مک گرگور و هالی هولم در رویداد UFc 200

گمانه زنی ها همچنان برای مسابقات UFC 200 ادمه دارد .
    مک گرگور و هولم که در UFc196 متحمل شکست شدند و به نوعی از جایگاه بزرگ خودشون فاصله گرفتن همچنان میتوانند بخش مهمی از این رویداد بسیار بزرگ باشند .
    کمربند قهرمانی دسته پروزن همچنان روی شانه مک گرگور نشسته و دو نام فرانگی ادگار و آلدو برای اولین تایتل دیفنس او مطرح میباشد . مک گرگور گفته که دوست دارد با آلدو ریمچ خود را برگزار کند ولی ادگار نیز به شدت تلاش میکند تا او در این اونت مهم قرار بگیرد. از طرفی هم دانا وایت گفته که روندا روزی قهرمان اسبق زنان مبارزه مجدد خود را برای عنوان قهرمانی که از دست داده را بعد از امسال برگزار میکند ، در نتیجه هولم میتواند به عنوان رقیب شماره یک در خط اول برای مبارزه با میشا تیت قرار بگیرد.

پیج ونزانت در سری جدید مسابقه رقص با ستاره ها شرکت میکند

بعد حضور هال آف فیم های کمپانی UFc یعنی Chuck Liddell and Randy Couture اینبار نوبت به Paige VanZant مدعی دسته strawweight رسیده که در بیست و دومین فصل این رقابت ها که از 21 مارس شروع میشود شرکت کند. ونزانت 21 ساله که در حال حاضر در رنک هفتم دسته خود به سر میبرد ، امیدوار است که جایزه و نماد اهدایی این مسابقه را قبل از بازگشت به اکتاگان و مسابقات سال پیش رو را به دست بیاورد!

آخرین تغییرات رنکینگ مبارزان UFC

در آخرین جدول ارایه شده از طرف UFc کانر مک گرگور بعد از شکست در برابر نیت دیاز در لیست Pound-for-Pound از رده سوم 5 پله سقوط داشت و به رده هشتم تنزل پیدا کرده است و خود نیت دیاز بدون تغییر همچنان در رده پنجم لایت ویت قرار گرفته است .
    از طرف دیگر قهرمان جدید Bantamweight زان یعنی میشا تیت برای اولین بار به Pound-for-Pound راه یافته و در پله 15 قرار گرفته است ، همچنین قهرمان سابق هالی هولم بعد از شکست در برابر تیت که در رتبه 13 این جدول بود از این لیست خارج شده است ، اما همچنان در دسته وزنی خود بالاتر از روندا روزی در رتبه نخست قرار دارد.

خوشحالی شکیل اونیل از پیروزی دیاز

افسانه NBA شکلی اونیل که رابطه خوبی با UFc دارد بعد از پیروزی نیت دیاز در برابر مک گرگور و سابمیشن کانر در لحظات پایانی راند دوم ویدویی را در صفحه فیسبوک خود قرار داد و با دوستان خود نیز به اشتراک گذاشت و اینگونه به شادمانی پرداخت . این ویدیو رو میتوانید در صفحه اونیل
    ببینید.

دستمزد و پاداش اضافه برای دیاز ، مک گرگور و تیت

بعد از رویداد بسیار مهیج UFc 196 دیاز که بخاطر عملکرد فوق العاده خود در یک بازه زمانی بسیار کم ( 10 روز ) خود را به این مسابقه رسانده بود و میشا تیت که در راند پنجم توانست علارقم همه پیش داوری ها هولم را شکست دهد و همچنین مک گرگور که بعد از انصراف دوس آنجوس از سوپر فایت در دسته وزنی بالاتر شرکت کرده بود علاوه بر قرار داد از پیش تعیین شده از سوی سازمان با پاداش مواجه شده اند . به این ترتیب مک گرگور و تیت 50 هزار دلار و دیاز 100 هزار دلار پاداش گرفتند.

بهترین عکس گرفته شده دز UFC 196

سایت UFc این عکس را به عنوان زیباترین تصویر این رقابت انتخاب کرده است.

phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    اگه اتفاق خاصی مثل مصدومیت یا محرومیت برای کانر پیش نیاد به نظرم صد در صد مین ایونت رویداد بزرگ UFC 200 خودشه و در کو مین ایونت سر کمربند Welter Weight یا Light Weight هست
    حالا طبق خبر دوستمون خود کانر خواسته که با الدو مبارزه کنه و الدو هم اون پست رو بعد باخت کانر گذاشته همه چی منطقیه باید صبر کنیم و ببینیم چی برای فروش بیشتر بهتر هست
    راستی محرومیت دیاز بزرگتر کی تموم میشه و قرار هست با کدوم فایتر مبارزه کنه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    اگه اتفاق خاصی مثل مصدومیت یا محرومیت برای کانر پیش نیاد به نظرم صد در صد مین ایونت رویداد بزرگ UFC 200 خودشه و در کو مین ایونت سر کمربند Welter Weight یا Light Weight هست
    حالا طبق خبر دوستمون خود کانر خواسته که با الدو مبارزه کنه و الدو هم اون پست رو بعد باخت کانر گذاشته همه چی منطقیه باید صبر کنیم و ببینیم چی برای فروش بیشتر بهتر هست
    راستی محرومیت دیاز بزرگتر کی تموم میشه و قرار هست با کدوم فایتر مبارزه کنه
    فکر میکنم دوستان اینجا هم گفته بودن ولی تا اونجایی که من یادمه تو سایت های خارجی خونده بودم که محرومیتش با امضا جمع کردن طرفدارا و حمایت یک سری از فایتر ها از 5 سال به 1.5 سال کاهش پیدا کرده ولی قطعا با همین محرومیت هم به UFc 200 نمیرسه و دیگه اینکه یکی از طرفدار برای دانا وایت پست مبارزه lawler . diaz 2 رو گذاشته بود که وایت با گذاشتن like it یجورایی ok داده !
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    چقدر هیجان از میان وزن و نیمه سنگین و سنگین وزن افتاده که باید مین ایونت ufc 200 بشه، تایتل فایت پر وزن!!!

