ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

خبرهای کوتاه mma + شکایت از بی جی پن و کنسل شدن رویداد فایت نایت

قبلا گزارشاتی بر شکایتی که بر علیه بی جی پن شده بود اعلام شده بود که بی جی پن بخاطر تجاوز جنسی ازش شکایت کردن و حتی طبق گزارشات رویداد چند وقت پیش که مین ایونتش قرار بود پن به مصاف ریکاردو لاماس برود به دلیل شکایت از بی جی پن کل رویداد لغو شده گرچه سازمان یو اف سی به این موضوع اصلا اشاره ای نکرده بود - در گزارش جدید خبرگزاری بزرگ TMZ گزارش داده که در اخرین دادگاه برگزار شده برای شکایت بر علیه بی جی پن فایتر یو اف سی او از این پرونده تبرئه شده است طبق حکم دادگاه چون مدارک کافی برای اثبات این جرم نداشته اند بی جی پن از این پرونده تبرعه شده است
    فعلا هیچ خبری از بازگشت او به اکتیگان نشده

رویداد بعدی مبارزات بلاتور در تاریخ نوامبر 10 رویداد بلاتور 164 خواهد بود. در گزارش قرار است قهرمان سبک وزن بلاتور Andrey Koreshkov با رکوردی 1-19 باید از عنوانش در مقابل چلنجرش Douglas Lima با رکوردی 6-27 دفاع کند - این رویداد در اسرائیل برگزار خواهد شد و از شبکه اسپایک امریکا و اسپایک هلند و کانال + اسپورت لهستان و شبکه اگو توتال خود اسرائیل پخش خواهد شد

قهرمان سابق زنان یو اف سی و استریک فورس میشاتت در صحبتهای جدیدش گفته که اگر رانداروزی در مقابل اماندا مبارزه اش را از دست بدهد دیگر مبارزه نخواهد کرد. گرچه او این فایت را یکی از اخرین مبارزاتش اعلام کرده اما به شرطی ممکن است دوباره بعد از این فایت دهد که پیروز شود

رشاد اونز همونطور که دوستان اعلام کردن از کارت مبارزات مقدماتی رویداد بزرگ UFC 205 حذف شده. طبق صحبتهای خود رشاد با ام ام ای فایتینگ گفته که من هیچ اسیبی ندیدم و من سالم هستم نیاز نیز که کسی نگران باشد. انها با خط زدن من مرا نا امید کردن - ظاهرا کمیسیون ورزشی ایالت نیویورک بخاطر بعضی از نگرانی های سلامت رشاد اونز به او اجازه مبارزه نداده اند سازمان هم این دلیل را بخاطر اجازه کمیسیون ورزشی نیویورک اعلام کرده - کمتر از 4 روز تا برگزاری این رویداد بیشتر باقی نیست و هیچ مبارزه ای جایگزین فایت رشاد نشده است

همونطور که دوستان اعلام کردن جان جونز در دادگاه اخرش یک سال تعلیق بخاطر ندانم کاری هاش داده شد. طبق گزارش پرزدنت سازمان دانا وایت علاوه برا تعلیق جانی استخوانی به 15 تا 20 میلیون دلار نیز جریمه باید بپردازد

یکی از بحثها در رابطه با جذابیت مبارزات رویداد بزرگ 205 وجود دارد و خیلی از چشمها و انتظارات منتظر فایت مک گروگر و الوارز هستند اما در صحبتهایی که شده مبارزه دونالد سرونی با کلوین Gastelum میتواند جذابترین مبارزه شب شود

اینم اضافه کنم که نکته جالب اینه که در این چند روز تو شبکه فایت نتورک بحثهای زیادی از پیروزی ادی الوارز در مقابل کانر میشه.
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)