ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot

17 پنج رکورد غیر قابل شکستن در mma

5 رکورد غیر قابل شکستن درMMA :

مانند بسیاری از ورزش های دیگر در MMA نیز رکوردهای جالب توجه زیادی وجود دارد ، به عنوان مثال جورج سنت پیر رکورد بیشترین پیروزی در UFC را دارا میباشد (19 پیروزی)، کمی پایین تر در این لیست جان جونز قرار دارد که 15 پیروزی را به دست آورده است . او هنوز 27 سال دارد و میتوان تصور کرد که این رکورد را با 5 پیروزی دیگر به نام خود ثبت کند و چه بسا در آینده شخص دیگری همین رکورد جان جونز را بشکند! این گونه رکورد ها ممکن است در یک روز جا به جا شود و به نام کس دیگری نوشته شود ، اما در این جا 5 رکورد را ذکر میکنیم که بسیار بعید است که در آینده دور یا نزدیک دست یافتنی باشد!

جوانترین قهرمان تاریخ UFC

جان جونز در مارچ 2011 در رویدادUFC 128 قهرمان light heavyweight شد ، این در حالی بود که او فقط 23 سال و هشت ماه سن داشت و اینگونه عنوان جوانترین قهرمان تاریخ UFC را بدست آورد. او تا قبل از 27 سالگی هشت بار از عنوان خود در برابر حریفان دفاع کرد ( تا زمانی که از طرف کمپانی محروم شد). در بعضی از مواقع دیده شده ورزشکارانی با سن کمتری نسبت به شروع کار جان جونز وارد رقابت ها میشوند ، اما در حالی که این رشته در حال تکامل است ، ولو با ورزشکارانی جوانتر سطح و فشار رقابت ها هم به نسبت بالا و بالاتر میرود در نتیجه باید بدانیم که جونز به عنوان یک پدیده به دنیای ورزش آمد و اگر ما در طول عمر خود کسی را هم سطح جونز ببینیم باید بگیم که خیلی خوش شانسیم!

رکورد بیشترین تیک داون UFC

در UFC 160 ( می 2013 ) حبیب نورماگومدف موفق شد که حریف خود را (آبل تروهیلو) را از 27 اقدام به تیک داون 21 بار به زمین بکوبد! هر بار که تروهیلو روی دو پایش ایستاد ، حبیب اون رو نقش زمین کرد.رکورد قبلی در اختیار شین شرک بود . البته باید توجه داشت رکورد شرک در یک مبارزه 5 راندی به دست آمده بود ولی نورماگومدف این تعداد را در یک مبارزه 3 راندی ثبت کرده است !! حبیب یکی از بهترین گرپلر های حال حاضر دنیای MMA است و مطمینا این تعداد تیک داون به این زودی ها آن هم در 3 راند تکرار نخواهد شد!

سریعترین پایان در مسابقه قهرمانی UFC

نمیتوان کسی رو که در بالاترین سطح مبارزه اMMA قرار دارد را در 14 ثانیه سابمیت کرد ! کاری که روزی در 12 ثانیه ( به طور رسمی 14 ثانیه ) با کت زینگانو برای مسابقه قهرمانی زنان انجام داد ، چیزی که میتوان مطمین بود حالا حالا ها تکرار نمیشود!هیچ فایتری بهتر از روزی با آرم بار حریفان را وادار به تسلیم نمیکند.بنابر این وقتی که فن روزی با دست زینگانو قفل شد ، تسلیم شدن او فقط دو ثانیه طول کشید!ما قبلا مبارزاتی رو دیده بودیم که کمتر از 14 ثانیه تمام شود که این اتفاق معمولا با ناک اوت های اتفاقی پیش آمده است اما نه برای یک مسابقه بر سر کمربند!مبارزان در این رده در بالاترین سطح ممکن قرار دارند و به اندازه کافی قدرت و مهارت دارند که به این سرعت مسابقه را واگذار نکنند، بنا براین میتوان اطمینان حاصل کرد که این رکورد هم به احتمال فراوان جاودانه خواهد شد.

