ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 9 از 10 نخست ... 78910 آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 99
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان

11 مشخص شدن فایت های ufc 205

بسم الله الرحمن الرحیم

صبح امروز لیست نهایی رویداد UFC 205 مشخص شد.

این اولین رویدادی است که در شهر نیویورک کمپانی بزرگ یو اف سی برگزار میکنه و این رویداد در استادیوم فوق العاده معروف مدیسون اسکور گاردن قرار هست که انجام بشه.
    در این رویداد شاهد سه مبارزه بر سر عنوان قهرمانی خواهیم بود که در مین ایونت این رویداد ادی الوارز باید برای اولین بار از کمربند خود در مقابل کانر مک گرگور قهرمان دسته پروزن دفاع کند ادی الوارز قهرمان دسته لایت ویت است ، در مسابقه کو مین ایونت تایرون وودلی قهرمان دسته ولترویت باید از عنوانش برای نخستین مرتبه در مقابل پسر شگفت انگیز استفن تامپسون دفاع کنه و در سومین فایت سر عنوان قهرمانی هیولای دسته کاه وزن یوانا یوجیچک باید برای چهارمین مرتبه از عنوانش در مقابل فایتر لهستانی کارولینا کووالکیوژ ( اگه اسمش رو درست گفته باشم ) دفاع کنه در دیگر فایت های مهم این رویداد تاریخی و بسیار بزرگ کریس وایدمن در شهر خودش باید مقابل یوئل رومرو قرار بگیره این فایت در دسته میدل ویت انجام میشه ، کابوی دونالد سرونه هم باید در مقابل کوین گاستلوم در دسته ولتر ویت قرار بگیره
    از دیگر افراد حاضر در این رویداد فرانکی ادگار و میشا تیت قابل ذکر هستن .

در مورد مین ایونت خیلی حرف و حدیث بود مثلا دینا وایت یه تویتی چند وقت قبل فرستاد و گفت که حریف الوارز خبیب هست و نه کانر و کانر باید از عنوانش در برابر الدو دفاع کنه که دیدیم این اتفاق نیفتاد ، در مورد فایت بعد وودلی میخواست مقابل نیک دیاز یا جورج سنت پیر مبارزه کنه ، از دیگر خبرهای اولیه این رویداد قرار بود که راندا راوزی در این رویداد حضور داشته باشه که این اتفاق هم نیفتاد و از دیگر پیش بینی های قبلی این بود که در صورت پیروزی جان جونز بر دنیل کورمیه در رویداد بزرگ 200 جونز میبایست به دیدار رامبل میرفت که هیچکدوم از این اتفاقات نیفتاد

لینک ویکی پدیای رویداد
    __________________________________________________ ___

دوتا خبر که ربطی به ufc 205 ندارن هم بزاریم البته خیلی کوتاه
    رایان بیدر جانشین الکساندر گوستافسن در فایت نایت 100 شد ، فعلا دلیل این موضوع مشخص نیست ولی به احتمال بسیار زیاد مصدومیت گوستافسن دلیل این تغییر شده .
    بیدر باید به مصاف انتونیو روجریو نوگرا بره .
    قهرمان سنگین وزن WBA ، IBF و WBO بوکس جهان تایسون فیوری ، به دلیل مثبت بودن تستش به احتمال زیاد خلع عنوان خواهد شد .
    موادی که در تست او پیدا شده ماده اولیه کوکایین هست .
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/10/01 در ساعت 17:41
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط hassa2 نمایش پست ها
    این تایسن فیوری از اول یه ریگی به کفشش بود
    حالا جالبیش به اینه بعد از این اتفاق اومده توی توئیتر یه عکس گذاشته که روی میزش کوکایین هست احتمالا کمربند ها رو ازش می گیرند
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    دوست عزیز من چند بار با احترام از شما خواستم درست صحبت کنید ولی شما هنوز داری به لحن بدی صحبت می کنی
    اگه من تایپیک خراب کردم شرمنده معذرت میخوام و هنوزم دارم با نهایت احترام صحبت میکنم
    لطفا شما هم احترام بزار
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahossein نمایش پست ها
    مثل اینکه نظر حاشیه ای دادن براشما مثل نقل و نبات هستش...تمومش کن دیگه اقای محترم...چه توهینی؟توهم زدی؟ من بحث های فنی کردم و درمورد فایترها صحبت کردم...شما چهارتا کامنت پشت سرهم داری درمورد حاشیه صحبت میکنی و دریغ از یک مطالب مفید!!! لطفا دیگه این بحثو تمومش کن...

