ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

11 اندرسون سیلوا جایگزین جونز شد، تیت-نونز مین ایونت جدید ufc200

اندرسون سیلوا جایگزین جونز شد، تیت-نونز مین ایونت جدید ufc200
    در یکی از غم انگیزترین، غافلگیرکننده ترین و بیش از همه ناامیدکننده ترین روزهای تاریخ MMA، جان جونز، که بسیاری او را بهترین مبارز تاریخ میدانند به دلیل احتمال نقض قوانین ضد دوپینگ از مبارزه مین ایونت UFC200 کنار گذاشته شد. شاید یافتن حریفی جدید برای رقیبش، دنیل کورمیر، در 3 روز مانده به رویداد کار غیرممکنی به نظر می آمد اما....
    "عنکبوت" در آخرین دقایق خودش را رساند.
    اندرسون سیلوا در کمتر از 2 روز دیگر در رویداد UFC200 در مقابل دنیل کورمیر قرار خواهد گرفت. این مبارزه یک دیدار عادی و 3 راندی، در نیمه سنگین وزن است و در صورت باخت کورمیر کمربند جابجا نخواهد شد.
    سیلوا حدود هفت هفته پیش عمل کیسه صفرا داشته و همچنین آخرین مبارزه اش را با رای متحد داوران به مایکل بیسپینگ باخته است. او از سال 2012 تا به حال موفق به پیروزی در اکتاگان نشده است.
    دنیل کورمیر در مورد مبارزه جدیدش با سیلوا گفت: "افتخار دارم که با یکی از بزگترین مبارز تاریخ در اکتاگان خواهم بود. این مبارزه سختی برای منه، و من باید باهوش مبارزه کنم و بهترینم رو به نمایش بگذارم تا پیروز بشم. ازت ممنونم اندرسون که این مبارزه رو قبول کردی و از دانا وایت و UFC هم تشکر میکنم. حالا بریم انجامش بدیم"
    مبارزان همین امروز باید در وزن کشی حاضر شوند.
    از میان محتمل ترین گزینه ها یعنی گیگارد موساسی، دن هندرسون و اندرسون سیلوا، مقامات UFC سیلوا را انتخاب کردند.
    کورمیر پس از مثبت شدن تست جونز پیشنهاد امضای برگه ای برای مبارزه با او حتی در صورت استفاده جونز از مواد نیروزا به دانا وایت داده بود.
    UFC همچنین اعلام کرد مبارزه قهرمانی خروس وزن زنان میان میشا تیت و آماندا نونز مین ایونت جدید UFC200 خواهد بود و مبارزه براک لزنر-مارک هانت به عنوان کو-مین ایونت در نظر گرفته شده است.
    ویرایش توسط matter466 : 2016/07/08 در ساعت 09:52
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    جانی هندریکس در وزن کشی نتوانست در زمان مقرر خودش را سر وزن برساند(171.25 پوند) و همچنین فرصت اضافه ای برای وزن کم کردن هم ندارد. او با پرداخت جریمه قادر به مبارزه خواهد بود.
    میشا تیت در آخرین لحظه ممکن(به کمک حوله) توانست خود را به وزن مورد نظر برساند. در صورتی که در زمان مقرر موفق به اینکار نمیشد او از این رویداد کنار میرفت. زمان مقرر ساعت 10 صبح بود و او راس ساعت 10 حاضر شد :/
    ویرایش توسط matter466 : 2016/07/08 در ساعت 20:55
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    می دونم احتمال برد اندرسون سیلوا خیلی کمه ولی توی mma هرچیزی ممکنه همین مبارزه نیت دیاز با کانر یا مبارزه کریس لیبن با اکیاما که حریفی که دیرتر به کارد اضافه شده مبارزه برده منظورم اینه زیادم سیلوا دست کم نگیرید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط matter466 نمایش پست ها
    جانی هندریکس در وزن کشی نتوانست در زمان مقرر خودش را سر وزن برساند(171.25 پوند) و همچنین فرصت اضافه ای برای وزن کم کردن هم ندارد. او با پرداخت جریمه قادر به مبارزه خواهد بود.:/
    عجب

