ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 7 از 10 نخست ... 56789 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 99
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان

11 مشخص شدن فایت های ufc 205

بسم الله الرحمن الرحیم

صبح امروز لیست نهایی رویداد UFC 205 مشخص شد.

این اولین رویدادی است که در شهر نیویورک کمپانی بزرگ یو اف سی برگزار میکنه و این رویداد در استادیوم فوق العاده معروف مدیسون اسکور گاردن قرار هست که انجام بشه.
    در این رویداد شاهد سه مبارزه بر سر عنوان قهرمانی خواهیم بود که در مین ایونت این رویداد ادی الوارز باید برای اولین بار از کمربند خود در مقابل کانر مک گرگور قهرمان دسته پروزن دفاع کند ادی الوارز قهرمان دسته لایت ویت است ، در مسابقه کو مین ایونت تایرون وودلی قهرمان دسته ولترویت باید از عنوانش برای نخستین مرتبه در مقابل پسر شگفت انگیز استفن تامپسون دفاع کنه و در سومین فایت سر عنوان قهرمانی هیولای دسته کاه وزن یوانا یوجیچک باید برای چهارمین مرتبه از عنوانش در مقابل فایتر لهستانی کارولینا کووالکیوژ ( اگه اسمش رو درست گفته باشم ) دفاع کنه در دیگر فایت های مهم این رویداد تاریخی و بسیار بزرگ کریس وایدمن در شهر خودش باید مقابل یوئل رومرو قرار بگیره این فایت در دسته میدل ویت انجام میشه ، کابوی دونالد سرونه هم باید در مقابل کوین گاستلوم در دسته ولتر ویت قرار بگیره
    از دیگر افراد حاضر در این رویداد فرانکی ادگار و میشا تیت قابل ذکر هستن .

در مورد مین ایونت خیلی حرف و حدیث بود مثلا دینا وایت یه تویتی چند وقت قبل فرستاد و گفت که حریف الوارز خبیب هست و نه کانر و کانر باید از عنوانش در برابر الدو دفاع کنه که دیدیم این اتفاق نیفتاد ، در مورد فایت بعد وودلی میخواست مقابل نیک دیاز یا جورج سنت پیر مبارزه کنه ، از دیگر خبرهای اولیه این رویداد قرار بود که راندا راوزی در این رویداد حضور داشته باشه که این اتفاق هم نیفتاد و از دیگر پیش بینی های قبلی این بود که در صورت پیروزی جان جونز بر دنیل کورمیه در رویداد بزرگ 200 جونز میبایست به دیدار رامبل میرفت که هیچکدوم از این اتفاقات نیفتاد

لینک ویکی پدیای رویداد
    __________________________________________________ ___