موضوع تاپیک رو منحرف کردین.
    من درمورد جان جونز و کانر و آمار خبیب و آلدو صحبت میکنم شماها فقط درمورد حاشیه و مسخره بازی!! اگر نمیتونین بحث کنین مجبور نیستین پست الکی بدین.

لازم هم نیست برای هر تیکه پست من جداگانه پیام بدین ، همه رو در غالب یک پست بنویسین الان گند زدین به تاپیک
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    دوستای عزیزم از همه خواهش میکنم دیگه بحث هایی که ربطی به موضوع نداره رو تموم کنیم
    اگه عزیزی احساس کرد که بهش بی احترامی شده بنده ازش معذرت خواهی میکنم و امیدوارم که دیگه همچنین اتفاقی نیفته
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    نقل قول نوشته اصلی توسط qawsedrf نمایش پست ها
    دوست عزیز از اونجایی که شما به سوابق درخشان و سالهای پر افتخار ورزشیت بدون هیچ ادعایی اشاره کردی من بدون اعلام سوابق و سالهای ورزشی و تحصیلیم ترجیح میدم چیزی در این مورد نگم تا کاربرها نه از نظرات بدون اسدلال و گمانه زنیهای نا معلوم ما ناراحت بشن و هم از نظرات فنی شما نهایت استفاده رو ببرن.
    ای کاش مطالب افراد رو کمی با دقت تر میخوند تا جوابهاتون منطقی تر باشه.
    به هر حال قضاوت با خواننده ها.
    من که از همون اولین پستی که گذاشتم گفتم ماجرا طرفداریه خدا رو شکر که من طرفدار هیچ کدوم از مبارزان نیستم به صورت دو آتیشه . چون دلیلی هم برای این کار نمیبینم.
    آرزو میکردم که ای کاش این مسابقات توی ایران هم بر گذار میشد با مبارزان خوبی که داریم و استعداد هایی که داریم اون وقت این سایت هم میتونست کلی سود ببره به جای اینکه فقط افراد بیان کل کل بکنن.
    کسانی که مطالبم رو خوندن خودشون متوجه منظورم شدند که سعی کردم واقعیات که هست رو بگم کما اینکه خودم تماشای کانر رو ترجیح میدم به مبارزانی که میان تو کیج و هیچ حرکتی نمیکنن.
    من فقط نظرات خودم رو گفتم ن هاینکه به نظرات دیگران نظر بدم.
    همین جا هم عذر میخوام از کاربرهای سایت و دیگه به این مباحث ادامه نمیدم و مطلبی نمیذارم.
    سلطان تزش تاک کنفرانس رو برنده میشه ولی قلب مردم رو نه.
    خب من به احترام دوستان عزیزم امروز کامنتی نزاشتم ولی متاسفانه این دوستمون تمام حرفا رو چه مطلبی که مربوط به خودشونه چه چیزی که خطاب به شخص دیگری نوشته شده رو و حتی صحبت های چند شخص متفاوت رو یکجا جمع میبندن و پاسخ میدن !
    دوست عزیز این حرفی که شما جوابش رو دادین خطاب به بود که الان پستم رو نگاه میکنم متاسفانه نوع ادبیاتی که برای پاسخ به ایشون استفاده کردم زیاد دوستانه نبود ولی با متانت ایشون هیچ واکنش منفی نشون ندادن و حاشیه رو تموم کردن چون در هر صورت خصومتی وجود نداره و این حرف ها فقط برای روشن کردن موضوع بوده . اما شما جوابی که من به پست ایشون دادم رو اون هم یه قسمت مشخص که ربطی به موضوع نداشت رو برداشتید و راجع بهش صحبت کردید . من فقط چون از سوابق رزمی بعضی دوستان اطلاع دارم و میدونم از من نوعی توی این زمینه باسواد تر هستند و عدد سال هایی که از اساتید یاد گرفتم ذکر کردم و شما اینطوری برآشفته شدید پس نیازی نیست که من به افتخارات و سوابق اشاره کنم اما از اونجایی که راجع به خودتون صحبت کردید نیازی به توضیح درباره دستاوردهای شخص شما نیست چون با همین چند مطلبی که صحبت کردید اندازه معلومات و دانش شما مشخص شد ! متاسفانه به هیچکدوم از مطالبی که جواب شما رو دادم پاسخی ندادید و صرفا حرفی که من به شخص دیگه ای زده بودم رو دستمایه ادامه حاشیه کردید پس من اینطور فکر میکنم که جوابی برای دادن وجود نداشته .
    باز هم عذر خواهی میکنم از دوستانی که اینجا ازشون چیزهای زیادی یاد گرفتم و مجبور شدم باز هم جواب یک موضع حاشیه ای رو بدم .
    .................................................. .................................................. .................................................. ..................................................