سریعترین ناک اوت تاریخ MMA

در رویداد Warrior challenge 2014 ، مایک گرت و سم هرون هر دو برای اولین بار در ام ام ای مسابقه میدادند. داور از اونها پرسید که آقایون شما آماده اید ؟ هر دوشون جواب دادند : بله ! و
    just like that! مبارزه تموم شد !گرت ضربه با پاش به سر هرون نشست و هرون ناک اوت شد !!! کل مبارزه تا پایانش فقط 1.13 ثانیه طول کشید! دبیوت گرت مصادف شد با رکورد تاریخی که بعید است شکسته شود!

رکورد بیشترین تعداد مبارزه در MMA

در سن 37 سالگی Travis Fulton رکورد ترسناک 312 مبارزه حرفه ای را در MMA به جا گذاشته است !نیازی به گفتن نیست که این تعداد مبارزه از حد تصور خارج است! لقب Travis Fulton مرد آهنی است و تنها شخصی که میتوان در این زمینه به یاد آورد Dan “The Beast” Severn است که به طور رسمی 127 مبارزه انجام داد ، همچنین مبارزانی هستند که از مرز 100 مبارزه حرفه ای تجاوز کرده اند ولی این اعداد با رکورد عجیب Fulton قابل مقایسه نیستند! رکورد MMA او 1-10-50-251 است. بیاین امیدوار باشیم که کسی بوجود نیاد که بخواد حتی به این رکورد نزدیک بشه !

این مطلب صرفا برای وبسایت IRANUFC تهیه و گردآوری شده است استفاده بدون ذکر نام سایت ممنوع است .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    262
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    سریعترین ناک اوت تاریخ UFC یا mma?
    اسم لیگ هم ذکر شده Warrior challenge 2014 جدا از اون قفس هم قفس استاندارد یو اف سی نیست
    پنج رکورد غیر قابل شکستن در mma
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    در مورد جان جونز حق با شماست فقط اگه حاشیه هاشو کم کنه
    حیف خودش باعث خراب شدن رکورد و موفقیت هاش شد واقعا حیف

این بابا کیه که 312 مبارزه تو کارنامش داره نگاه به پیروزی هاش بکنید فکر کنم هر روز فایت داشته قبلا !!!!
    جالبه باخت هاش از کل مسابقات اندرسون سیلوا هم بیشتر هست
    واقعا عجیبه

دمت گرم رفیق
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_k نمایش پست ها
    سریعترین ناک اوت تاریخ ufc یا mma?
    اسم لیگ هم ذکر شده warrior challenge 2014 جدا از اون قفس هم قفس استاندارد یو اف سی نیست
    دوست عزیز mma هستش ، بلاخره تو این همه متن ممکنه یه جایی هم اشتباه شه ! کاملا حق با شماست ، اشتباه از بنده بود .

در مورد جان جونز حق با شماست فقط اگه حاشیه هاشو کم کنه
    حیف خودش باعث خراب شدن رکورد و موفقیت هاش شد واقعا حیف

این بابا کیه که 312 مبارزه تو کارنامش داره پنج رکورد غیر قابل شکستن در mma نگاه به پیروزی هاش بکنید فکر کنم هر روز فایت داشته قبلا !!!!پنج رکورد غیر قابل شکستن در mma
    جالبه باخت هاش از کل مسابقات اندرسون سیلوا هم بیشتر هست پنج رکورد غیر قابل شکستن در mma
    واقعا عجیبه

دمت گرم رفیق
    عرض ارادت
    جونز تغییر کرده ، یعنی یا داره خوب فیلم بازی میکنه یا واقعا عوض شده ! خیلی روی رفتار و گفتارش تسلط بیشتری داره ، و صد البته امیدوارم که چون بعد از مدت ها برای نگه داشتن کمربند مسابقه نمیده بلکه برای بدست آوردن اینکار رو انجام میده احتیاط رو ( خیلی ها میگن جونز برای نگه داشتن کمربندش با ریسک خیلی کم مبارزه میکرد) کنار بزاره و به قول خودش بیاد تا کورمیر رو ...
    این بنده خدا هم فکر کنم لحاف تشکش رو توی قفس مینداخته ، اصلا شوخیش هم ترسناکه !
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط enriqu3 نمایش پست ها
    دوست عزیز mma هستش ، بلاخره تو این همه متن ممکنه یه جایی هم اشتباه شه ! کاملا حق با شماست ، اشتباه از بنده بود .