دوتا خبر که ربطی به ufc 205 ندارن هم بزاریم البته خیلی کوتاه
    رایان بیدر جانشین الکساندر گوستافسن در فایت نایت 100 شد ، فعلا دلیل این موضوع مشخص نیست ولی به احتمال بسیار زیاد مصدومیت گوستافسن دلیل این تغییر شده .
    بیدر باید به مصاف انتونیو روجریو نوگرا بره .
    قهرمان سنگین وزن WBA ، IBF و WBO بوکس جهان تایسون فیوری ، به دلیل مثبت بودن تستش به احتمال زیاد خلع عنوان خواهد شد .
    موادی که در تست او پیدا شده ماده اولیه کوکایین هست .
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/10/01 در ساعت 17:41
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash27 نمایش پست ها
    منظورم واضحه ..بنظرم هر رتبه ایم بخوایم بش بدیم بعد از کانر قرار میگیره .. اون از دوپینگش تو مبارزه آخرش و هزار تا مسایل حاشیه ای دیگه .. با این قد و قوارش تا حالا شده بخواد با یه سنگین وزن فایت کنه !!؟یعنی در حد موساسیم جرات نداشت !!!! خیلی مسایل هستن که یه فایترو محبوب و خوب میکنن که بنظرم جونز اون فاکتورارو به اندازه کانر نداره ...
    ارزش ufc به همین مبارزایه کاریزماتیکه ..( وگرنه چه فرقی بین بلاتور و رایزینو سازمانایه دیگه هست .. همشون فایترا دارن تو سر و کول هم میزنن ) نظر من نیست فقط نظر اکثر مردمه ... مبارز خوب مبارزیه که هم تو میدون هم خارج از گود مبارزات ، خوب باشه .. حالا هر رنکیم میخوای در نظر بگیر واسه هر مبارزی
    دوستانیم که نسبت به ترش تالک نظر منفی دارن دلیلش روحیات خودشونه .. وگرنه یه دنیایی موافقن با این چیزا .. نمیخوام زیاد مثال بزنم ولی بارزترین نمونش محمد علی کلی بود ... امیر علی خودمونم همین سبکو پیش گرفته .. یه عکسیم تو پیجش گذاشته ظاهرا توپیده به سیلوا .. عادیه بنظرم ... جذابیت مسابقاتم بیشتر میکنه
    من دیگه چیزی برای گفتن ندارم وقتی این چیزها رو میگی که واقعا خیلی عجیب هست ، یعنی ترش تاک بودن جزیی از حاشیه سازی نیس ، جان جونز کلا شخصیت عجیب غریبی داشته و داره ولی همه منظورم همه هست ها (البته غیر از شما ) در اینکه اون یکی از بهترین فایترهای تاریخه متفق هستن .
    فقط محض اطلاع میگم جان جونز ۸ تایتل دیفنس داشت و این عدد برای کانر حالا حالاها فقط خط تیره هس . جان بهترین های دسته خودش رو تار و مار کرده و قهرمان فعلی یکی از اون افراد هس .
    در مورد مبارزه با دسته بالاتر هم لازم نیس اینکارو بکنه اینم از اون حرف ها بود پس نتیجه میگیریم که جورج سنت پیر خوب نبود ، شما با این حرفت به دمیتریوس جانسون هم توهین میکنی نفر اول پاوند فور پاوند با ۸ تا تایتل دیفنس ولی چون ترش تاکی در کارش نیس و با دسته بالا فایت نداشته حتما خوب نیس !!! یا دامنیک کروز و ...
    خدا رو شکر من طرفدار اندرسون سیلوا هستم
    و از طرفداران کانر عاجزانه تقاضا میکنم و شما رو به اون چیزی که میپرستید قسمتون میدم دیگه کانر رو با اندرسون سیلوا و فیدور املیاننکو مقایسه نکنید