مقایسه جان جونز با کانر واقعا اشتباهه ! یعنی قابل مقایسه با هم نیستند . جونز از نظر من در کنار اندرسون سیلوا بهترین فایترهای تاریخ این کمپانی و جزو 5 ورزشکار تاریخ ام ام ای محسوب میشه .
    مسایل حاشیه ای هم که داره به نظر من چیزی از ارزش های فنی اون کم نمیکنه . کانر حالا حالا ها باید تلاش کنه تا به همچین جایگاهی برسه .
    فقط یه تصور غلط وجود داره اونم اینکه هر کس طرفدار مک گرگور هست حتما تازه این ورزش رو پیدا کرده و احتمالا به خاطر جذابیت های رفتاری کانر با این رشته ارتباط برقرار کرده . هر چند که به نظر من حتی اگه اینطور باشه اشکالی نداره و دلیلی نداره بخوایم مرز بندی کنیم و افراد رو به دسته های مختلف تقسیم کنیم اما حتما خیلی ها مثل من فقط از یک مبارز خوششون نمیاد و از هر فایتر به خاطر یک موضوع طرفداری میکنن . اتفاقا چندین و چند نفر رو میشناسم که به خاطر همین حرکات مک گرگور به ام ام ای علاقمند شدن و اصولا اشکالش در کجا میتونه باشه ؟ اینکه سعی کنیم به سلیقه های هم احترام بزاریم فقط توی حرف و شعار منطقی نیست باید تحمل آرای متفاوت ، افراد جدید و سلیقه های جدید رو هم داشته باشیم .
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    مشکل شما همینه که فکر میکنی اینجا برای اینه که بیای و هی به نظرات دیگران جواب بدی شما خودت کامنتی رو که بنده به صورت کلی بیان کردم ورداشتی تیکه تیکه کردی در مورد نظرات و برداشت من شروع به بیانیه صادر کردن کردی بعد میگی من از جواب شما به یک عزیز دیگه به شما جواب دادم. برو ببین اون موقعی که نظرات دیگران رو تیکه پاره میکنی هی پاسخ میدی آیا مطلب من خطاب به تو بوده یا نه.من توی پستم مطالب رو کلی گفتم نمیدونستم کانر مکگرگور پسرخاله شماست که حالا نظرم چون برای شما خوش نیومده ور میداری رو نظر شخصی من پاسخ میدی. خوذ شما از کسانی بودی که این مشکل رو از اول درست کردی من به نظر کسی جواب ندادم مگر اینکه خود اون فرد مستقیما مطالب من رو نقل قول کنه و جواب بده.
    شما هستی که هیچ هدفی نداری جزء کل کل کردن های الکی و تنش درست کردن و متعصبانه برخورد کردن.
    اگر منظور از جواب که میگی دادی اینه که هر مطلبی من گفتم شما اومدی گفتی نه اینطوری نیست نه این پیشبینی وگمانه زنیه نه این قانون نانوشته شما سندیت نداره از این بابت شما راست میگی واقعا جوابهای فوقالعاده ای بودن که هر چی فکر کردم نفهمیدم جواب بودن نظر شخصی بودن چی بودن اینا.
    همون طور که گفتم شما از اون دسته افراد هستی که کاری رو که خودش انجام میده دقیقا به دیگران نسبت میده و این شما بودی که از اول مطالب حاشیه ای رو شروع کردی و شروع به پاسخ دادن به نظرات شخصی دیگران کردی شما درست فهمیدی من هدفم همین هست که با همین چند مطلبی که گذاشتم دیگران سطح معلوماتم رو بفهمند و هیچ ادعایی ندارم باید این رو به شما گفت که میگی
