ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 49
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot

6 نتایج رویداد UFC 202: Diaz vs. McGregor II

خب بعد از 5 ماه پر حاشیه ترین مبارزه تاریخ UFC برگزار شد و به جز مین ایونت بی نظیر این رویداد به طور کل یک ایونت بسیار خوب بعد از مدت ها شاهد بودیم . با هم نتایج مبارزات رو مرور میکنیم

Tim Means vs. Sabah Homasi

Tim Means موفق شد با ضربات مشت در راند دوم (
    2:56) با TKO پیروز شود .

Hyun Gyu Lim vs. Mike Perry

Mike Perry موفق شد با ضربات مشت در راند اول (3:38) با TKO پیروز شود .

Donald Cerrone vs. Rick Story

Donald Cerrone موفق شد با strikes در راند دوم (2:02) با TKO پیروز شود .

Anthony Johnson vs. Glover Teixeira

Anthony Johnson موفق شد با ضربه مشت در راند اول (0:13) با KO پیروز شود .

Nate Diaz vs. Conor McGregor

Conor McGregor موفق شد با تصمیم اکثریت داوران پیروز شود .
    (48-47, 47-47, 48-47)

کاربر سایت

عضو انجمن
    137
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    بازی رو باید به نیت میدادن.
    شما اگه میبینی که کانر رو زمین نمیره چون میدونه که سایم میشه نه اینکه بخواد دیاز رو تحقیر کنه.
    تو ضربات ترکیبی نیت برنده بود.
    تو ضربات قدرتی و دقیق کانر.
    تو استقامت نیت.
    تو ضربات کیک کانر.
    تو کشتی نیت.
    تو راند 3 مک کارتی میتونست بازی رو تموم کنه به نفع نیت.
    راند آخر ثانیه ها به کمک کانر اومدن.
    به نظرم میتونه بهترین مبارزه 2016 بشه.
    ولی چه نفسی دارن اینا...
    کاربر سایت

عضو انجمن
    137
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    این یارو رامبل واقعا ترسناک هستش
    به نظرم میتونه همزمان با کین و میوچیچ تو قفس سرپا (بدون کشتی) بازی کنه و برنده هم بشه :|
    ویرایش توسط arash_bz : 2016/08/22 در ساعت 23:10
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    241
    مبارز مورد علاقه DominickCruz_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_bz نمایش پست ها
    این یارو رامبل واقعا ترسناک هستش
    به نظرم میتونه همزمان با کین و میوچیچ تو قفس سرپا (بدون کشتی) بازی کنه و برنده هم بشه :|
    رامبل جانسون واقعاً فوقالعادست، الان دیگه میدونه کرمیر چی قراره رو کنه و خیلی آماده تر از مسابقه قبل میره سراغش، هرچند مبارزه اولشون هم واسه جونز آماده شده بود... فکر میکنم دسته نیمه سنگین یه قهرمان جدید داشته باشه، همچی بستگی به این داره که جانسون چقدر رو کشتیش کار کنه..
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    عملکرد دیاز منو شوکه کرد!!!!

واقعاً بهتر شده، پیشرفت کرده، با اینکه هنوز لوکیک خورش خوبه! این سومین فایت پیاپی بود که نیت رو بهتر از قبل میدیدیم. این بشر باور کنین برا 10 راند هم کم نمیاره از نفس

یجا هست میگیم ناداوری(عین همین قضیه که همیشه اعتقاد داریم تو المپیک 10 تا مدال طلا میگرفتیم ولی ناداوری ها اجازه نداد )، یجا هم میگیم سلیقه! واسه همینه که 3 نفر میشن هیئت ژوری. چون امتیاز دادن سلیقه ای هستش. دیگه جنجالی ترینش همون فایت کاندیت - لاولر بود.

امیدوارم کانر قبول کنه که فایتر 170 پوند نیست و میتونه تو همون وزن خودش خیلی خیلی بهتر عمل کنه. درسته که دیاز رو شکست داد ولی برای کسی که خودشو king میدونه، این وضعیت بردن در مقابل دیازی که در مقابل مدعی ها خیلی سنگین همیشه شکست خورده، اقتداری رو نمیتونه از یک king نشون بده. ولی بازم میگم واقعاً دیاز بهتر شده.