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    من عذر خواهی میکنم که مجبور شدم مجددا پاسخ بدم چون احساس کردم عده ای از دوستان دارن با برداشتهای شخصی اتهام هایی رو میزنن که اصلا قشنگ نیست و شاید صرفا نظرات افراد باب میلشون نبوده باشه.
    خطاب به دوست عزیز نمیدونم منظورتون از بچه ها کیا هستند که من قضاوتشون کردم.
    چون من در پستهای اولم فقط در مورد ورزشکاران و مبارزان UFC نظرم رو نوشتم و برداشتم از اتفاقاتی که در این مسابقات می افتد.و این کار صرفا جنبه شفاف سازی داشت و نظر من بود . مطالب دیگر هم صرفا نقل قول بود از صحبتهای خود دوستان.
    اتفاقا این شما هستید که چیزی رو که به دیگران نسبت میدهید خودتون دقیقا همون کار رو انجام دادید و ای کاش بجای سریع خوندن نظرات دوستان کمی آروم تر و با دقت تر میخوندید .
    بار اول هم شما درباره نظر من در مورد مسابقات یا مطالبی که تو سایت گذاشته بود نظر دادید و قضاوت کردید که بنده به حاشیه پرداختم در حالی که گفتم هدفم تشویق به رعایت انصاف بود و نظرم رو هم در مورد مسابقه اصلی بیان کردم. متاسفم اگه نظرم در مورد اتفاقات و برداشتم از وقایع باب میل شما و بعضی دیگر از دوستان نبوده.
    شما که به دیگران مدام تذکر میدی که به حاشیه میپردازند یا نه بگو این کار شما قضاوت بود یا مطالبی که من گذاشتم یا اینکه مباحثی که مطرح کردم روچه طور مخاطبش رو دوستان عزیز سایت قلمداد کردی که ضمن اینکه مطالبم در طرفداری از هیچ کس نبوده. شما که تذکر دادی به حاشیه نپردازیم بگو این اظهار نظر هات به حاشیه پرداختن هست یا نه. شما که مستقیم به کسی بیانیه مینویسی و نام میبری و قضاوت میکنی این رو بدون که این شما هستی که نباید انتظار بازخورد مثبت داشته باشی بنده سعی کردم مباحث رو تموم کنم ولی هیچ کس دوست نداره بی خود تهمت بشنوه.
    این که نظرات عده ای در مورد یک ورزشکار یا هر موضوع دیگه ای باب میل بعضی افراد نیست بیان با اتهام زدن جو درست کنن و به این شکل مستقیما خطاب به دیگران نظر بدن و قضاوت کنن.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    123
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    معمولا اینجور بحثا چون سلیقه ایه بی نتیجه میمونه ... منم نگفتم فایتر بدیه گفتم بعد از کانر قرار میگیره !!!!! پس بهتره برداشت الکی از حرفم نکنی
    ببینم حالا وقتی کانر کمربند دو وزنو بدست آورد بازم حرفی واسه گفتن میمونه .. شما مقیاست واسه انتخاب فایتر خوب با من متفاوته .. بنظرم فایتری در کل خوبه که مردم تمایل بیشتری واسه دیدن مبارزاتش داشته باشن شما تک بعدی به قضیه نگاه میکنی .
    یه مثال میزنم .. من حاضرم نود دیقه یه مسابقه فوتبال جذاب و هیجان انگیز بدون گل نگاه کنم ولی یک ثانیه نشینم پایه یه فوتبال یک طرفه ...حالا میخواد 20 تا گلم داشته باشه .. مبارزات mma همینه .. کاری ندارم کی کیو ظرف چند ثانیه ناک اوت میکنه .. مهم اینه هیجان داشته باشه !!!! (راندا روزی درسته که خیلی بد از هولم باخت .. ولی مبارزشون اینقد جذاب بود که بنظرم بهترین مبارزه ای بود که دیدم ) حالا دیمیتری جانسون میخواد 20 تا تایتل دیفنسم داشته باشه
    در آخر این دامنیک کروزم که مثال زدی برو یه سر کل کلاشو با تی جی دیلاشو نگا کن .
    ahossein
    کاربر سایت
    مهمان
    معمولا اینجور بحثا چون سلیقه ایه بی نتیجه میمونه ... منم نگفتم فایتر بدیه گفتم بعد از کانر قرار میگیره !!!!! پس بهتره برداشت الکی از حرفم نکنی
    ببینم حالا وقتی کانر کمربند دو وزنو بدست آورد بازم حرفی واسه گفتن میمونه .. شما مقیاست واسه انتخاب فایتر خوب با من متفاوته .. بنظرم فایتری در کل خوبه که مردم تمایل بیشتری واسه دیدن مبارزاتش داشته باشن شما تک بعدی به قضیه نگاه میکنی .
    یه مثال میزنم .. من حاضرم نود دیقه یه مسابقه فوتبال جذاب و هیجان انگیز بدون گل نگاه کنم ولی یک ثانیه نشینم پایه یه فوتبال یک طرفه ...حالا میخواد 20 تا گلم داشته باشه .. مبارزات mma همینه .. کاری ندارم کی کیو ظرف چند ثانیه ناک اوت میکنه .. مهم اینه هیجان داشته باشه !!!! (راندا روزی درسته که خیلی بد از هولم باخت .. ولی مبارزشون اینقد جذاب بود که بنظرم بهترین مبارزه ای بود که دیدم ) حالا دیمیتری جانسون میخواد 20 تا تایتل دیفنسم داشته باشه
    در آخر این دامنیک کروزم که مثال زدی برو یه سر کل کلاشو با تی جی دیلاشو نگا کن .
    حرف خنده داری داری میزنی ... همه دنیا میدونن که جان جونز بزرگترین و بهترین فایتر تاریخ مبارزات آزاده ... اینو از صحبتهای جو روگن گرفته تا لیست پاوند فور پاوند و تا آمار و ارقام و مباحث فنی میتونی بفهمی...
    مگه ما داریم کشتی کج میبینیم که تراش تاک مهم باشه من دارم بحث فنی میکنم...تازه اگر دقت داشته باشی جان جونز یکی از اساتید جنگ روانی هستش.

