ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 59
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

1 احتمال ریمچ کانر مک گرگور-نیت دیاز در ufc200 **آپدیت شد**

احتمال ریمچ کانر مک گرگور-نیت دیاز در ufc200 **آپدیت شد**

گویا UFC200 به زودی مین ایونت خود را خواهد شناخت.

طبق گزارش MMAFighting به نقل از چندین منبع، UFC تا نهایی کردن ریمچ کانر مک گرگور و نیت دیاز در دسته وزنی ولترویت برای UFC200 فاصله زیادی ندارد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود، UFC به زودی خبر رسمی را اعلام خواهد کرد.
    در حالیکه افرادی چون فرانکی ادگار و جوزه آلدو مدتی است در جستجوی مبارزه با مک گرگور در جولای(UFC200) بودند، اکنون برنامه سازمان برای مک گرگور مبارزه دوباره با دیاز است.

مبارزه بین کین ولاسکز-تراویس برون و گیگارد موساسی-درک برانسن مبارزات ست شده تاکنون برای UFC200 هستند.
    UFC200 در ورزشگاه جدید و 20000 نفری T-Mobile در لاس وگاس برگزار خواهد شد.

آپدیت آریل هلوانی بر ریمچ مک گرگور-دیاز 3/22/2016:

- نه تنها طرفین به صورت شفاهی با این مبارزه موافقت کردن بلکه قرارداد این مبارزه هم نوشته شده(امضا نشده).
    -مبارزه در 170 پوند برگزار میشه چون مک گرگور یه "مرد وحشی" هست.(Wildman). اون داره دیوونه میشه که از نیت در 170 پوند باخته و احساس میکنه که باید برنده میشد، میخواد همون شرایط و قوانین مبارزه اول در این مبارزه هم باشه.
    - این که "مبارزه هنوز تایید نشده و فقط یک شایعه است" درست نیست. وقتی من(آریل هلوانی) خبر احتمال برگزاری این مبارزه رو دادم تنها دلیلم برای اینکه نگفتم "مبارزه رسمیه" این بود که برای UFC احترام قائلم که بهشون اجازه بدم اونا به صورت رسمی مبارزه رو اعلام کنن. تمامی طرفین خواهان این مبارزه هستند.
    - احتمالا اعلام رسمی مبارزه تو همین هفته باشه.

آریل هلوانی: خبرنگار معروف MMAFighting و برنده 6 بار خبرنگار MMA سال
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط matter466 نمایش پست ها
    آپدیت آریل هلوانی بر ریمچ مک گرگور-دیاز:

- نه تنها طرفین به صورت شفاهی با این مبارزه موافقت کردن بلکه قرارداد این مبارزه هم نوشته شده(امضا نشده).
    -مبارزه در 170 پوند برگزار میشه چون مک گرگور یه "مرد وحشی" هست.(wildman). اون داره دیوونه میشه که از نیت در 170 پوند باخته و احساس میکنه که باید برنده میشد، میخواد همون شرایط و قوانین مبارزه اول در این مبارزه هم باشه.
    - این که "مبارزه هنوز تایید نشده و فقط یک شایعه است" درست نیست. وقتی من(آریل هلوانی) خبر احتمال برگزاری این مبارزه رو دادم تنها دلیلم برای اینکه نگفتم "مبارزه رسمیه" این بود که برای ufc احترام قائلم که بهشون اجازه بدم اونا به صورت رسمی مبارزه رو اعلام کنن. تمامی طرفین خواهان این مبارزه هستند.
    - احتمالا اعلام رسمی مبارزه تو همین هفته باشه.

آریل هلوانی: خبرنگار معروف mmafighting و برنده 6 بار خبرنگار mma سال

خیلی عجیبه!

هم دیاز تو یه پیام، ریمچ سریع رو مسخره دونسته، هم اینکه کانر به وایت گفته بوده که میخواد ufc 200 از عنوانش در فیدرویت دفاع کنه و خود وایت گفت در حال مذاکره با فرانکی ادگاره!

