ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 5 از 10 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 99
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان

11 مشخص شدن فایت های ufc 205

بسم الله الرحمن الرحیم

صبح امروز لیست نهایی رویداد UFC 205 مشخص شد.

این اولین رویدادی است که در شهر نیویورک کمپانی بزرگ یو اف سی برگزار میکنه و این رویداد در استادیوم فوق العاده معروف مدیسون اسکور گاردن قرار هست که انجام بشه.
    در این رویداد شاهد سه مبارزه بر سر عنوان قهرمانی خواهیم بود که در مین ایونت این رویداد ادی الوارز باید برای اولین بار از کمربند خود در مقابل کانر مک گرگور قهرمان دسته پروزن دفاع کند ادی الوارز قهرمان دسته لایت ویت است ، در مسابقه کو مین ایونت تایرون وودلی قهرمان دسته ولترویت باید از عنوانش برای نخستین مرتبه در مقابل پسر شگفت انگیز استفن تامپسون دفاع کنه و در سومین فایت سر عنوان قهرمانی هیولای دسته کاه وزن یوانا یوجیچک باید برای چهارمین مرتبه از عنوانش در مقابل فایتر لهستانی کارولینا کووالکیوژ ( اگه اسمش رو درست گفته باشم ) دفاع کنه در دیگر فایت های مهم این رویداد تاریخی و بسیار بزرگ کریس وایدمن در شهر خودش باید مقابل یوئل رومرو قرار بگیره این فایت در دسته میدل ویت انجام میشه ، کابوی دونالد سرونه هم باید در مقابل کوین گاستلوم در دسته ولتر ویت قرار بگیره
    از دیگر افراد حاضر در این رویداد فرانکی ادگار و میشا تیت قابل ذکر هستن .

در مورد مین ایونت خیلی حرف و حدیث بود مثلا دینا وایت یه تویتی چند وقت قبل فرستاد و گفت که حریف الوارز خبیب هست و نه کانر و کانر باید از عنوانش در برابر الدو دفاع کنه که دیدیم این اتفاق نیفتاد ، در مورد فایت بعد وودلی میخواست مقابل نیک دیاز یا جورج سنت پیر مبارزه کنه ، از دیگر خبرهای اولیه این رویداد قرار بود که راندا راوزی در این رویداد حضور داشته باشه که این اتفاق هم نیفتاد و از دیگر پیش بینی های قبلی این بود که در صورت پیروزی جان جونز بر دنیل کورمیه در رویداد بزرگ 200 جونز میبایست به دیدار رامبل میرفت که هیچکدوم از این اتفاقات نیفتاد

لینک ویکی پدیای رویداد
    __________________________________________________ ___

دوتا خبر که ربطی به ufc 205 ندارن هم بزاریم البته خیلی کوتاه
    رایان بیدر جانشین الکساندر گوستافسن در فایت نایت 100 شد ، فعلا دلیل این موضوع مشخص نیست ولی به احتمال بسیار زیاد مصدومیت گوستافسن دلیل این تغییر شده .
    بیدر باید به مصاف انتونیو روجریو نوگرا بره .
    قهرمان سنگین وزن WBA ، IBF و WBO بوکس جهان تایسون فیوری ، به دلیل مثبت بودن تستش به احتمال زیاد خلع عنوان خواهد شد .
    موادی که در تست او پیدا شده ماده اولیه کوکایین هست .
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/10/01 در ساعت 17:41
    کاربر سایت

عضو انجمن
    188
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    بچه از نظر سن و سال نگفتم عزیز از نظر فایت گفتم
    اون هنوز مبارزه خیلی خوبی از خودش نشون نداده که بخواد تایتل شات بگیره
    اگه این جوری باشه اورتگا هم باید تایتل شات بگیره و هنوزم شکست نخورده
    عملکرد فایتر ها مهمه نه این که چند نفرو بردن وگرنه جیم میلر هم خیلی برد داشته ولی هنوز به سطح خبلی بالا نرسیده
    ۹ مبارزه رو پشت سر هم بردن یعنی عملکرد خوب دیگه . قرار نیست همه حریفات رو ناک اوت کنی ٬ هرکی سبک مبارزه خاص خودش رو داره ... Gsp کلا 8 نفر رو ناک اوت کرده از 25 برد .
    من که طرفدار هیچ کدومشون نیستم نه الدو نه هالووی . دوست دارم کانر جفتشون رو نابود کنه ولی خوب حقشونه شانسشون رو امتحان کنن چون مبارزهای خوبی هستن .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام . برادرم magneto 88 جان رکورد ufc 100 توسط ufc 202 و ufc 196 شکسته شد ufc 100 از این جهت در رده سوم قرار داره .
    سلام دوست عزیز

