ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 ویل بروکس در ufc، مبارزه پتیس در پروزن، تایتل شات هندرسون؟

ویل بروکس در ufc، مبارزه پتیس در پروزن، تایتل شات هندرسون؟
    امضای قرارداد UFC با ویل بروکس
    قهرمان سابق سبک وزن بلاتور، ویل بروکس، قرارداد 6 مبارزه با UFC امضا کرد و در اولین مبارزه اش در 8 جولای در رویداد The Ultimate Fighter 23 Finale به مصاف راس پیرسن میرود.
    بروکس رکورد 19 برد و تنها یک باخت در کارنامه خودش دارد و 8 دیدار اخیر خودش را با پیروزی پشت سر گذاشته است. او در بلاتور 2 بار از عنوان قهرمانیش دفاع کرده است.
    در مقابل راس پیرسن در 8 مسابقه اخیر خودش یک در میان باخته و برده است.
    مین ایونت این رویداد تقابل یوآنا یوجیچک و کلادیو گادلیا بر سر عنوان قهرمانی کاه وزن زنان است.

دن هندرسون میخواهد آخرین مبارزه اش ریمچ با بیسپینگ بر سر عنوان باشد
    پس از پیروزی مایکل بیسپینگ مقابل لوک راکهولد و ناک اوت استثنائی دن هندرسون روبروی هکتور لامبارد در UFC199، حمایت زیادی از جانب هواداران، مایکل بیسپینگ، جو روگن و عده ای دیگر برای گرفتن تایتل شات از سوی دن هندرسون انجام شد. هندرسون در مصاحبه هایی که این هفته انجام داد نشان داد او حتی از بقیه برای این موضوع مشتاق تر است و در صورت برد یا باخت این آخرین مبارزه او خواهد بود.
    هندرسون گفت: "مبارزه با بیسپینگ چیزیه که من حتما انجامش میدم. اما این قطعا آخرین مبارزه م خواهد بود. باخت یا برد. مشخصه که باور دارم میتونم ببرمش، اما چه ببازم یا ببرم این مبارزه آخرمه"
    هندرسون در هر دو مبارزه اش بر سر عنوان در UFC در میان وزن و نیمه سنگین وزن متحمل شکست شده است. او در Strikeforce و Pride(دو وزن) قهرمان بوده است.

اولین مبارزه آنتونی پتیس در پروزن مقابل چارلز اولیویرا
    قهرمان سابق سبک وزن، آنتونی پتیس، اولین مبارزه اش در پروزن را در 27 آگوست در رویداد UFC on FOX 21 در مقابل چالز اولیویرا برزیلی انجام خواهد داد.
    پتیس کار آسانی پیش رو نخواهد داشت از آنجا که اولیویرا در 6 مبارزه اخیر خودش رکورد 5 برد و 1 باخت را دارد.
    نکته جالب آن است که اولیویرا سه بار از جمله در مبارزه قبلی اش نتوانسته خودش را سر وزن برساند(150.5 پوند)

جاکاره سوزا: کمپین تایتل شات هندرسون مسخرست
    جاکاره سوزا اعتقادا دارد بیشتر از کریس وایدمن و دن هندرسون لایق تایتل شات است. جاکاره باور دارد جاذبه خوبی برای UFC است و میتواند تماشگران را برای خرید PPV ها جذب کند.
    او گفت:" مبارزان دیگه میگن که مردم منو نمیشناسند، میگن که من نمتونم مخاطب جذب کنم. من رونالدو جاکاره ام. قهرمان چندین باره جوجیتسوی برزیلی. من با دست شکسته مبارزه کردم. قهرمان آینده میان وزن UFC. هوادارا میخوان کسیو ببیننن که لیاقت تایتل شات داشته باشه و اون منم. این کمپین تایتل شات هندرسون مسخرست. کریس وایدمن هم منطقی نیست چون اون باید تو UFC199 مبارزه میکرد و کنار کشید."
    سوزا در توییترش نوشت سلامت جسمی ش را به دست آورده و در حال تمرین است.
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)