جان جونز بدون هیچ شکی کاملترین و بهترین فایتر تاریخ مبارزات ازاد هستش .... اون هم توی گرپلینگ و جوجیتسو و کشتی مهارت بسیار بالایی داره که ما اینو توی فایتهاش میبینیم و هم اینکه توی استرایک و مبارزه ی سرپا یک فایتر بسیار پخته ، بی نقص و فوق العاده بوده.
    جوانترین قهرمان تاریخ که تونسته 8 بار دفاع از عنوان داشته باشه و اگر اون بدشانسی ها و صد البته اشتباهاتش نبود الان رکورد سیلوا رو با 10 دفاع میشکوند.

اصلا حرف شما نشون از درک پایینتون داره شما برید توی پروموی قبل فایت جان جونز با اونس سنت پرو رو ببین خود ufc کامل میگه که جونز بزرگترین فایتر تاریخ این رشته هستش... اصلا این چیزیه که همه میدونن و واضحه...جونز کامله.

تمام بزرگان دسته ی خودش رو نابود کرده... کانر حتی یک بار دفاع از عنوان نداشته و شما برمیگردین اون رو حتی با جونز مقایسه میکنید؟؟؟ کانری که به نیت دیاز باخته؟ نیت دیازی که حتی جزو بهترین مبارزان حال حاضر ufc هم نیست!!! و فقط دو هفته زمان برای آماده سازی داشت.

جان جونز ترسوهه؟ اینم یک جک خنده دار و مزخرفی هستش که شما میگی و نشون از درکت داره ، جان جونز با 23 سال سن اومد مقابل لجند بزرگ پراید و یو اف سی موریسیو شوگان مبارزه کرد و زد نابودش کرد و جوانترن قهرمان تاریخ شد ترس؟؟؟ بعد درمقابل تمام قهرمانان بزرگ یو اف سی مبارزه کرد و همشون رو شکست داد از ماچیدا گرفته تا بلفورت و رمپیج و تشیرا و دنیل کرمیری که الان قهرمانه و گوستافسن و... بردن رشاد اونزی که شکست ناپذیر بود توی دوران اوجش!

کانر هرگز به جونز نمیرسه حتی ده سال دیگه میدونی چرا؟ چون کانر اصلا فایتر کاملی نیست و توی ابعاد فنی فقط مشت زنی خوبی داره ... جونز یک اعجوبه و پکیج کامله...واقعا شرمم میاد با شماهایی بحث کنم که کانرو با بزرگی مثل جونز مقایسه میکنید...

