ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot

کنسل شدن مبارزه جان جونز و دنیل کورمیه

مبارزه جان جونز و دنیل کورمیه به دلیل رد شدن جان جونز در تست مواد نیروزا کنسل شذ .

مبارزه براک لزنر و مارک هانت به عنوان مبارزه اصلی این رویداد در نظر گرفته شد.

ویدئوی اعلام این خبر
    شرح کامل خبر توسط دوست عزیز

جان جونز از مین ایونت UFC200 کنار گذاشته شد.

قهرمان سابق نیمه سنگین وزن، جان جونز، به دلیل احتمال نقض قوانین ضد دوپینگ USADA از مبارزه اش با دنیل کورمیر برای ادغام کمربند قهرمانی نیمه سنگین وزن کنار گذاشته شد. گفتنی است تست مربوطه در 16 ژوئن گرفته شده بود.
    در نتیجه مبارزه میان براک لزنر-مارک هانت(همچنان 3 راندی) به عنوان مین ایونت UFC200 در نظر گرفته شد.
    هنوز حریف جایگزینی برای دنیل کورمیر انتخاب نشده است و حتی ممکن است او بدون حریف بماند.
    در کنفرانس خبری که برای پاسخگویی به این موضوع برگزار شد دانا وایت گفت: "شاید کسی بیاد و در لحظه آخر با کوریمر مبارزه کنه.. چیزای عجیب تری هم اتفاق افتاده"
    دانا وایت در مورد نوع ماده ای که باعث مثبت شدن تست شده اظهار بی اطلاعی کرد و گفت هنوز با جونز و نمایندگانش در این مورد صحبت نکرده است.
    از چهار بار، این سومین باری است که مبارزه میان جونز-کورمیر به دلایل مختلف کنسل میشود.
    دانا وایت در مورد ست کردن پنجمین مبارزه میان این دو مبارز چیزی نگفت.. خصوصا اینکه احتمال دارد جونز به دلیل نقض قوانین ضد دوپینگ با محرومیت طولانی مدت(2 سال و حتی بیشتر) مواجه شود.

نکته دیگر این است که این تست در 16 ژوئن گرفته شده و در تست های خارج از مسابقه برای "کوکایین، ماریجوآنا و ..." تست گرفته نمیشود.
    جان جونز امروز ساعت 8 شب(به وقت ایران) در یک کنفرانس خبری در مورد این موضوع توضیح خواهد داد.
    این امکان وجود دارد که بسته به نوع ماده استفاده شده توسط جان جونز، او آزادی مشروطش را هم نقض کرده باشد.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/07/07 در ساعت 15:36
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Chuck"The Iceman" Liddell نمایش پست ها
    به نظر من اگه دینا وایت هرچه زودتر یه حریف برای کورمیر دست و پا نکنه اونوقت میشه ufc 200 رو یک شکست برای کمپانی ufc به حساب آورد. فایت لزنر و هانت که صرفاً یک شو محسوب میشه که اگه بیشتر از یک راند ادامه پیدا کنه من تعجب خواهم کرد . فقط این وسط فایت آلدو و ادگار عالیه و فایت براون و کین هم احتمالاً خوب از آب در میاد. اما دوستان توجه کنید، آخه این همه تبلیغ و هیاهو برای همین؟؟؟! به نظر من با این وضعیتی که پیش اومد ۱۰۰٪ باید بگردن دنبال یه جایگزین برای مبارزه با کورمیر.
    مطمئنا غیر ممکنه که در فاصله یک روز به رویداد بشه حریفی انتخاب کرد
    اگه کنفرانس قبل از رویداد رو دیده باشید میبینید که کورمیه خیلی به خودش فشار اورده بود و فکر کنم که به معنی کلمه اماده شده بود که با این اتفاق همه چی کنسل شد فکر میکنم حریف بعدی کورمیه از بین تیشرا و رامبل جانسون باشه و احتمالا در رویداد ۲۰۵ اتفاق می افته
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    خلاصه کنفرانس خبری جان جونز و توضیحاتش در مورد احتمال دوپینگ:
    از هواداران و UFC و دنیل کورمیر عذرخواهی کرد. گفت میدونم چقدر این مبارزه براش مهم بود و برای منم مهم بود. مصرف آگاهانه مواد غیرمجاز رو رد کرد. اسم ماده ش رو هم نگفت و گفت حتی نمیتونم تلفظش بکنم و اصلا نمیدونم چی هست. امروز نمونه Bش تست میشه که نتیجه ش تا امشب(شب به وقت آمریکا) میاد. جونز گفت من هنوزم شدیدا مخالف دوپینگ هستم و اینکه برچسب متقلب رو خوردم بدترین چیز برام هست. چند قطره اشکی هم ریخت.
    ویرایش توسط matter466 : 2016/07/07 در ساعت 21:04
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    حقیقت اینه که جان جونز بعد از دور بودن از مسابقات و اون جنجال های زندان و حواشیش، در مبارزه با او.اس.پی که در نمیشه از تاپ های این وزن ازش نام برد، خیلی مقتدر ظاهر نشد. در طرف مقابل کورمیه قالی کرمونه، روز به روز در مسیر پیشرفت قرار داره. من فکر میکنم جان جونز هم میدونست مقابل دی.سی شانسش کمه، ولی همه میدونیم که جونز از باخت متنفره اونم از دشمن اصلیش، ولی آیا یک مبارزه در حد و اندازه های جونز با اون تیم کوچینگ قوی آگاهی نداشته که کدوم ماده دوپینگیه؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    اینم اضافه کنم درباره کلیت رویداد 200

