ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot

17 تلخ ترین اسیب ها در تاریخ مسابقات mma :قسمت اول

تلخ ترین اسیب ها در تاریخ مسابقات mma : قسمت اول

برای مشاهده عکس ها در سایز اصلی بر رو انها کیلیک کنید
    Dale Hartt vs. Corey Hill
    یکی از وحشتناک ترین و دلخراش ترین اسیب ها در تاریخ مسابقات MMA در 10 دسامبر 2008 ودر ufc fight nighit 16_ fight forthe troops در فیتیول کارولینای شمالی اتفاق افتاد .این مسابقه بین دو مبارز امریکایی دالی هارت و کوری هیل در لایت ویت انجام شد .اتفاق تلخ این مبارزه در ثانیه 20 از راند دوم رخ داد و ساق پای راست کوری هیل به طور کامل شکست .کوری هیل دراین مبارزه بارها ضربات لوکیک را به هارت وارد کرد اما در راند دوم هارت یکی از این ضربات را با زانوی چپ خود دفاع کرد و باعث شکستگی کامل ساق پای راست هیل شد .هارت بعد از این مبارزه گفت من هیچ احساس گناهی نمیکنم .شاید این کار من بی رحمانه باشد اما ام ام ای ورزش خطرناکی است و ماهمیشه در خطر هستیم .هارت بعدها گفت که من دوبار با گوشی با کوری صحبت کردم و چند بار هم به او ایمیل فرستادم .هارت میگوید .. کوری همیشه درباره صبر و حوصله و قدرت همسر و سه فرزندش به من میگفت .اما تلخ تر از این اسیب خبر فوت کوری هیل بود که همه را شوکه کرد .
    در 14 می 2015 اعلام شد که کوری هیل پس از ابتلا به پنومونی یا ذات ریه فوت کرده است و یواف سی هم بیانه ای درباره مرگ او داده بود اما همسرش لوران ان را تکذیب کرد .
    یک روز بعد و در 15 می 2015 کوری هیل پس از مدتها تحمل بیماری پنومونی وبه علت حمله قلبی در سن 36 سالگی در گذشت .

رکورد هر دو مبارز تا قبل از این مسابقه
    کوری هیل ...
    برد ..2
    باخت .1
    سن ..30سال 2 ماه و 7 روز
    وزن ..70/3

دالی هارت
    برد ..5
    باخت ..1
    وزن ...70/8

کوری هیل در 13 اکتبر 1978در مارتینسبورگ امریکا متولد شد ودر 15 می 2015 در فلوریدا درگذشت .
    رکورد ام ام ای او 6 برد و 9 باخت بود .

تلخ ترین اسیب ها در تاریخ مسابقات mma :قسمت اول

Shinya Aoki vs. Mizuto Hirota

یکی دیگر از اسیب های دلخراش در مسابقات MMA در 31 دسامبر 2009 در Dynamite the power of courage 2009 در سایتامای ژاپن اتفاق افتاد .
    این مسابقه بین دو مبارز ژاپنی شینا ائوکی و میزوتو هیروتا در ولتر ویت انجام شد .
    این اتفاق دلخراش در 1:17 از راند اول این مسابقه رخ داد .ائوکی در حالی که بروی پشت هیروتا نشسته بود ودست چپ او را کامل در اختیار داشت شروع به فشار دادن کرد اما هیروتا تسلیم نمیشد .ائوکی در حالی که داشت فشار را بیشتر میکرد دست هیروتا را کامل برگرداند و با سابمیشن hammer lock بازوی او را شکست .داور این مسابقه یوجی شیمادا خیلی اهسته عمل کرد .این صحنه دلخراش بارها وبارها توسط شبکه های مختلف پخش شد .
    اما اتفاق عجیب دیگر این مبارزه حرکت زشت ائوکی بعد از پیروز شدن بود .او در حالی که در رینگ خوشحالی میکرد وانگشت وسط خود را نشان میداد بالای سر هیروتا امد و انگشت وسط خود را به هیروتا که داشت از درد می نالید نشان داد .او بخاطر این حرکتش مورد انتقاد زیادی قرار گرفت .با وجود اینکه هوادارانش اورا تشویق میکردند اما صاحب نظران بشدت حرکت او را توهین امیز خواندند.
    ائوکی بعد از این مبارزه گفت ..هیروتا قبل از مسابقه خیلی به من بی احترامی میکرد .
    ائوکی خیلی از خود راضی است .او میگوید من در جهان بهترینم .من قادر هستم و پتانسیل این را دارم که هر مبارزی را در دنیا شکست دهم .
    سایت ورزشی یاهو بعد از این مسابقه این عنوان را زد .بدترین نمایش یک ورزشکار در تاریخ ورزش
    ائوکی پس از مبارزه حرف های بد زیادی زد .اوبعدها گفت ..من بعد از مبارزه بسیار هیجان زده شده بودم ومن بخاطر حرف ها و کارهای زشتم از همه عذرخواهی میکنم .
    ائوکی در سال 2014 بعداز شکست دادن یوکی یاماموتو دوباره حرکت زشت خود را انجام داد و حریف خود را مسخره کرد و انگشت وسط خود را به همه نشان داد .
    ائوکی برای پوشیدن شلوار رنگارنگ درطول مبارزاتش کاملا شناخته شده است .

