ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 10 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 99
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان

11 مشخص شدن فایت های ufc 205

بسم الله الرحمن الرحیم

صبح امروز لیست نهایی رویداد UFC 205 مشخص شد.

این اولین رویدادی است که در شهر نیویورک کمپانی بزرگ یو اف سی برگزار میکنه و این رویداد در استادیوم فوق العاده معروف مدیسون اسکور گاردن قرار هست که انجام بشه.
    در این رویداد شاهد سه مبارزه بر سر عنوان قهرمانی خواهیم بود که در مین ایونت این رویداد ادی الوارز باید برای اولین بار از کمربند خود در مقابل کانر مک گرگور قهرمان دسته پروزن دفاع کند ادی الوارز قهرمان دسته لایت ویت است ، در مسابقه کو مین ایونت تایرون وودلی قهرمان دسته ولترویت باید از عنوانش برای نخستین مرتبه در مقابل پسر شگفت انگیز استفن تامپسون دفاع کنه و در سومین فایت سر عنوان قهرمانی هیولای دسته کاه وزن یوانا یوجیچک باید برای چهارمین مرتبه از عنوانش در مقابل فایتر لهستانی کارولینا کووالکیوژ ( اگه اسمش رو درست گفته باشم ) دفاع کنه در دیگر فایت های مهم این رویداد تاریخی و بسیار بزرگ کریس وایدمن در شهر خودش باید مقابل یوئل رومرو قرار بگیره این فایت در دسته میدل ویت انجام میشه ، کابوی دونالد سرونه هم باید در مقابل کوین گاستلوم در دسته ولتر ویت قرار بگیره
    از دیگر افراد حاضر در این رویداد فرانکی ادگار و میشا تیت قابل ذکر هستن .

در مورد مین ایونت خیلی حرف و حدیث بود مثلا دینا وایت یه تویتی چند وقت قبل فرستاد و گفت که حریف الوارز خبیب هست و نه کانر و کانر باید از عنوانش در برابر الدو دفاع کنه که دیدیم این اتفاق نیفتاد ، در مورد فایت بعد وودلی میخواست مقابل نیک دیاز یا جورج سنت پیر مبارزه کنه ، از دیگر خبرهای اولیه این رویداد قرار بود که راندا راوزی در این رویداد حضور داشته باشه که این اتفاق هم نیفتاد و از دیگر پیش بینی های قبلی این بود که در صورت پیروزی جان جونز بر دنیل کورمیه در رویداد بزرگ 200 جونز میبایست به دیدار رامبل میرفت که هیچکدوم از این اتفاقات نیفتاد

لینک ویکی پدیای رویداد
    __________________________________________________ ___

دوتا خبر که ربطی به ufc 205 ندارن هم بزاریم البته خیلی کوتاه
    رایان بیدر جانشین الکساندر گوستافسن در فایت نایت 100 شد ، فعلا دلیل این موضوع مشخص نیست ولی به احتمال بسیار زیاد مصدومیت گوستافسن دلیل این تغییر شده .
    بیدر باید به مصاف انتونیو روجریو نوگرا بره .
    قهرمان سنگین وزن WBA ، IBF و WBO بوکس جهان تایسون فیوری ، به دلیل مثبت بودن تستش به احتمال زیاد خلع عنوان خواهد شد .
    موادی که در تست او پیدا شده ماده اولیه کوکایین هست .
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/10/01 در ساعت 17:41
    کاربر سایت

عضو انجمن
    69
    مبارز مورد علاقه Alan_Omer_Headshot
    خداوکیلی این مین کارت خیلی از ufc 200 هم بزرگ تره و با شکوه تره. بی صبرانه منتظر این رویداد فوق العاده هستم. ایشالا که هیچ کدوم مصدوم نشن و همه ی مبارزه ها طبق برنامه انجام بشه. جوووووووووووووووووووووووو ووووووووون.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    دیگه واقعا مسخره است، یو اف سی داره از ورزش دور میشه و تبدیل به یک شو میشه! الان قاعدتا آلدو باید کمربند دائم رو بگیره و از اون طرف هم دوس آنخوس رو داریم و البته حبیب رو! نیت دیاز هم در شرایط برابری با کانر قرار داره اون هم میتونه مدعی این وزن باشه! فقط با منطق بست فور بیزینس میشه کانر رو در این جایگاه تصور کرد!
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman13 نمایش پست ها
    دیگه واقعا مسخره است، یو اف سی داره از ورزش دور میشه و تبدیل به یک شو میشه! الان قاعدتا آلدو باید کمربند دائم رو بگیره و از اون طرف هم دوس آنخوس رو داریم و البته حبیب رو! نیت دیاز هم در شرایط برابری با کانر قرار داره اون هم میتونه مدعی این وزن باشه! فقط با منطق بست فور بیزینس میشه کانر رو در این جایگاه تصور کرد!
    جالبه بدونی که گفتن کانر کمربندش رو از دست نمیده
    یعنی خلع عنوان نمیشه