جان جونز هم یکی از فیس ها و بزرگان و شخصیت های هیجان انگیز یو اف سی بود و هست اینو بدون... بعدشم شما درک فنی نداری هیجان برای تو مخاطب مهمه اما فایتر فقط بحث فنیش مهمه و دمیتریوس جانسون یک خدا در برابر کانری هستش که اصلا خصوصیات فایتر کامل رو نداره! یا همین دومنیک کروز که سالهاست شکست ناپذیره فقط یک شخصی که هیچ درکی نداره کانرو با دومنیک کروز بهترین فایتر تاریخ خروس وزن مقایسه میکنه!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    123
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahossein نمایش پست ها
    حرف خنده داری داری میزنی ... همه دنیا میدونن که جان جونز بزرگترین و بهترین فایتر تاریخ مبارزات آزاده ... اینو از صحبتهای جو روگن گرفته تا لیست پاوند فور پاوند و تا آمار و ارقام و مباحث فنی میتونی بفهمی...
    مگه ما داریم کشتی کج میبینیم که تراش تاک مهم باشه من دارم بحث فنی میکنم...تازه اگر دقت داشته باشی جان جونز یکی از اساتید جنگ روانی هستش.

جان جونز بدون هیچ شکی کاملترین و بهترین فایتر تاریخ مبارزات ازاد هستش .... اون هم توی گرپلینگ و جوجیتسو و کشتی مهارت بسیار بالایی داره که ما اینو توی فایتهاش میبینیم و هم اینکه توی استرایک و مبارزه ی سرپا یک فایتر بسیار پخته ، بی نقص و فوق العاده بوده.
    جوانترین قهرمان تاریخ که تونسته 8 بار دفاع از عنوان داشته باشه و اگر اون بدشانسی ها و صد البته اشتباهاتش نبود الان رکورد سیلوا رو با 10 دفاع میشکوند.

اصلا حرف شما نشون از درک پایینتون داره شما برید توی پروموی قبل فایت جان جونز با اونس سنت پرو رو ببین خود ufc کامل میگه که جونز بزرگترین فایتر تاریخ این رشته هستش... اصلا این چیزیه که همه میدونن و واضحه...جونز کامله.

تمام بزرگان دسته ی خودش رو نابود کرده... کانر حتی یک بار دفاع از عنوان نداشته و شما برمیگردین اون رو حتی با جونز مقایسه میکنید؟؟؟ کانری که به نیت دیاز باخته؟ نیت دیازی که حتی جزو بهترین مبارزان حال حاضر ufc هم نیست!!! و فقط دو هفته زمان برای آماده سازی داشت.

جان جونز ترسوهه؟ اینم یک جک خنده دار و مزخرفی هستش که شما میگی و نشون از درکت داره ، جان جونز با 23 سال سن اومد مقابل لجند بزرگ پراید و یو اف سی موریسیو شوگان مبارزه کرد و زد نابودش کرد و جوانترن قهرمان تاریخ شد ترس؟؟؟ بعد درمقابل تمام قهرمانان بزرگ یو اف سی مبارزه کرد و همشون رو شکست داد از ماچیدا گرفته تا بلفورت و رمپیج و تشیرا و دنیل کرمیری که الان قهرمانه و گوستافسن و... بردن رشاد اونزی که شکست ناپذیر بود توی دوران اوجش!

کانر هرگز به جونز نمیرسه حتی ده سال دیگه میدونی چرا؟ چون کانر اصلا فایتر کاملی نیست و توی ابعاد فنی فقط مشت زنی خوبی داره ... جونز یک اعجوبه و پکیج کامله...واقعا شرمم میاد با شماهایی بحث کنم که کانرو با بزرگی مثل جونز مقایسه میکنید...

جان جونز هم یکی از فیس ها و بزرگان و شخصیت های هیجان انگیز یو اف سی بود و هست اینو بدون... بعدشم شما درک فنی نداری هیجان برای تو مخاطب مهمه اما فایتر فقط بحث فنیش مهمه و دمیتریوس جانسون یک خدا در برابر کانری هستش که اصلا خصوصیات فایتر کامل رو نداره! یا همین دومنیک کروز که سالهاست شکست ناپذیره فقط یک شخصی که هیچ درکی نداره کانرو با دومنیک کروز بهترین فایتر تاریخ خروس وزن مقایسه میکنه!
    نقل قول میکنی بکن ولی حق نداری توهین کنی . حرف دهنتو بفهم درک خودت پایینه ... تو کی هستی که بخوای در مورد درک بقیه نظر بدی
    ahossein
    کاربر سایت
    مهمان
    یه مشت کشتی کج فن اومدن شدن طرفدار کانر ... بعد اونو با بزرگان مبارزات آزاد مقایسه میکنن...بحث فنی هم میکنی فقط دنبال حاشیه و مسخره بازی هستن...برین رسلمنیا ببینید لطفا... Mma و ufc هم خز شد!

