ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 مصدومیت مایکل کیسا|کل کل وایدمن و بیسپینگ|سیلوا و سوزا به دنبال بیسپینگ،رومرو به دنبال gsp

مصدومیت مایکل کیسا|کل کل وایدمن و بیسپینگ|سیلوا و سوزا به دنبال بیسپینگ،رومرو به دنبال gsp
    مصدومیت مایکل کیسا، حریف تونی فرگوسن در UFC Fight Night 91
    مایکل کیسا به دلیل مصدومیت از مبارزه با تونی فرگوسن در مین ایونت UFC Fight Night 91 کنار گذاشته شد و جای او را Landon Vannata پر خواهد کرد.
    Landon Vannata عضو تیم جکسون-وینکلجان و 24 ساله است. او هر 8 مبارزه حرفه ای خود را با پیروزی پشت سر گذاشته که 7 تای آن با سابمیشن یا ناک اوت بوده است(3 ناک اوت، 4 سابمیشن). این اولین مبارزه او در UFC است و همچنین وزن اصلی او پروزن است.

مصدومیت مایکل کیسا|کل کل وایدمن و بیسپینگ|سیلوا و سوزا به دنبال بیسپینگ،رومرو به دنبال gsp
    لزلی اسمیت: به ده زن پیشنهاد مبارزه با سایبورگ داده شد، فقط من و میشا قبول کردیم
    ماه گذشته کریس سایبورگ در اولین مبارزه اش در UFC در مقابل لزلی اسمیت با ناک اوت راند اول پیروز شد.
    لزلی اسمیت ادعا میکند حداقل 10 مبارز دیگر این مبارزه را رد کرده اند:"من میدونم به 10 نفر دیگه این مبارزه پیشنهاد شد، و اونا قبول نکردن. من فکر میکردم یه چندتایی باشن ولی بهم گفتن 10 نفر، که برای من جالبه. محض اطلاع اینکه میدونم میشا تیت همیشه گفته این مبارزه رو قبول میکنه، ولی اون تعهدات دیگه ای به UFC داشت. میخوام ببینم الان چند نفرشون حاضرن این مبارزه رو قبول کنن"

کل کل وایدمن و بیسپینگ در تو.ییتر
    نزاع قهرمان میان وزن UFC، مایکل بیسپینگ(!)، و کریس وایدمن در شبکه های اجتماعی هنوز تمام نشده است.
    پس از قهرمانی مایکل بیسپینگ، وایدمن در فضای مجازی او را به مبارزه دعوت کرد و به خاطر تلاش برای مبارزه با دن هندرسون در اولین دفاعش او را به سخره گرفت که البته با جواب بیسپینگ روبرو شد.
    این دو چندروز پیش یکبار دیگر در فضای مجازی درگیر شدند:
    وایدمن: صبر کن ببینم، پس قهرمان میخواد با نفر 13م(هندرسون) مبارزه کنه؟ چه اتفاقی داره میفته اینجا؟!
    بیسپینگ: فکر کنم واقعیت اینه که تو نمیخوای با راکهولد مبارزه کنی چون میدونی که شکست میخوری، پس میخوای نوبتو رعایت نکنی؟
    وایدمن: یا شایدم یه خاطر اینه که تو کمربندو داری و منم مدعی شماره یکم. یادت رفته تایتل شات کی رو گرفتی؟
    بیسپینگ: تو همیشه منو میخندونی. نوبت تو هم میرسه، اگه و زمانی که یه مبارزه رو ببری. از وقتی قوانین جدید ضد دوپینگ اومده خیلی مصدوم میشی، عجیبه (وایدمن که همیشه مصدوم بود اصلا)
    وایدمن: نگران نباش. دیگه سر به سرت نمیذارم. مشخصه که داری سعی میکنی یه برد به دست بیاری. من مجبور نمیکنم کسیو که نمیخواد مبارزه کنه.
    وایدمن: هاه، خیلی تلاش کردی منو بدنام کنی. هم تیمی های خودت تو رو لو دادن. "کسایی که تو خونه شیشه ای زندگی میکنن نباید سنگ پرتاب کنن"
    وایدمن: و یادت رفته من از 2013 دارم برای قهرمانی مبارزه میکنم و تصادفی ازم تست میگرفتن. قوانین جدید فقط رو کسایی مثل تو تاثیر گذاشته

مدتی پیش رمپیج جکسون، دوست و هم تیمی سابق بیسپینگ، در مصاحبه ای با آریل هلوانی در مورد تهمت های مداوم بیسپینگ به مبارزان دیگر در مورد دوپینگ گفته بود: " کسایی که تو خونه شیشه ای زندگی میکنن نباید سنگ پرتاب کنن".