رکورد هر دو مبارز تاقبل از این مسابقه

شینا ائوکی
    برد ..22
    باخت ..4 باخت
    سن ...26 سال 7ماه 22روز
    وزن ...69/9

میزوتو هیروتا
    برد ...12
    باخت ...3
    مساوی ..1
    سن..28سال 7ماه 2روز
    وزن ...68/9

Kazuo (Yoshiki) Takahashi vs. Bas Rutten

یکی دیگر از اسیب های دلخراش در مسابقات MMA در 31 می 1994 در مسابقات pancrase..road to the championship 1 در توکیو ژاپن اتفاق افتاد.
    این مسابقه بین باس روتن هلندی و کازو تاکاشی ژاپنی انجام شد .
    در راند اول این مبارزه باس روتن با سابمیشن heel hook به شدت به استخوان ساق پای تاکاشی اسیب وارد کرد اما تاکاشی تمایلی به تسلیم شدن نداشت و بلند شد و به مبارزه ادامه داد .
    در 1:16 از راند اول تاکاشی با پای چپ خود ضربه ای به پای باس روتن وارد کرد و استخوان پایش شکست .او وقتی که خواست پاهای خود را روی زمین بگذارد متوجه شد که ساق پای چپش شکسته است .تاکاشی 6ماه درگیر این اسیب بود و یک سال ونیم زمان برد تا او دوباره مبارزه کند .

Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira II

یکی دیگر از اسیب های دلخراش در مسابقات MMA در 10 دسامبر 2011 در ufc 140 در تورنتو انتاریو کانادا اتفاق افتاد .
    این مسابقه بین فرانک میر امریکایی و انتونیو رودریگو نوگوئرا برزیلی انجام شد .
    در این مبارزه فرانک میر در 3:38 از راند اول با سابمیشن کیمورا دست نوگوئرا را شکست .یک تیم پزشکی به مدت 5 دقیقه بالای سر نوگوئرا بود و او را مستقیم به بیمارستان بردند .اشعه ایکس نشان داد که بازوی نوگوئرا شکسته است .
    فرانک میر با شکستن بازوی نوگوئرا باعث وحشت 18/300 تماشاگر در کانادا شد .وقتی صحنه اهسته ان اتفاق را تماشاگران در ورزشگاه دیدند همگی وحشت زده شدند .
    میر قبل از این مسابقه گفته بود که او می خواهد حتی بدتر از مبارزه اولی خود نوگوئرا را ضرب و شتم کند و همین کار را نیز انجام داد .
    میر میگوید ..من صادقانه امیدوارم که نوگوئرا هر چه زودتر خوب شود .من همیشه او را الگوی خود قرار میدادم .
    میر میگوید ..من تا حدی این برد را مدیون همسرم جنیفر هستم که از من گله میکرد که چرا بیشتر کیک بوکسینگ کار میکنی و از من خواست که بیشتر بی جی جی تمرین کنم
    نکته جالب این بود که فرانک میر با سابمیشن دست کسی را شکست که خودش در اجرای سابمیشن استاد بود .نوگوئرا تا قبل از مسابقه با میر 41 مبارزه انجام داده بود که 20 مبارزه خود را فقط با سابمیشن پیروز شده بود واین نشان میداد که او در اجرای سابمیشن یک استاد به تمام معنا بود .
    نوگوئرا مقصر اصلی این شکست را داور این مسابقه هرب دین دانست .
    نوگوئرا در ابتدای این مبارزه با پانچ های خود فرانک میر را زمین گیر کرد و چیزی نمانده بود که هرب دین مسابقه را تمام کند اما در یک لحظه نوگوئرا بجای اینکه با زدن پانچ های خود کار میر را تمام کند تصمیم گرفت که با گیوتین این کار را انجام دهد اما در یک لحظه میر از گیوتین فرار کرد و با کیمورا دست نوگوئرا را شکست .
    نوگوئرا بعدها گفت که من می دانم اشتباه کردم .من میتوانستم راحت بازی را ببرم .من وقتی داشتم به میر ضربات پانچ میزدم هرب دین به من گفت که داری به گردن او ضربه می زنی .من فیلم مبارزه را چندین بار نگاه کردم من اصلا به گردن او ضربه نزدم .

