ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 8 از 10 نخست ... 678910 آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 99
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان

11 مشخص شدن فایت های ufc 205

بسم الله الرحمن الرحیم

صبح امروز لیست نهایی رویداد UFC 205 مشخص شد.

این اولین رویدادی است که در شهر نیویورک کمپانی بزرگ یو اف سی برگزار میکنه و این رویداد در استادیوم فوق العاده معروف مدیسون اسکور گاردن قرار هست که انجام بشه.
    در این رویداد شاهد سه مبارزه بر سر عنوان قهرمانی خواهیم بود که در مین ایونت این رویداد ادی الوارز باید برای اولین بار از کمربند خود در مقابل کانر مک گرگور قهرمان دسته پروزن دفاع کند ادی الوارز قهرمان دسته لایت ویت است ، در مسابقه کو مین ایونت تایرون وودلی قهرمان دسته ولترویت باید از عنوانش برای نخستین مرتبه در مقابل پسر شگفت انگیز استفن تامپسون دفاع کنه و در سومین فایت سر عنوان قهرمانی هیولای دسته کاه وزن یوانا یوجیچک باید برای چهارمین مرتبه از عنوانش در مقابل فایتر لهستانی کارولینا کووالکیوژ ( اگه اسمش رو درست گفته باشم ) دفاع کنه در دیگر فایت های مهم این رویداد تاریخی و بسیار بزرگ کریس وایدمن در شهر خودش باید مقابل یوئل رومرو قرار بگیره این فایت در دسته میدل ویت انجام میشه ، کابوی دونالد سرونه هم باید در مقابل کوین گاستلوم در دسته ولتر ویت قرار بگیره
    از دیگر افراد حاضر در این رویداد فرانکی ادگار و میشا تیت قابل ذکر هستن .

در مورد مین ایونت خیلی حرف و حدیث بود مثلا دینا وایت یه تویتی چند وقت قبل فرستاد و گفت که حریف الوارز خبیب هست و نه کانر و کانر باید از عنوانش در برابر الدو دفاع کنه که دیدیم این اتفاق نیفتاد ، در مورد فایت بعد وودلی میخواست مقابل نیک دیاز یا جورج سنت پیر مبارزه کنه ، از دیگر خبرهای اولیه این رویداد قرار بود که راندا راوزی در این رویداد حضور داشته باشه که این اتفاق هم نیفتاد و از دیگر پیش بینی های قبلی این بود که در صورت پیروزی جان جونز بر دنیل کورمیه در رویداد بزرگ 200 جونز میبایست به دیدار رامبل میرفت که هیچکدوم از این اتفاقات نیفتاد

لینک ویکی پدیای رویداد
    __________________________________________________ ___

دوتا خبر که ربطی به ufc 205 ندارن هم بزاریم البته خیلی کوتاه
    رایان بیدر جانشین الکساندر گوستافسن در فایت نایت 100 شد ، فعلا دلیل این موضوع مشخص نیست ولی به احتمال بسیار زیاد مصدومیت گوستافسن دلیل این تغییر شده .
    بیدر باید به مصاف انتونیو روجریو نوگرا بره .
    قهرمان سنگین وزن WBA ، IBF و WBO بوکس جهان تایسون فیوری ، به دلیل مثبت بودن تستش به احتمال زیاد خلع عنوان خواهد شد .
    موادی که در تست او پیدا شده ماده اولیه کوکایین هست .
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/10/01 در ساعت 17:41
    ahossein
    کاربر سایت
    مهمان
    من کلی صحبت کردم و آمار آوردم...نمیدونم چرا دوستان عزیز فقط به حاشیه گیر میدن... من صحبتهایی کردم که در جوابشون میشد چند جلد کتاب نوشت...بیست خط در هر جوابم صحبت فنی و درمورد آمار فایترها کردم...یکی از دوستان میاد میگه توهین نکن ، یکی دیگه یه حاشیه ی دیگرو دامن میزنه...خب مجبور نیستین جواب بدین.