اندرسون سیلوا، بیسپینگ را به مبارزه طلبید
    سیلوا در اینستاگرام خودش نوشت: "خب من میتونم میلیونها دلیل بهتون بدم که مبارزه با بیسپینگ باید اتفاق بیفته، اما حقیقت اینه که اون ترسیده. من نمیخوام خودمو باکسی مقایسه کنم ولی از دید من، من حق دارم یه بار دیگه باهاش مبارزه کنم. چون من مبارزه تو لندن رو بردم و بهم قول ریمچ دادن. ولی چون بیسپینگ تو مبارزه با من مصدوم شده بود اون آماده نبود که خیلی زود دوباره مسابقه بده، ولی بعدش اون آماده بود که جای یکی دیگه(وایدمن) رو بگیره، ولی آماده نبود که با من تو برزیل روبرو بشه، درسته؟" پستش ادامه داره هنوز که کلا همیناست

جاکاره سوزا، بیسپینگ را به مبارزه طلبید
    سوزا در اینستاگرام خودش نوشت: "هی مایکل بیسپینگ، بهم توضیح بده این قضایای مسخره که هرکسی تو رو به مبارزه دعوت میکنه چیه اگه تو میدونی که من لایق تایتل شاتم. من باهات تو انگلستان، آمریکا، برزیل یا حتی کره ماه مبارزه میکنم. بیا اینو انجام بدیم.

یوئل رومرو، GSP را به مبارزه طلبید
    رومرو در توییتر خودش نوشت: "هی GSP، اگه میخوای تو 185 پوند مبارزه کنی، من بعد از 13 جولای حاضرم چون میکی بیسپینگ باهام مبارزه نمیکنه."
    ویرایش توسط matter466 : 2016/06/29 در ساعت 14:02
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    چقدر میدل ویت مدعی داره که همه هم میتونن تایتل شات بگیرن

ولی از حق نگذریم، بدلیل دوپینگ رومرو، باید اولین فایت بیسپینگ - سوزا باشه

بیسپینگ خیلی دهن گشادی داره!!! داره جلو این همه مدعی ادعا میکنه، بعدش میخواد با نفر 13م فایت کنه
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    فقط داخل میدل ویت جای کانر خالیه تا مدعی تایتل شات بشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    حقیقت اینه که بودن کمربند دست بیسپینگ هر کسی رو وسوسه میکنه برای مبارزه باهاش! اندرسون سیلوا، راکهولد، وایدمن، جاکاره و ... ، والا منم فکر می کنم بتونم شکستش بدم و کمربند رو تصاحب کنم!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    53
    مبارز مورد علاقه JorgeMasvidal_Headshot
    بیسپینگ لیاقت چمپ بودن نداره از لوک متنفرم که کمربند به یک احمق باخته
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    به نظرم کریس وایدمن میتونه بهترین گزینه باشه. چون بازی های خوبی تا قبل از باختش انجام داده و بعد از باختش به راکهلد لیاقت ریمچ رو داشت ، ولی مصدوم شد. اگه اشتباه نکنم ژاکاره هم از بازی با راکهلد به دلیل مصدومیت سر باز زد و بازی به بیسپینگ رسید. و الان وایدمن به نظرم مستحق تر هست.
    از طرف دیگه می تونه بازی ژاکاره با راکهلد ست بشه که خیلی دیدنی می شه.
    البته اینا در صورتی هست که بازی هندرسون با بیسپینگ ست نشه. به نظر میاد دینا می ترسه هندرسون ببره و جا خوش کنه و قضیه پیچیده تر بشه.

