ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

مهمترین اخبار اخر هفته مبارزات ufc + هشدار مک گروگر به الوارز + ریمچ جونیر دوس انتوس و..

مهمترین اخبار اخر هفته مبارزات ufc + هشدار مک گروگر به الوارز + ریمچ جونیر دوس انتوس و..

همونطور که اعلام شد مایکل بیسپینگ تو این دو سه هفته زیاد از حریفهاش حرف زده و دیروز هم تو حرفهایی بهش گفته بودن که از سوزا ترس داری حالا بیسپینگ در جدیدترین صحبتش اعلام کرده که من اکنون برا دفاع از عنوانم مقابل هر تاپ مدعی اماده هستم. بیسپینگ پس از شکست مقابل لوک راکهولد در سال 2014 دیگه هیچ باختی نداشته و 5 پیروزی تونسته بدست بیاره

رافائل دوس انجوس که قرار است فردا شب در فایت نایت به مصاف تونی فرگوسن برود دیروز در صحبتهایش فرگوسن را یک فایتر خود سر خطاب کرده و گفته که او بیش از حد مغرور است. درست است او هشت پیروزی پشت سر هم تونسته داشته باشه اما او هرگز مقابل شخصی مثل من مواجه نشده. من در یک سال گذشته در وضعیت بسیار سختی قرار داشتم برا همین میخوام سال را با یک پیروزی به پایا برسانم

میشاتت که اخرین مبارزش در مقابل اماندا عنوان قهرمانی را واگذار کرد در صحبتهای جدیدش حرف از مبارزه با اسطوره برزیلی کریس سایبرگ را زده در صورتی که پول خوبی در این مبارزه باشد او خواستار انجامش است

مبارزه ادی وینلند مقابل Takeya Mizugaki رای رویداد UFC On FOX 22 برنامه ریزی شده است. رویداد UFC On FOX 22 در تاریخ 17 سپتامبر برگزار خواهد شد

طبق گزارش espn مبارزه قهرمان سابق خروس وزن مردان
    T.J. Dillashaw در مقابل John Lineker برای رویداد UFC 207 برنامه ریزی شده است. این خبر را خود وب سایت سازمان هم تایید کرده است

دیگو سانچز که قرار است فردا شب در فایت نایت 98 به مصاف Marcin Held برود دیروز در فیس تو فیس شدن نهایی در مکزیک به صورت دیوانه واری با حریفش چهره به چهره شده همراه با کری خوندن - این صحنه را میتونید از این لینک ببینید

قهرمان ایرلندی کانر مک گروگر پر حرف که قرار است در UFC 205 به مصاف قهرمان سبک ادی الوارز برود در صحبتهای جدیدش اعلام کرده که در مبارزه با الوارز او را بازنشسته خواهم کرد. کانر میگه که بعد از مبارزه او در یک شک خواهد بود جوری که خانواده اش هم نشناسد و مردم بگویند او ان مرد قبل از مبارزه نیست

قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی جونیر دوس انتوس به تازگی اعلام کرده که من مستحق یه مبارزه ریمچ برای تایتل قهرمانی هستم. جونیر که عنوان قهرمانی را به استیپ میوچیچ واگذار کرده بود حال قصد مبارزه برگشت را با میوچیچ دارد
    از طرفی دیگر ظاهرا سازمان قصد مبارزه برگشتی بین مارک هانت و جونیر دارد. طبق خبرها سازمان در نظر دارد مبارزه مارک هانت در مقابل جونیر دوس انتوس در رویداد یو اف سی 206 باشد. وکیل هانت این پیشنهاد سازمان را تایید کرده

مبارزه ماتیوس
    نیکولا از کارت مبارزات یو اف سی فایت نایت 100 بخاطر مثبت بودن تست دوپینگ خط خورده شد. قرار بود در این رویداد ماتیوس نیکولا به مصاف Ulka Susaki برود
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/11/04 در ساعت 19:46
    ahossein
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد فضلی نمایش پست ها

قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی جونیر دوس انتوس به تازگی اعلام کرده که من مستحق یه مبارزه ریمچ برای تایتل قهرمانی هستم. جونیر که عنوان قهرمانی را به استیپ میوچیچ واگذار کرده بود حال قصد مبارزه برگشت را با میوچیچ دارد

سلام

جونیور دوس سانتوس یکبار با استیپی میوچیچ مبارزه کرد که برسرعنوان قهرمانی هم نبود ، جونیور عنوان خودش رو به کین ولاسکز باخت و بعدش در یک مبارزه ی عادی تونست میوچیچ رو ببره.

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahossein نمایش پست ها

سلام

جونیور دوس سانتوس یکبار با استیپی میوچیچ مبارزه کرد که برسرعنوان قهرمانی هم نبود ، جونیور عنوان خودش رو به کین ولاسکز باخت و بعدش در یک مبارزه ی عادی تونست میوچیچ رو ببره.

بله درسته ممنون اشتباه نوشته بودم
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)