ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 40
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

6 مبارزات آینده ufc , قطعیات , شایعات , احتمالات , گفته ها , اخبار و ......

سلام به همگی.
    تو این تاپیک میخواهیم از مبارزات ست شده در UFC بگیم.
    اونهایی که قطعی شدن. اونهایی که احتمال داره ست بشن. اخبار و صحبت های مطرح شده .و اتفاقاتی که افتاده یا در آینده میافته از صحبت ها مبارزان تا غیره.....

از مهمترین ها شروع میکنیم که رویداد UFC 206 هستش که تا حالا این مسابقات ست شده:

مبارزات آینده ufc , قطعیات , شایعات , احتمالات , گفته ها , اخبار و ......

این رویداد که قرار تو کانادا برگزار بشه و مهمترین اینکه شایعات زیادی در مورد برگشتن Georges St-Pierre هستش.
    در ابتدا شایعه مبارزش با Nick Diaz مطرح شد و الان هم شایعه مبارزش با Anderson Silva مطرح است.
    mickey gall هم بعد مبارزه اولش در مقابل CM Punk و کری که خوند به خواستش رسید و قرار در UFC on Fox 22 به مساف Sage Northcutt بره.
    جدید ترین خبر هم برای Ronda Rousey و بازگشت است که گفته شده در UFC 207 به مساف Amanda Nunes میره.

ضمن اینکه با اخبار بازگشت Ronda Rousey به مسابقات Cyborg هم اعلام کرده که میخواد با Rousey مسابقه بده.

Khabib Nurmagomedov هم تهدید کرده که اگه بعد از این مبارزه بهش تایتل شات ندن دیگه تو UFC مسابفه نمیده.
    اخبار دیگه در مورد مسابقات آینده و پیش رو هم همینجا سعی میکنیم اطلاع بدیم.
    ممنون میشم از همکاری و نظرات و مشارکتتون .
    از اونجایی که گفته شد اخبار دیگه هم اینجا گفته میشه پیشنهاد میشه پستهای قدیمی تر این تاپیک مشاهده بشه ممکن است اخبار مد نظر شما گفته شده باشه!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط Spirit : 2016/10/20 در ساعت 11:29
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام خیلی عجیبه من نمیدونم چرا نیتو جریمه نکردند این ماجرا رو نیت با برادرش شروع کرده بودند اول اونا شروع به پرت کردن بطری کردند کانر هم جوابشونو داد .
    فکر میکنم قرار بوده دوشنبه قبل از جلسه کانر دیاز هم بیاد دادگاه که درخواست تاخییر کرده و باهاش موافقت کردن.اینکه در آینده چی میشه نمیدونم.
    ضمن اینکه خودم خیلی با حرکات نیت موافق نیستم ولی این دلیل نمیشه که هر کی به شما چیزی میگه یا چیزی پرت میکنه شما بدتر از اون جوابش رو بدید.
    این ورزشکارها افراد معمولی نیستن و نمیتونن مثل انسانهای توی خیابون هر کی بهشون چپ نگاه کرد یا یه بطری پرت کرد اونها هم با پرتاب 5 چیز دیگه درگیر بشن.
    نیت شورع کننده ماجرا بود ولی کانر میبایست کمی حرفه ای تر برخورد کنه.
    قبلا هم در مسابقه قبلی این دو در یک رویارویی برای گرفتن عکس کانر با مشت زده بود به مشت نیت که اون موقع هم میگفتن احتمال داره جریمش کنن.

اخبار جدید در این مورد که کانر تو تویتر گفته:
    مبلغ جریمه من از دریافتی خیلی از این مبارزان مفت خور بیشتر.
    در ضمن کانر خودش هم در جلسه اشره کرده که کنترلش رو از دست داده و معذرت خواهی کرده:

من از اتفاقی که افتاد خیلی ناراحت هستم.حساسیت این مسابقه رفتار منطقی من رو ازم گرفته بود.تنها چیزی که میتونم بگم اینه که متاسفم.وقتی دیدم داره بطری پرت میشه به سمت تیمم من چند بطری برداشتم و به تیم اونها پرت کردم. همین. همه چیزم رو روی این مسابقه گذاشته بودم و رفتارم از کنترل خارج بود. (کانر گفت)
    کمیسیون هم گفت که رفتار کانر بی احترامی به کمیسیون و ورزش بود.
    ویرایش توسط Spirit : 2016/10/11 در ساعت 23:05
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    چه عجب بالاخره یکیشون یکم بدون تعصب راجب کانر نظر داد
    دنیل کورمیه که همین اخر کاملا یک طرفه از الوارز دفاع کرد یه جوری حرف زد انگار نه انگار کانر قهرمانه یه جوری حرف زد انگار یه بچه 2 ساله اوردن جلو الوارز
    جالب اینجاست که دنیل کورمیه گفت الوارز بزرگ تره از کانر از نظر بدنی!!!!!!! نمی دونم چه جوری حساب کرده!!!!!!
    کلا راجب فایت کانر الوارز یه طرفه صحبت کرد
    خبر جدید اینکه ادی آلوارز در مورد ناک اوت شدن و بیهوش موندن کانر توی یکی از تمریناتش که شنیده بوده گفته:
    من از یک نفر که خیلی به sbg (تیم کانر مکگرگور) نزدیک بوده شنیدم توی تمرینی که برای مسابقه آینده اش داشته ناک اوت شده و بیهوش شده و احتمال شکسته گی بینی کانر رو هم داده.
    قبلا در مورد شبیه سازی واقعی مبارزه شنیده بودم ولی این دیگه خیلی مسخره ست.قبلا هم برای من این موارد پیش اومده.استراحت کن و سالم نگه دار خودتو.(ادی آلوارز گفت)
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    دقیقا.باهات موافقم.از اونجایی ک من طرفدار دنیل هستم میدونم چرا از کانر زیاد خوشش نمیاد.چون کانر دوست خوب جونزه.خدا کنه بازی برگزار بشه و کنسل نشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    چه عجب بالاخره یکیشون یکم بدون تعصب راجب کانر نظر داد
    دنیل کورمیه که همین اخر کاملا یک طرفه از الوارز دفاع کرد یه جوری حرف زد انگار نه انگار کانر قهرمانه یه جوری حرف زد انگار یه بچه 2 ساله اوردن جلو الوارز
    جالب اینجاست که دنیل کورمیه گفت الوارز بزرگ تره از کانر از نظر بدنی!!!!!!! نمی دونم چه جوری حساب کرده!!!!!!
    کلا راجب فایت کانر الوارز یه طرفه صحبت کرد
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    نظر دامنیک کروز در مورد صحبت های شده در ارتباط با تنفر مبارزان ufc نسبت به کانر:
    من فکر میکنم مبارزان دیگه بیشتر ناراحت هستند از اینکه چقدر میتونه پول دربیاره و محبوب ufc شده اون هم توی زمان کوتاه.اما هیچ کدو اینها باعث نمیشه من ازش متنفر بشم بلکه باعث میشه وضعیت رو درک کنم و برای بهتر شدن وضعیت خودم کاری انجام بدم.شما باید با کارتهایی که بهتون میدن بازی کنید.من هم همون کارتهایی بهم داده شده که به اون داده شده و من باید ازشون استفاده کنم تا پیشرفت کنم. (کروز گفت)
    شاید خیلی ها به کانر حسودی کنند ولی باور کنید این رفتاری که کانر میکنه و این بی احترامی هایی که به بقیه میکنه انصافا باید خیلی ها ازش متنفر بشن بعد از جریمه شدنش ببینید چه توییتی زده من اون اوایل طرفدارش بودم ولی به خاطر این کاراش الان فقط دلم می خواد ببازه رفتار کانر با بقیه فایتر های ufc تو این چند مدت واقعا زننده بوده
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    خب وقتی یکی ازش بدش میاد و بهش بی احترامی می کنه باید جی کار کنه؟؟؟؟؟
    توی هر مصاحبه و توییتر و غیره چپ و راست براش اسم میزارن و فوحش میدن
    خودشون خودشون درگیر می کنن
    مثل جرمی استیون که کانر کاری باهاش نداشت اومد پا پیچ کانر شد
    وگرنه کانر بین فایتر ها دوست زیاد داره مثل جونز و یونا و استیفن میوچک
    یا مثل همین نیتن دیاز اومد بعد فایت با جانسون کانر جلو دوربین به فوحش کشید...اخه کانر چی کارش داشت اومد فوحش خواهر و مادر کشید بهش!!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    شاید خیلی ها به کانر حسودی کنند ولی باور کنید این رفتاری که کانر میکنه و این بی احترامی هایی که به بقیه میکنه انصافا باید خیلی ها ازش متنفر بشن بعد از جریمه شدنش ببینید چه توییتی زده من اون اوایل طرفدارش بودم ولی به خاطر این کاراش الان فقط دلم می خواد ببازه رفتار کانر با بقیه فایتر های ufc تو این چند مدت واقعا زننده بوده
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    علیرضا جان کنفرانس go big و حرف هایی که بعد از برد کمربند زد در مورد بقیه و حضرت مسیح و... بعد دید باید جلب توجه بیشتری بکنه افتاد جون فلوید می ودر بعدش پرید به کانلو الوارز می دونم طرفدارشید ولی قبول کنید خودش باعث میشه بقیه بهش بی احترامی کنند من به عنوان یه فایتر قبولش دارم ولی مثل دیوید هی هیچوقت طرفدارش نمیشم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    منم از نظر اخلاقی اصلا قبولش ندارم ولی باید اینم قبول کنیم که نسبت بهش خیلی فایتر های دیگه نژاد پرستانه برخورد می کنن مخصوصا برزیلیا که خیلی باهاش مشکل دارن
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    علیرضا جان کنفرانس go big و حرف هایی که بعد از برد کمربند زد در مورد بقیه و حضرت مسیح و... بعد دید باید جلب توجه بیشتری بکنه افتاد جون فلوید می ودر بعدش پرید به کانلو الوارز می دونم طرفدارشید ولی قبول کنید خودش باعث میشه بقیه بهش بی احترامی کنند من به عنوان یه فایتر قبولش دارم ولی مثل دیوید هی هیچوقت طرفدارش نمیشم
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    بله بالا خره مبارزه راندا روزی و آماندا نونز برای UFC 207 ست شد.