هرکسی که بدون تفکر و اطلاعات حرفی بزنه درکش پایینه....من سالهاست دارم این ورزشو میبینم و تاریخچه مبارزات آزاد رو حفظم...اگر بدون این اطلاعات حرف مفت بزنم درکم پایینه!!! اما فعلا...
    کاربر سایت

عضو انجمن
    188
    منظورم واضحه ..بنظرم هر رتبه ایم بخوایم بش بدیم بعد از کانر قرار میگیره .. اون از دوپینگش تو مبارزه آخرش و هزار تا مسایل حاشیه ای دیگه .. با این قد و قوارش تا حالا شده بخواد با یه سنگین وزن فایت کنه !!؟یعنی در حد موساسیم جرات نداشت !!!! خیلی مسایل هستن که یه فایترو محبوب و خوب میکنن که بنظرم جونز اون فاکتورارو به اندازه کانر نداره ...
    ارزش ufc به همین مبارزایه کاریزماتیکه ..( وگرنه چه فرقی بین بلاتور و رایزینو سازمانایه دیگه هست .. همشون فایترا دارن تو سر و کول هم میزنن ) نظر من نیست فقط نظر اکثر مردمه ... مبارز خوب مبارزیه که هم تو میدون هم خارج از گود مبارزات ، خوب باشه .. حالا هر رنکیم میخوای در نظر بگیر واسه هر مبارزی
    دوستانیم که نسبت به ترش تالک نظر منفی دارن دلیلش روحیات خودشونه .. وگرنه یه دنیایی موافقن با این چیزا .. نمیخوام زیاد مثال بزنم ولی بارزترین نمونش محمد علی کلی بود ... امیر علی خودمونم همین سبکو پیش گرفته .. یه عکسیم تو پیجش گذاشته ظاهرا توپیده به سیلوا .. عادیه بنظرم ... جذابیت مسابقاتم بیشتر میکنه
    عجیب ترین کامنتی که من تو این سایت دیدم با فاصله .
    دوست من ماده غیر مجاز استفاده توسط جان جونز مربوط به یه داروی تقویت جنسی بوده که ظاهرا از اون اطلاع نداشته ... که مشکلش هم با سازمان و usada حل شده و حتی خلع عنوانشم نکردن .
    درسته جان جونز خدای حاشیست ولی این دلیل زیر سوال بردن عملکردش تو رینگ نمیشه .
    حرفای شما هم یا اثر تعصب بیش از حده یا اطلاعات خیلی کم .
    مثل حرفی که دوستمون زد شما تو هر سایت معتبری که بری جان جونز بین ۳ مبارز اول تاریخ mma هست .
    ترش تاک بودن , پر طرفدار بودن , پریدن به وزن بالا معیار اصلی خوب بودن نیست .
    معیارش قهرمانی و تعداد دفاع از عنوانته. اون کمربند لعنتی رو واسه قشنگی بهشون نمیدن .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    شما که می گی ما اصولی حرف نمی زنیم خودتم اصلا حرف اصولی نزدی بعد میخوام بدونم شما چه قدر سابقه رزمی داری؟؟؟؟ من خودمم قبلا گفتم چند ساله کیک بوکس کار کردم
    الانم دوستان بحث فنی نکردن که بخوایم فنی حرف بزنیم اونا به حاشیه پرداختن ما هم با حاشیه جوابشون دادیم
    ما که طرف داره کانریم شدیم طرفدار کشتی کج بعد اونایی که طرف الدو هستن شدن خدای بحث فنی مبارزات.......
    یه مشت طرفدار کشتی کج اومدن شدن طرفدار کانر مک گریگور ... البته نه همه اما من خیلیها رو دیدم که اصلا هیچ درکی از میکس مارشیال آرتس ندارن اما فقط بخاطر حواشی و تراش تاکینگ کانر طرفدارش شدن ... بعد هم فکرمیکنن کانر بزرگترین فایتر تاریخ ufc هستش و بهترینه درحالیکه همه دوستان اهل فن میدونن کانر اصلا یک فایتر کامل محسوب نمیشه.