ممنون بابت اطلاع رسانیت

ولی نمیدونم چی شده تازه آمار و ارقام به هم خورده

چون عدد ufc 196، کمتر بود، حالا نمیدونم چی شده که اندازه ufc 100 شده!!! (اخه بعد از ufc 200، تمام سایت ها خبری منتشر کردن که این رویداد هم نتونست رکورد ufc 100 رو بشکونه)

دقیقاً یادمه بعد از ufc 202 هم گفتن اولش پایین تر از ufc 100 بوده، الان که دیدم، بالاتره.

به هر حال، چون ufc آمار و ارقام رو اعلام نمیکنه، دقیق نمیشه گفت.

الان تأییدیه دو تا منبع رو دیدم که زده ufc 202 رکورد رو زده، بازم ممنون بابت اطلاع خوبت :)
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    خبر حاشیه ای این رویداد خیلی زیاده !
    جرمی استیفنس بعد از اینکه کانر رسما با حرفاش نابودش کرد یه ویدیو داده بیرون که بعد از کنفرانس منتظر کانر بودم تا باهاش روبرو بشم ( چون توی یه کرنر بودن ) ولی کانر سر چرخونده و باهاش چشم تو چشم نشده ! حالا راست و دروغش با خود راوی ولی دقیقا مثل داستان زنگ آخر وایستا سر کوچه مدرسه شده !
    پیت بول قهرمان بلاتور هم توی اینستاگرامش یه کاور زده از فایت خودش با آلدو توی بلاتور ! و نوشته که همه mma فقط ufc نیست ، پیش ما بیا ! یو اف سی هم خیلی شیک مجلسی به آلدو پیغام داده که خبری از فسخ قرار داد نیست . حالا این وسط صدای هالووی هم بلاخره در اومده و کلی به خودش و زمین و زمان فحش داده و گفته ترجیح میده با کانر مبارزه کنه !
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    میدونید چی برام جالب هست اینکه کار زیاد سختی نیست بفهمید که کسایی که مطلب میزارن طرفدار کدوم فایتر هستند مخصوصا از مبارزی که به عنوان مبارزه مورد علاقه تو سایت انتخاب کردن. ای کاش یکم بحث فنی تر میبود افراد بجای کل کل کردن واقعیت رو میگفتند.
    جالب تر نظرات طرداران آقای کانر هستش: یه نفر میگه چرا به هالووی مبارزه کمربند نمیدن طرفداری کانر میگن فعلا بچه ست بعد یکی دیگه میاد از این میگه که کی گفته کانر حریفای سخت رو مبارزه نکرده و اسم از همین هالووی میاره.بالاخره ما نفهمیدیم هالووی بچست یا حریف قدری بوده.
    توی تمام وزنها وقتی یه مبارز میخواد سر کمربند مبارزه کنه حداقل باید با چند تا از کسایی که قبلا تاتل شات مبارزه کردند مبارزه کنه کدوم یکی از کسایی که کانر باهاشون مبارزه کرده بود قبلا سر کمربند تو وزنشون مبارزه کرده بودند یه نگاه به اسمشون بندازید به ما هم بگید: - - - - - - همون طور که میبینید هیچ کدوم.
    دنیس سیور هیچ وقت جزء 10 تای وزن نبود زمانی که پوریر باخت به کانر و رفت یه وزن بالاتر UFC ورداشت دنیس سیور رو گذاشت رنک 10 وزن بعدشم دوباره رفت که رفت. اسم از چد مندز میارین که خودتون میدونید در عرض 10 روز مبارزه رو قبول کرد چرا به جای اینکه به کانر بگن با سیور مبارزه کن بعد برای کمربند اون موقع نذاشتن با چد مندز مسابقه بده. زمانی که کانر با هالووی مسابقه داد هالووی 21 سالش بیشتر نبود و تجربه نداشت اما الان یه مبارز دیگه است از حق نگذریم پوریر مبارزه خوبیه اما اون هم تا حالا برای کمربند مبارزه نکرده. همین نیت دیاز هم که اینقدر حرف میزنه خودش رکوردش 19 برد داشت و 11 بار هم باخته که اگه از من بپرسید نقطه ضعف زیاد داره و فکر نکم کسی بباشه که نتونه نیت دیاز رو شکست بده.
    همون طور که گفته بودم اصلا ربطی به انصاف و حق و کی عملکردش بهتر بوده نداره خود دانا زمانی که مبارزه اول کانر رو با نیت برنامه ریزی کرد گفت این فقط مبارزه ای بوده که مردم بیشتر دلشون میخواسته ببینن که اونم به خاطر کل کل کردن های این دو تا بوده که برای مردم جذابش کرده بود.