    "من به شخصه خودم رو در جایگاهی نمیبینم که انقدر صریح مستقیم راجع به توان و عملکرد آینده یک مبارز پیش بینی کنم در نتیجه با توجه به اینکه شناختی از توانایی شما هم ندارم نمیشه به گمانه زنی هاتون مطمین بود" بعد تو پست هات میای به سالهای سوابقت اشاره میکنی و بعد نظرات دیگران رو با علم حودت طبقه بندی میکنی و نمره میدی.
    آدم کسی ر وکه نمیشناسه نباید قضاوت کنه چه بسا اون افراد از شما بالا تر و برتر باشن.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    متاسفانه چون سواد من پایینه هر چقدر این متن شما رو خوندم به غیر از قسمتی که من رو پسر خاله کانر مک گرگور معرفی کردین چیز دیگه ای نفهمیدم بنابراین نمیتونم به افاضات گهر بار شما چیزی اضافه کنم در نتیجه اصلا هر چی شما بفرمایید ! من تا الان فکر میکردم فاروم برای اینه که بیایم به حرف های همدیگه جواب بدیم و تبادل نظر کنیم ، ممنون از اینکه من رو از جهل و نادانی خارج کردید و از اونجایی که من این آشوب و بلوا رو ایجاد کردم!!! ترجیح میدم دیگه ادامه ندم و مثل شما که توی 20 تا پست قبل تر قرار بود دیگه موضوع رو ادامه ندین برم پسر خالم رو تماشا کنم !!! الان هم که دسته بندی من مشخص شده و هدفم از پست زدن معلوم شده فقط شما رو به آرامش دعوت میکنم . دوست عزیز نیازی به این همه تشنج اعصاب و استرس نیست ، کسی با حرفهای شما راجع به شخصیتتون قضاوتی نمیکنه و اگر هم بکنه الزاما اهمیتی نداره !چیزی که معلومه شما مخصوصا توی پست آخرتون توی حالت نرمال و منطقی حرفی نزدید در نتیجه من دوست ندارم یک بحث ورزشی و دوستانه به این حالت خشم ختم بشه.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    گفتنی ها رو گفتم امیدوارم دوسستانی که میان تو فرم پستها رو از اول بخونن حداقل قضاوت منصفانه داشته باشند.
    هیچ انسانی بی عیب نیست اما زیبا تر از قبول اشتباهات اینه که آدم سعی کنه دیگه اونها رو تکرار نکنه.
    من در طول مدت عضویتم در سایت بسیار از این موارد دیدم و میدونم هیچ کدوم باعث ناامیدی مدیران ش نمیشه و با قوت میخوام که به کارشون ادامه بدن.
    از همه کسانی هم که به هر نحوی به سایت کمک میکنم ممنونیم.
    امیدوارم مثل آخر هر مبارزه که قبلش کلی بحث و جنجال میتونه باشه آخرش با دست دادن و احترام به همدیگه تموم بشه.
    والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    هیچ موفقیتی شانسی نیست.
    اگه جان جونز هر دفعه از کمربندش دفاع کرده و تمام حریفهاشو با انواع سبکها شکست داده و خیلی هاشونو مجبور کرده که وزنشون رو تغییر بدن و هیچ شکستی هم تو ufc نداشته که اون یکبار هم به دلیل ضربه خطا حریفش رو برنده اعلام کردن ، نشان از تکنیک و هوش بسیار بالاش داره.
