ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 نظر CM-punk در مورد تایتل شات|محرومیت BJ-penn|مخالفت جونز با داور UFC200 و ...

نظر CM-punk در مورد تایتل شات|محرومیت BJ-penn|مخالفت جونز با داور UFC200 و ...
    سی ام پانک اعتقاد دارد گرفتن تایتل شات دور از دسترس نیست
    سی ام پانک، قهرمان سابق WWE، در مورد موفقیتش در UFC تا حدی مطمئن است و اعتقاد دارد گرفتن تایتل شات بعد از 3 یا 4 برد دور از دسترس نخواهد بود.
    او در مصاحبه ای گفت:" میدونم مردم فکر میکنند این یک حقه برای جذب مخاطبه و من هرگز پا به اکتاگان نمیگذارم ولی میخوام ثابت کنم اونا در اشتباهن. ولی این برای من دور از دسترس نیست، میدونی؟، اگه 2-3 تا برد پشت هم بیارم چی؟ کیه که میگه من تایتل شات نمیگیرم؟"

بی جی پن با محرومیت 6 ماهه مواجه شد، او خواهان مبارزه سوم با GSP در UFC205 است
    قهرمان سابق UFC، بی جی پن، به دلیل نقض قوانین ضد دوپینگ (اعتراف کرد که تزریق وریدی داشته) مشمول محرومیت 6 ماهه از طرف USADA شد که این محرومیت از 25 مارچ محاسبه شده و در نتیجه او 25 سپتامبر قادر به بازگشت به اکتاگان می باشد.
    او در تو.ییتی رقیب دیرینه خود را برای مبارزه در اولین ایونت نیویورگ یعنی UFC205 فراخواند.
    توییت بی جی پن:"اگه میتونی راحت تا 155 پوند وزن کم کنی، من نوامبر آزادم و خیلی دوست دارم باهات تو نیویورک در 155 پوند مسابقه بدم"
    سنت پیر که پیش از این بی جی پن را با رای غیرمتحد داوران در 2006 و با ناک اوت فنی در 2009 شکست داده است اخیرا طی مصاحبه ای اعلام کرد قصد بازگشت دارد و همچنین به آسانی میتواند حتی در سبک وزن(155 پوند) نیز مبارزه کند.

کریس سایبورگ: مبارزه با راندا روزی باید انجام بشه
    برای مدت طولانی سو.پرفایت میان کریس سایبورگ و راندا روزی یکی از موردانتظارترین مبارزات برای هواداران MMA بود. هرچند روزی دیگر قهرمان نیست اما ورود موفق سایبورگ به UFC و شکست لزلی اسمیت آتش اشتیاق برای این مبارزه را دوباره شعله ور کرد.
    اخیرا دانا وایت اعلام کرده راندا روزی به تمرینات بازگشته و احتمالا تا نوامبر به مبارزات برمیگردد. هرچند همه منتظر مبارزه سوم او با میشا تیت بر سر کمربند هستند اما سایبورگ معتقد است اکنون زمان مبارزه راندا روزی با اوست.
    سایبورگ در مصاحبه ای گفت:"من فکر میکنم این مبارزه باید اتفاق بیفته. فکر کنم راندا روزی خیلی حرفا در مورد من زده. خیلی حرفای بد. شاید هوادارا یادشون رفته باشه ولی من هرگز فراموش نمیکنم."

جان جونز هر داوری به غیر از جان مک کارتی را برای UFC200 ترجیح میدهد
    هفته گذشته کمیسیون ورزشی ایالت نوادا داور کارکشته، جان مک کارتی، را برای مبارزه مین ایونت UFC200 در نظر گرفت. این تصمیم به دلایل نامعلومی مورد انتقاد کمپ جونز قرار گرفت.
    جونز گفت عوامل مختلفی باعث شده او درخواست تغییر داور برای این مبارزه را بدهد. او گفت:"اگر من جای مک کارتی بودم و میدونستم یکی از مبارزان نمیخواد من اونجا باشم داوطلبانه خودمو کنار میکشیدم"
    مک کارتی در چند مبارزه مهم جان جونز از جمله مبارزاتش با ویتور بلفورت و الکساندر گاستافسن داور وسط بوده است.
    پ.ن: تو مبارزه قبلیشون که به خاطر مصدومیت کورمیر کنسل شد، هرب دین داور انتخاب شده بود که کورمیر اعتراض کرد، و جونز گفته بود بهانه نیار، تو اونقدر مرد نبودی که خودتو از کنار قفس جدا کنی(کلینچ های کنار قفس)