نه به ufc 100 که مین ایونتش سنگین وزن بود و در کو-مین ایونتش، gsp از عنوانش دفاع میکرد، نه به الان!

نمیدونم شاید سلیقه ایه! ولی وقتی تب مسابقات در وزنهای بالا داغ باشه، خیلی هیجان ایونتها بالا میره. امیدوارم بازگشت جونز و اندرسون سیلوا و ریمچهای راکهولد-وایدمن و جونز-کورمیر، بتونه دوباره حساسیت رو برگردونه. از سنگین وزن که حالا حالا ها فکر نکنم بخاری بلند شه!
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    دوس آنجوس گفته آماده هست تو ufc 200 با لاولر فایت کنه.
    همینطور آحتمالش هست GSP با نیت دیاز سوپر فایت برگزار کنه.
    اگه دینا وایت باهاشون راه بیاد شاید UFC 200 به یکی از بهترین رویدادها تبدیل بشه.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/03/10 در ساعت 13:18
    کاربر سایت

عضو انجمن
    22
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    سلام نمیدونم کجا این سوال و بپرسم اما میشه چند تا مسابقه معرفی کنین که فایتر قد کوتاه حریف فایتر قد بلند تر میشه من بازی یادم نمیاد که فایترای قد کوتاه بتونن فاصلشون و کم کنن
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashoob نمایش پست ها
    سلام نمیدونم کجا این سوال و بپرسم اما میشه چند تا مسابقه معرفی کنین که فایتر قد کوتاه حریف فایتر قد بلند تر میشه من بازی یادم نمیاد که فایترای قد کوتاه بتونن فاصلشون و کم کنن
    نمونش اکثر مسابقات دنیل کرمیه تقریبا اینجوری بودن
    و یه فایت از فیدور املیاننکو دیدم که نصف یارو بود ولی زد لهش کرد

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
    کاربر سایت

عضو انجمن
    369
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    به نظرم مک گرگور که قطعا ufc 200 هست چون با شناختی که از شخصیتش دارم الان داره لحظه شماری میکنه واسه برگردوندن توجه ها به خودش،دوتا فایت دیگه هم محتمله: دیاز با رابی لاولر و روزی با میشا تیت(این یکی احتمالش کمتره)
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط adibio نمایش پست ها
    به نظرم مک گرگور که قطعا ufc 200 هست چون با شناختی که از شخصیتش دارم الان داره لحظه شماری میکنه واسه برگردوندن توجه ها به خودش،دوتا فایت دیگه هم محتمله: دیاز با رابی لاولر و روزی با میشا تیت(این یکی احتمالش کمتره)
    اونجوری که مشخصه راندا روزی انگیزه سابق رو نداره و خیلی سرش با فعالیت های دیگش گرمه

حتی فایت تیت-هولم رو هم تماشا نمیکرده! چه برسه بره از نزدیک ببینه!(اون موقع انگاری در یه برنامه تلویزیونی شرکت کرده بوده)

دانا وایت بهش پیام داده، روزی گفته از نتیجه خبر ندارم و وایت بهش نتیجه رو پیام کرده!
    البته راندا هم تو جواب گفته، انگاری باید دست به کار شم!

خب حق هم داره، وقتی میتونه از جاهای دیگه درآمد داشته باشه، چرا باید خودشو انقدر به سختی بندازه!

حتی مثلاً خود کانر هم یه بار گفته بود من دیوونه نیستم برای سالهای زیادی فایت کنم و به درآمدی که مد نظرمه برسم، اعلام بازنشستگی میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoob نمایش پست ها
    زیاد این اتفاق افتاده

این مواردی که دوستمون phenome اشاره کردن و یا فایت مارک هانت با استروو (البته مارک هانت تو وزنش چه زمانی که تو k 1 فایت میکرد، چه تو mma از حریفهاش کوتاهتر بوده)

همین فایتر مورد علاقتون کین هم تو بیشتر فایتهاش، قدش از حریفاش کوتاهتر بوده

فرانکی ادگار 3بار بی جی پن رو شکست داده که قدش کوتاهتر از حریفش بوده

سالیان پیش خیلی بیشتر بوده ولی الان این قضیه کمتر شده

ویتور بلفورت، همین قهرمان میان وزن لوک راکهولد رو با یه اسپینینگ کیک زیبا ناک اوت کرد.
    ویرایش توسط magneto_88 : 2016/03/11 در ساعت 02:34
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)