ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

روشی که ادی الوارز برای شکست کانر مک گروگر در ufc 205 در نظر دارد

در حالی که فقط دو روز تا شروع رویداد بزرگ UFC 205 باقی مانده قهرمان وقت سبک وزن Lightweight ادی الوارز که عنوانش در وزن 155 پوند در خط مبارزه با قهرمان ایرلندی پر وزن Featherweight یو اف سی قرار دارد به تازگی افکارشو برای روشی که برا شکست کانر مک گروگر در نظر داره به اشتراک گذاشته. ادی میگه که من او را با انداختن ضربه پانچ به زمین و سپس با انجام سابمیشن کارش را تمام خواهم کرد - ادی الوارز اعتقاد دارد که کانر موقه مبارزه با همه فایترهایی که کار کشتی خوبی دارن نگران است. من قصد دارم مبارزه را به زمین بکشانم و با یک سابمیشن مبارزه را به پایان برسانم. الوارز همچنین در صحبتهایش اشاره به سبکی که نیت دیاز برای فایت اول با کانر گرفته بود اشاره کرده بود و ظاهرا قصد دارد در سدد برای انجام سابمیشن روی زمین مانند دیاز باشد

کانر همچنین در صحبتهایش در رابطه با مبارزه میگه که من یک انرژی بسیار قوی در این رابطه دارم برای همین من مشتاقانه در انتظار استفاده از این انرژی هستم. من بیش از حد ویرانگر هستم من میتوانم او را از هر زاویه ای ضربه بزنم من او را تیکه تیکه خواهم کرد. - گرچه کانر سابقه پیروزی با سابمیشن هم خودش داره

اینم اضافه کنم که طبق صحبتهایی که در فایت نتورک شد این هفته کانر تو این مدت زیاد تو تمرینات کشتی قرار داشته

قهرمان وقت کلاس Welterweight یو اف سی تایرون وودلی هم که قرار است در این رویداد بزرگ از عنوانش دفاع کند به تازگی در رابطه با مبازه اش با استیفن تامپسون در ارنای بزرگ مدیسن اسکوئر گاردن حرف زده. وودلی میگه که من بسیار هیجان زده هستم چون قرار است در اولین دفاع از عنوانم جایی مبارزه کنم که مانند محمد علی کلی و جو فریزیر مبارزه کرده اند به همین دلیل خیلی هیجان زده بخاطر به نمایش گذاشتن مهارت های که دارم در مقابل تامپسون هستم

قهرمان وقت کلاس strawweight زنان Joanna Jedrzejczyk نیز که قرار است روز شنبه در 205 از عنوانش مقابل هم وطن خودش کارولینا دفاع کند ظاهرا چند وقت قبل از برگزاری رویداد یو اف سی 205 کمپ تمریناتیش را تغییر داده است. او گفته دلیل این کار بخاطر این بوده است که سال گذشته من و Demetrious جانسون تنها کسانی بودیم در تیم که از عنوانهای خود دفاع کردیم من دوست دارم همیشه متفاوت باشم و در حال تغییر و پیشرفت برای همین به تیم American Top Team رفتم. من انجا مربیان خیلی خوبی دارم و بسیاری ورزشکار در این تیم وجود دارد که هم قطار من هستند
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط ADMIN نمایش پست ها
    نمیدونم چه سری هست رو هرکی دست بزارم به عنوان برنده اون صد درصد بازندست.
    خب خدا رو شکر الان چک کردم دیدم به برد آلوارز رای دادی
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط enriqu3 نمایش پست ها
    دوستان همه یجوری از نظر دادن مستقیم طفره رفتن . خیلی دوست دارم بدونم فکر میکنید کی برنده میشه و اینکه دوست دارید کی برنده بشه ؟ ( مخصوصا سهراب و محمد عزیز )
    با اینکه به پیش بینی خیلی اعتقاد ندارم. ولی اگه مجبور باشم یکی رو انتخاب کنم اون شخص کانر هست. چون شخصیت قوی تری از ادی داره و اگه بتونه باهوش فایت کنه میتونه بازی رو به نفع خودش تموم کنه. چون با اینکه ادی سرعت خوبی داره ولی قدرت ضرباتش به اندازه کانر نیست و با اینکه دوس انجوس رو ناک دان کرد خیلی طول داد تا بتونه بازی رو تموم کنه و حتی نتونست تو اون شرایط هم ناک اوتش کنه. اگه همون فرصت رو کانر داشت خیلی سریع ناک اوتش می کرد.
    دوست دارم کانر ببره چون اگه ببره فایت های بعدی خیلی جذابی رو خواهیم دید. لایت ویت فایتر خوب و با استعداد و با استایل های مختلف زیاد داره که تقابل این سبک ها با سبک کانر می تونه بسیار جذاب باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ADMIN نمایش پست ها
    نمیدونم چه سری هست رو هرکی دست بزارم به عنوان برنده اون صد درصد بازندست.روشی که ادی الوارز برای شکست کانر مک گروگر در ufc 205 در نظر دارد
    احتمالا رو قهرمانها دست گذاشتین:)
    امسال تمام قهرمانها بجز جانسون و یوهانا مسابقاتشونو باختن:
    تی جی ، آلدو ، دوس آنجوس ، رابی ، وایدمن ، وردوم ، رندا ، هالی هولم ، میشا تیت
    جان جونز هم که جور دیگه ای باخت.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/11/11 در ساعت 04:09
    کاربر سایت