    این که یه نفر جرات داره چند تا وزن بره بالاتر به نظر من از اون حرفهاست! سایز و موارد دیگه باید این اجازرو بده این که انتظار دارید آلدو با اون قدش بره دسته 170 پوند واقعا باید هیکلش خنده دار بشه تو اون وزن.
    اونایی که فکر میکنن کانر جرات داره توی وزن 170 پوند مسابقه بده برید ببینید تو اون وزن از پس کدومشون برمیاد از پس کارلوس کاندیت یا دیمین مایا یا روری مکدانولد یا تایرن وودلی.
    کانر آدم زرنگی هست و چون میدونست نیت قرار نیست از وزن بیشتر برای کلینچ کردن و مبارزه روی زمین استفاده کنه برای همین مبارزه با نیت رو توی 170 قبول کرد وگرنه خودش تو وزن 145 با یه فسقلی مثل چد مندز مشکل پیدا کرده بود چه برسه به اینکه با یکی سنگین تر و گنده تر مجبور بشه کشتی بگیره.
    دوس آنیوس هم یه بار گفت که کانر زرنگه یه کمربند تو وزن 145 برده و بعد هی میره با دیگران تو وزن اونها مبارزه میکنه اگه الان هم به آلوارز ببازه باز کمربند 145 پوند رو داره و دوباره کلی ازش استفاده میکنه تا پول در بیاره..
    نکته
    یادم میاد 10 تا 12 سال پیش وقتی من طرفدار بارسلونا بودم این تیم به همه میباخت به هر کی میگفتم میگفت بارسلونا کیه اون موقع دور دور منچستر وبایرن و میلان و اینا بود اما الان که بارسلونا شده پولدار ترین تیم و هر چی عنوان کسب کرده و به هر تیم 10 تا گل میزنه توی خیابون از هر کی بپرسی طرفدار کدوم تیمی میگه بارسلونا.
    قظیه کانر مک گرگور هم همینه الان که شلوغش کرده یه عده شدن طرفدارش ولی قول میدم به عنوان کسی که ورزش کردم و میدونم چی میشه چند تا مبارزه دیگه که مجبور بشه بده و ببازه همین افراد هم دیگه تا 1 سال دیگه اسمی از کانر نمیارن.
    خدار و شکر بیشتر از اینکه طرفدار این مبارز ها باشم ذوق دارم برای تماشا و موفقیت مبارزان ایرانی الاصل در UFC .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    123
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    دوست عزیز کاش خودتم بجایه پرداختن به حاشیه به بعد فنی مبارزات میپرداختی
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    دوست عزیز من سعی کردم در کامنت اولم باعث همین اتفاق بشم در ضمن مطالبی که ذکر شد واقعیات بود و سعی کردم از گفتن نظرات شخصی خودم در مورد اینکه از کی بیشتر خوشم میاد پرهیز کنم. ضمن اینکه بعد از خوندن پستهای گذاشته شده احساس نکردم که کسی براش تحلیل فنی مسابقات ست شده اهمیت داشته باشه و پرداختن به موارد دیگه بسیار پر اهمیت بوده ظاهرا. چون خود شما هم به جزء یک خط نظرتون درباره کلینچ کردن آلوارز نظر دیگه ای ندادید.
    اما اگر در مورد مین ایونت نظرم رو بخواهید:
    فکر میکنم آلوارز تصمیم به خاک کردن کانر داشته باشه اما تصور نمیکنم که خیلی مشخص با این هدف وارد مبارزه بشه چون قطعا کانر هم از این هدف مطلع هست و عملا اقدام آلوارز برای خاک کردن کانر یک هدف لو رفته به حساب میاد. ضمن اینکه همه به استقامت بیشتر آلوارز و زود خسته شدن کانر اشاره کردند. فکر نمیکنم آلوارز بخواد از همون اول که کانر سر حال هست و میتونه اقدام به خاک های آلوارز رو دفاع کنه آلوارز بخواد با اسرار به خاک کردن کانر خودش رو خسته کنه مگر اینکه مطمئن باشه کانر رو حتما خیلی بی دردسر همون اول خاک میکنه و میتونه کانر رو خسته کنه. واگر کانر بتونه تو همون 2 راند اول صدمات شدید به آلوارز وارد کنه میتونه پیروز باشه ولی اگر مسابقات کمی گرپلینگ زیاد داشته باشه کانر خسته میشه و شانس زیادی نداره.
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    241
    مبارز مورد علاقه DominickCruz_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash27 نمایش پست ها
    دوست عزیز کاش خودتم بجایه پرداختن به حاشیه به بعد فنی مبارزات میپرداختی