من از مبارزات کانر لذت میبرم، البته تو همون 145 پوند. درسته که درآمدزا ترین و پر طرفدارترین فایتر هستش ولی باید قبول کنه نظم رو بهم ریخته!!! کروز نمیخواد با دیلاشاو مبارزه کنه. اونم از داستان وودلی! آلوارز هم که به این جمع اضافه شده.

در کل بنظرم با اختلاف میلیمتری کانر برنده شد(با احتساب قانون 10 امتیازی راندی). دقیقاً مثل فایت جی اس پی با هندریکس که با احتساب راندی بودن، GSP برنده شد.
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...

یه بنده خدایی یجا کامنت گذاشته بود، " این رامبل به گراز هم بزنه، میخوابه زمین"

بعضی ها گفتن شانسی بود!!! ولی چیزی که رامبل تو مبارزاتش نشون داده اینه که موقغ ضربه زدن خیلی خوب میبینه، همون لحظه گارد حریف رو آنالیز میکنه و ضربه ی خودشو وارد میکنه.

چقدر دوست داشتم فایت جونز - رامبل رو ببینم، ولی انگاری حالا حالا ها نمیشه!!!

.................................................. .................................................. .........................
    قبلاً زیاد علاقه ای به کابوی نداشتم ولی خیلی خوشم اومده ازش!!! همیشه آمادست، مرتب داره فایت میکنه و تازه جا خالی هم نمیده!!!!!! توی این وزن ابهت بیشتری داره. یکی از بهترین ها داره میشه، چون داره تبدیل به یک فایتر mma شش دانگ میشه که هم استرایکینگ قوی ای داره، هم خوب تیک داون میکنه و هم مهارت سابمیشن داره.
    سر فایت با دوس آنجوس هم خیلی خوب آماده کرده بود خودشو ولی از شانسش خورد به دوس آنجوسی که اون شب خیلی آماده بود.

بعد از مصاحبش که گفته بود من آمادم با آلوارز سر عنوان 155 پوند فایت کنم، دانا وایت گفته: "من کابوی 170 پوند رو خیلی بیشتر از 155 پوند دوست دارم! امیدوارم تو همین وزن بمونه و تایتل شات خودشو بگیره"

.................................................. .................................................. ........................

گاربرنت خیلی آمادست! دیگه باید یه فایت با رنک بالا بگیره! باید خودشو جلو یه کشتی گیر که توانایی سابمیشت و گراند & پاوند داره اثبات کنه

.................................................. .................................................. ......................................

نیل مگنی خیلی تو این 3 سال زحمت کشید و کم چیزی نیست که 12 فایت (10 برد، 2 باخت) انجام داد. این باخت دوباره عقب انداختش
    ویرایش توسط magneto_88 : 2016/08/23 در ساعت 15:14
    کاربر سایت

