ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 40
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

6 مبارزات آینده ufc , قطعیات , شایعات , احتمالات , گفته ها , اخبار و ......

سلام به همگی.
    تو این تاپیک میخواهیم از مبارزات ست شده در UFC بگیم.
    اونهایی که قطعی شدن. اونهایی که احتمال داره ست بشن. اخبار و صحبت های مطرح شده .و اتفاقاتی که افتاده یا در آینده میافته از صحبت ها مبارزان تا غیره.....

از مهمترین ها شروع میکنیم که رویداد UFC 206 هستش که تا حالا این مسابقات ست شده:

مبارزات آینده ufc , قطعیات , شایعات , احتمالات , گفته ها , اخبار و ......

این رویداد که قرار تو کانادا برگزار بشه و مهمترین اینکه شایعات زیادی در مورد برگشتن Georges St-Pierre هستش.
    در ابتدا شایعه مبارزش با Nick Diaz مطرح شد و الان هم شایعه مبارزش با Anderson Silva مطرح است.
    mickey gall هم بعد مبارزه اولش در مقابل CM Punk و کری که خوند به خواستش رسید و قرار در UFC on Fox 22 به مساف Sage Northcutt بره.
    جدید ترین خبر هم برای Ronda Rousey و بازگشت است که گفته شده در UFC 207 به مساف Amanda Nunes میره.

مبارزات آینده ufc , قطعیات , شایعات , احتمالات , گفته ها , اخبار و ......

ضمن اینکه با اخبار بازگشت Ronda Rousey به مسابقات Cyborg هم اعلام کرده که میخواد با Rousey مسابقه بده.

Khabib Nurmagomedov هم تهدید کرده که اگه بعد از این مبارزه بهش تایتل شات ندن دیگه تو UFC مسابفه نمیده.
    اخبار دیگه در مورد مسابقات آینده و پیش رو هم همینجا سعی میکنیم اطلاع بدیم.
    ممنون میشم از همکاری و نظرات و مشارکتتون .
    از اونجایی که گفته شد اخبار دیگه هم اینجا گفته میشه پیشنهاد میشه پستهای قدیمی تر این تاپیک مشاهده بشه ممکن است اخبار مد نظر شما گفته شده باشه!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط Spirit : 2016/10/20 در ساعت 11:29
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    ممنون دوست عزیز

ولی لیست بالا هنوز تایید نشده و فقط در ویکی پدیا اومده و فایت gsp و سیلوا به گفته ی عده ای در حد مذاکره و به گفته ی عده ی دیگه، شایعه هستش.

حالا نمیدونم فایت پتیس - هالووی رو با چه منبعی در ویکی پدیا قرار داده!!! من هر چی سرچ زدم، چیزی پیدا نکردم.

در کل، ویکی پدیا منبع معتبری نیست
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز

ولی لیست بالا هنوز تایید نشده و فقط در ویکی پدیا اومده و فایت gsp و سیلوا به گفته ی عده ای در حد مذاکره و به گفته ی عده ی دیگه، شایعه هستش.

حالا نمیدونم فایت پتیس - هالووی رو با چه منبعی در ویکی پدیا قرار داده!!! من هر چی سرچ زدم، چیزی پیدا نکردم.

در کل، ویکی پدیا منبع معتبری نیست
    بله دوست عزیز تو عنوان تاپیک اشاره شده که موضوع چیه شاید گذلشتن اون فایتها کمی گمراه کننده بود فایتهایی که برای این رویداد ست شده رو اصلاح کردم.
    ولی قرار هست که اخبار و مبارزات احتمالی رو هم بهش اشاره کنیم.
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط spirit نمایش پست ها
    بله دوست عزیز تو عنوان تاپیک اشاره شده که موضوع چیه شاید گذلشتن اون فایتها کمی گمراه کننده بود فایتهایی که برای این رویداد ست شده رو اصلاح کردم.
    ولی قرار هست که اخبار و مبارزات احتمالی رو هم بهش اشاره کنیم.
    حالا جالبیش اینه که نه gsp، و نه سیلوا اشاره ای به این فایت نکردن و این موضوع رو پسر اندرسون سیلوا مطرح کرده که در ماه دسامبر قراره پدرم با gsp فایت کنه.

از یه طرف سیلوا جدیداً مصاحبه ای کرده که از ufc گلایه کرده!!! گفته از آخرین فایتم با کورمیر، تا بحال هیچ تماسی با من گرفته نشده از طرف دانا وایت و بقیه!
    هفته ی پیش هم مصاحبه ای با دانا وایت کردن و ازش پرسیدن که آیا gsp قراره در ufc 206 فایت کنه؟ که وایت در جواب گفت، "نه!"