رکورد هردو مبارز تا قبل از این مسابقه

انتونیو رودریگو نوگوئرا
    برد ...33
    باخت ...6
    ناتمام ...1
    سن ...35 سال 6ماه 8 روز
    وزن ...108/4

فرانک میر
    برد .....15
    باخت ..5
    سن ...32سال 6ماه 16روز
    وزن ....117/9

Alexander Shlemenko vs. Jared Hess

یکی دیگر از اسیب های دلخراش در مسابقات MMA در 27 می 2010 در بلاتور 20 در سان انتونیو .تگزاس اتفاق افتاد .
    این مسابقه بین جارد هیس از امریکا و الکساندر شلمنکو از روسیه در میدل ویت انجام شد
    در راند اول و دوم این مسابقه هیس با استفاده از توانایی های خود در کشتی برتری کامل نسبت به شلمنکو روس داشت .
    در راند سوم این مسابقه شلمنکو روس یک ضربه زانو به هیس زد .وقتی او بخاطر ضربه زانو پایین امد زانوی چپ او به شکل خیلی بدی خم شد .هیس هنوز متوجه این اتفاق نشده بود .شلمنکو بعد از افتادن هیس چند ضربه به او زد .وقتی هیس روی پای خود ایستاد زانوی چپ او لرزان بود .داور صحنه را دید و خیلی سریع مسابقه را تمام کرد .درابتدا هنوز اسیب زانوی او کاملا مشخص نبود اما وقتی هیس روی چهار پایه نشست و دکتر داشت زانوی او را معاینه میکرد زانوی او به شکل بسیار بدی جابجا شد .
    بعد از اینکه صحنه خم شدن زانوی او به صورت اهسته نمایش داده شد تماشاگران متوجه شدند که چه اتفاقی برای زانوی او افتاده است .
    ارتروسکوپی زانو نشان داد که همه رباط های او کاملا اسیب ندیده ولی باید عمل شود و بهبودی او 6 ماه زمان میبرد .
    هیس گفت ..چیزی که خیلی من را ناراحت کرد این بود که من برنده مبارزه بودم و این من را خیلی ازار داد.

جارد هیس
    برد...10
    باخت ..1
    مساوی ..1
    سن ...26 سال 6ماه 14 روز
    وزن ..84

الکساندر شلمنکو
    برد ...36
    باخت ..6
    سن ...26 سال 7روز
    وزن ...83

Mark Coleman vs. Mauricio Rua 1

یکی دیگر از اسیب های دلخراش در مسابقات MMA در 26 فوریه 2006 در pried 31 در سایتامای ژاپن اتفاق افتاد .

این مسابقه بین مارک کولمن امریکایی و موریسیو شوگان روا برزیلی در هوی ویت انجام شد .

در این مسابقه جنجالی مارک کولمن توانست در ثانیه 49 از راند اول این مبارزه شوگان را شکست دهد .