عضو انجمن
    123
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    یه سوال دوستان . شاید سوالم بی ربط باشه ولی گفتم بپرسم . میبخشید که اینجا مطرحش میکنم . خودم هم بوکس کار میکنم هم کیک بوکس . ولی بخاطر ترس از شکستن دماغ خوب فایت نمیکنم . برعکس وقتی کلاه محافظ دارم راحتم ولی تو باشگاه کسی استفاده نمیکنه منم حقیقت روم نمیشه بذارم . من تقریبا هر ضربه ای به بدنمو راحت تحمل میکنم .. فقط مشکلم همونه ...چکار کنم بنظرتون ؟
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash27 نمایش پست ها
    خودم هم بوکس کار میکنم هم کیک بوکس . ولی بخاطر ترس از شکستن دماغ خوب فایت نمیکنم . برعکس وقتی کلاه محافظ دارم راحتم ولی تو باشگاه کسی استفاده نمیکنه منم حقیقت روم نمیشه بذارم . من تقریبا هر ضربه ای به بدنمو راحت تحمل میکنم .. فقط مشکلم همونه ...چکار کنم بنظرتون ؟
    بوکسورهای حرفه ای که قهرمان جهان هستن دارن تو تمریناتشون از کلاه استفاده می کنن.
    چون وقتی تو تمرینات میرین تو رینگ و فایت صد در صد هست و حریف هم در حدو اندازه شما ، هر دو طرف با تمام قدرت فایت می کنن و مسلما احتمال اسیب دیدگی بالا میره.
    در صورتی که فایت قرار دادی هست و ضربات سنگینی ردو بدل نمیشه ، میتونین کلاه نگذارید تا با شرایط مبارزه هماهنگ بشین.
    ولی تو اکثر باشگاه ها این تصور وجود داره که هر چی شاگردها بیشتر فایت صد در صد و بدون تجهیزات داشته باشن بهتره و بدنشون قوی تر میشه ... و چپ و راست فایت میگذارن در صورتی که بیشتر باید تکنیک و ضربات ترکیبی با سرعت خوب و قدرت پایین استفاده بشه تا فایترها اسیب نبینن. و بخش بدنسازی بدن باید جدا از فایت و اصولی باشه. و موقع مبارزه باید از تجهیزات استفاده بشه.
    ولی کلاه های رزمی از بینی محافظت نمیکنن و بیشتر کلاه های بوکس جدید اینکار رو می کنن. کلاه رزمی چون باید دید بهتری به اطراف مخصوصا ضربات پا داشته باشین جلوش بازتر هستن.
    به هر حال وقتی حرفه ای میرین سمت یک ورزش اینجور آسیب دیدگی ها طبیعی هست. حتی تو یک سالن کشتی روزی نیست که یک ابرو پاره نشه و یک زانو یا بینی آسیب نبینه. و تو اکثر رشته های اینچنینی وقتی حرفه ای تمرین میکنید آسیب دیدگی ها جزء جدا نشدنیشون هستن.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/08/23 در ساعت 21:35
    کاربر سایت

عضو انجمن
    123
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    بوکسورهای حرفه ای که قهرمان جهان هستن دارن تو تمریناتشون از کلاه استفاده می کنن.
    چون وقتی تو تمرینات میرین تو رینگ و فایت صد در صد هست و حریف هم در حدو اندازه شما ، هر دو طرف با تمام قدرت فایت می کنن و مسلما احتمال اسیب دیدگی بالا میره.
    در صورتی که فایت قرار دادی هست و ضربات سنگینی ردو بدل نمیشه ، میتونین کلاه نگذارید تا با شرایط مبارزه هماهنگ بشین.
    ولی تو اکثر باشگاه ها این تصور وجود داره که هر چی شاگردها بیشتر فایت صد در صد و بدون تجهیزات داشته باشن بهتره و بدنشون قوی تر میشه ... و چپ و راست فایت میگذارن در صورتی که بیشتر باید تکنیک و ضربات ترکیبی با سرعت خوب و قدرت پایین استفاده بشه تا فایترها اسیب نبینن. و بخش بدنسازی بدن باید جدا از فایت و اصولی باشه. و موقع مبارزه باید از تجهیزات استفاده بشه.
    ولی کلاه های رزمی از بینی محافظت نمیکنن و بیشتر کلاه های بوکس جدید اینکار رو می کنن. کلاه رزمی چون باید دید بهتری به اطراف مخصوصا ضربات پا داشته باشین جلوش بازتر هستن.
    به هر حال وقتی حرفه ای میرین سمت یک ورزش اینجور آسیب دیدگی ها طبیعی هست. حتی تو یک سالن کشتی روزی نیست که یک ابرو پاره نشه و یک زانو یا بینی آسیب نبینه. و تو اکثر رشته های اینچنینی وقتی حرفه ای تمرین میکنید آسیب دیدگی ها جزء جدا نشدنیشون هستن.
    عالی بود . دقیقا نظر منم همینه چون تمرینات بوکسورهای حرفه ایم که میبینم حتی از کلاه محافظ استفاده میکنن .. جوریم هست بعضیاشون که کل دماغو گرفته جلوشو .. فکر میکنم نمونشم تو تمرینات مانی پاکیاو و رانداروزی دیدم .. ولی متاسفانه به دلیل قیمت بالا تو باشگاه اکثرا استفاده نمیکنن