ژوزه آلدو یکی از بزرگترین لجندهای تاریخ این رشته ورزشی هستش بعد میان خیلی راحت بهش توهین میکنن و جملات خنده داری میگن...

چیزی که واضحه اینه که کانر یک فایتر بسیار خوب هستش و از نظر فنی سطح بالایی داره اما خیلی بیش از حد بزرگ شده و هرگز قابل قیاس با بزرگان این رشته مثل سنت پیر ، آلدو ، جان جونز ، جانسون ، فیدور و... نیستش حداقل فعلا!!

برخی از دوستان جملات جوک و خنده داری در مورد مکس هالووی میگن ، مکس یکی از بهترین فایترهای جوان حال حاضر نه تنها یو اف سی بلکه کل مبارزات آزاد جهانه فقط 24 سال سن داره و تنها کسی بوده که سال گذشته بدون داشتن کمربند قهرمانی در لیست کاندیدای بهترین فایتر سال mma بوده و این یعنی درخشش بی نظیر!

کانر 24 سال داشت حتی دبیوت نکرده بود به ufc ، هالووی الان فایترهای بسیار خوبی مثل ریکاردو لاماس ، استیفنس ، الویرا ، سوانسون رو شکست داده و جالبتر استریک 9 بردش هست که کمتر کسی در این سطح مبارزات بدون داشتن کمربند 9 استریک پیروزی پیدا میکنن چون معمولا چنین افرادی قهرمان میشن یا توی چمپیونشیپ شکست میخورن استریکشون قطع میشه اما بخاطر برهم زدن تعادلات وزن توسط کانر ما میبینیم فردی با 9 استریک عالی چلنجر نمیشه! کانر کاملا میشه گفت شرایط بدتری از هالووی داشت وقتی که چلنجر آلدو شد!

دوستان میگن که کانر هالووی رو برده بود اونزمان هالووی 21 سال داشت و هنوز توی اوج نیوفتاده بود و حتی همین الان با 24 سال سن هالووی به مرز پختگی نرسیده و واقعا سن پایینی داره اما عالی کار کرده و لایق شاته!

دوستان میگن سود سود سود و کانر سود به جیب سازمان و خودش میزنه...میخوام ببینم آخه به ما چه ربطی داره که سازمان و کانر سود میکنن ما طبیعتا منتظر یک رقابت درست و برحسب اصول و هیجان انگیز هستیم پولش که به جیب ما نمیره! هرچند که مبارزه سوپر فایت عالیه اما با زیرپا گذاشتن حق خبیب ، آلدو و هالووی یجورایی مسخرش کردن.

از اونطرف چرا خبیب نباید چلنجر بشه زمانیکه با 23 فایت حرفه ای شکست ناپذیره ... اما کانر بدون هیچ فعالیتی در وزن لایت ویت یو اف سی یهویی بیاد و مستحق گرفتن شات باشه؟؟؟