عضو انجمن
    123
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    بنظرم کانر برندست . تو راند اول وقتی ادی سعی داره نزدیک شه واسه زیر گیری با سه چهار تا نوکلیر پانچ کارشو میسازه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    فکر میکنم هر کدومشون شانس برای پیروزی دارن.
    بستگی داره که در مبارزه چی اتفاق بی افته.فکر میکنم کانر اون چیزی که ازش دیدم استراتژی خاصی نداره برای اینکه مبارزه رو چه طور انجام بده و شاید روی ضعف حریفهاش تمرکز کنه. اگر نیت دیاز زیر گیر خوبی بود در مبارزه دومشون برای هر لگد که میزد خطر این میتونست وجود داشته باشه که خاک بشه.ضمن اینکه چد مندز و خسته شدنش در مسابقه با کانر به خاطر زمان کم آمادگی بود. کسی که در top قرار میگیره کمتر انرژی مصرف میکنه تا کسی که زیر هست. اگر ادی کانر رو خاک کنه فکر نمیکنم کانر بتونه بلند بشه یا کاری از پیش ببره .توانایی کانر در همون راند اول هست که سر حال هست و میتونه ضربات سنگین و از همه مهمتر دقیقشو بنشونه.
    اگر کانر در راند اول از قدرتش استفاده کرد میتونه برنده بشه. وگرنه اگه مبارزه به راندهای بعدب بره ادی برنده خواهد بود .
    (ضمن اینکه یه حسی بهم میگه احتمال داره ادی همه رو غافل گیر کنه و از همون راند اول بره توی صورت کانر خودش هم یه چیزایی میگفت اگه این تصمیم رو داشته باشه مبارزه فوق العاده دیدنی میشه)
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    البته این رو هم در نظر بگیریم که برعکس فایت با نیتن دیاز الان جو روانی به نفع کانر
    به قول دوستمون توی فایت دوم با نیتن کانر کاملا با احتیاط و حتی میشه گفت ترس مبارزه کرد برعکس کانری که همیشه میشناختیم بی پروا نبود و جالب انجاست که اصلا توی مبارزه از ترش تاک های خودش استفاده نکرد و اصلا با نیتن حرف نزد و اصلا وسط مبارزه نخندید!!!!
    ولی الان وضعیت فرق داره اول این که مردم نیویورک به ایرلندیا خیلی علاقه دارن و جو تماشا چی به نفع کانره و دوم این که کسی که عنوانش وسطه الوارزه نه کانر پس ترس از شکست الوارز قطعا بیشتر از کانر
    مطمینم شاهد بازگشت همون کانر بی پروا و سوپرستار خواهیم بود
    و به نظر من کانر از راند اول و همون ثانیه اول الوارز رو تحت فشار میزاره تا هر چه زود تر ناک اوتش کنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    311
    همیشه بر علیه کانر شرط بستم و همیشه سوپرایز شدم ! تنها مسابقه ای که مطمئن بودم می بره مبارزه ی اولش با دیاز بود پس همین مسیر رو ادامه می دم و این رو هم بر علیهش پیش بینی می کنم !

از روحیه ی قوی و سرزنده ی آلوارز در کنفرانس ها خیلی خوشم اومد ، به نظرم تنها کسیه که اینقدر ریلکس از پس کانر بر اومد .

امیدوارم یه مسابقه ی به یاد ماندنی در پیش باشه و اولین رویداد نیویورک تاریخی باشه !
    "دقت ، قدرت رو شکست می ده ... زمان بندی ، سرعت رو شکست می ده "

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارزه سرونی - براون برای UFC 206 ست شد .

این عکس هم خودش کلی حرف داره :

تیاگو آلواز هم سر وزن نرسید !
    آلوز هم نزدیک 5-6 پوند اضافه وزن داره و ایشون هم بار اولش نیست که سر وزن نرسیده ! البته این موضوع مثل قضیه گاستولیم نیست و مبارزه کنسل نخواهد شد ( کمیسیون ورزشی اضافه وزن بیشتر از 5 پوند رو کنسل میکنه، البته برای مبارزات غیر از قهرمانی تخفیف هم قایل میشه ) فقط 20 درصد قرار دادش به میلنر میرسه و باید تا فردا خودش رو به 157.6 پوند برسونه .
    برام جالبه که شما این جور اتفاقات رو بین فایترهای برجسته آمریکایی و اغلب اروپایی خیلی کم میبینید ، ولی فایترهای آمریکای جنوبی معمولا این موضوع براشون یه اتفاق عادیه و انگار احساس مسولثیت نمیکنن .
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط enriqu3 نمایش پست ها
    این عکس هم خودش کلی حرف داره :

دقیقا وزن کانر همین لایت ویت هست.
    تو ولتر ویت تپل شده.
    تو فدر ویت هم شبیه زامبی یا چیزی تو همین مایه ها شده. با اون دهن بازش انگار می خواد آدمو گاز بگیره.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    توی این چند ماه به هرکی که رای دادم باخته ایندفعه به کانر رای دادم با اینکه دلم میگه ادی الوارز همه رو سوپرایز میکنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    55
    مبارز مورد علاقه Brock_Lesnar
    به نظر من ادی آلوارز هیچ شانسی نداره مگر خود کانر اشتباه عجیب غریب بکنه .دیاز هم به خاطر برتری توی وزن و ریچ ادونتج باید دفعه دومم کانر رو میبرد .
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)