بعد از صحبت هایی که شایعه شده بود بالاخره خبر قطعی این مبارزه اعلام شد در ضمن قرار هست در مسابقه کو مین ایونت هم کین ولاسکز به مساف فابریسیو وردوم بره.

ویرایش توسط Spirit : 2016/10/21 در ساعت 12:59
    کاربر سایت

عضو انجمن
    32
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    من نمیفهمم چرا بحث میکنین؟ کانر یه بیزنس من عه که میدونه داره چیکار میکنه،این تنش های خارج از کیج ام جذابیت و هیجان رو به یو اف سی میاره. من نمیگم برنامه ریزی شدس ولی اگه پیش بیاد مطمئنم دینا اصراری برای جلوگیری نداره
    از فایتا لذت ببرین،همین
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    توی این 50 روز اینده شاهد چند مبارزه بزرگ در دنیا بوکس هستیم مانی پاکیائو در 5 نوامبر سر WBO welterweight title با خسه وارگاس مبارزه کنه 19 نوامبر شماره 4 پوند فور پوند دنیا اندره وارد که کمربندش رو رها کرد و به یه وزن بالاتر اومده باید با شماره 2 دنیا سرگی کووالف مبارزه کنه
    حالا که تایسون فیوری کمربند هاش رو رها کرده احتمالا انتونی جاشوا با ولادیمر کلیچکو در 26 نوامبر با هم مقابله می کنند و بهترین بوکسر سال واسیلی لاموچنکو باید از کمربندش در برابر نیکولاس والترز در 26 نوامبر دفاع کنه

دنیس لبدوف قهرمان ibf و wba کروسوویت در مسکو با مورات گاسیف فایت می کنند

می دونم اینجا جاش نبود ولی بهترین تاپیک برای خبررسانی همینجاست انصافا این 50 روز برای ما طرفدارهای بوکس مثل یه رویاست
    ویرایش توسط afshin vatan : 2016/10/13 در ساعت 19:18
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 40

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)