برخی از دوستان میگن آلدو به کانر توی 13 ثانیه باخت چرا باید دوباره فایت بکنه؟ اولا که این انتخاب اصلا دست کانر و فایتر نیست و اینها بصورت رسمی باید مدیران نظر نهایی رو بردن پس هی کانر کانر نکنید! دوما آلدو یک لجند بزرگه و کریر استثنایی داشته که کانر حالا حالا ها باید تلاش کنه تا بهش برسه! طبیعیه که وقتی قهرمانهای بزرگ با چندین دفاع از عنوان قهرمانی کمربند رو میبازن سریعا باید بهشون ریمچ سرعنوان بدن و این همیشه از قدیم رسم بوده ... آلدو 7 دفاع از عنوان داشته تازه بدون احتساب دفاعش توی wec... پس لایق شات بود ، حالا میگیم که 13 ثانیه باختش به قدری بد بود که باید بازم فایت میکرد دیگه بعد از برد بدون حرف و حدیثش مقابل فرانکی که یکی از بهترین فایترهای حال حاضر جهانه چیزی باقی نمیمونه و اون قهرمان موقت شده و وقتشه که فایت کنه ، مثل این میمونه که زمانیکه کانر قهرمان موقت شد با شکست چد ، آلدو میرفت یه وزن بالاتر یا پتیس میومد یه وزن پایینتر تا سوپر فایت بکنن!!! اینطوری که نمیشه!!

---------

درمورد مبارزه ی سوپر فایت و بحث فنی به عقیده من ما میدونیم که کاردیو و استقامت بالاتری ادی الوارز نسبت به کانر داره و کانر واقعا مبارز 5 رانده نیست و هرچقدر زمان مبارزه بیشتر بگذره مخصوصا از راند دوم به بعد این به نفع الوارز هستش البته اگر بتونه در راندهای ابتدایی زمان رو مدیریت بکنه و مطمئنا کانر در راندهای ابتدایی بدنبال فینش و ناک اوت هستش و این قدرت رو هم با توجه به ضربات مشت سنگین تر داره.

الوارز بوکسور خوبیه اما نه عالی و کانر خیلی روان تر و بهتر مشت زنی میکنه ... بنظر شخصی من اگر الوارز بخواد پیروز مبارزه باشه باید از همون راندهای ابتدایی پس از اینکه یخورده هیجان مبارزه رو گرفت و حریف رو محک زد روی بیاره به کلینچ و تیک داون و این رمز پیروزی ادی میتونه باشه چون اگر اینکارو بکنه چه توی گرند اند پاوند ناک اوت بکنه یا سابمیشن انجام بده که هیچ اما حتی اگر نتونه فینیش بکنه بازهم مبارزه به سود خودش پیش خواهد رفت و کانر رو میتونه در خاک خسته بکنه و ضریب اشتباهات کانر بالا میره در اینصورت همون چیزی که توی فایت اول با دیاز ازش دیدیم.

در نهایت من شانس برد کانرو کمی بالاتر میدونم هرچند که حدس زدن مبارزه بسیار سخته و ادی هم شانس خوبی داره همه چیز به گیم پلن و نحوه اجرای اون توسط فایترها بستگی داره.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    کانر در حال حاضر اصلا قابل مقایسه با جونز نیست
    جونز تا الان خودشو بهتر از کانر ثابت کرده جز این مسایل اخری که پیش اومد
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    نمیدونم منظورت چیه
    جان جونز اگه بهترین مبارز تاریخ کل ام ام ای نباشه اگه بخوایم خیلی سختگیرانه بگیم مطمئنا بازم تو سه نفر اول هس
    شما فایت های جان جونز رو دیدید چه بلایی سر حریفاش میاره ، حالا فایت گوستافسن رو اگه فاکتور بگیریم
    حالا سوال بنده اینه شما کانر رو در حد جان جونز میدونید [emoji52] یعنی در این حد تعصب !!!!

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    دوست عزیز شما که این قدر فنی فنی میکنی این قدر به نظرات و طرز فکر بچه ها توهین نکن
    شما که به ما میگی با تعصب و بی فکر نظر میدیم حداقل به شعور و طرز فکر بقیه توهین نمی کنیم
    با مطالبی که می نویسید خیلی واضحه که شما داری از روی تعصب نظر میدی

صفحه 7 از 10 نخست ... 56789 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 99

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)