در این مبارزه وقتی شوگان مچ پاهای کولمن را گرفته بود و قصد انجام سابمیشن را داشت مارک کولمن که خودش یک کشتی گیر ماهر بود از دست او فرار کرد و دریک لحظه شوگان را تیک دوان کرد وشوگان بروی ارنجش دست راستش فرود امد و ارنجش شکست . دوربین ها دقیق صحنه اهسته شکستن ارنج شوگان را نشان دادند .کولمن که بسیار خشمگین بود با اینکه داور مبارزه را تمام کرده
    بود ولی باز هم قصد حمله کردن داشت و داور این مسابقه نوگوچی پاهای کولمن را گرفت تا بتواند او را کنترل کند .
    اعضای تیم کوته بوکس که اولین نفر ان برادر شوگان موریسیو نینجا بود وارد رینگ شدند .واندرلی سیلوا هم که بسیار عصبانی بود وارد رینگ شد .در رینگ غوغایی به پا شد .خشم در چشمان مارک کولمن دیده میشد .
    تیم مارک کولمن یعنی hammer house وفیل بارونی و پدر 66 ساله مارک کولمن هم وارد رینگ شدند
    کولمن که بسیار خشمگین بود حتی وقتی که داشت از سالن خارج میشد توهین های زشتی به واندرلی سیلوا و نینجا میکرد و بارها و بارها ان را تکرار میکرد .
    کولمن بعد از مبارزه در مصاحبه ای گفت ..این غوغا وقتی اتفاق افتاد که تیم کوته بوکس وارد رینگ شد .
    کولمن از تیم خود hammer house و فیل بارونی بخاطر حمایت از او در رینگ تشکر کرد .
    مارک کولمن بعدها عذرخواهی کرد .
    به تیم کوته بوکس بخاطر تحریک و شروع این اتفاق یک کارت زرد داده شد.
    شوگان روا تاقبل از این مسابقه 8 مبارزه در پراید انجام داده بود و در همه انها پیروز شده بود .

رکورد هر دو مبارز تاقبل از این مسابقه

موریسیو شوگان روا
    برد ...12
    باخت ...1
    سن ...24 سال 3ماه 1روز
    وزن ...103

مارک کولمن
    برد ...14
    باخت ...7
    سن ...41سال 2 ماه 6روز
    وزن ...101

rosi ***ton vs tomomi sunaba

یکی دیگر از اسیب های دلخراش در مسابقات MMA در 17 فوریه 2007 در Bodog fight...costa rica در سن خزه کاستاریکا اتفاق افتاد .
    این مسابقه بین رزی فرانسوی و تومومی سونابا ژاپنی انجام شد .
    در این مسابقه رزی در 1:05 از راند دوم بعلت شکستگی مچ پای چپ تومومی سونابا توانست پیروز این مبارزه شود.
    رزی از تمام قدرت خود استفاده کرد و سونابا را در وسط رینگ به زمین کوبید .مچ پای چپ سونابا هنگام زمین خوردن به شکل وحشتناکی شکست .
    دکترها سریعا بالای سر او امدند در حالی که سونابا داشت از درد زیاد فریاد می کشید .
    سونابا به بیمارستان برده شد و در همان روز عمل جراجی بروی پای او انجام گرفت ..در مجموع 3 عمل بروی پای سونابا انجام داده شد استخوان پای او به شدت عفونت کرده بود بهبودی او 4ماه زمان برد .

Frank Mir vs. Tim Sylvia

یکی دیگر از اسیب ها در مسابقات MMA در 19 ژوئن 2004 در ufc48 در لاس وگاس نوادا اتفاق افتاد .
    این مبارزه بین دو مبارز امریکایی فرانک میر و تیم سیلویا در سنگین وزن انجام شد .
    در این مسابقه فرانک میر در ثانیه 50 از راند اول مبارزه ساعد راست تیم سیلویا را با سابمیشن ارم بار شکست .
    سیلویا تمام تلاش خود را انجام داد تا خود را از دست میر نجات دهد اما هرب دین داور این دیدار وقتی که صدای شکستن ساعد سیلویا را شنید سریع مبارزه را تمام کرد .
    تیم سیلویا به شدت معترض بود .او دستان خود را به هرب دین نشان میداد و میگفت که دست من هیچ مشکلی ندارد .
    هرب دین گفت ..این اسیب در زیر ارنج او بود و صدای ان خیلی عجیب و غریب بود.من صدای ان را شنیدم .
    تیم سیلویا به بیمارستان برده شد و اشعه ایکس نشان داد که ساعد راست او از چند جا شکسته است .
    تیم سیلویا بعدها گفت ..که من خیلی خوشحالم که هرب دین مبارزه را متوقف کرد وگرنه شاید اسیب دست من خیلی جدی تر میشد .
    از دیگر اتفاقات عجیب این مبارزه میتوان به بروس بافر اشاره کرد که فراموش کرده بود میر را بعنوان قهرمان جدید سنگین وزن یواف سی اعلام کند .
    بروس بافر گفت ..همه مشغول بحث کردن بودند و در اکتاگون هرج و مرج و سرو صدا زیاد بود .هیچ کس در گوشم به من اطلاعاتی نداد .من قبول دارم که اشتباه کردم .من هنوز هم احساس بدی دارم .بروس بافر بعدها از فرانک میر به خاطر اشتباهش عذرخواهی کرد .
    میر میگوید..من فقط شنیدم که بروس بافر من را بعنوان برنده اعلام کرد نه قهرمان جدید سنگین وزن یواف سی
    این یک لحظه بزرگ وتاریخی در زندگی من بود من منتظر بودم که بروس بافر من را بعنوان قهرمان جدید سنگین وزن یواف سی اعلام کند و همه من را تشویق کنند .این لحظه برای من بسیارتلخ بود .از نکات جالب دیگر میتوان به حضور شکیل اونیل یکی از بزرگترین بسکتبالیست های تاریخ NBA در جمع تماشاگران اشاره کرد.