    خیلی از فایترهای دیگه دارن تو اون کمپ تمرین می کنن و صاحب کمربند شدن ولی هیچکدوم مثل جان جونز نتونستن کمربند رو حفظ کنن.
    درسته که مربی خوب تاثیر داره ، ولی هوش فایتر هست که میتونه در شرایط دشوار و مختلف اونو نجات بده. ضمن اینکه یک فایتر همیشه تو بهترین شرایط بدنیش نیست و حفظ پیروزی ممتد کار خیلی دشواری هست.
    تو بازی رندا و هولم شاهد یکی از بدترین کوچیینگ ها و گیم پلن های تاریخ ufc بودیم. و مطمئنا باعث شکست رندا تو اون بازی مربیش بود. ولی خود رندا نباید اجازه میداد شرایط بازی به اون شکل پیش بره و نتونست هوشمندانه عمل کنه. همینطور تعصب بیجاش نسبت به ورزش جودو باعث شد تا خودشو تو کشتی و جنبه های دیگه جوجیتسو تقویت نکنه و فقط دنبال آرم بار باشه و به اون شکل بازی رو واگذار کنه. و این مشکلات براش پیش بیاد.
    همینطور اگه کانر با یک ضربه آلدو رو ناک اوت میکنه شانس نیست و بارها رو اون ضربه کار کرده و تونسته نتیجه بگیره. و اینکه داره خوب پول در میاره هم شانسی نیست. مطمئنا کسی نمیاد دو دستی به کسی پول بده. این هوش رو داشته که به چه نحو عمل کنه و چطور از شرایط کمپانی به نفع خودش بهره برداری کنه.
    مطمئنا فایترهایی موفق هستن و به موفقیتشون ادامه میدن که همیشه به سمت جلو پیشرفت کنن. و اونهایی که ثابت بمونن محکوم به شکست میشن.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام . برادر عزیزم سهراب جان میشه در مورد مبارزه وودلی با تامپسون هم تحلیلی داشته باشین من خیلی از تامپسون خوشم میاد خیلی دوست دارم قهرمان بشه مبارزاتشو خیلی دوست دارم ایا شانسی جلو وودلی داره برا گرفتن کمربند نظر شما در مورد تامپسون چیه . همچنین ایا کارولینا میتونه حریف قدری برای یوانا باشه و او رو به چالش بکشه اصلا شانسی داره نظر شما رو می خواستم بدونم . ممنونم
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ;

چارم: یادم میاد یه مدت پیش صحبت این بود که جان جونز وقتی دو سه نفر باقیمونده وزن لایت هوی وِیت رو صاف کرد می خواد بره وزن هوی ویت، و جونیور دوس سانتوس شهیر گفته بود این بیاد سنگین وزن کار همه ی ما سخت میشه.
    .
    همین هفته طبق صحبتهایی که تو فایت نتورک شد مربی جان جونز مایک وینکل جان گفته که جان جونز اماده رقابت تو دسته سنگین وزن است. مایک گفته که جان یه مبارزه الهام گرفته با استیپ میوچیچ قهرمان فعلی را داره. خود مایک هم گفته که اعتقاد زیادی دارم که جان میتونه این فایت را انجام بده. البته چند وقت قبل هم خود جان جونز بعد از مبارزه استیپ با الیستایر این فایت را ازش صحبت کرده بود ولی این هفته دوباره تو رادیو خود مربی جان جونز حرفشو زده
    مشخص شدن فایت های ufc 205
صفحه 9 از 10 نخست ... 78910 آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 99

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)