ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    کاربر سایت

عضو انجمن
    378
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot

17 مبارزه مجدد کانر مک گروگور و نیت دیاز در ufc202

بعد از باخت کانر مک گروگور به نیت دیاز در ufc196 قرار بود این 2 برای بار دوم به مصاف هم بروند این بار در ufc 200 که به دلیل حضور نداشتن کانر در کنفرانس لاس وگاس از رویداد اصلی حذف شد و نیت دیاز هم فقط خواستار مبارزه با کانر مک گرو گور بود.
    وبالاخره دیشب در ufc 199 رسما اعلام شد که کانر مک گروگور و نیت دیاز مجددا در ufc 202 به تاریخ 20 اگوست در T-Mobile Arena لاس وگاس به مصاف هم خواهند رفت.و گویا مسابقه در وزن ولترویت خواهد بود.

مبارزه مجدد کانر مک گروگور و نیت دیاز در ufc202
    ویرایش توسط احد : 2016/06/05 در ساعت 13:44
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط احد نمایش پست ها
    سال 2012 قرار بود ست شه مسابقه که براک رفت.. ولی فیدور فکر کنم 17 June تو روسیه مسابقه داره..... عملا فیدور حذف از لیست....
    با این سورپرایزی که ارائه دادن عملا باید منتظر همه چیز باشیم و برای کامل کردن این سورپرایز چه کسی بهتر از فیدور املیاننکو !!!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    اگه مبارزه فیدور رو با براک ست کنن عالی میشه.
    مثل اینکه آلدو و ادگار باید برای مبارزه با کانر حالا حالاها انتظار بکشن.

اخه منم هر چی فکر میکنم، فقط حضور فدور میتونه خیلی همرو همونطور که وایت گفته شوکه کنه!

وگرنه فایت براک با یکی مثل هانت چه جذابیتی میتونه داشته باشه!

.................................................. .................................................. .................................................. ............................................

خبر ناراحت کننده و شوک آورتری که اتفاق افتاد. حرکت عجولانه و از روی عصبانیت دانا وایت بود!

وایت بخاطر پخش خبر فایت براک لزنر و کانر-نیت 2 ، آریل هلوانی رو اخراج کرد. وایت انقدر اعصابش خورد بوده که در حد فاصل کو-مین ایونت و مین ایونت، گفته که سریع هلوانی و دوتا از همکاراشو از ساختمان زوفا بیرون بندازن!!!!!

هلوانی در توئیت هاش گفته بوده که " من طبق همیشه فقط کارمو انجام دادم و اخبار فایتها رو پخش کردم.
    همکاران من در این قضیه هیچ دخالتی ندارن، چرا اونها رو بیرون انداختین! من رو تا دم درب ساختمان زوفا اسکورت کردن و بیرون انداختن. حتی نشد صحنه ای که رویای بیزپینگ به حقیقت میپیونده رو ببینم."

در ادامه گفته که دانا وایت بهش گفته : " ما تو رو نمیخوایم" و همش این جمله رو تکرار کرده : " برو لباس بلاتور رو بپوش"

این اتفاق در شبکه های اجتماعی با واکنش منفی دوستداران MMA روبرو شده، همه خواستار بازگشت هلوانی هستن.

دیشب در اینستاگرام دانا وایت بودم. به زحمت یه کامنت پیدا میکردی که نگفته باشه، Free Helwani . بسیاری هم با فحش هاشون از خجالت دانا وایت درومدن!

حالا باید دید هلوانی برمیگرده یا خیر. اگه این اتفاق نیفته، شدیدن وایت وجهشو خراب میکنه.

چیزی که مشخصه اینه که انگاری وایت خودش میخواسته این اخبار رو اعلام کنه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    378
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    الان بازار شایعه داغ شده...
    w.w.e در عوض حضور براک چی میخواد از دانا... چند جا خوندم که حضور کانر یا راندا واسه رسلمینیا 33...
    البته گفته شده براک زمان بستن قرار داد با w.w.e یک بند اضافه کرده بوده واسه تک فایت تو ufc..

اما شایعه داغ واسه ufc202 مسابقه سی ام پانک هستش.... امیدوارو واسه اون اونت شاهد بازگشت نیک دیاز و gsp باشیم..
    مبارزه مجدد کانر مک گروگور و نیت دیاز در ufc202
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    جزو مین کارت قرار گرفته مبارزه براک پس نمیتونه تبلیغاتی باشه
    احتمالا این همون بمبی بود که دانا قولش رو داده بود
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    بله و واقعا یه بمب بود اعلام این خبر وقتی که خبرش رو خوندم و تو فروم گذاشتم فکر میکردم که برای تبلیغان هست و بعد از دیدن رویداد متوجه شدم که قرار هست یه فایت داشته باشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    41
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    اگر کانر دوباره به دیاز ببازه چه شود.!!!!

امیدوارم اینطوری بشه و بعدشم به آلدو ببازه
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    اگر کانر دوباره به دیاز ببازه چه شود.!!!!

امیدوارم اینطوری بشه و بعدشم به آلدو ببازه
    احتمال اولی خیلی بالاست و شاید دوباره این اتفاق بیفته
    اما در مورد دومی فکر نکنم حالا حالا ها بخواد از کمربندش دفاع کنه و احتمالا برنده کمربند موقت بین ادگار و الدو به کمربند اصلی ارتقا داده بشه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نظرات دوستان رو که راجع به کانر میخونم بیشتر از قبل کاریزما مک گرگور برام بزرگتر میشه
    یعنی هیچ حد وسطی برای این بشر وجود نداره ؟ یا کانر فنز یا آنتی کانر ، کمتر دیدم کسی معتدل به مک گرگور واکنش نشون بده
    البته این فقط مربوط به فاروم خودمون نمیشه ، توی فاروم های خارجی هم وضع همینطوره با این تفاوت که آنتی کانر ها بدترین چیزهایی که به ذهنتون خطور میکنه رو نثارش میکنن
    حالا جالبه من به عنوان فن کانر هیچ تعصبی نسبت به این موضوع ندارم اما واقعا برام سواله چرا کم پیش میاد برای فایترهای دیگه با این شدت و غلظت مثلا از ته دل آرزوی شکست کنیم ؟
    جدا از این که فن باشید یا هیتر بازگشت مک گرگور اتفاق خوبیه برای ufc به هزار و یک دلیل !
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)