عرض ارادت
    جونز تغییر کرده ، یعنی یا داره خوب فیلم بازی میکنه یا واقعا عوض شده ! خیلی روی رفتار و گفتارش تسلط بیشتری داره ، و صد البته امیدوارم که چون بعد از مدت ها برای نگه داشتن کمربند مسابقه نمیده بلکه برای بدست آوردن اینکار رو انجام میده احتیاط رو ( خیلی ها میگن جونز برای نگه داشتن کمربندش با ریسک خیلی کم مبارزه میکرد) کنار بزاره و به قول خودش بیاد تا کورمیر رو ...
    این بنده خدا هم فکر کنم لحاف تشکش رو توی قفس مینداخته ، اصلا شوخیش هم ترسناکه !
    منم دقیقا مثل خیلیا موندم که داره نقش بازی میکنه یا تغیرر کرده ولی ته دلم میگم باید اسکار بهترین بازیگری رو به جان جونز بدن
    چون فکر کنم بهتر نشده که هیچ شاید بدتر هم شده
    دقیقا منم بات موافقم فکر کنم خونش تو قفس باشه !!!!
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    منم دقیقا مثل خیلیا موندم که داره نقش بازی میکنه یا تغیرر کرده ولی ته دلم میگم باید اسکار بهترین بازیگری رو به جان جونز بدن
    چون فکر کنم بهتر نشده که هیچ شاید بدتر هم شده
    دقیقا منم بات موافقم فکر کنم خونش تو قفس باشه !!!!
    همین رو بگو ، یعنی میشه یه نفر به این سرعت کن فیکون بشه و یه آدم دیگه تحویل بقیه بده !؟
    بعید میدونم ! اصلا جونز رو چه به این حرفا که بیبی فیس بشه و اینطوری با هوادارا و رسانه ها گل بگه گل بشنوه !
    انقدر ملیح شده آدم دلش میخواد لهش کنه !
    کاربر سایت

عضو انجمن
    48
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    با سلام، اين ركورد آخري خيلي عجيب غريبه!!! ركورد بيشترين تعداد مبارزه حرفه اي در mma، رکورد ترسناک 312 مبارزه!!! انقدر عجيب بود احتمال دادم نگارنده اشتباهي كرده! اما وقتي ركوردشو ديدم تازه شده 314 مبارزه!!! 2 مبارزه بيشتر!!! خيلي جالبه تازه مثلا تو سال 1996 ، 26 مبارزه mma داشته 3 تا مبارزه بوكس حرفه اي هم داشته!! سالهاي ديگم همينطور!!! مگه ميشه؟! مگه داريم:) ركورد اخير mma:
    Total 314
    Wins 252
    By knockout 93
    By submission 152
    By decision 7
    Losses 51
    By knockout 11
    By submission 25
    By decision 14
    By disqualification 1
    Draws 10
    No contests 1
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    این بشر کجا مبارزه کرده دقیقا
    152 سابمیشن !!!!!
    فکر کنم الان همه بردهای فایترهای ufc رو که با سابمیشن به دست اومده جمع کنیم به این نرسه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    319
    مبارز مورد علاقه ChrisWeidman_HeadshotBelt
    فکر کنم متن خبر یکم قدیمی بوده چون سریعترین پایان مبارزه قهرمانی کانر مک گرگور با 13 ثانیه شکوند!!!

میشا تیت کجاشو عمل زیبایی کرده واسه نوازا؟
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Undisputed نمایش پست ها
    فکر کنم متن خبر یکم قدیمی بوده چون سریعترین پایان مبارزه قهرمانی کانر مک گرگور با 13 ثانیه شکوند!!!

میشا تیت کجاشو عمل زیبایی کرده واسه نوازا؟
    دوست عزیز توی پرانتز نوشتم که اصل این رکورد 12 ثانیه هست و به طور رسمی 14 ثانیه حساب شده
    البته این مطلب خبر نبود و یه مقاله که بیشتر جنبه فان داشت اگه شما لطف کنید موضوعات جدیدتر رو بزارید من مشتری پر و پا قرصتون خواهم بود.
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)