فقط طرفداران کانر بلدن حاشیه سازی کنن...دریغ از چهارتا صحبت درست و منطقی!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    این که شما زیاد مبارزه نگاه کردی و حتی یه بارم به صورت اماتور تجربش نکرده نه mma هر رشته رزمی دلیل نمیشه الان کارشناس شده باشی
    کسی که به نظر دیگران و طرز فکرشون توهین می کنه نشون میده خودش از شعور پایینی برخورداره
    شما نظر خودتو بده و به نظر دیگران هم احترام بزار چون نه من میتونم نظر شما رو عوض کنم و نه شما نظر منو پس باید به نظر هم احترام بزاریم چه درست و چه غلط
    ما از بچه های رزمی کار توی سایت زیاد داریم از جمله خودم ولی هیچ کدوممون نمی تونم خودمون رو یک کارشناس تصور کنیم و فقط می تونم نظر بدیم پس لطفا ادب رو رعایت کن
    والا تا الانم که دارم میبینم با اصطلاحاتی که شما به کار می بری انگار شما کشتی کج رو بهتر از ما میشناسی چون من اصلا نفهمیدم اینایی که شما بهش اشاره کردی راجب کشتی کج چی بود
    لطفا به کاربر ها توهین نکن و طرز فکزشون احترام بزار حتی غلظ چون هیچ سودی از فایت های اونا به ما نمیرسه و ما فقط یه سری رزمی کار یا علاقه مند به رزمی هستیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahossein نمایش پست ها
    یه مشت کشتی کج فن اومدن شدن طرفدار کانر ... بعد اونو با بزرگان مبارزات آزاد مقایسه میکنن...بحث فنی هم میکنی فقط دنبال حاشیه و مسخره بازی هستن...برین رسلمنیا ببینید لطفا... Mma و ufc هم خز شد!

هرکسی که بدون تفکر و اطلاعات حرفی بزنه درکش پایینه....من سالهاست دارم این ورزشو میبینم و تاریخچه مبارزات آزاد رو حفظم...اگر بدون این اطلاعات حرف مفت بزنم درکم پایینه!!! اما فعلا...
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    باشه عزیز شما کارشناس مسابقات mma ما یه مشت طرفدار کشتی کج
    حرف من این جاست بین این همه کاربر که نظر دادن و کل کل کردن اونم کل کل های شدید فقط شما به طرز فکر بقیه توهین کردی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahossein نمایش پست ها
    من کلی صحبت کردم و آمار آوردم...نمیدونم چرا دوستان عزیز فقط به حاشیه گیر میدن... من صحبتهایی کردم که در جوابشون میشد چند جلد کتاب نوشت...بیست خط در هر جوابم صحبت فنی و درمورد آمار فایترها کردم...یکی از دوستان میاد میگه توهین نکن ، یکی دیگه یه حاشیه ی دیگرو دامن میزنه...خب مجبور نیستین جواب بدین.

فقط طرفداران کانر بلدن حاشیه سازی کنن...دریغ از چهارتا صحبت درست و منطقی!
    ahossein
    کاربر سایت
    مهمان
    مثل اینکه نظر حاشیه ای دادن براشما مثل نقل و نبات هستش...تمومش کن دیگه اقای محترم...چه توهینی؟توهم زدی؟ من بحث های فنی کردم و درمورد فایترها صحبت کردم...شما چهارتا کامنت پشت سرهم داری درمورد حاشیه صحبت میکنی و دریغ از یک مطالب مفید!!! لطفا دیگه این بحثو تمومش کن...

موضوع تاپیک رو منحرف کردین.
    من درمورد جان جونز و کانر و آمار خبیب و آلدو صحبت میکنم شماها فقط درمورد حاشیه و مسخره بازی!! اگر نمیتونین بحث کنین مجبور نیستین پست الکی بدین.