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    241
    مبارز مورد علاقه DominickCruz_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    جالبه بدونی که گفتن کانر کمربندش رو از دست نمیده
    یعنی خلع عنوان نمیشه

چرا خلع عنوان شه وقتی میتونن هم از این مسابقه پول درشت به جیب بزنن هم از کانر و آلدو!
    لامصبا اول پول رو میشناسن بعد خدا

دوباره دارن شروع میکنن به معطل کردن مدعی ها تو این دو تا دسته وزنی..
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام وای این یو اف سی 205 چه رویدادی بشه . برادر خوبم نیت تو شرایط یکسانی باکانر قرار داره !!! دوس انجوس که بدجوری شکست خورد چطور او هم حق داره .تو این بین این خبیب بود که واقعا حقش ضایع شد و حق اون بود که حقیقتا ضایع شدو نه دیگرانی که نام بردی
    ویرایش توسط chiao : 2016/09/27 در ساعت 20:23
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام وای این یو اف سی 205 چه رویدادی بشه . برادر خوبم نیت تو شرایط یکسانی باکانر قرار داره !!! دوس انجوس که بدجوری شکست خورد چطور او هم حق داره .تو این بین این خبیب بود که واقعا حقش ضایع شد و حق اون بود که حقیقتا ضایع شدو نه دیگرانی که نام بردی
    دقیقا کدوم اسم رو منظورتون هست
    منم گفتم که دینا وایت گفته بود قرار هست با خبیب مبارزه کنه !!!

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام . برادر خوبم phenom جان منظورم شما نبودین مخاطبم داداش گلم saman13 بود
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام . برادر خوبم phenom جان منظورم شما نبودین مخاطبم داداش گلم saman13 بود
    داش chiao مخلصم و من فکر میکردم که با بنده هستید
    بله واقعا اگه بحث نوبتی هم باشه نوبت خبیب بود ولی مسولان مثل همیشه بوی پول خیلی گنده به مشامشون خورده و حق فایترهایی که شاید فایتشون ان چنان به فروش نره مثل الدو و خبیب و ... خورده میشه

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman13 نمایش پست ها
    خود الوارز دوست داشت با کانر مبارزه کنه
    بعد از این که الوارز قهرمان شد همه ازش پرسیدن می تونی با کانر مبارزه کنی یا نه اونم از این سوال حرصش گرفته بودم
    خودش هی پای خودشو توی سوپر فایت با کانر باز کرد و مطمین باشید خودش از این مبارزه خیلی هم خوشحال می شه چون پولی که از فایت با کانر به جیب میزنه چه ببره و چه ببازه از پولی که حتی با بردش از حبیب به دست میاره بیشتره
    من خودم خشصا طرفدار حبیبم ولی خود الوارز پای خودشو توی این فایت باز کرد
    به قول دوستمون اونا هیچ وقت پولی که از ریمچ کانر با الدو به دست میارن رو بیخیال نمی شن
    همه دوست دارن اون ریمچو ببینن پس خوب پولی میشه ازش در بیاری
    بعدم با باخت ناجوری که الدو جلو کانر داد به نظر من لیاقت این که بدون مبارزه دوباره با کانر قهرمان بشه رو نداره
    ولی اگه کانر سوپر فایت رو ببره قطعا جز بهترین فایتر ufc خواهد شد و به نظر من این فایت برای کانر از فایتش با نیتن اسون تره
    الوارز اصلا نمی تونه ضربات کانر رو مثل نیتن تحمل که یکی رو بخوره قطعا ناک اوت میشه
صفحه 1 از 10 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 99

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)