رومرو نمیتونه انتخاب خوبی برای gsp باشه چون کشتی گیر سطح بالایی هست و به این سادگی ها gsp نمیتونه اونو به خاک ببره که نقطه قوت gsp هست.
    دوس آنجوس هم علاقه خودشو به مبارزه با gsp اعلام کرده که اگه این شانس رو داشته باشه تا ست بشه یکی از دیدنی ترین فایت ها میشه.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/06/30 در ساعت 22:03
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    سلام دوستان.داشتم کامنتاتونو میخوندم.واقعا در حق بیسپینگ داریم بی انصافی میکنیم.مایکل در یه شرایط کامل مساوی تونست لوک رو ببره.من طرفدارش نیستم ولی این مایکل مایکل قبل نیس.خیلی تو بکس پیشرفت کرده.مث دس انجوسی میمونه که به جرمی استیونس باخته.الان شکست ناپذیره تو لایت ویت.نمیگم در حد اونه ولی خیلی خوب شده.هر کی هم که فک میکنه میتونه راحت شکستش بده در اشتباهه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    دوست عزیز کسی که قهرمان رو شکست بده حتما لایق قهرمانی هم هستش
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.kik نمایش پست ها
    بیسپینگ لیاقت چمپ بودن نداره از لوک متنفرم که کمربند به یک احمق باخته
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    به نظرم کریس وایدمن میتونه بهترین گزینه باشه. چون بازی های خوبی تا قبل از باختش انجام داده و بعد از باختش به راکهلد لیاقت ریمچ رو داشت ، ولی مصدوم شد. اگه اشتباه نکنم ژاکاره هم از بازی با راکهلد به دلیل مصدومیت سر باز زد و بازی به بیسپینگ رسید. و الان وایدمن به نظرم مستحق تر هست.
    از طرف دیگه می تونه بازی ژاکاره با راکهلد ست بشه که خیلی دیدنی می شه.
    البته اینا در صورتی هست که بازی هندرسون با بیسپینگ ست نشه. به نظر میاد دینا می ترسه هندرسون ببره و جا خوش کنه و قضیه پیچیده تر بشه.

رومرو نمیتونه انتخاب خوبی برای gsp باشه چون کشتی گیر سطح بالایی هست و به این سادگی ها gsp نمیتونه اونو به خاک ببره که نقطه قوت gsp هست.
    دوس آنجوس هم علاقه خودشو به مبارزه با gsp اعلام کرده که اگه این شانس رو داشته باشه تا ست بشه یکی از دیدنی ترین فایت ها میشه.
    خب سوزا دو هفته بعد مبارزه ش با بلفورت باید قبول میکرد تایتل شات رو، آسیب دیدگی هم داشت، یه جورایی تایتل شاتش میسوخت اگه قبول میکرد.. وایدمن از یه باخت بد میاد بعد اینکه بهش ریمچ دادن و مصدوم شد دقیقا مثل ولاسکز.. از یه طرف دیگه چون دفاع بیسپینگ تو انگلستان هست احتمالا پس وایدمن رو نگه دارن برای وایدمن-راکهولد UFC205 . همون سوزا گزینه منطقی تری هست به نظرم..
    الان همه تو لایت ویت و ولترویت و میدل ویت دنبال gsp هستن! جاکاره سوزا هم گفته جی اس پی ترسو هست و بیاد 185 من از وسط نصفش میکنم
    کلا به جز بیسپینگ فکر کنم هیشکی رقیب مناسبی برای gsp نیست تو میان وزن
    ویرایش توسط matter466 : 2016/07/01 در ساعت 00:42
    کاربر سایت

عضو انجمن
    100
    بیسپینگ انگارتازه میخاد تشکیل خانواده بده خیلی روحیه قوی پیدا کرده مخصوصا جلو نامزدش فکر نکنم راحت بازیو واگذار کنه.راجل جورج هم با اینکه عاشقشم ولی باید بازی bj pen رو قبول کنه که راحت ببره یکم دوربوده از قفس یخش باز شه.وایدمن هم حقش ریمچ نیس.اقا باخته دیگه کتک خورده حالا بگی الدو یچیزی چون اون فرق داشت..رومرو هم واسه اینکه اسمش بیاد وسط یچی پرونده کسی حرفشو جدی نمیگیره.بنظر من جاکاره بهترین گزینس و راحت هم میتونه بازیو به نفع خودش تموم کنه
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)