لازم هم نیست برای هر تیکه پست من جداگانه پیام بدین ، همه رو در غالب یک پست بنویسین الان گند زدین به تاپیک
    ویرایش توسط ahossein : 2016/10/01 در ساعت 15:25
    کاربر سایت

عضو انجمن
    25
    مبارز مورد علاقه BrandonThatch_Headshot
    این تایسن فیوری از اول یه ریگی به کفشش بود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    123
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash27 نمایش پست ها
    منظورم واضحه ..بنظرم هر رتبه ایم بخوایم بش بدیم بعد از کانر قرار میگیره .. اون از دوپینگش تو مبارزه آخرش و هزار تا مسایل حاشیه ای دیگه .. با این قد و قوارش تا حالا شده بخواد با یه سنگین وزن فایت کنه !!؟یعنی در حد موساسیم جرات نداشت !!!! خیلی مسایل هستن که یه فایترو محبوب و خوب میکنن که بنظرم جونز اون فاکتورارو به اندازه کانر نداره ...
    ارزش ufc به همین مبارزایه کاریزماتیکه ..( وگرنه چه فرقی بین بلاتور و رایزینو سازمانایه دیگه هست .. همشون فایترا دارن تو سر و کول هم میزنن ) نظر من نیست فقط نظر اکثر مردمه ... مبارز خوب مبارزیه که هم تو میدون هم خارج از گود مبارزات ، خوب باشه .. حالا هر رنکیم میخوای در نظر بگیر واسه هر مبارزی
    دوستانیم که نسبت به ترش تالک نظر منفی دارن دلیلش روحیات خودشونه .. وگرنه یه دنیایی موافقن با این چیزا .. نمیخوام زیاد مثال بزنم ولی بارزترین نمونش محمد علی کلی بود ... امیر علی خودمونم همین سبکو پیش گرفته .. یه عکسیم تو پیجش گذاشته ظاهرا توپیده به سیلوا .. عادیه بنظرم ... جذابیت مسابقاتم بیشتر میکنه
    دو تا کامنت دادم در مورد مقایسه فایترا تو هر دوشم بطور واضح مشخص کردم که بنظرم
    متاسفانه در غیاب حضور مدیران برخی به اصطلاح کاربرنما ها با توهین به نظرات دیگران سعی دارن نظرات خودشونو تحمیل کنن به بقیه .. متاسفانه اینجور افراد اغلب تو زندگی واقعی نادیده گرفته میشن و سعی دارن کارشونو با توهین کردن به دیگران تو فضایه مجازی پیش ببرن
    از همه دوستان و کاربران خوب انجمن عذر میخوام !
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    خسته نباشی برا اخبار و تاپیک
    کانفرانس این هفته را مربوط به 205 وقتی من زنده میدیدم خیلی برام جالب بود که خواب تو چشمام بود ولی دوست داشتم تا اخر بینمش که کانر مک گروگر پر حرف کاری کرد با سخنرانی و فش و فحاشی دقیقا مثل اینکه الان داشت تو اکتیگان فایت میداد بس که جماعت به وجد امده بودن و تشویق میکردن و باهاش ریتم میرفتن. جالب اینجا بود که پشت صحنه را نشون میداد قبل از شروع خیلی هاشون میدویدن تا به کانفرانس برسن. هر لحظه کانر که یه کلمه سنگین میگفت و یا فش میداد حتی خود الوارز هم خندش میگرفت و خوشحالی میکرد . هر کی کانفرانس 205 را ببینه دقیقا ان موقه متوجه میشه که چرا دانا اینقدر بهش بها میده.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    دوستان لطف کنید همدیگه رو با لحن بهتری مورد خطاب قرار بدید.
    بالاخره اطلاعات همه افراد یکسان نیست و اگه فکر میکنید کسی داره با نظراتش اطلاعات اشتباهی رو در اختیار بقیه قرار میده ، میتونید با صبر بیشتر و قرار دادن اطلاعات معتبر در پست که خوشبختانه با وجود گوگل و ویکی پدیا و ... قابل دسترس هست ، از اشتباه درش بیارید.
    ضمن اینکه نیاز نیست اصرار کنید تا نظرات همدیگه رو تغییر بدید. به هر حال خواننده مطالب خودش میتونه تشخیص بده کدوم نظر اصولی تر و به واقعیت نزدیک تر هست.
    همینطور لطف کنید تنها قسمتی که مد نظرتون هست و قصد جواب دادن بهش رو دارید نقل قول کنید.
    ممنون.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/10/01 در ساعت 17:31
    کاربر سایت