ویتور بلفورت علاقمند به "مبارزه پول ساز" مقابل اندرسون سیلوا
    ویتور بلفورت پس از ناک اوت دن هندرسون توسط UFC پیشنهادی مبنی بر ریمچ با اندرسون سیلوا دریافت کرد اما ترجیح داد در جستجوی تایتل شاتی دیگر به مصاف جاکاره سوزا برود. او در نهایت مبارزه را به سوزا واگذار کرد و سیلوا نیز به دلیل مصدومیت نتوانست با یورایا هال مسابقه دهد.
    حال بلفورت نظر دیگری در مورد ریمچ با سیلوا دارد:"من به هر مبارزه ای علاقه مندم. مبارزه ای که معنی دار باشه، ولی فکر میکنم این مبارزه پول سازه، من به مبارزات بزرگ علاقه مندم و اینم یه مبارزه بزرگه. باید چیزی باشه که هر سه طرفو راضی کنه: اندرسون، ویتور و UFC"
    ویرایش توسط matter466 : 2016/06/29 در ساعت 14:08
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    گرفتن تایتل شات با سه یا چهار پیروزی !!! عجیبه اخه خیلی ها با بردهای بیشتر تایتل شات رو نگرفتن البته استثناهایی وجود داشته مثل اندرسون سیلوا و براک لزنر باید دید مردم چطوری از مبارزه پانک استقبال میکنن اگه استقبالشون خوب بود مطمئنا دینا وایت و مسولین یا خریدارهای جدید یو اف سی در اون زمان شاید بعد از سه برد به پانک تایتل شات بدن هیچی بعید نیست

بی جی پن بدون شک یک اسطوره هست در مبارزات ازاد ولی باید قبول کنه که نمیتونه جورج رو شکست بده تا جایی که میدونستم جورج گفته اگه برگرده مایل هست که با بیزپینگ مبارزه کنه یعنی تودسته 185 پوند (84 کیلوگرم) الان بی جی پن میگه بیا تو 155 پوند (70 کیلو ) که یکم بعید به نظر میرسه

سایبورگ - راوزی رو فکر نکنم بشه دید چون نه راندا حاضر میشه به وزن دلخواه سایبورگ بره و سایبورگ هم نمیتونه به وزن دلخواه راندا برسه ، و یه مشکل دیگه ای هم هست و اون اینه که شاید راندا دیگه مبارزه نکنه

قضیه اعتراض به داورها خیلی برام جالبه اول کرمیه و الان جونز اعتراض کردن هم به بیگ جان مک کارتی و هم به هرب دین با این حساب یه ماگازاتی میمونه و یاماساکی و اون داور بریتانیایی بابا فایتتون رو بکنید و اینقد بهونه های علکی نگیرید

در مورد ویتور و اندرسون حرف خاصی نمیشه گفت جز اینکه یادی از اون ناک اوت فوق العاده زیبای اندرسون بکنیم به نظر فایت خوبی میاد درسته که جفتشون یکمی سنشون بالاست ولی میشه منتظر یه فایت خوب از این دو اسطوره مبارزات ازاد باشیم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    هندریکس حرف خیلی خوبی درباره سنت پیر زده و در پاسخ به این سوال که با بازگشت gsp تمایل داری باهاش مبارزه کنی، گفته: "من تا زمانی که خود ufc اعلام نکنه gsp برمیگرده، رو حرفش حساب نمیکنم، چون دو ساله که داره میگه بزودی برمیگردم"

بنظرم اگه gsp برگرده، تو لایت ویت بهتر میتونه نتیجه بگیره تا در میدل ویت
    ویرایش توسط magneto_88 : 2016/06/30 در ساعت 17:58
    کاربر سایت

عضو انجمن
    378
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    در مورد سی ام پانک باید گفت یک مبارزه انجام بده ببین میتونی دووم بیاری. 2 بار به حریف تمرینی باخته بعد حرف از تایتل شات میزنه.
    در مورد راندا و سایبورگ فکر نکنم ufc اجازه بده... راندا اگه یک باخت دیگه بیاره کل اعتمادش از بین میره... و دیگه مثل سابق نمیشه البته اگه توانایی بردن سایبورگ داشته باشه هر چی از دست داده میتونه برگردونه. بهترین فایت برای سایبورگ هالی هولم هست. استرایکری هست که راحت میتونه سایبورگ ببره..
    در مورد جان جونز هم چیز خاصی نمیشه گفت چون گاهی وقتا گیر الکی میده... ویتور بلفورت هم بهتره بازنشسته بشه چون اگه یک باخت دیگه بیاره کل اعتبار ورزشیش به باد میره.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    گرفتن تایتل شات با سه یا چهار پیروزی !!! عجیبه اخه خیلی ها با بردهای بیشتر تایتل شات رو نگرفتن البته استثناهایی وجود داشته مثل اندرسون سیلوا و براک لزنر باید دید مردم چطوری از مبارزه پانک استقبال میکنن اگه استقبالشون خوب بود مطمئنا دینا وایت و مسولین یا خریدارهای جدید یو اف سی در اون زمان شاید بعد از سه برد به پانک تایتل شات بدن هیچی بعید نیست

بی جی پن بدون شک یک اسطوره هست در مبارزات ازاد ولی باید قبول کنه که نمیتونه جورج رو شکست بده تا جایی که میدونستم جورج گفته اگه برگرده مایل هست که با بیزپینگ مبارزه کنه یعنی تودسته 185 پوند (84 کیلوگرم) الان بی جی پن میگه بیا تو 155 پوند (70 کیلو ) که یکم بعید به نظر میرسه
    اگه با دو برد هم تایتل شات گرفت تعجب نکن.. مبارزه کردنش دور از ذهنه چه برسه به تایتل شات

جی اس پی گفته بود برمیگردم 170پوند ولی با بیسپینگ تو 185پوند هم مسابقه میدم.. حتی وزن کم کردن تا 155 پوند هم برام کاری نداره
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)