سر فایت با تامپسون با یه اعتماد به نفس خوبی اومد سر وزنکشی، گفتم دیگه آدم شده
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    عجب

سر فایت با تامپسون با یه اعتماد به نفس خوبی اومد سر وزنکشی، گفتم دیگه آدم شده
    تازه قیافشو سر وزن کشی امروز ندیدی! عکسشو پیدا کنم میفرستم. یکی از خبرنگارا توییت داده که کاملا داشته میلرزیده به خودش
    (Hendricks here, but is shaking the scale. He can’t stay still. With towel)

عکسش:
    ویرایش توسط matter466 : 2016/07/08 در ساعت 21:13
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    من موندم جانی هندریکس با این مشکل وزن کم کردن چرا به یه وزن بالاتر نمیره تازه با این شکستی که در برابر تامپسون خورد حالا حالاها بهش تایتل شات نمیدن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط matter466 نمایش پست ها
    تازه قیافشو سر وزن کشی امروز ندیدی! عکسشو پیدا کنم میفرستم. یکی از خبرنگارا توییت داده که کاملا داشته میلرزیده به خودش
    (Hendricks here, but is shaking the scale. He can’t stay still. With towel)

عکسش:
    دمت گرم
    اره، خیلیییی استرس داشت. فکر کنم ریشش رو هم زده بوده به امید اینکه سر وزنکشی برسه

همین الان فیلمشم دیدم، 3 بار وزن کردن، نشد که نشد

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    من موندم جانی هندریکس با این مشکل وزن کم کردن چرا به یه وزن بالاتر نمیره تازه با این شکستی که در برابر تامپسون خورد حالا حالاها بهش تایتل شات نمیدن
    حالا جالبیش اینه که یکی مثل اندرسون سیلوا که قد بلندتری هم داره، در حالت عادی، وزنش از هندریکس کمتره!!!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    پدر پول بسوزه که آدم رو مجبور به چه کارهایی میکنه! طرف تازه عمل سنگینی مثل کیسه صفرا داشته و تمرین هم نداشته و چند سال هم برد نداشته، ولی جای مبارزه با یه حریف سطح پایین توی وزن خودش با یه حریف سخت توی وزن بالاتر مبارزه میکنه! واقعا پول باعث چه کارهایی که نمیشه!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    16
    از همین الان میشه سیلوارو در حال چرخ زدن روو هوا تصور کرد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    53
    مبارز مورد علاقه JorgeMasvidal_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman13 نمایش پست ها
    پدر پول بسوزه که آدم رو مجبور به چه کارهایی میکنه! طرف تازه عمل سنگینی مثل کیسه صفرا داشته و تمرین هم نداشته و چند سال هم برد نداشته، ولی جای مبارزه با یه حریف سطح پایین توی وزن خودش با یه حریف سخت توی وزن بالاتر مبارزه میکنه! واقعا پول باعث چه کارهایی که نمیشه!
    کسی که. 41 سالشه وقرار تو بزرگترین رویداد ufc مسابقه بده و پول خوبیم بگیره هر فایتری آرزوش هرکی باشه همین کارو میکنه برادر
    ahossein
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman13 نمایش پست ها
    این نشون میده سیلوا چقدر فایتر و انسان بزرگیه و بخاطر همین توی وزن کشی بیش از حد معمول تشویق شد چون مردونه اومد و نزاشت یه رویداد بهش گند بخوره و جمع و جورش کرد با اینکه فقط سه روز میدونست حریفش کیه فایت رو توی وزن غیرتخصصی قبول کرد! حقش پول زیاد بگیره! مهم اینه که بخاطر هواداران و این رشته اینکار مهم رو انجام داد ، حتی دنیل کرمیر هم بسیار تشویق شد بخاطر اینکه فایت رو قبول کرد و در حقیقت مردونه ایستاد!
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)