چیزی که مشخصه اینه که خود کانر هم دنبال ریمچ سریع نبوده، و عامل دیگه ای به دیاز و کانر فشار آوردن که این فایت رو قبول کنن.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    این وایت و رفقا دیگه شورش رو درآوردن !
    همین زیادی تو چشم کردن کانر باعث میشه که منفور بشه جلوی کسایی که دوست دارن فایت سوپراستار های خودشون رو ببینن
    واقعا مسخره است که چون رکورد خوبی برای فروش داشته فایترها رو دوباره به این سرعت ( اونم یه مسابقه بدون تایتل) جلوی همدیگه قرار بدن ، امروز صدای دیلا شاو هم در اومده بود که به کانر ریمچ میخواین بدین اونوقت من که کمربند رو اونطوری از دست دادم ریمچ ندارم
    همه اینها به کنار ، واسه UFc 200 نزدیک دو ساله صحبت و تبلیغ کردن که یه ریمچ الکی بشه مین ایونت !؟
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    نیت دیاز در مصاحبه با sportv برزیل گفت:
    "من خیلی از مبارزات رو باختم اما هرگز ریمچ نگرفتم. کانر بدجوری باخت و حالا اونا دارن درباره ی ریمچ حرف میزنن. منطقیه، من درک میکنم. فقط برام خنده داره که آلدو این شانس(ریمچ) رو نگرفت. اگه باید با کانر مبارزه کنم، از نظر من مشکلی نیست. هرچی هوادارا میخوان منم همونو میخوام."
    همچنین در مورد دوس آنجوس گفت:
    " من دوست دارم ریمچ خودم با دوس آنجوس رو داشته باشم. من تو 2014 با اضافه وزن و مصدومیت با اون مبارزه کردم. با این حال رفتم اونجا و مثل همیشه با اون روبرو شدم. الان دوست دارم با یک کمپ تمرین کامل و بدون مصدومیت باهاش مبارزه کنم. فکر کنم لیاقتشو دارم که UFC به من این شانسو بده"
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    ریمچ مک گرگور و دیاز آخرین مبارزه ای که میخوام ببینم مثل مبارزه فیبر و کروز!
    واقعا وقتی امثال آلدو، دیلاشاو، ادگار هستن چرا باید این مبارزات احساسی رو ببینیم؟ وایت داره متد wwe رو وارد ufc می کنه! دیگه استوری مینویسه و خصومت های قدیمی و این حرفا! واقعا مسخره است
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,664
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نیت دیاز گفته :
    اگه کانر ریمچ می خواد و ufc هم اینو می خواد من تو وزن 155 پوند (لایت ویت) باهاش مبارزه میکنم.
    نمیخوام هیچ بهانه ای ازش بشنوم.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/03/24 در ساعت 23:24
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    احتمال اینکه این ریمچ درخواست خود مک گروگر باشه بیشتره ولی به هر حال کانر داره ریسک بزرگی میکنه. در آخر باید دید اصلا این مسابقه تایید میشه یا در حد حرفه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    58
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط matter466 نمایش پست ها
    نیت دیاز در مصاحبه با sportv برزیل گفت:
    "من خیلی از مبارزات رو باختم اما هرگز ریمچ نگرفتم. کانر بدجوری باخت و حالا اونا دارن درباره ی ریمچ حرف میزنن. منطقیه، من درک میکنم. فقط برام خنده داره که آلدو این شانس(ریمچ) رو نگرفت. اگه باید با کانر مبارزه کنم، از نظر من مشکلی نیست. هرچی هوادارا میخوان منم همونو میخوام."
    همچنین در مورد دوس آنجوس گفت:
    " من دوست دارم ریمچ خودم با دوس آنجوس رو داشته باشم. من تو 2014 با اضافه وزن و مصدومیت با اون مبارزه کردم. با این حال رفتم اونجا و مثل همیشه با اون روبرو شدم. الان دوست دارم با یک کمپ تمرین کامل و بدون مصدومیت باهاش مبارزه کنم. فکر کنم لیاقتشو دارم که UFC به من این شانسو بده"
