ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 21 از 21
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

روشی که ادی الوارز برای شکست کانر مک گروگر در ufc 205 در نظر دارد

در حالی که فقط دو روز تا شروع رویداد بزرگ UFC 205 باقی مانده قهرمان وقت سبک وزن Lightweight ادی الوارز که عنوانش در وزن 155 پوند در خط مبارزه با قهرمان ایرلندی پر وزن Featherweight یو اف سی قرار دارد به تازگی افکارشو برای روشی که برا شکست کانر مک گروگر در نظر داره به اشتراک گذاشته. ادی میگه که من او را با انداختن ضربه پانچ به زمین و سپس با انجام سابمیشن کارش را تمام خواهم کرد - ادی الوارز اعتقاد دارد که کانر موقه مبارزه با همه فایترهایی که کار کشتی خوبی دارن نگران است. من قصد دارم مبارزه را به زمین بکشانم و با یک سابمیشن مبارزه را به پایان برسانم. الوارز همچنین در صحبتهایش اشاره به سبکی که نیت دیاز برای فایت اول با کانر گرفته بود اشاره کرده بود و ظاهرا قصد دارد در سدد برای انجام سابمیشن روی زمین مانند دیاز باشد

کانر همچنین در صحبتهایش در رابطه با مبارزه میگه که من یک انرژی بسیار قوی در این رابطه دارم برای همین من مشتاقانه در انتظار استفاده از این انرژی هستم. من بیش از حد ویرانگر هستم من میتوانم او را از هر زاویه ای ضربه بزنم من او را تیکه تیکه خواهم کرد. - گرچه کانر سابقه پیروزی با سابمیشن هم خودش داره

اینم اضافه کنم که طبق صحبتهایی که در فایت نتورک شد این هفته کانر تو این مدت زیاد تو تمرینات کشتی قرار داشته

قهرمان وقت کلاس Welterweight یو اف سی تایرون وودلی هم که قرار است در این رویداد بزرگ از عنوانش دفاع کند به تازگی در رابطه با مبازه اش با استیفن تامپسون در ارنای بزرگ مدیسن اسکوئر گاردن حرف زده. وودلی میگه که من بسیار هیجان زده هستم چون قرار است در اولین دفاع از عنوانم جایی مبارزه کنم که مانند محمد علی کلی و جو فریزیر مبارزه کرده اند به همین دلیل خیلی هیجان زده بخاطر به نمایش گذاشتن مهارت های که دارم در مقابل تامپسون هستم

قهرمان وقت کلاس strawweight زنان Joanna Jedrzejczyk نیز که قرار است روز شنبه در 205 از عنوانش مقابل هم وطن خودش کارولینا دفاع کند ظاهرا چند وقت قبل از برگزاری رویداد یو اف سی 205 کمپ تمریناتیش را تغییر داده است. او گفته دلیل این کار بخاطر این بوده است که سال گذشته من و Demetrious جانسون تنها کسانی بودیم در تیم که از عنوانهای خود دفاع کردیم من دوست دارم همیشه متفاوت باشم و در حال تغییر و پیشرفت برای همین به تیم American Top Team رفتم. من انجا مربیان خیلی خوبی دارم و بسیاری ورزشکار در این تیم وجود دارد که هم قطار من هستند
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    خواهشا اسپویل نکنید ، احتمالا تا عصر تاپیکش زده میشه اونجا قشنگ همه میتونیم نظراتمونو در مورد رویداد بگیم

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 21 از 21

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)