فرانک میر
    برد ...7
    باخت ..1
    سن ..25 سال 26 روز
    وزن ...114/8

تیم سیلویا
    برد ...16
    باخت ..0
    سن ...3ماه 14روز
    وزن ...119/3

ross pettifer vs rob evans

یکی از وحشتناک ترین و دلخراش ترین اسیب ها در تاریخ مسابقات MMA در 12 اکتبر 2003در cag rage 4 در استریتام .یونایتد کینگدوم در لندن انگلستان اتفاق افتاد .
    این مسابقه بین روب ایوانز انگلیسی و روس پیتیفر امریکایی انجام شد .
    در همان ابتدای راند اول ودر ثانیه 4 راب ایوانز یک ضربه لوکیک به پیتیفر زد و ساق پای راستش به شکل وحشتناکی شکست ..
    بعد از چند لحظه او را با برانکارد به بیرون بردند .این اتفاق یکی از دردناکترین اسیب ها در تاریخ مسابقات ام ام ای بود .
    Jessica Eye vs. Leslie Smith

یکی دیگر از اسیب های دلخراش در مسابقات MMA در 15 نوامبر 2014 در یواف سی 180 در مکزیکوسیتی اتفاق افتاد .
    این مسابقه بین دو مبارز زن امریکایی لسلی اسمیت و جسیکا ایه انجام شد .این مسابقه در 1:30 از راند دوم به دلیل اسیب دیدگی اسمیت به سود جسیکا تمام شد .
    در این مبارزه جسیکا در راند اول با یک رایت هند گوش چپ اسمیت را به شدت پاره کرد .در راند دوم جسیکا از ضعف اسمیت استفاده کرد و ضربات متعددی را به سمت چپ صورت اسمیت که اسیب دیده بود وارد کرد .در اثر ضربات جسیکا خونریزی گوش اسمیت بیشتر شد و داور این مسابقه هرب دین مبارزه را متوقف کرد و دکترها اجازه ادامه مبارزه را به اسمیت ندادند .
    جسیکا بعدها گفت ..وقتی من متوجه شدم و دیدم که گوش چپ اسمیت پاره شده ان قسمت را هدف اصلی خودم برای پیروزی قرار دادم.

لسلی اسمیت
    برد...7
    باخت ...5
    مساوی ...1
    سن ...32سال 2ماه 29 روز
    وزن ...60/8

جسیکا ایه
    برد ...10
    باخت ..2
    سن ..28 سال 3ماه 19 روز
    وزن ...60/8

Masakazu Imanari vs. Mike Brown

یکی دیگر از اسیب های دلخراش در مسابقات MMA در 2 دسامبر 2005 در مسابقات Deep:22 lmpact درتوکیو ژاپن اتفاق افتاد .
    این مسابقه بین ماساکازو اماناری ژاپنی و مایک براون امریکایی در فدرویت انجام شد .
    دراین مسابقه اماناری در 3:38 از راند دوم این مبارزه با سابمیشن rolling kneebr براون را تسلیم کرد .اماناری در سابمیشن استاد بود .او با سابمیشن خود به شدت به زانوی براون اسیب وارد کرد وباعث شد که براون تا 6 ماه قادر به تمرین کردن نباشد .اماناری در انجام سابمیشن leg locks استاد بود .او به شکل خارق العاده ای مچ پاهای حریفان خود را میگرفت و با سابمیشن انها را تسلیم میکرد .اماناری میگوید ...من به هیچ چیز در مبارزه جز برنده شدن فکر نمی کنم .اماناری میگوید ...من قصد صدمه زدن به هیچ کس را ندارم اما اگر من مجبور شوم برای پیروز شدن در مسابقه به حریفم صدمه بزنم من تردیدی در انجام ان نخواهم کرد .انها هم روش هایی برای ضربه زدن به من دارند و اگر انها از این روشها استفاده نکنند پس انها باید با نتیجه ان کنار بیایند وان مشکل من نیست
    مایک براون
    برد ...12
    باخت ...3
    سن ....30 سال 2ماه 24 روز