    بنظرم نمیشه گفت بدجوری باخت .. این باخت چیزی از ارزش کانر کم نکرد . چون واقعا راند یکو عالی کار کرد .. همینطور باخت آلدو مقابل مک گرگور و هالی هولم مقابل میشا تیته نمیشه باخت بدی حساب کرد .. احساسی که آدم اون لحظه پیدا میکنه بیشتر اینکه از رو بدشانسی باختن اینا ... یکی از باختایی که واقعا بد بود باخت روزی مقابل هولم بود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام یه سوالی داشتم اگه کانر بتونه تو ریمچ دیاز رو شکست بده میتونه بعدش با جورج سنت پیر مبارزه ای داشته باشه یا باید حتما بره از کمربندش دفاع کنه خیلی دوست دارم مبارزه کانر با جورج سنت پیر رو ببینم امیدوارم این اتفاق هر چه زودتر بیفته
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,664
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام یه سوالی داشتم اگه کانر بتونه تو ریمچ دیاز رو شکست بده میتونه بعدش با جورج سنت پیر مبارزه ای داشته باشه یا باید حتما بره از کمربندش دفاع کنه خیلی دوست دارم مبارزه کانر با جورج سنت پیر رو ببینم امیدوارم این اتفاق هر چه زودتر بیفته
    قانون مشخصی که وجود نداره. همینکه از نیت باخته و دوباره دارن براش برای مسابقه ای ریمچ میگذارن که اصلا کمربندی درش وجود نداره خودش جزء عجایب هیست. همین الان هم صدای اکثر فایترها دراومده.
    ضمن اینکه خود gsp اگه با هر کی مبارزه کنه یه دیدار پول ساز هست. چون یکی از پرطرفدارین ترین فایترهاست.
    الان هم که دیاز گفته اگه مبارزه ای با کانر باشه میخواد تو لایت ویت باهاش مبارزه کنه بخاطر همین بعید به نطر میرسه اگه دیاز رو ببره بره یه وزن بالاتر با gsp مبارزه کنه.
    اگر هم قبل از دفاع از کمربندش اینکارو بخواد انجام بده میتونه کمربند رو رها کنه و بره چنین کاری کنه. چون تا همین الان هم خیلی از فایترها از طرفداری بیش از حد دینا وایت ابراز ناخوشنودی کردن. چون تا قبل از باخت از نیت چنین طرفداری شاید منطقی بود ولی حالا دیگه نیست.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,664
    نقل قول نوشته اصلی توسط siaavshbehzada نمایش پست ها
    بنظرم نمیشه گفت بدجوری باخت .. این باخت چیزی از ارزش کانر کم نکرد . چون واقعا راند یکو عالی کار کرد .. همینطور باخت آلدو مقابل مک گرگور و هالی هولم مقابل میشا تیته نمیشه باخت بدی حساب کرد .. احساسی که آدم اون لحظه پیدا میکنه بیشتر اینکه از رو بدشانسی باختن اینا ... یکی از باختایی که واقعا بد بود باخت روزی مقابل هولم بود
    اتفاقا به نطرم باخت از نیت دیاز ، کانر رو با خاک یکسان کرد.
    کانر برای فلوید خطو نشون کشید که بیا با هم مسابقه بوکس برگزار کنیم. کسی که به اندازه 2 راند نفس نداره مبارزه کنه چطور می خواست برابر فلویدی مبارزه کنه که بهترین بوکسورهای جهان تو وزنش نتونستن شکستش بدن.
    همینطور کانر ادعا میکرد بهترین فایتر mma هست و اگه بهش پول بدن میره تو سنگین وزن هم مسابقه میده. چطور کسی که با مشتهای یه فایتر با یه وزن بالاتر از خودش اینطور تعادلش بهم میخوره میتونست تو سنگین وزن مسابقه بده.
    ضمن اینکه کانر تو راند 2 تو سرپا از نیت شکست خورد و خودش رفت واسه خاک.

ممکنه هولم با باخت چیزی از ارزشهاش کم نشده باشه چون هولم ادعاهای بی اساس نکرد. ولی کانر اینکارو کرد مثل رندا روزی.

جرات کانر قابل تحسین هست ، ولی ادعا چیز دیگه ای هست. وقتی شما ادعا میکنین ، باید تکنیک و قدرت لازم برای اون ادعا رو داشته باشین وگرنه بجز یک حرف پوچ ، معنای دیگه ای نداره و کسی دیگه رو حرفش حساب باز نمیکنه.
    پس صد در صد خیلی از ارزشهای کانر به عنوان یک فایتر مدعی کم شده.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/03/25 در ساعت 11:20
صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 59

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)