پ . ن : یه کلیپ تو اینستاگرام دیدم که یکی از فایترا که ایرانیم بود با ساعد جلو صورتشو گرفته بود .. یجور حالت چشم گذاشتن تو بازی قایم باشک .. نظرتون چیه در مورد این گارد ؟ چون کل سرو صورتو پوشش میده
    ویرایش توسط siavash27 : 2016/08/24 در ساعت 01:45
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    دوست عزیز من خودم کیک بوکس کار می کنم اگه جدی داری کار میکنی پس باید بیخیال صورتت بشی چون مظمین باش دماغت یه روزی میشکنه توی این رشته شک نکن
    سعی کن بدنسازی خوب کاری کنی و همشم دنبال فایت نباشی به قول دوستمون اول تکنیک ها رو خوب تمرین کن بعد برو سراغ مبارزه
    و توصیه می کنم توی تمرین از کلاه استفاده کنی چون یهو وسط تمرین آسیب میبینی و برا مبارزه اصلیت نمی تونی مبارزه کنی پس کلاه بزار که توی تمرین آسیب نبینی
    و این که توی رزمی باید پوست کلفت باشی مسخرت کردن و کتک خوردی یا هر چیز دیگه کاریو بکن که می دونی درسته
    این قدر باید تکنیک ها و ضربات ترکیبی رو تمرین کنی حتی وقتی توی باشگاه نیستی که توی مبارزه ناخودآگاه اون حرکات به کار ببری دیگه بشه ملکه ذهنت
    عالی بود . دقیقا نظر منم همینه چون تمرینات بوکسورهای حرفه ایم که میبینم حتی از کلاه محافظ استفاده میکنن .. جوریم هست بعضیاشون که کل دماغو گرفته جلوشو .. فکر میکنم نمونشم تو تمرینات مانی پاکیاو و رانداروزی دیدم .. ولی متاسفانه به دلیل قیمت بالا تو باشگاه اکثرا استفاده نمیکنن

پ . ن : یه کلیپ تو اینستاگرام دیدم که یکی از فایترا که ایرانیم بود با ساعد جلو صورتشو گرفته بود .. یجور حالت چشم گذاشتن تو بازی قایم باشک .. نظرتون چیه در مورد این گارد ؟ چون کل سرو صورتو پوشش میده
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    سلام دوستان.همتون از دید طرفدار ب بازی نگاه میکنید و نظر خودتونو میگید.انصافا بازی پایاپایی بود.این دفه کانر بهتر کار کرد.توقع نداشتم اینقدر دووم بیاره ولی اورد.دیاز از نظر فعالیت بهتر بود.در کل از نگاه کسی ک طرفدار هیچ کدوم نیستم میگم کانر برد بازی رو ولی با رای خیلی نزدیک
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    یه کلیپ تو اینستاگرام دیدم که یکی از فایترا که ایرانیم بود با ساعد جلو صورتشو گرفته بود .. یجور حالت چشم گذاشتن تو بازی قایم باشک .. نظرتون چیه در مورد این گارد ؟ چون کل سرو صورتو پوشش میده
    کلا گارد در بوکس متنوع تر هست و بوکسوری مثل جو فریزر از این سبک استفاه می کرد البته گارش ثابت نبود مدام با گاردش بازی می کرد تا از ضربات مستقیم محمد علی کلی در امان بمونه و بتونه توی بدنش بره و بهش نزدیک بشه.
    ولی تو رزمی بالا بردن آرنج میتونه خطرناک باشه چون ضربات کیک به راحتی روی دنده و بدن میشینه.
    نمونه ای از گاردهای بوکس رو میتونین در عکس پایین ببینین:
    و از این مطالعه کنید.
    نتایج رویداد UFC 202: Diaz vs. McGregor II

صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 49

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)