حالا باید دید چی میشه! چون اگر شایعه باشه، منابع معتبر MMA، مطرحش نمیکردن.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    نکته در باره رو وزن 145 و 155 پوند اینه که اگه کانر برنده بشه چی اتفاقی میافته.
    چون تا همین الانش هم در هر دو وزن مدعیان ناراضی هستند.
    اگه کانر برنده بشه اونوقت یا باید آلدو رو دوباره معطل کنه یا حبیب رو برای کمربند.
    فکر میکنم تنش زیادی رو شاهد باشیم در آینده.

گگارد موساسی هم بعد از پیروزیش در مقابل بلفورت گفته که اندرسون سیلوا با کسی مبارزش ست نشده و بدش نمیاد با اون مبارزه کنه.
    بیسپینگ هم قبل مبارزش با هندرسون گفته بود که بعد از این پیروزی میخواد با gsp مسابقه بده.
    ویرایش توسط Spirit : 2016/10/10 در ساعت 13:01
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    آماندا نونز قهرمان 135 پوند زنان ufc اعلام کرده که دلش میخواد با راندا روزی مسابقه بده همون طور هم که گفته شد سایبورگ هم میخواد با راندا مسابقه بده.
    فکر میکنید با رویه ufc چی میشه چون سایبورگ تو آخرین مبارزش گفته بود که به کمربند علاقه های نداره و همین الان دو تا کمربند تو خونش داره و میخواد مبارزه پر سود داشته باشه و تصمیمی برای وزن کم کردن و مبارزه برای کمربند 135 پوند نداره. در ضمن سایبورگ اشاره کرده که راندا بعد از مبارزش با اون نیاز به جراحی صورت خواهد داشت.
    ویرایش توسط Spirit : 2016/10/10 در ساعت 23:01
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    کانر مکگرگور 150 هزار دلار جریمه شد.
    کانر مکگرگور به خاطر پرتاب بطری در کنفرانس UFC 202 مبلغ 150 هزار دلار جریمه شد. همچنین باید 50 ساعت عام المنفعه فعالیت های مفید که بهش گفته میشه رو هم انجام بده که از قوانین مورد علاقه من در کشورهای دیگه هست.
    ضمن اینکه توی یک گزارش اعلام شده که توی برنامه UFC tonight کانر به مسخره گفته که :
    نمیدونم احساس کردم که مردمی که اونجا ایستادن دچار کم آبی شدن از نظر بدنی (dehydration) و میخواسم بهشون آب بدم آخه میدونی ما در اطراف بیابان بودیم.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    نظر دامنیک کروز در مورد صحبت های شده در ارتباط با تنفر مبارزان ufc نسبت به کانر:
    من فکر میکنم مبارزان دیگه بیشتر ناراحت هستند از اینکه چقدر میتونه پول دربیاره و محبوب ufc شده اون هم توی زمان کوتاه.اما هیچ کدو اینها باعث نمیشه من ازش متنفر بشم بلکه باعث میشه وضعیت رو درک کنم و برای بهتر شدن وضعیت خودم کاری انجام بدم.شما باید با کارتهایی که بهتون میدن بازی کنید.من هم همون کارتهایی بهم داده شده که به اون داده شده و من باید ازشون استفاده کنم تا پیشرفت کنم. (کروز گفت)
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام خیلی عجیبه من نمیدونم چرا نیتو جریمه نکردند این ماجرا رو نیت با برادرش شروع کرده بودند اول اونا شروع به پرت کردن بطری کردند کانر هم جوابشونو داد .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    چه عجب بالاخره یکیشون یکم بدون تعصب راجب کانر نظر داد
    دنیل کورمیه که همین اخر کاملا یک طرفه از الوارز دفاع کرد یه جوری حرف زد انگار نه انگار کانر قهرمانه یه جوری حرف زد انگار یه بچه 2 ساله اوردن جلو الوارز
    جالب اینجاست که دنیل کورمیه گفت الوارز بزرگ تره از کانر از نظر بدنی!!!!!!! نمی دونم چه جوری حساب کرده!!!!!!
    کلا راجب فایت کانر الوارز یه طرفه صحبت کرد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    نظر دامنیک کروز در مورد صحبت های شده در ارتباط با تنفر مبارزان ufc نسبت به کانر:
    من فکر میکنم مبارزان دیگه بیشتر ناراحت هستند از اینکه چقدر میتونه پول دربیاره و محبوب ufc شده اون هم توی زمان کوتاه.اما هیچ کدو اینها باعث نمیشه من ازش متنفر بشم بلکه باعث میشه وضعیت رو درک کنم و برای بهتر شدن وضعیت خودم کاری انجام بدم.شما باید با کارتهایی که بهتون میدن بازی کنید.من هم همون کارتهایی بهم داده شده که به اون داده شده و من باید ازشون استفاده کنم تا پیشرفت کنم. (کروز گفت)
صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 40

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)