لزنر - هانت : فقط یک شو ! (مارک هانت چقدر خوش شانسه که یه پول بزرگ بهش میرسه، شاید تا دو ماه قبل خودشم فکر نمیکرد مین ایونتر همچین رویدادی باشه)
    تیت - نونز : کسی هست که فکر کنه نونز شانسی داره؟ (هولم، روزی و سایبورگ نمیتونستن حریف بهتری باشن؟)
    آلدو - ادگار : یک مبارزه کلاسیک بین دو باسابقه. ولی یادمون نره کمربندی که وسطه هیچ ارزشی نداره، فقط یک بلیط مبارزه با مک گرگوره!

یو اف سی برای این رویداد بلیط هاش رو فروخته، تبلیغات رزرو شدن و پخش زنده اش هم خریداری شده، پس اعلام کنسل شدن مبارزه جونز - کورمیه در این زمان ضرر بزرگی برای اون ها نیست، شاید بشه درک کرد که چرا الان این خبر اعلام شده!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    تا قبل این موضوع، همیشه لحظه شماری میکردم برای برگشت جونز ولی با این گندی که بالا آورد، دیگه دوست ندارم حتی یه خبر هم ازش بشنوم.

خود منم اینو قبول داشتم که به کورمیر میگفتن، قهرمان کاغذی، ولی الان دیگه اون قهرمان واقعی هستش و حتی خود جونز هم حق نداره قهرمانیشو زیر سوال ببره.

باید جونز کنار گذاشته شه تا خودش، خودشو پیدا کنه و نبینه که انقدر تو توجهات قرار داره. بدون جونز هم، کلی تایتل فایت خوب میشه تصور کرد برای نیمه سنگین
    کاربر سایت

عضو انجمن
    378
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    جان جونز ایندفعه گند بدی زد..
    الان نمونه b رفته wada سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ... usada اعلام کرد نتیجه b اعلام نمیکنه و میذاره خود جونز بگه. که به احتمال زیاد مثبت بیاد.. اونوقت اگه نوعی استروئید باشه نه تنها خودش با محرومیت روبه رو میشه حتی ufc هم ممکنه جریمه بشه....
    به عنوان هوادار امیدوارم نمونش اگه مثبت در اومد به صورت استفاده نااگاهانه باشه تو مصرف مکمل..
    اما ufc 200 کلا به هم ریخت.. خیلی دلم میخواست این فایت ببینم.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    تست نمونه B جونز هم مثبت شد. از دو ماده مختلف استفاده کرده بوده. به احتمال زیاد آگاهانه بوده. usada اسم این مواد رو اعلام نکرده و افشا کردنش رو به جونز و کمپش سپرده.
    طبق قوانین، در صورت استفاده آگاهانه از چند ماده نیروزا احتمال محرومیت تا چهار سال وجود داره.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    بهترین و غیر حرفه ای ترین مبارز حال حاضر دنیای mma
    یعنی رسما ایونتی که کمپانی خودش رو واسش کشته بود و حتی مک گرگور رو قربانیش کرد رو نابود کرد
    خسته نباشی دلاور !
    صد حیف از این همه استعداد و توانایی که به فنا رفت
    من که به این نتیجه رسیدم همه دوپینگی و مصدوم هستن مگه اینکه عکسش ثابت بشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط enriqu3 نمایش پست ها
    بهترین و غیر حرفه ای ترین مبارز حال حاضر دنیای mma
    یعنی رسما ایونتی که کمپانی خودش رو واسش کشته بود و حتی مک گرگور رو قربانیش کرد رو نابود کرد
    خسته نباشی دلاور !
    صد حیف از این همه استعداد و توانایی که به فنا رفت
    من که به این نتیجه رسیدم همه دوپینگی و مصدوم هستن مگه اینکه عکسش ثابت بشه
    کاری کرد که بعد این همه سر و صدا، مین ایونت بشه خروس وزن زنان!!!!

حالا رفیق من فکر میکنم، اکثر مصدومها هم دوپینگی هستن
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    کاری کرد که بعد این همه سر و صدا، مین ایونت بشه خروس وزن زنان!!!!

حالا رفیق من فکر میکنم، اکثر مصدومها هم دوپینگی هستن
    با اینکه کماکان مبارزات خوبی توی لیست هستن ولی متاسفانه حذف این فایت ضربه بزرگی زد . یعنی واقعا باید واسه مین ایونت گیس و گیس کشی ببینیم ؟! اونم تو ufc 200 ؟
    زیادم دور از ذهن نیست ، اینهمه مصدومیت خارج از تصوره
    در جریان هستین که مایتی موس جانسون هم به خاطر مصدومیت از ufc 201 کنار کشید
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)