ماساکازو اماناری
    برد ...7
    باخت ...4
    مساوی ..2
    سن ...29 سال 9ماه 22روز

Mike florio vs jim Elmer

یکی دیگر از اسیب های تلخ و دلخراش در مسابقات mma در 29 نوامبر 2013 در مسابقات tuff-N-uff در لاس وگاس اتفاق افتاد .
    این مسابقه بین دومبارز امریکایی مایک فلوریو و جیم المر در لایت هوی ویت انجام شد .اتفاق تلخ و دردناک این مسابقه در 1:9 از راند 2 این مبارزه رخ داد .
    در راند دوم این مسابقه مایک فلوریو زیر یک خم المر را گرفته بود و تلاش میکرد که او را در کنار قفس به زمین بزند اما تلاش او بی فایده بود و اینبار المر زیر دوخم فلوریو را گرفت و او را بلند کرد و در کنار قفس به زمین کوبید .وقتی که فلوریو داشت می افتاد مچ پای چپ او به طور کامل در زیر وزن بدنش خم شد و استخوان مچ پای چپش از پوست بیرون زد .تماشاگران با دیدن و شنیدن صدای این اسیب مات و مبهوت مانده بودند .بدون شک این صحنه یکی از تلخ ترین لحظات درتاریخ مسابقات ام ام ای به شمار می اید و هیچ وقت از ذهن علاقمندان به این ورزش وبخصوص تماشاگرانی که این مسابقه را از نزدیک دیده اند پاک نخواهد شد .

مایک فلوریو
    برد ...7
    باخت ...1
    سن ...27

جیم المر
    برد ....4
    باخت ..0
    سن ....26

و در ادامه تصاویری از اسیب های مبارزان در مسابقات MMA

Marcus Davis entered the UFC cage to face Nate Diaz at UFC 118

========= =============

CUNG LE VS. WANDERLEI SILVA AT UFC 139
    =======================

CRAIG ‘NEMO’ NINOW VS. NKAZIMULO ZULU AT EFC AFRICA 24
    =======================

ANDY EICHHOLZ VS WADE SAUER IN LET’ER BUCK HEAVYWEIGHT MMA BOUT
    4 ژانویه 2014
    =======================

Jon Jones’ vs Chael Sonnen UFC 159
    =======================

Joey diehl vs josh epps
    XFO 41

=======================

Dwayne Lewis vs Ryan Jimmo
    =======================

ryan mcgillivray
    Ultimate fighter (TUF)13
    19 جولای 2011

=======================

Ricardo Arona vs. Kazushi Sakuraba

When: June 26, 2005
    Where: Pride Critical Countdown 2005 (Saitama, Japan)

=======================

BJ Penn vs. Diego Sanchez
    When: Dec. 12, 2009
    Where: UFC 107 (Memphis, Tennessee)

=======================

Shigeyuki Uchiyama vs. Masaya “J-Taro” Takita
    When: June 5, 2010
    Where: Pancrase – Passion Tour 5 (Tokyo, Japan)

=======================

Kim Couture vs. Kim Rose
    When: June 20, 2008
    Where: Banner Promotions: Night of

=======================

Junior Dos Santos vs. Shane Carwin
    When: June 11, 2011
    Where: UFC 131 (Vancouver, British Columbia)

=======================

Diego Sanchez vs Martin Kampmann
    3مارچ 2011
    =======================

Matt mitrione vs travis browne
    UFN 81

18 ژانویه 2016
    =======================

Nathan dunn vs yoon heo
    Walley fight 7

3 اپریل 2009
    =======================

BRANDON VERA VS. THIAGO SILVA AT UFC 125
    1 ژانویه 2011

=======================

ایران یو اف سی
    نویسنده:علی حاجی پور

ویرایش توسط Ali.masoyama : 2016/05/01 در ساعت 20:20
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)