عضو انجمن
    513
    سلام خدمت اساتید فن و بحث و فحص، خصوصن بعدش مبارزان یو اف سی که با کارهاشون باعث میشن یاد و خاطره اشون حک خاطره ی ما بشه تا ابد المدت.
    چند تا مطلب بگم بعدش رفع زحمت کنم:
    یکم: در اینکه جانی استخونی بهترین/یکی از بهترین فایتر/فایترهای یو اف سی محسوب میشه هیچکدوم از اساتید فن از جمله خودم!!! شکی ندارن، یکی از کاملترین فایترهایی که یو اف سی/ام ام ای تا کنون بخودش دیده( کافیه مبارزه اش با کورمیه رو مرور ذهن کنیم که چقدر راحت یک کشتی گیر های لِوِل رو خاک میکنه، یا مبارزه اش با گلوور تِشیرا که چقدر عالی یه فایتری که مشت زنیش مثال زدنیه مدیریت می کنه، و چقدر خوب واسه لیوتو ماچیدا پِلن میریزه، چطور توی اوج جوونیش قهرمان رو تخفیف میده به حریفی تمرینی و غیره)
    دوم: کانر مک گرگور فایتر خوبیه اما نه خیلی عالی، اما یه بیزنس من حرفه ایه، بالاترین توی تموم فایترهاست. چیزی که من توی کنفرانس خبری اخیر دست گیرم شد اینه که اون کاملن خودآگاهانه داره فایت میگیره، اون ملتفت هست که زمان زیادی واسه پول جمع کردن نداره پس داره حداکثر سود رو از شهرت و محبوبیت اش می بره. کافیه کمی به لحن صحبت و جملاتش دقت کنیم تا هوش وافر و اطلاعات خوبشو از چیزی که میخواد بگه درک کنیم. اون خوب میدونه که کاریزماش مثه الکتریسیته بیننده ها رو میگیره(جمله از جو روگان با دخل و تصرف)
    سیم:!!! دامنیک کروز یکی از فایترهای بسیار باهوشه که سبک مبارزه ای خاص خودشو باب کرده که تی جی دلشاو از سبک اون گرته برداری کرده بود.
    چارم: یادم میاد یه مدت پیش صحبت این بود که جان جونز وقتی دو سه نفر باقیمونده وزن لایت هوی وِیت رو صاف کرد می خواد بره وزن هوی ویت، و جونیور دوس سانتوس شهیر گفته بود این بیاد سنگین وزن کار همه ی ما سخت میشه.
    پنجم: جان جونز از نظر من یه فردیه از لحاظ ژنتیک مساعد و موهبتی که زندگی بهش داده در حد مایکل فِلپس(شناگر شهیر). حتا برادرهاش هم از این مواهب بهره بردن.
    ششم: همه ی فایترهایی که به درجات بالا می رسن استایل بدنی خاصی نیاز دارن. مثه دامنیک کروز، سیلوای کبیر، جی اس پی نامدار، فِدور، مایتی ماوس و ....

زیاده گفتم، اما شکی نیست که توی مهارتهای رزمی در این حد بالا کسی الله بختکی و کلپتره ای بجایی نمیرسه.
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash27 نمایش پست ها
    من خیلی سریع نظرات دوستانو خوندم .. یه جایی یکی از دوستان اشاره کردن که جان جونز جز بزرگان ufc !!!!! واقعا جونزو با کانر مقایسه میکنی !!!!! آخرین فایت این دو نفرو مقایسه کن بعد بیا سلیقه شخصیتو اعمال کن ! فایتری که دوپینگیه و جرات یه مبارزه مردونه نداره جز بزرگان میشه دونستش ..
    و در آخر خطاب به دوست عزیز .. شما خودت تو نظراتت بچه هارو قضاوت میکنی پس توقع بازخورد مثبت نداشته باش
    دوست عزیز نمی دونم چند وقت mma می بینید ولی جان جونز به مدت 5 سال همه بزرگان 205 پاوند به راحتی برد و به شما توصیه می کنم در مورد یک مبارز اینجوری قضاوت نکنید
صفحه 8 از 10 نخست ... 678910 آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 99

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)