اتفاقا صحبت های خیلی جالبی کردن، متاسفانه تعصبانه نظر دادن فقط باعث می شه آدم از بحث دلسرد شه و تمومش کنه..
    خود شما هم به جای اینکه نظر تخصصی بدید تو هر صفحه خطاب به بقیه می نویسید. کلا منظورم اینه شاید یک سری علم تخصصی نظر دادن رو نداشته باشن (مثل خود بنده که دارم شاگردی میکنم) یا اینجا جاش نباشه، چون قبل رویداد تایپیک پیشبینی زده میشه که دوستان اهل فن اونجارو بیشتر دنبال می کنن و نظرات کارشناسی مطرح میکنن تا تایپیک های خبری.
    تشکرم میکنم از دوستانی که زحمت اخبارو میکشن، کار چندان راحتی نیست، موفق باشن انشااله..
    طبق معمول هم امیدوارم یه مبارزه زیبارو شاهد باشیم.
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    71
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    خیلی مشخصه داستان داستانه پول شده . ادی آلوارز اصلا تو این فازا نبود که واسه کسی شاخو شونه بکشه یا ترش تاکر باشه . چون میدونه چه ببره چه ببازه پوله 2 سالو یه جا در میاره این فایتو خواسته
    کانر هم که در مجموع دنبال اینه تو تاریخ یو اف سی موندگار بشه . نه دیگه پول میخواد نه اسمو رسم . میخواد موندگارشه . سازمان هم تمام و کمال داره حمایت میکنه اونم بدش نمیاد . کانر آلدو رو با زرنگی برد
    شاید اگه دوباره مبارزه کنن کانر نتونه بردشو تکرار کنه ولی مهم اینه تو 13 ثانیه اونم بعد اون همه حاشیه نابودش کرد . الانم هرجور حمایتش کنن حقشه . کمتر فایترهایی بودن تو این سالها
    که باعث رشد و همه گیر شدن این مبارزات و این سازمان شدن . مثل جان جونز . اندرسون سیلوا . جی اس پی و ... کانر هم یکی از اوناست . از حق نگذریم
    با احترام به نظر همه دوستان
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام ظاهرا مثل اینکه اول از جورج سنت پیر خواستن که با کانر مبارزه کنه که جورج درخواست 10 میلیون دلاری داشته از این مبارزه دینا وایت هم جوابشو داده no . البته این خبر معلوم نیست که تا چه حد صحت داشته باشه
    ویرایش توسط chiao : 2016/09/30 در ساعت 20:16
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    ادگارد به کسی که کانر 13 ثانیه ناک اوت کرد باخت
    نقل قول نوشته اصلی توسط hunner نمایش پست ها
    شما فقط چشماتو ببند و از کانر طرفداری کندرسته تو 13 ثانیه باخت ولی چرا سابقه درخشانشو در نظر نمیگیرید؟مکس هالوی هم جز چنتا نفر اول لیسته.خیلی اینده داره و بچه خطاب کردنش نشون دهنده بی فکر حرف زدنه.جرمی استیونس هم کم کسی نیس.دیدی ک قهرمان سابق رنن براوو برد.راجب سوپر فایتم قبلا قرار بود الدو با پتیس بازی کنه ک ب هم خورد.مطمئن باش این دفه الدو اصولی تر بازی میکنه.من مطمئنم ک ادگار کانر رو میبره.چ برسه ب الدو
صفحه 5 از 10 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 99

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)